Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Znamię bestii, Czip RFID, Globalna Inwigilacja ludzkości

Dziwi mnie omówienie tematyki chipa i antychrysta na kanale infowars. Albo to jest programowanie ludzi, albo sianie nieprawdziwych informacji, mających na celu ukazanie trutherów w niekorzystny sposób, kiedy wszyscy będą oczekiwali chipowania a tego procederu nie będzie…Być może antychryst zlikwiduje chipowanie ludzi…

Biorąc pod uwagę rozpopularyzowanie tatuaży oraz nowoczesne technologie jak płatności smartphonem i inteligentne zegarki, póki co obstawiam za pierwszą opcją. Wystarczy jeśli jeszcze kilka gwiazd kina lub estrady zareklamuje a miliony ludzi pójdzie za tą wygodą w ślepo.

Co do mojej wizji chipa, to wg mnie będzie on miał powiązanie z tym oto wersetem i to wcale nie z apokalipsy:

 

(14) Waga złota, które co rok dostarczano Salomonowi, wynosiła sześćset sześćdziesiąt sześć talentów złota,
1 Ks. Królewska 10:14,”

 

Mam przeczucie od około miesiąca, że wraz z „ofertą” znaku bestii każdy będzie miał 666 jednostek nowego światowego  pieniądza na koncie. Być może nawet będzie to wartość 666 uncji złota.Taki „dobry” start. Może się mylę, ale tak to widzę i czuję. Musi być jakiś ochłap na przynętę a la program 500plus za nasze pieniądze. Antychryst musi być dobry.

 

Zastanawia mnie tylko apel infowars: dołącz do Ruchu Oporu.

Temat ruchu oporu w filmach poruszałem kilkakrotnie. Jest to zgodne z dialektyka heglowską: tez-antyteza= synteza.

Tyran-Ruch Oporu= Mesjasz

Tyran nakazuje chipować, Ruch Oporu doprowadza do wyniesienia na szczyt Mesjasza (antychrysta), który likwiduje chipy lub usuwa tyrana, ale oferuje światu doładowanie konta na koncie elektronicznym.

 

 

W filmie mówi się o 2020 roku i ma to sens. Wielki Ucisk od przyszłego roku. W połowie czyli po 3,5 roku może być tzw Złoty Wiek prosperity a wraz z nim jak nazywam „oferta nie do odrzucenia”.

Zaktualizowane: 29 listopada 2016 - 18:36

20 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Oni przekletych ( tych ktorzy przyjma znamie bestii ) prawdopodobnie beda tatuazowac oraz jakos „wgrywac” zla moc duchowa poprzez galki oczne. Tak sobie mysle.

 2. Ludzi bardziej obchodzi to jak przyjemnie spedzic czas po pracy niz to, iz niewidzialna petla demonicznego stryczka coraz bardziej im sie zaciska na szyjach.

 3. Wielkim sukcesem jest to, iz ten wirtualny zbor w ogole istnieje, a nader wielkim szczesciem pochodzacym od Boga jest fakt, iz mimo nieurodzajnej gleby polskiego zycia duchowego i nie zdrowej atmosfery mistycznej ( skazonych katolicyzmem ), rosnie i rozwija sie. Chwala Panu Jezusowi Chrystusowi za to.

 4. Piotrek z ta równowartością 666 uncji złota to wg. mnie przesadziłeś grubo :)…to na ten moment ponad…3 mln złotych…

  1. tak, tylko jaka wartoc pieniadza może być po dewaluacji…
   Sam mam kilka tysięcy forint 🙂

  2. Czemu przesadził wcale nie przesadził można by to równie dobrze wyliczyć w bitcoinach czy innej kryptowalucie 666 bitcoinów (kto nie zna niech se poczyta o kryptowalutach) bo pasują do tego czipa wybornie 🙂

 5. Chwała Mu także za nieliczne, ale wciąż istniejące, zwykle malutkie i często niezależne zbory/wspólnoty domowe, gdzie może przychodzi po 5 osób na nabożeństwo, ale gdzie głoszona jest zdrowa nauka i gdzie nie jest się byle anonimowym parafianinem.

  1. To taka różnica jak między 30-40 osobową klasą w szkole a taką klasą, gdzie tych osób jest tak do 28, chyba że ustalona jest mniejsza liczba, np. 16 🙂

 6. Chyba, że byłaby wcześniej taka hiperinflacja, że te 3 mln miałoby wielokrotnie mniejszą siłę nabywczą niż dziś.

  1. Rok 1995: Jeden nowy złoty odpowiada 10 000 starych złotych.
   Artykuł Cena (PLZ)
   jajko (szt.) 2200
   mleko 3,2% (l) 5500
   szynka (kg) 128000
   cukier (kg) 9500
   mąka poznańska (kg) 6300
   wódka Krakus (0,5 l) 71500

 7. Właśnie to napisaliśmy równocześnie 🙂

 8. Z 2 strony przy dewaluacji walut, złoto może wiele zyskać na wartości, a Ci którzy je maja będą „zachęceni” odpowiednio do oddania. Już nie raz tak bywało na świecie. Ale to nie blog ekonomiczny, więc już starczy 🙂

 9. Apokalipsę trzeba rozpatrywać pod kątem greki. Słowo „charagma” skojarzone jest z ukłuciem podobnym do ukłucia węża. Obraz bestii to zaś ikona a nie posąg. Tą ikoną może być jakiś ekran, a raczej ekrany emitujące hologramy z Antychrystem ustawione na całym świecie.

  1. Projekt Blue Beam się kłania… :/

 10. zgadza się Asiu oraz nox,dobrze piszesz,chodzi o project blue beam,fałszywe znaki i cuda by zwodzić ludzi,będą zapewne znowu te objawienia maryjne się nasilać ale i też rzekomo pokazany Chrystus jak schodzi na ziemię,tak samo pochwycenie będzie widać,to będzie dopiero sztuczka jak nie wiem,nie dajmy się zwieść takim znakom i cudom,my mamy tylko takie,8 znaków które zostały opisane,pozostał nam już tylko jeden znak,panna na niebie,kiedy on się pojawi,to wiedzcie,ze antychryst objął panowanie nad światem na okres 3,5 roku,bo my jesteśmy akurat już w tym ucisku,ale tym pierwszym 3,5 rocznym,który kończy się w 2017 roku we wrześniu czy październiku ? trzeba znowu zajrzeć na film proroctwa zapisane na niebie 2013-2018

 11. Czy jeśli mam paszport biometryczny (z rfid) to czy dla mnie jest jeszcze nadzieja (zbawienie). Taki paszport załatwili mi rodzice, ale nie wiedziałem, że tam jest ten mikroprocesor.

  1. Oczywiście, że tak 🙂 Ponieważ czymkolwiek będzie znak bestii, będzie się wiązał ze świadomym wyrzeczeniem się Jezusa. „Kto wytrwa do końca będzie zbawiony” Mk 13,13 🙂

   1. Kłopotem jest dowód osobisty. Chyba każdy wydany ma teraz chipa.

    1. To prawda, jest to pewien kłopot, gdyż możemy się domyślać w jakim kierunku ostatecznie zmierza pakowanie do wszystkiego chipów…natomiast żaden chip nie odpowiada za zbawienie lub jego brak, a wyparcie się Jezusa, które będzie powiązane ze znakiem bestii, czymkolwiek to będzie.
     „a każdego, kto mnie się wyprze przed ludźmi, wyprę się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie.” Mt 10,33

     1. Skoro omawiany mikroprocesor to znamię bestii więc jego wszczepienie lub jakiekolwiek przyjęcie przekreśla szanse na zbawienie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish