Znamię bestii, Czip RFID, Globalna Inwigilacja ludzkości

Dziwi mnie omówienie tematyki chipa i antychrysta na kanale infowars. Albo to jest programowanie ludzi, albo sianie nieprawdziwych informacji, mających na celu ukazanie trutherów w niekorzystny sposób, kiedy wszyscy będą oczekiwali chipowania a tego procederu nie będzie…Być może antychryst zlikwiduje chipowanie ludzi…

Biorąc pod uwagę rozpopularyzowanie tatuaży oraz nowoczesne technologie jak płatności smartphonem i inteligentne zegarki, póki co obstawiam za pierwszą opcją. Wystarczy jeśli jeszcze kilka gwiazd kina lub estrady zareklamuje a miliony ludzi pójdzie za tą wygodą w ślepo.

Co do mojej wizji chipa, to wg mnie będzie on miał powiązanie z tym oto wersetem i to wcale nie z apokalipsy:

 

(14) Waga złota, które co rok dostarczano Salomonowi, wynosiła sześćset sześćdziesiąt sześć talentów złota,
1 Ks. Królewska 10:14,”

 

Mam przeczucie od około miesiąca, że wraz z “ofertą” znaku bestii każdy będzie miał 666 jednostek nowego światowego  pieniądza na koncie. Być może nawet będzie to wartość 666 uncji złota.Taki “dobry” start. Może się mylę, ale tak to widzę i czuję. Musi być jakiś ochłap na przynętę a la program 500plus za nasze pieniądze. Antychryst musi być dobry.

 

Zastanawia mnie tylko apel infowars: dołącz do Ruchu Oporu.

Temat ruchu oporu w filmach poruszałem kilkakrotnie. Jest to zgodne z dialektyka heglowską: tez-antyteza= synteza.

Tyran-Ruch Oporu= Mesjasz

Tyran nakazuje chipować, Ruch Oporu doprowadza do wyniesienia na szczyt Mesjasza (antychrysta), który likwiduje chipy lub usuwa tyrana, ale oferuje światu doładowanie konta na koncie elektronicznym.

 

 

W filmie mówi się o 2020 roku i ma to sens. Wielki Ucisk od przyszłego roku. W połowie czyli po 3,5 roku może być tzw Złoty Wiek prosperity a wraz z nim jak nazywam “oferta nie do odrzucenia”.

Dodaj komentarz

  1. Wielkim sukcesem jest to, iz ten wirtualny zbor w ogole istnieje, a nader wielkim szczesciem pochodzacym od Boga jest fakt, iz mimo nieurodzajnej gleby polskiego zycia duchowego i nie zdrowej atmosfery mistycznej ( skazonych katolicyzmem ), rosnie i rozwija sie. Chwala Panu Jezusowi Chrystusowi za to.

  2. Chwała Mu także za nieliczne, ale wciąż istniejące, zwykle malutkie i często niezależne zbory/wspólnoty domowe, gdzie może przychodzi po 5 osób na nabożeństwo, ale gdzie głoszona jest zdrowa nauka i gdzie nie jest się byle anonimowym parafianinem.

  3. Z 2 strony przy dewaluacji walut, złoto może wiele zyskać na wartości, a Ci którzy je maja będą “zachęceni” odpowiednio do oddania. Już nie raz tak bywało na świecie. Ale to nie blog ekonomiczny, więc już starczy 🙂

  4. Apokalipsę trzeba rozpatrywać pod kątem greki. Słowo “charagma” skojarzone jest z ukłuciem podobnym do ukłucia węża. Obraz bestii to zaś ikona a nie posąg. Tą ikoną może być jakiś ekran, a raczej ekrany emitujące hologramy z Antychrystem ustawione na całym świecie.

  5. zgadza się Asiu oraz nox,dobrze piszesz,chodzi o project blue beam,fałszywe znaki i cuda by zwodzić ludzi,będą zapewne znowu te objawienia maryjne się nasilać ale i też rzekomo pokazany Chrystus jak schodzi na ziemię,tak samo pochwycenie będzie widać,to będzie dopiero sztuczka jak nie wiem,nie dajmy się zwieść takim znakom i cudom,my mamy tylko takie,8 znaków które zostały opisane,pozostał nam już tylko jeden znak,panna na niebie,kiedy on się pojawi,to wiedzcie,ze antychryst objął panowanie nad światem na okres 3,5 roku,bo my jesteśmy akurat już w tym ucisku,ale tym pierwszym 3,5 rocznym,który kończy się w 2017 roku we wrześniu czy październiku ? trzeba znowu zajrzeć na film proroctwa zapisane na niebie 2013-2018