Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Strona działa ponownie.

W związku z obciążeniem strony wyłączono mi ją. Następnie zleciłem firmie  przeniesienie na lepszy serwer i oto strona jest na nowym serwerze. Dostęp był na hasło celem przeniesienia serwisu. Testowałem rożne warianty. Ostatecznie najlepszym była migracja na lepszy serwer. Ludzie mnie szkalujący mogą sobie to łatwo sprawdzić.

 

W Izajasza 56 jest napisane o psach niemych. Tym razem mogę napisać posługując się przysłowiem „psy szczekają, a karawana jedzie dalej”, czyli parafrazując moje doświadczenia z ostatnich dni: ” Oszczercy i łamiący Prawo Boże w postaci nie przestrzegania 9 przykazania atakują, a blog istnieje nadal. Mimo łamania tego przykazania hołubią się z promowania Prawa Boga. Chodzi tu o konkretną grupę, która zwyzywała mnie od kłamców bo zakryłem blog :D. Taki jest efekt opierania się na spiskach: fobia i paranoja, doszukiwanie się wszędzie agentów. Dlatego nie rozumieją Pawła, bo ten głosi o miłości, której w sobie nie mają. Kłamstwa utożsamiają z krytyką: mam prawo do krytyki (czytaj kłamstwa i oczerniania).

 

 

Nie ma lepszego komplementu niż ataki ludzi zwiedzonych z chora duszą. Oznacza to, że diabłu się nie podoba moja działalność.

Jednakże myślę, że te same osoby będą w czasach końca  wydawać wszystkich systemowi Antychrysta w imię wiary, tak jak to robiono za czasów reformacji..

Pan Jezus nigdy, ale to nigdy nie nawiedzał innych, to za Jezusem chodzono aby go nękać i do tej pory się to robi.

To faryzeusze chodzili za Jezusem, a nie Jezus za faryzeuszami!

To dlatego uważam, że każdy powinien iść swoją drogą. Nie podobają Ci się założenia autora? Po prostu nie odwiedzaj bloga. Niestety, ale oszczercy wchodzą na blog, bo takiej prawdy jak tu jest brakuje im, ale wypierają to z siebie. Uwierzcie mi, nie wchodze na blogi Luteran, Davida icke itp.

Człowiek Boży nigdy nie nęka drugiego człowieka, nigdy go nie oczernia, nie śledzi, nie zachowuje się jak namolny świadek Jehowy. Tylko diabeł nęka. Nigdy Bóg. Bóg jest Genetelmenem.

Ludzie Boży nigdy nie atakują.

Przy tej okazji przekonałem się  na facebooku ile osób się „martwiło” zamknięciem strony. Osoby negujące moja osobę namiętnie odwiedzają blog się okazało. 🙂

 

Jeszcze z innej strony patrząc są ludzie uważający się za wierzących, ale jak blog został zamknięty wściekli się i pokazali woja wiarę jak niejaki Hubert Kobylinski ze Śląska, który do mnie napisał tak:

„”j….y smieciu mam nadzieję że spłoniesz w piekle za to, co zrobiłes” W miesiącu wielokropek pełny bluzg był.

 

Człowiekowi puściły nerwy bo nie miał dostępu do bloga. Ogólnie wielki szał się zrobił i ludzie mnie nielubiący jeszcze bardziej przestali mnie lubić za ograniczony dostęp :D. Paradoks :-).

Jakżeż wielu oszukuje się z wiarą. Ten człowiek wierzy w piekło, a jednocześnie pokazuje to co pokazuje.

Ilu to mamy takich wierzących jak z tego opisu.,…..

Nie dziwię się, naszym rodzicom, partnerom iż patrzą na nas jak na chorych, wariatów, kiedy tacy „wierzacy” krążą po Polsce popisując sie wiedzą biblijną….

Jakże wąska jest brama do królestwa Boga.

 

 

 

Zaktualizowane: 25 grudnia 2016 - 13:01

61 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Chwała Bogu ! Strona znów działa 🙂 I Błogosławieństwa Bożego życzę .

 2. Pewnie rozni poslugacze zlego sa wsciekli, iz jeszcze dokumentnie nie zamilklismy.

  1. Jestesmy w o tyle atoli „komfortowej” sytuacji, iz jeszcze nie traci sie u nas zycia za wyznawianie nie skazonej poganstwem wiary w Boga Ojca-Jezusa Chrystusa-Ducha Swietego ( nie ma skoordynowanych i masowych przesladowan jak w np. w panstwach mahometanskich ).

 3. Cóż,nic nie pozostaje nam jak tylko wielbić Pana Jezusa Chrystusa i prosić,żeby wybaczył tym wszystkim szkalującym ludziom.
  Róbmy swoje ? może kiedyś znudzi się im oczernianie innych.Ewentualnie taka ich rola,dzięki temu my stajemy się mocniejsi w Chrystusie.
  Jest też jeszcze opcja taka,że dzięki oczernianiu ciebie chcą odwrócić uwagę od swoich poczynień.

 4. Naprawdę nie rozumiem jak można się tak zachowywać i komuś tak ubliżyć. I może ktoś taki śmie się zwać jeszcze Chrześcijaninem i uważa się za lepszego od innych ? Żal mi takich ludzi….

 5. To jest chore – te reakcje ludzi! Mimo,że jestem realistą, to jednak jestem zaskoczony. O co im chodzi? Ktoś (człowiek ze Śląska) sie wściekł, bo nie miał dostępu do bloga i Cię zwyzywał? Dobrze rozumiem? Swoją drogą módl sie Piotrek o wytrwałość w godnym przyjmowaniu tych pomyj co lecą na Ciebie, my wszyscy powinniśmy o to prosić w Twoim imieniu…

 6. Brawo, cieszę się z powrotu! 🙂
  PS. Będzie czat na sylwestra? 🙂

 7. Jak wyskoczyła prośba o hasło i problemy z serwerem to się przestraszyłem, że nie będę miał już okazji być tu z wami chociaż jako obserwator. Na szczescie na fb uspokoiłem sie trochę, poczekałem cierpliwie i oto karawana jedzie dalej i dalej mogę za nią biec. Dzięki i pozdrawiam w Chrystusie.

 8. „Kto czyni nieprawość, niech nadal czyni nieprawość, a kto brudny, niech nadal się brudzi, lecz kto sprawiedliwy, niech nadal czyni sprawiedliwość, a kto święty, niech nadal się uświęca.” Obj 22,11 BW
  Gdy przyjdzie Pan ci wszyscy bluzgający i oszczercy zamilkną 🙂

 9. Dobrze , że Detektyw Prawady wrócił 🙂 Jest Bożo 🙂

 10. Brakowało mi Was Bracia i Siostry 🙂 Chwała Bogu za Piotra i blog 🙂

  1. Czytam bloga i tak naprawdę jest to jedyny blog który czytam. Pierwszy raz nie obchodzę tych świąt i inni chrześcijanie nie rozumieją tego. Rzymian 12 2 mówi że mamy się nie upodabniać do tego świata. A wszyscy robią to samo wierzący i niewierzący. Nie możemy pić z kielicha Pańskiego i kielicha demonów.

 11. „Bo Ty nie jesteś Bogiem, któremu miła nieprawość,
  złego nie przyjmiesz do siebie w gościnę.
  Nieprawi nie ostoją się przed Tobą.
  Nienawidzisz wszystkich złoczyńców,
  zsyłasz zgubę na wszystkich, co mówią kłamliwie.
  Mężem krwawym i podstępnym
  brzydzi się Pan.
  Ja zaś dzięki obfitej Twej łasce,
  wejdę do Twojego domu,
  upadnę przed świętym przybytkiem Twoim
  przejęty Twoją bojaźnią.
  O Panie, prowadź mnie w swej sprawiedliwości,
  na przekór mym wrogom:
  wyrównaj przede mną Twoją drogę!
  Bo w ustach ich nie ma szczerości,
  ich serce knuje zasadzki,
  ICH GARDŁO JEST GROBEM OTWARTYM
  a językiem mówią pochlebstwa.”Ps.5

  ” TO CO Z UST WYCHODZI KALA CZŁOWIEKA”

  „Błogosławiony niech będzie Bóg i Ojciec Pana naszego, Jezusa Chrystusa, Ojciec miłosierdzia a Bóg wszelkiej pociechy,
  Który nas cieszy w każdym ucisku naszym, abyśmy i my cieszyć mogli i tych, którzy są w jakimkolwiek ucisku, tąż pociechą, którą my sami pocieszeni bywamy od Boga.” 2Kor.1,3

  „A sam Pan nasz, Jezus Chrystus i Bóg a Ojciec nasz, który nas umiłował i dał pociechę wieczną, i nadzieję dobrą przez łaskę,
  Niech cieszy serca wasze i utwierdza was w każdej mowie i w uczynku dobrym.” 2Tes.2,16

  Bądźmy pociechą dla siebie nawzajem, tak jak nasz Pan jest naszym Pocieszycielem.
  W Nim trwajmy 🙂

 12. Takie komentarze nie licuja z tresciami zawartymi na tej witrynie, z ich powaga.

 13. Super. Fajnie że strona już działa i Detektyw znowu nadaje 🙂

 14. Mamy sie modlic za braci i siostry w Jezusie Chrystusie oraz ludzi NIE swiadomie zwiedzionych.

 15. Ewangelia Mateusza 5:11-12

  Błogosławieni jesteście, gdy wam złorzeczyć i prześladować was będą i kłamliwie mówić na was wszelkie zło ze względu na mnie!
  Radujcie i weselcie się, albowiem zapłata wasza obfita jest w niebie; tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami.
  (BW)

 16. Chwała Bogu że blog powrócił. Bardzo się cieszę bo mi go brakowało i Was wszystkich Bracia i Siostry. Niech Ciebie Piotrze Pan Bóg błogosławi i prowadzi i Was wszystkich. Jesteście w moich modlitwach. Z Panem Bogiem

 17. Znowu razem. Witaj Was i cieszę się że strona działa. A negujących prawdę biblijną błogosławię w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

 18. Chwała Panu za blog i Piotra!

 19. 😀 Radość. Fajnie, że jest strona. Opowiadałam dziś mężowi, że nie wiem co się dzieje, że może ktoś Cię straszył, że może masz dość, i trudno, będę musiała to przeżyć, że nie ma detektywaprawdy ;-P Pogodzona ze stratą sprawdziłam raz jeszcze – jest strona! hehe 🙂

 20. Szczesc Boze
  Jak ja sie ciesze ze znowu strona dziala!
  Brakowalo mi Was!

  Z Bogiem

 21. Super Piotrus bracie że znowu jestes z nami 🙂
  Wszystko to na chwłe Pana naszego ktory jest w niebie…
  Pokój z Wami bracia i siostry.

 22. Zastanawiałam się, czy o tym napisać, ale dzisiaj Piotr poruszył podobny temat.Cała sytuacja miała miejsce we wtorek. Pewna osoba, komentująca na blogu (nie będę podawać jej nicka) napisała do mnie, że strona nie działa, trzeba wpisać jakieś hasło i mam sprawdzić, czy u mnie jest tak samo. Odpisałam, nie ma mnie teraz w domu, potem ci zobaczę. W zamian dostałam kilka smsów, z których dowiedziałam się, że: jestem agentem Piotrka, należę do sekty, mam stamtąd spierda_lać (myślniki wstawiam celowo), ,,nie masz hasła to serdeczne chu_j wam w dup_ę”, ,,ja się za was wezmę!”, itd. Nie wytrzymałam, puściły mi nerwy i zjechałam tego kogoś równo. Wiem, źle zrobiłam… Później, ten człowiek mnie przeprosił, więc mu wybaczam i nie będę publicznie komentować, ani krytykować jego niewłaściwego zachowania.

  1. Swoją drogą nie wiedziałam, że Piotrze prowadzisz jakąś sektę 😀 i jeszcze ja do niej należę :-), a do tego jestem Twoją agentką 😉 Czego to ludzie nie wymyślą…

   1. Agentko operacyjna Martula, proszę o dyskrecję. Zalecane są wszelkie środki ostrożności. Nie demaskujmy się….

    1. Za późno ? już kopie porobione na potrzeby kolejnych tekstów ?.A swoją drogą nie zachowaliście ostrożności agentko Martulo ?

     1. najlepsze kasztany sa na Placu Pigalle

      1. Jesteście świetni 😀 Uśmiałam się 😀 Dobrze, że strona już działa 😀

 23. Ja kilka dni nie wchodziłem na bloga przed tym i jak wszedłem i zobaczyłem prośbę o login i hasło to sobie pomyślałem: „hmmm, pewnie coś przez te kilka dni się wydarzyło i Piotrek pewnie zrobił bloga dla ograniczonej liczby osób tak jak zapowiadał kiedyś :(” ale po wejściu na fb się wszystko wyjaśniło

 24. Także mi milo, że strona juz działa brakowało mi Detektywa, jednak na Fb widziałem wpis co jest grane i wytrwale czekałem 🙂

 25. Cieszę się, że blog znów jest 🙂 Chwała Wiekuistemu!

 26. Piotrze,
  od pewnego czasu w trudnych chwilach (ale nie tylko)
  nucę sobie słowa piosenki
  psalm 151, kultu
  jesli taka Twoja wola, taka moja dola,lecz błagam Cię daj z sobą mi pozostać!!!

  Jeśli Pan Bóg jest na pierwszym miejscu,wtedy wszystko jest na właściwym miejscu.

  też martwiłem się co się dzieje ze stroną?czy ma to coś wspólnego z „cenzurą” o czym pisałes…

  cieszę się, że znów Jesteś

  ps. mieszkam w małej miejscowości ,gdzie są sami katolicy. A ja się chyba narodziłem na nowo, ale nawet nie wiem…
  W Biblii napisane jest, że powinniśmy szukać prawdy/ moze się myle?
  Dziś w Wikipedii przeczytałem hasło: co to pasterka i pomyślałem, może pójdę..?Sprawdzę…
  sceptyczny ale otwarty
  Zobaczyłem wielu znajomych mi ludzi. Sąsiadów, kolegów ze szkoły, rodzinę i dalszych znajomych.
  Wielu bliskich mi osób.
  i wikarisz kazanie mówił z sensem,
  Więżę że powinniśmy spożywać eucharystię!
  na pamiakę ostatniej wieczerzy.
  Największym kłamstwem krk jest „msza święta”!
  nie kult maryjny..
  szabat w niedzielę, itd.
  To jest NAJWIĘKSZE oszustwo.
  A moich „ziomków” jest mi żal.bo Wielu z nich to bardzo porządni ludzie, którzy szczerze wieżą w Chrystusa-Zbawiciela,i (pewnie zostaną zbawieni..) ale
  z linczowali by mnie gdybym powiedział, że ksiądz nic tam nie przeistacza.

  Boże!!!

 27. Nie daj się zwyciężyć złu – zło dobrem zwyciężaj.
  Rób nadal to co robiłeś i niech Cię Duch Święty prowadzi.

 28. Podobne jest Królestwo Niebios do człowieka, który posiał dobre nasienie na swojej roli. (25) A kiedy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel i nasiał kąkolu między pszenicę, i odszedł. (26) A gdy zboże podrosło i wydało owoc, wtedy się pokazał i kąkol. (27) Przyszli więc słudzy gospodarza i powiedzieli mu: Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swojej roli? Skąd więc ma ona kąkol? (28) A on im rzekł: To nieprzyjaciel uczynił. A słudzy mówią do niego: Czy chcesz więc, abyśmy poszli i wybrali go? (29) A on odpowiada: Nie! Abyście czasem wybierając kąkol, nie powyrywali wraz z nim i pszenicy. (30) Pozwólcie obydwom róść razem aż do żniwa. A w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw kąkol i powiążcie go w snopki na spalenie, a pszenicę zwieźcie do mojej stodoły.

  1. Tak…pewien człowiek ze znanego forum ” kiedy ludzie spali (blog był wyłączony) , przyszedł jego nieprzyjaciel i nasiał kąkolu między pszenicę, i odszedł.”.

 29. I przystąpili do niego uczniowie jego, mówiąc: Wyłóż nam podobieństwo o kąkolu na roli. (37) A On odpowiadając, rzekł: Ten, który sieje dobre nasienie, to Syn Człowieczy. (38) Rola zaś, to świat, a dobre nasienie, to synowie Królestwa, kąkol zaś, to synowie Złego. (39) A nieprzyjaciel, który go posiał, to diabeł, a żniwo, to koniec świata, żeńcy zaś, to aniołowie. (40) Jak tedy zbiera się kąkol i pali w ogniu, tak będzie przy końcu świata. (41) Syn Człowieczy pośle swoich aniołów i zbiorą z Królestwa jego wszystkie zgorszenia, i tych, którzy popełniają nieprawość, (42) i wrzucą ich do pieca ognistego; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. (43) Wtedy sprawiedliwi zajaśnieją jak słońce w Królestwie Ojca swego.

 30. Nareszcie! !!!! Hurrrrrrrrrrra ! Witam wszystkich cieplutko . Bóg na dzień dla wszystkich . ❤?????????

 31. Niestety, tacy są ludzie…
  Ja również się cieszę, że powróciłeś Piotrze, że MY powróciliśmy.

  1. Nowonarodzony Dawid

   Bardzo fajny song polecam 🙂

 32. Niech ci Pan błogosławi, szatan wojuje w saturnalia.

 33. Jak to w trylogii o Pawlakach powiedziano… ” Jaśko bój się Boga, nareszcie jesteś….” Chwała Panu, że stronka dalej działa i prawda się roznosi jak woń miła Panu. Nie wiedziałem, że oszczercy nadal działają…? ale cóż trzeba im błogosławić aby i oni otworzyli oczy i uszy duchowe na jedyną prawdę biblijną. Cieszę się, że detektyw powrócił?

 34. Ich uczynki nie pozwalają im zawrócić do swojego Boga, gdyż duch wszeteczeństwa jest w ich sercu, tak że nie znają Pana. Oz. 5:4

 35. Krzysztof żołnierz

  I ja się cieszę z funkcjonowania tej strony ☺ dzięki Piotrze,i chwała Najwyższemu,salmo to rzeczywiście piękny song ☺ Diana,znam odpowiedz na twój sen,przygotuj się że ktoś będzie chciał potrzebował wyjaśnień odnośnie twojej wiary,nie wiem w jakim przedziale czasowym,o twoim snie napiszę ci w wolnej chwili.Pozdrawiam was wszystkich.

 36. Czlowiek, ktory zyje po to aby zyc ( wegetuje, z reguly na koszt tworczych jednostek, nic pozytecznego nie dajac od siebie ) NIE JEST sluga Boga.

 37. Krzysztof żołnierz

  Piotrze odnośnie tego artykułu http://detektywprawdy.pl/2016/12/11/powolanie/
  Czy jest możliwość,abym otrzymał meila od autora tego artykułu czy by się zgodził go udostępnić mi,chciałbym zapytać samego autora o pewne sprawy.

 38. Jak zobaczyłem monit o login i hasło, poczułem się przez chwilę jak „głupia panna” przed którą zatrzaśnięto drzwi na wesele a że nie uznaje FB więc nie wiedziałem co się dzieję. Postanowiłem wrócić po prostu do Słowa pomyślałem – najważniejsze, że Biblii mi nie odebrano a przyczyna dlaczego blog został zahasłowany z czasem się wyjaśni więc byłem spokojny i tak się stało:) Pozdrawiam Wszystkich w imieniu Pana Jezusa Chrystusa i cieszę się, że jest tak jak powinno być.

 39. Tomasz Dolatowski

  Bóg jest Genetelmenem.

 40. Sa dwa sposoby myslenia: Bozy i ludzki. Dzieki pierwszemu jestesmy w stanie tworzyc cos wartosciowego, a dzieki drugiemu tylko wegetowac, pochlaniajac.

 41. Co do ”obrażania Ciebie” to właśnie napotkałem ostatnio na pewnej stronie post nawiązujący do twojego bloga – Zrobiłem screena (screen pochodzi jednego z polskich tzw. chanów) http://i.imgur.com/d6F4e56.jpg
  Zdarzyły Ci się jakieś ataki na stronie? Jeśli tak to możliwe że to mógł być ktoś z nich.

  1. Tak działa szatan, wybiera narzędzie w formie tego biednego człowieka.
   Piotrze dziękuję, że strona wróciła.
   Ataki będą ale my służymy najpotężniejszemu Panu i musimy mieć świadomość takich działań.
   Robisz wiele dobrego przyciągasz, pomagasz nawrócić się wielu ludziom, to jest działanie które nie podoba się złemu, ale bez obawy nasz Pan Ciebie chroni i myślę, że powołał Ciebie do tego.
   Ta strona wyróżnia się od innych tym, że każdy może tu wejść i pomału kroczek po kroczku dotrzeć do prawdy.
   Tak zwane elitarne chrześcijańskie strony odgrodziły się od zwykłych ludzi i nie wpuszczają tam nikogo tak jak masoni czy inne stowarzyszenia.
   Jestem ciekawa jakie znajdą usprawiedliwienie u Boga, że to oni zadecydowali, że pula wybranych się zamknęła ?
   Musimy otwarci i pomocni być do końca.
   Ten blog jest jedyny w swoim rodzaju otwarty i szczery a Twoje artykuły bardzo trafne i ciekawe i dlatego wzbudza to zazdrość.
   Trolle są złe więc nie karmy ich.

  2. Za takich ludzi pozostaje się tylko modlić, bo wątpię by był sens z nimi dyskutować…

 42. chyba pudlo z waszymi domyslami na temat znikniecia strony

  Najprawdopodobniej domysl ze to po artykule wpolitycektory Piotr podal ma cos w sobie.

  Zauwazylem ze nastepny dzien ten artykul na
  http://wpolityce.pl/polityka/319970-to-jest-na-serio-moga-zaczac-sie-prowokacje-antysemickie-moga-zaczac-strzelac-snajperzy
  nie dzialal. Link byl pusty

  Tak sie stalo ze przeslalem linka znajomym do tego artykulu i film Chojeckiego z tego samego dnia.
  'Rosja rozpoczęła wojnę hybrydową! Kowalski & Chojecki na żywo 19.12.2016′
  https://www.youtube.com/watch?v=mn0snmd5voI&index=4&list=PLAC8B4898C716837D

  Podziekowali a ja jeszcze raz chcialem przeczytac nastepnego dnia i ku mojemu zaskoczeniu artykulu pod tym linkiem NIE BYLO.
  Pojawil sie dopiero dwa dni pozniej ale wczesniej i tak juz ktos go skopiowal na inna strone wiec tresc byla dostepna

 43. W koncu.. Ja to nawet Hasła nie znalem.

 44. Hubert Kobyliński był wierzący, ale z tego co wiem, przeszedł na satanizm.

 45. Nie miał dostępu do bloga? Może nie mógł się po prostu wyżyć na blogu i to go wnerwiło?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish