Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pierwsze grupy amerykańskich żołnierzy przybyły w sobotę do Polski.

Przed godz. 15 w Porcie Lotniczym Wrocław wylądował samolot, który przywiózł ok. 250 żołnierzy z bronią indywidualną. To żołnierze z Fort Carson w Kolorado, którzy rozpoczynają pierwszą, dziewięciomiesięczna zmianę w ramach operacji Atlantic Resolve.

 

Nie było by w tym nic dziwnego gdyny nie pewna jak dla mnie nieścisłość. Otóż żołnierze Ci będą porozrzucani na ścianie zachodniej Polski, ale jak czytamy:

 

„W piątek w niemieckim porcie Bremerhaven rozpoczęto wyładunek kierowanego następnie do Polski sprzętu Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej USA, która zgodnie z decyzjami szczytu NATO w Warszawie wzmocni bezpieczeństwo wschodniej flanki Sojuszu.

http://forsal.pl/artykuly/1008479,brygada-pancerna-pierwsze-grupy-amerykanskich-zolnierzy-juz-w-polsce.html

 

 

Jednocześnie Rosja sprowadza swoje wojska nie 400km od najbliższej granicy z państwami NATO, ale tuz przy niej czyli w Obwodzie Kaliningradzkim.  Obwód Kaliningradzki jest najbardziej na zachód wysuniętym terytorium Federacji Rosyjskiej.

 

Nie jestem specjalistą w dziedzinie wojen, ale spełnia się moja hipoteza z przed roku:

 

http://detektywprawdy.pl/2015/02/09/rzad-tuska-zabezpieczyl-w-polsce-militarne-interesy-niemiec/

 

 

 

 

Zaktualizowane: 8 stycznia 2017 - 12:47

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. cała sytuacja z wojskami amerykańskimi ma swoje plusy i minusy:

  plusy:
  * raczej nikomu do głowy nie przyjdzie organizować kolejnego „przewrotu sejmowego”;
  * myślę, że Rosja na jakiś czas odpuści sobie działania operacyjne głównie dezinformacyjne jakie ciągle obserwowaliśmy w tv i internecie.

  minusy:
  * czy na pewno takim idealnym rozwiązaniem jest oddanie Polski pod protektorat Ameryki ?. Wszyscy dobrze wiemy co działo się gdy bratnia wyzwoleńcza armia wkroczyła do Polski w 49, oficjalnie wyszła w 89 a nie oficjalnie siedzi nadal i ma się dobrze.
  * w razie wojny pierwsze rakiety polecą na na tereny w których będą stacjonować te wojska.
  * pytanie co znaczy bezpieczeństwo wschodniej flanki. Czy chodzi tutaj o granice na Odrze czy o faktycznie wschodnią granicę. Bo w razie tzw. w Polska znowu zostanie podzielona na pół a nie wiele do tego trzeba. Niemcy robią prowokację jak to szalony Polak wjeżdża ciężarówką w tłum ludzi a w miedzy czasie dziwnym zbiegiem okoliczności rozkręca się „przewrót sejmowy”.

  wydaje mi się, że całą sytuację powinniśmy dodatkowo rozpatrywać pod kątem proroctw. Wg. założeń historyzmu to właśnie Ameryka jest tym zwierzęciem z ziemi, które ma przywrócić władzę zwierzęciu z morza (papiestwo). I teraz jeśli Polska miałaby przejść pod kuratelę Ameryki to nie wygląda to zbyt dobrze.

  Podsumowując. Aktualnie nie mamy rządu doskonałego, który naprawdę robiłby coś w sprawie niezależności Polski. Owszem mamy metodę jakiś tam małych kroków. Jeśli do władzy wróci PO albo jej klon Nowoczesna będziemy mieli na karku tysiące islamistów. Tak czy inaczej po raz kolejny stoimy na rozdrożu i w rozkroku

  1. Polska jest naprawdę rejonem strategicznym jeśli chodzi o położenie. Kto ma w ręku Polskę ten ma w ręku Europę. Zobaczymy co działo się gdy minister Macierewicz mówił o konieczności stacjonowania wojska amerykańskiego w Polsce. Nagle ni stąd ni zowąd Rosja i Chiny zaproponowały Polsce dołączenie do budowy nowego szlaku jedwabnego.
   I oto toczy się cała gra. Kto ma w ręku Polskę ten ma w ręku Europę…

  2. Podobnie myślę ja ty Fxx.dll całą tą sytuację powinniśmy rozpatrywać pod kątem proroctw.
   I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici,(przez wojska USA),którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.Objawienie Jana 13

 2. Śledzi ktoś może p. Janusza Korwina, który w ostatnich dniach zaczął mówić ostro na facebooku o papieżu Franciszku ?

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/lucyfer_bergoglio_a_sprawa_polska/2931

  1. Dzisiaj oglądałam jak papa chrzcił biedne niemowlęta, nie wiem co czynił im na czole ale to nie był znak krzyża.

   Ja też myślałam, że to ma być wschodnia flanka, okaże się w praniu.

  2. Pod linkiem, który podałeś Kamilu materiał jest niedostępny, ale jest odpowiedź Korwina udzielona rzecznikowi Episkopatu:
   http://wolnosc24.pl/2017/01/08/lucyfer-bergoglio-a-sprawa-polska-korwin-mikke-odpowiada-rzecznikowi-episkopatu/
   Poza tym trafiłem na fragment kazania księdza, który mówi prawdę o islamskiej inwazji na Europę. Widać, że i co poniektórzy funkcjonariusze watykańskiej nierządnicy się budzą. Pewnie tego księdza odpowiedni wysłannicy episkopatu zaraz zakneblują albo wyślą na emeryturę, bo wiekowy już.
   https://www.youtube.com/watch?v=YL-dGqSsM68

   1. Ej, on faktycznie mówi całkiem dobrze :O widać prawda choć trochę doszła do głosu u niego…

  3. A na fejsie ile komentarzy… o dziwo, sporo jest popierających! 🙂 ??

 3. Nie mozna sie zbawic z wlasnej woli-uczynkow. Bog nas obdarza wiara z laski i milosci wzgledem nas.

 4. Musze pochwalic Piotra Zimbardera za wszelaki trud wkladany w utrzymanie naszej wspolnoty oraz za „wzgledna otwartosc” ( za to mianowicie, iz stara sie wylawiac z calego gaszczu komentarzy te najbardziej ciekawe, pouczajace i pobozne ). Dzieki owej moderacji nie tona one w zalewie plugawosci i bylejakosci ( Chwala Bogu nie jest to onet-tfu, czy inny uragajacy Jemu rynsztok ). Oby Jezus Chrystus tobie i twojej rodzinie blogoskawil.

  1. Jeśli mogę, to chciałabym dołączyć się do Twoich pochwał pod adresem Piotra, który za swoją dobrą, potrzebną i niewątpliwie pomocną wielu ludziom pracę, jest poniżany, obrażany, nazywany sługą szatana, agentem, uczniem Henryka Kubika etc., o czym miałam okazję przekonać się wczoraj, gdy przypadkiem trafiłam na blog, moim zdaniem, chorego z zawiści i nienawiści młodego człowieka, w dodatku z tak przerośniętym ego, że nikt i nic do niego nie dotrze. Z kimś takim nie da się nawet porozmawiać, bo albo się z nim zgadzasz, albo nie, a wtedy, jak to mówi Wojciech Cejrowski: „Wszystkich won!”, a o porozumieniu zapomnij.
   Czytałam to na blogu, a więc mogę sobie tylko wyobrazić, czego Piotr doświadcza prywatnie i jak musi się z tym czuć, bo co prawda nigdy Go nie widziałam, ale zakładam, iż nie jest kawałkiem drewna czy stali i czasem po prostu bolą Go czyjeś słowa lub zachowanie.
   Przepraszam, że tak się rozpisałam na ten temat, ale dla mnie to była nowość i od razu szok.
   Piotr czasem coś wspomina o atakach, ale nie przypuszczałam, że to aż tak …

   Natomiast Tobie, Arturze, dziękuję za komentarze, które piszesz.
   Czytam je zawsze z wielką uwagą, gdyż właśnie są ciekawe, pouczające i bywają pobożne mimo, iż Ty, bywasz w nich porywczy ☺ Bardzo je lubię, bo dają do myślenia.

   Niech Was Chrystus strzeże i błogosławi.

  2. Rozumiem (chyba), ale można było edytować i zostawić chociaż tę część przeznaczoną dla Artura, bo Jego komentarze są naprawdę bardzo dobre.

   1. No teraz to już nic nie rozumiem. Po prostu raz mi się coś wyświetla, a raz nie. Przepraszam za zamieszanie.

 5. Zbliza sie szybkimi krokami uprawomocnienie prezydenta-elekta USA Donalda Trumpa. Znajac jego sposob bycia nie zapowiada to nic dobrego, ani dla swiata, ani dla Polski- ojczyzny naszej.

 6. Personalne rozgrywki polityczne sa nudne ( nie dla zrzymszczonego Polaka… ). O wiele ciekawsze sa szerokie procesy polityczno-spoleczne ( dla naszych nie zrozumiale, a przez to uwazane przez nich za glupie, czy wecz wrogie ). Przez to jestesmy tak nisko w swiatowej rodzinie ludzkiej ( przynajmniej w tej do ktorej aspirujemy i za ktora sie uwazamy-Cywilizacji Lacinskiej ).

 7. Zwiedzeni przez rzym Polacy utozsamiaja prawdziwa poszukiwaczy prawdy biblijnej z agentura dybiaca na wszystko co im drogie…

 8. Ludzie, ktorzy gardza w calosci polskoscia ( nie rozrozniajac jej na dobre i zle cechy ) sa nie w porzadku, czy wrecz pysznymi dupkami plci obojga.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish