Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NASZA NAJWIĘKSZA BITWA

David Wilkerson

My chrześcijanie zmagamy się tak bardzo, żeby znaleźć wolę Bożą dla naszego życia. A potem, kiedy wierzymy, że już odkryliśmy Jego wolę, pracujemy ciężko, żeby ją wypełnić.
Jestem przekonany, że to zmaganie się, aby znaleźć Bożą wolę – żyć według niej, chodzić w niej i oglądać jej wypełnienie – może się stać naszą największą walką. I ta walka wzmaga się kiedy znajdujemy się w trudnych okolicznościach.
Wielu chrześcijan po prostu nie potrafi zaakceptować tego gdzie są teraz. Ich życie jest obciążone przez poważne problemy. Dla niektórych tym ciężarem jest przedłużająca się choroba. Dla innych jest to niezbawiona najbliższa osoba. A teraz dla coraz większej liczby, walką tą jest kryzys finansowy. Niewielu chrześcijan akceptuje to, że takie brzemiona mogą być częścią doskonałej Bożej woli dla ich życia.
Jako kaznodzieja ewangelii wiem, że wszelka podtrzymująca wiara i nadzieja musi mieć podstawową prawdę, na której może wzrastać. Czym jest ta podstawowa prawda? Po prostu: muszę wiedzieć i wierzyć, że jestem w doskonałej Bożej woli – właśnie teraz, tu gdzie jestem. w obecnym czasie i miejscu.
Mówiąc prosto, bez względu na stan, w jakim się znajduję – czy jestem bogaty czy biedny, chory czy zdrowy, w więzieniu czy wolny – mam wierzyć, że jestem w centrum doskonałej Bożej woli dla mojego życia. Przyjmuję to, że moje kroki zostały zaplanowane przez Pana.
Ja osobiście utożsamiam się z Pawłem: „Jestem zadowolony z tego w jakim jestem stanie” (zobacz Filipian 4:11).
Dziękuję Bogu za przykład Pawła. Ten wierny apostoł wiedział jak obfitować w błogosławieństwach, ale też radować się w chwilach przeciwności. Bez względu na warunki zewnętrzne, bez względu na jego trudne okoliczności Paweł zawsze wiedział, że był w centrum doskonałej Bożej woli.

Zaktualizowane: 20 grudnia 2016 - 10:29

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Pokrzepiające, ale były już tutaj lepsze od W. 😉

 2. Detektyw, w końcu działa jak należy 😉 Welcome back! 😀
  Dziękuję komuś, kto naprawił witrynę 🙂

  1. No i super, bo mi było smutno jak widziałam że strona nie działa… :/

 3. Myślałam o tym dzisiaj rano, a teraz przeczytałam ten tekst i potwierdził on wszystkie moje przemyślenia. Potrzebowałam go przeczytać. Dziękuję w imię Jezusa Chrystusa. 😉

  1. Wiesz co bracie. Tutaj raczej nie obchodzimy swiat, jako, ze uwazamy sie za „biblijnych chszescijan”

   U mnie jako tako z tym, bo mieszkan z rodzicami to jestem niejako zmuszony do w pewnym stopniu uczesticzenia z tym. Ale mysle ze wkoncu ogarne sie i powiem po prostu : nie.

   Pozdrawiam w imieniu Pana Jezusa

 4. Wigilia to okres ( falszywego i obludnego ) zawieszenia broni z racji czego chrzescijanin nie powinien jej obchodzic, gdyz nie wolno mu upodabniac sie do tego upadlego swiata, nawet z cene cierpienia/odrzucenia ze strony rodziny.

 5. Tak tylko zapytam, dlaczego strona nie działała przez pare dni?
  Z góry dziękuje za odpowiedź i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 🙂

   1. Odruch warunkowy Pawlowa. Tak nas silnie od malego urabiali…

   2. Chyba chodzi o święta niezwyciężonego słońca 😀

 6. Jak to dobrze, że działa 😀 Przez te kilka dni się martwiłam, że stało się coś poważnego

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish