Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nowa okładka The Economist 2017 – „proroctwa” okultystów?

Ostatnie okładki pisma The Economist zadziwiająco trafnie przepowiadały rozwój wydarzeń.

economist2016

 

Faktycznie rok 2016 był rokiem Franciszka, Merkel, zalążków ekumenii i emanacją środowisk gejowskich LGBT.

Podobnie było z 2015.

 

Jednak okładka na rok 2017 jest wyjątkowa. Mało postaci, ale kilka tajemniczych kart, które mogę jedynie spróbować odgadnąć…..

economist2017

 

Mamy tutaj do czynienia z kolosalną różnicą. Już nie ma jak w poprzednich okładkach wielu polityków, ale jednego kluczowego – Trumpa, który siedzi niczym król z atrybutami królewskimi.

Planeta Trumpa. Po kolei:

 1. Wieża z krzyżem podzielona a nad nią czarne chmury. Po lewej komuniści, a po prawej chrześcijanie. Różnie można to interpretować, ale być może ludzie związani z lewicą jak Hilary Clinton i ludzie wokół Trumpa podzielą świat i sednem tego podziału będzie chrześcijaństwo. Tudzież Trump wprowadzi komunizm i będzie ścigał chrześcijan. Bardziej wiarygodna jest opcja pierwsza mimo wszystko. Zwłaszcza, że coraz bardziej obstawiam Trumpa jako antychrysta. Niszczona wieża może być także symbolem zniszczenia nierządnicy czyli Watykanu
 2. Trump jako sędzia.
 3. Trzecia karta to świat a nad słońce co może symbolizować oświecenie. Jakieś książki, być może Biblia w tle, choć poniżej są piramida i jakieś starożytne budowle jakby dwa panteony
 4. The Hermit – jakby strajki, protesty, nad nimi śmierc i ciemność. Idą w przepaść.
 5. Death – chyba łatwa do interpretacji karta. Grzyb atomowy.
 6. The Magican – karta bardziej tajemincza. Jakby pudełko produkujące budynki 3D a nad nim jakaś postac z okularami VR. Z tyłu koło jak u katolickich świętych i laska jakiego patriarchy.
 7. Koło fortuny – byc może padną wyroki na znanych polityków z rozkazu wspaniałomyślnego Trumpa. Może będzie jakaś pokazówka w imię sprawiedliwości.
 8. Gwiazdy – 14 gwiazd a pod nimi kratery. Gwiazdy symbolizuja upadłych. Mogą wyjść z pod ziemi wg cytatu: „Piąty anioł zatrąbił: i ujrzałem gwiazdę, która spadła z nieba na ziemię, i dano jej klucz od studni Przepaści. Otworzyła studnię Przepaści, a dym się uniósł ze studni jak dym z wielkiego pieca, i od dymu studni zaćmiło się słońce i powietrze. A z dymu wyszła na ziemię szarańcza, której dano moc, jaką mają ziemskie skorpiony.” Skorpiony symbolizują demony. Widac także kometę jakby tę gwiazdę spadającą z nieba do czeluści.

 

 

Okładkę można streścić w takich oto słowach kluczach: rok protestów, magii, dyktatury, zjawisk nadprzyrodzonych, wyroków nad politykami. Sam fakt, iż są to karty oznacza grę. Grę ze światem. Zaplanowany i dobrze wyreżyserowany teatr.

 

 

Illuminati lubują się w symbolach i na dwa sposoby można to interpretować: celowe zwiedzenie lub oczywista zapowiedź wydarzeń. Proszę nie traktować tego poważnie i nie bać się. Naszym zadaniem jest wytrzymać w biegu po koronę żywota.

 

 

 

 

 

36 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Cieszę się, że pojawił się ten temat, bo dużo naszych braci i sióstr trutherów jest w stanie dopatrzeć się zastanawiających szczegółów w symbolice okładki magazynu. Już sama powyższa analiza daje do myślenia, ale nie ukrywam, że liczę na jeszcze jakieś olśnienia u badaczy typu Adi 🙂

 2. Czasy końca 🙂 Grunt to żyć w zgodzie z Jezusem i wytrwać!

  1. Wczasy końca?
   tzn czasy przed wczasami.
   nie wierze im.
   jest jeszcze możliwość że clinton będzie preziem tak na marginesie

   1. poczekamy zobaczymy. Nie ma się co nakręcać na jakąkolwiek opcję

 3. Albo nas podpuszczaja albo sardonicznie sie smieja, gdyz wiedza jaka odplate od Pana Jezusa Chrystusa dostana.

 4. Karty sa przedstawione w symbolice kart tarota czyli popularnej ostatnio wśród kobiet po przejściach „zabawy”! Staram się znalezc to foto w lepszej rozdzielczości bo nie widać za bardzo detali a te grają wg mnie bardzo ważną rolę gdyż każdy skupia się na tym co widac na pierwszy rzut oka. Oto moja interpretacja drżyjcie zatem 😛 :
  1. The tower znaczy się wieżyczka w którą walnęła błyskawica, symbol szatana rozplata tą budowlę na dwie części na drzwiach zas tej wieży widzę jakby kartę do nich przybitą a doskonale wiemy kto taką kartę w Wittenberdze do drzwi przybił. Zatem protestantyzm i katolicyzm zawali się niczym ta wieża by powstała nowa wspólna religia pod władzą pana błyskawicy 🙂 Tłumy po obu stronach wieży to z jednej strony cywilizacja zachodnia a z drugiej dziki wschód – jasna i oczywista linia konfliktu.
  2.Judgement-sąd. Trump przedstawiony dosłownie jako pan i władca siedzący na tronie Ziemi z atrybutami władzy królewskiej – jabłkiem i berłem. Dawniej jak wiadomo król miał władzę absolutną zatem Trump najskromniej aspiruje do roli tyrana 🙂
  3.The World-świat ta jest akurat ciężka ale widzi mi się że słońce w centrum oświetla swymi promieniami wszystko począwszy od sztuki-malarstwo, literaturą, teatr. Ta sztuka łączy się zaś ze starożytnymi budynkami znaczy się wracamy do kultu słońca lub ujawniamy się i mówimy że zawsze wierzyliśmy w boga słoneczko 🙂
  4. Protestujący przeciw umowom TTIP UE itp oznaczać to może że takie protesty się nasilą będa podsycane w przyszłym roku. Postać na górze prowadzi protestujących światłem swej latarni oświetla im drogę tylko mi się on jakoś z Mojżeszem skojarzył?? No i taki malutki detal na globusie widac konkretną rysę, która dzieli Amerykę.
  5.Death ta nie napawa optymizmem w tle grzyb atomowy może planowany od jakiegoś czasu i przebąkiwany zamach w NY? Nawet w filmach jak ostatnio wspominałem w serialu „Wirus” pojawił się spektakularny wybuch atomowy na Manhattanie. Kolejny sezon serialu w 2017 😛 Ciekawe, że śmierć przygląda się z dala wybuchowi ale wokół niej wszystko jest już martwe i to nie jest efektem eksplozji nuklearnej widać padniętą rybę zniszczone plony a nad nią jakieś komary czy inne owady. Czyżby broń biologiczna?
  6.The magician – ponownie nawiązanie do bożka słoneczka które widnieje za tym jegomościem który jednym naciśnięciem guzika tworzy nieskończoną liczbę światów lub rzeczywistości.
  7.Wheel of fortune jasno wskazuje że zarządcy UE którzy są do koła przywiązani to zwykłe marionetki świadczy o tym po raz kolejny błyskawica z nieba i dwie urny z zaznaczonymi X które mają dawac pozory wolnych wyborów 🙂
  8. The star. niestety nie potrafię rozeznać twarzy ludzi w tych gwiazdach wpisanych z tego co widzę to twarze dzieci czy też młodych ludzi ale wśród gwiazd pojawia się właśnie GWIAZDA jak nazwa tej karty i spada ona z nieba. Nowe pokolenie władców świata spod znaku spadającej gwiazdy? Nowe pokolenie dzieci szatana w ludzkiej postaci? 😛
  Dobra kończę bo już się za bardzo zagalopowałem. Powodzenia w czytaniu tych wypocin 😛

  1. Sławku część Twojej wypowiedzi jest aż nadto trafna.
   „by powstała nowa wspólna religia pod władzą pana błyskawicy ? Tłumy po obu stronach wieży to z jednej strony cywilizacja zachodnia a z drugiej dziki wschód – jasna i oczywista linia konfliktu.
   2.Judgement-sąd. Trump przedstawiony dosłownie jako pan i władca siedzący na tronie Ziemi z atrybutami władzy królewskiej – jabłkiem i berłem. Dawniej jak wiadomo król miał władzę absolutną zatem Trump najskromniej aspiruje do roli tyrana ?
   3.The World-świat ta jest akurat ciężka ale widzi mi się że słońce w centrum oświetla swymi promieniami wszystko począwszy od sztuki-malarstwo, literaturą, teatr. Ta sztuka łączy się zaś ze starożytnymi budynkami znaczy się wracamy do kultu słońca lub ujawniamy się i mówimy że zawsze wierzyliśmy w boga słoneczko”

   Mojżesza można zamienić na Eliasza.
   Nowa wiara łącząca wszystkie wyznania w imię pokoju i miłości.
   Izrael na czele powołujący się na Boga Abrahama, ale równocześnie poniżający Pana Jezusa.Potężny przywódca, który nie ma nic wspólnego z Bogiem Abrahama Izaaka i Jakuba – Słowem – JESTEM, KTÓRY JESTEM.
   Świat posługując się postaciami biblijnymi ze ST zwiedzie tych, którzy nie wiedzą, że to ten sam Bóg, Pan Jezus – Słowo, które stało się ciałem.
   Odrestaurowanie starożytnego Babilonu, gdzie sam szatan jednoczy wszystkich ludzi, aby byli jedno, ale nie ma tam miejsca na Chrystusa.

   Tam gdzie nie jest wywyższony Pan Jezus jest zwiedzenie. Nie ma podstaw bytu żadne głoszone królestwo gdzie na pierwszym miejscu nie ma Pana Jezusa jako Najwyższego.
   To jest główny znak rozpoznawczy.
   Zresztą my wiemy, że królestwo Pana Jezusa nie jest ze świata.
   Trzeba ostrzec innych, którzy nie znając Słowa płyną tratwą wprost do paszczy wieloryba.?

  2. Pewnie nie tylko kobiety po przejściach lubią tarota…sama jakoś nigdy za tym nie przepadałam 🙂

  3. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Ciekawa analiza.
   Jest jeszcze jeden szczegół, mianowicie wszystkie karty są ułożone równo, a tylko dwie są jakby przekręcone, co też może mieć jakieś znaczenie. No i w tle wszechświat, sugerujący powagę tych wydarzeń.
   1) The Tower – spada z niej jakby książka. Czyżby Biblia?
   2) Judgement – na berle znajduje się ptak przypominający hitlerowski symbol.
   4) The Hermit – starzec z brodą znajduje się po prawej stronie, jakby chciał pokazać drogę. Natomiast prowadzący tłum wskazują przeciwny kierunek marszu.
   5) The death – komary i śnięta ryba mogą symbolizować plagi od Boga.”uderz o proch ziemi, a na całej ziemi Micraim zamieni się w komary” (II Moj 8:12)
   6) The magican – symbol nieskończoności oznaczać może zachłyśnięcie nowymi technologiami (VR rzeczywistość wirtualna)
   7) Wheel of Fortune – Angela Merkel jest uderzona piorunem i spada do dołu.
   8) The Star – spadająca gwiazda nie jest obserwowana z Ziemi, wygląda to raczej na Księżyc z wieloma kraterami. Przychodzi do głowy zdjęcie naszej planety widziane z Księżyca. A może jest to płonąca Ziemia? Raczej losowe twarze dzieci w pozostałych gwiazdkach które są czarno białe może sugerować, że zginęły. W tle znajduje się więcej gwiazdek.
   Tu jest zdjęcie w odrobinę lepszej jakości:
   https://cdn.shopify.com/s/files/1/0591/1981/products/TW2017_Cover_UK_REV_NO-BC_trimmed_1024x1024.jpg

 5. Czy Trump spelnia wszystkie warunki i kryteria opisujace antyChrystusa?

  1. nie do końca…ale jeszcze nie rozpoczął kadencji

 6. Moim zdaniem ta wirtualna wspolnota Jezusa Chrystusa dokonuje tego o czym nawet w najsmielszych snach nie marzyli kiedykolwiek zyjacy polscy chrzescijanie, szczegolnie ci po XVI wieku. Udowadnia ona, iz chciec znaczy moc.

  1. I to mimo tak skromnych i ograniczonych mozliwosci dzialania w porownaniu do krk. Widzicie co daje moc Pan Jezusa chrystusa?

   1. Chrystusa oczywiscie. Pana panow i Krola krolow.

 7. Mam pomysl. Czy nie ma przypadkiem w polskiej kulturze masowej takich chamskich przykladow programowania umyslow? Obawiam sie, iz film. w rezyserii Antoniego Krauzego pt. Smolensk jest takim przykladem. Zamiast jednoczyc dzieli naszych zwiedzionych rodakow.

 8. My ludzie starajcy sie nasladowac Jezusa Chrystusa mamy sie dystansowac od tych zgnilych, politycznych sporow. Im juz Bog odplaci z nawiazka za wszystkie ich okrutne zbrodnie.

 9. Zeby moc byc zbawionym trzeba zapragnac poznac Jezusa Chrystusa czyli odczuwac pragnienie poznania Bozej prawdy o swiecie.

 10. Prawdw Boza jest prosta, a klamstwa ludzkie udajace prawde zawile.

 11. Nasza wspolnota ewangeliczna potrzebuje ludzi zdecydowanych, twardych, sprawdzonych, nie wachajacych sie ponosic nawet najwiekszych trudow i wyrzeczen ku wiekszej chwale Jezusa Chrystusa. Takich wlasnie nam nigdy dosyc. Obysmy takich znajdowali.

 12. Nad okładką 2017 , siedze już chyba ze 2 godziny badając te karty i ich znaczenia.

  Zauważyłem (w googlach) że są to karty tarota i gdyby je odczytywać pod tym właśnie kątem , to powiem wam że to wszystko nie wróży nic dobrego… Ale nie ma co zbytnio się nakręcać , może to być tylko zwykła nic nieznacząca okładka. Najlepiej samemu to zbadać wpisując poniższe nazwy kart.

  Np. „Karta tarota wieża znaczenie” itd.

  1 – Wieża
  2 – Sąd ostateczny
  3 – Świat
  4 – Pustelnik
  5 – Śmierć
  6 – Mag / iluzjonista
  7 – Koło fortuny
  8 – Gwiazda

  Dobranoc , z Bogiem 🙂

 13. A może są to jakieś przewodnie wydarzenia na kolejne 8 lat…( 8 kart), ponieważ trudno uwierzyć aby aż tyle tego było na 2017..Ostatnia karta to gwiazdy! Co myślicie o tym?

  1. jak napisałem wg mnie są to upadli aniołowie, ale może ktoś ma inna koncepcje.
   Gdyby to było 12 gwiazd to wiadomo..Izrael, ale jest 14.

  2. Moim zdaniem to wszystko jest przeznaczone na nowy rok. Okładka tego pisma co roku się zmienia i co roku ma mnóstwo informacji i szczegółów. Scenarzyści przedstawiają swój plan na rozwój wydarzeń w 2017 🙂 Póki co nie potrafię jakoś logicznie powiązać twarzy tych dzieci wpisanych w gwiazdy i tej jednej „spadającej” może ktoś ma jakiś sensowny pomysł na to? No i najważniejsze nie ma co sobie tym głowy zawracać marnując czas na rozszyfrowanie tych informacji już lepiej wyjść na spacer i się przewietrzyć 😛

 14. Jakiś czas znalazłem w internecie naukę adwentystów poświęconą tzw. prawu niedzielnemu. Początkowo brałem tą ideę z przymrużeniem oka ale…. ale jednak wydaje się, że coś w tym jest. Ostatnio natrafiłem na info (jedna ze stron poświęcona ekonomii) , że NSZZ Solidarność pracuje nad ustawą w której w Polsce ma zostać zakazany handel w niedziele – całkowity zakaz, handlu pod groźbą kary finansowej a nawet więzienia !!!. Czytam, czytam i nie wierzę w to co czytam. Rozumiem, że taka wiadomość byłaby na jakiejś stronie poświęconej teorią spiskowym ale to była „szanowana” strona poświęcona ekonomii. Co więcej nawet w telewizji tzw. celebryci i „gwiazdy” nieustannie lobbowały nt. niedzieli.
  Gdyby iść adwentystycznym tropem to można by było złożyć, że Trump mógłby wprowadzić taką ustawę w Stanach na zasadzie powrotu narodu do Boga a potem taka ustawa zostałaby przyjęta w Europie… Wg. myśli adwentystów Stany do bestia z ziemi która z baranka zmieni się w smoka i zmusi świat do oddania pokłonu pierwszej bestii, bestii pochodzącej z wody (narody, ludy i języki)…
  Coś w tym jest ale pożyjemy zobaczymy…

  1. Tak to może miec sens, zwłaszcza ze ostatnio ludzie przy Trumpie mowia jak baranek

 15. Dla mnie Magician to symbol antychrysta, udaje świętego i przedstawiony jak katolicki święty Piotr (?), nad głową ma nieskończoność (nieśmiertelność, nigdy nie umrzecie), rozdaje jak anioł światłości każdemu domek i co tam będzie chciał. Poza tym antychryst ma przyjść niby w ucisku żeby uratować uciskanych, więc Trump może wywoła wojnę, a antek zstąpi jako wybawiciel ludzkości?

  1. The World – Piramida Cheopsa, Panteon bóstw w Rzymie na Marsowym Polu oraz grecki Partenon na Akropolu poświęcony Atenie.

 16. Karta Koło Fortuny dotyczy wyborów jakie mają odbyć się w Niemczech, Francji i Holandii (flagi państwowe)
  Politycy uwiązani do koła to Merkel, LePenn i z Holandii (nie pamiętam teraz nazwiska)…
  Słońce jest po stronie LePenn(idzie w górę) a błyskawica po Merkel (idzie w dół). Kandydat z Holandii znajduje się na dole koła, ponieważ wybory mają zostać powtórzone…

  1. z Holandii jest to Geert Wilders.. interpretuję tą kartę podobnie jak ty.. to chyba jedna z najbardziej „zrozumiałych” kart. Wybory we Francji i Holandii odbędą się na wiosnę, wybory w Niemczech na jesieni.

 17. Karta Wieża – zapowiada, że rok 2017 będzie rokiem konfrontacji światowego lewactwa z Chrześcijaństwem. Być może pojawi się jakiś nowy nurt, coś jakby nowa reformacja (karta przybita do drzwi). W tym wydaniu wieża przypomina świątynie kościoła rzymskiego…

 18. Ja WAm mówię nie zwracajcie zbytniej uwagi na to co ONI mówią i zapowiadają

  1. Koleś opierał się na tarocie i interpretację taką a nie inną w dużej mierze właśnie przedstawiła mu tarocistka, która jak autor nadmienił zajmuje się całą gamą okultystycznego badziewia przez jasnowidzenie, jasnosłyszenie – heheeh, tarocik i odprowadzanie zmarłych. Jak słyszę tarot dostaję lekkiego wnerwa! 🙂 W pozostałych dziedzinach ta pani (która jak twierdzi się nawróciła ale do kogo lub czego to pojęcia nie mam) też zdrowo wymiata!

 19. Na jednym z linkowanych ostatnio filmów – był widzący ze Stanów, który mówił, że Gates się „nawróci”. Już widać w którą stronę…
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bill-gates-wzywa-do-utworzenia-swiatowego-rzadu

  1. Noo nieźle…on tak już od dawna…np. ładuje mnóstwo pieniędzy w szczepionki…a teraz takie słowa w duchu wiadomo jakim. Jednakże nie wolno nam nikogo przekreślać 🙂 Nie wiadomo, kogo Bóg zechce pociągnąć do siebie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish