Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znany „polski” Żyd, członek B’nai B’rith szczuje do rewolucji w Polsce

Tytuł jest zapożyczony z artykułu źródłowego, ale Hartman zapewne nie jest potomkiem Jakuba ale Ezawa, czyli czerwonych.

Powiedział on:

Niech żyje 16 grudnia! W Polsce zaczęła się rewolucja. Wydarzenia 16 grudnia to nie incydent, o którym za tydzień zapomnimy. To przełom, który wprowadza nas w fazę kryzysu politycznego, mogącego zakończyć się wyłącznie w jeden sposób: upadkiem Kaczyńskiego i przedterminowymi wyborami.”

 

http://www.ekspedyt.org/redakcja/2016/12/20/56726_znany-polski-zyd-czlonek-bnai-brith-szczuje-do-rewolucji-w-polsce.html

 

Każdą rewolucję zaczynali Żydzi, którzy Żydami nie są. Tak tez i było z rewolucja październikową.

Apeluje wiec do rozsądku wszystkich Polaków:

 

NIE DAJMY SIĘ WCIĄGNĄĆ W ICH GRĘ.

 

Oto język osoby, której tytuły naukowe nadaje książę tego świata:

 

 

Profesor piszący „spieprzaj dziadu”.

Ubolewam nad trym, jak ludzie dają się wciągnąć w wojnę, która może doprowadzić do tragedii w imie interesów nie naszych, ale wąskiej elity Moniki Olejnik, Wojewódzkiego, Petru, Olbrychskiego, i innych „autorytetów”.

Oni zarabiają ponad 10 tysięcy miesięcznie, ale Ty możesz po owej rewolucji zarabiać jeszcze mniej niż teraz, a może nawet dojść do wojny.

Warto? No nie.

Ubolewam jeszcze bardziej, dlatego, że wciągnęli się w tę wojnę wyjątkowo niektórzy polscy pastorzy. Totalna porażka. Nie chciałbym być nauczany o Bogu, kto jest przeciwnikiem pokoju:

https://chnnews.pl/kraj/item/3609-polscy-pastorzy-zabrali-glos-w-sprawie-kryzysu-parlamentarnego.html

 

Jak widać wychodzi teraz mnóstwo szydeł z niejednego worka.

Kogo interesy są bronione. Dlaczego w wielu zborach sa reprezentanci Towarzystwa Polsko-Izraelskiego.

Niestety, ale ludzie kompletnie nie sa uczeni w zborach PRAWDY, która ma ich wyzwolić.

W zborach są wilki w owczej skórze i teraz to powoli zaczyna wychodzić. Uczą Was tego, czego chcą aby was uczono. Jeśli zbory reprezentują interesy Żydów, to jaką masz gwarancję na czystość nauczania uśpiony ekstatycznym uwielbionkiem Boga?

Goje są prowadzone jak owce na rzeź.

Zaktualizowane: 20 grudnia 2016 - 10:16

8 komentarze

Dodaj komentarz
  1. no więc właśnie, dlatego nie bierzmy udzialu w grze Zydow

  2. Mącą w głowach. Kaczyński czy Tusk to ta sama drużyna, a i oni marionetkami szczytu piramidy. Polski już nie ma, rządzą nią tych, których w mediach nie pokazują.

   1. Kandydatura Dudy na prezydenta też została poparta przez tę lożę.

    Oto co znalazłam: http://fakty.interia.pl/polska/news-zandarmeria-wojskowa-pomoze-w-patrolowaniu-ulic-wniosek-mswi,nId,2324691

    Wprowadzają nam stan wyjątkowy ? 🙁

 1. Jak się na to wszystko patrzy to zadziwiające jest to jak potrafią grać i do tego dobrze im to wychodzi. :/ Dlatego jedynie Bóg który zawsze ratował ludzi pokornego serca ktorzy sie do Niego zwracali/szukali uwalnial od pietna zła może nam pomóc. Nie wiem jak Wy ale ja zamierzam zrobić post połączony z modlitwą 22 grudnia i 31 grudnia aby więcej ludzi przejrzalo i nie obchodzili pogańskich świąt, aby jak najwięcej ludzi walczyło o swoje małżeństwa, żeby poczuli chęć do pokuty,poprawiania swojego zachowania, aby uswiecali się, modlili się codziennie, chwaląc Pana Boga np Psalmami. A Bóg bogaty w swoim miłosierdziu niech wszystkich poddzwignie w Imieniu Swego Syna Jezusa Chrystusa 🙂

 2. Musimy glosic prawde, w taki sposob jednakze, by prosci ludzie rozumieli oraz nie bylo oczywistego powodu/pretekstu do zamkniecia nam ust ( jak wylaczenie serweru przed kilku dniami ). Czynmy tak dopoki, dopoty sie da.

 3. Dobrze, że nie mam zajęć z tym gościem… 😀
  A tekst bardzo dobry i trafny…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish