Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Siedziba byłej loży masońskiej w obecnej siedzibie Biskupa Torunia.

W piątek dowiedziałem się, iż siedziba obecnego biskupa Torunia jest w tym samym miejscu, co była kiedyś siedziba masonów.

kuriawtorunilozamasonska

 

„W Toruniu w latach 1793-1937 działała loża masońska „Pod Pszczelim Ulem” (Zum Bienenkorb). Swoją siedzibę miała w gotyckiej kamienicy z XV w. przebudowanej w stylu klasycystycznym w XIX w. Z tego okresu pochodzi nowa fasada z symbolami masońskimi. Budynek jest obecnie siedzibą biskupa toruńskiego. Kamienica znajduje się przy ulicy Łaziennej 18.”

http://www.polskaniezwykla.pl/web/place/21599,torun-siedziba-lozy-masonskiej.html

 

Nie wierzę w przypadek, mając na uwadze fakt umiejscowienia w Watykanie oryginalnego obelisku egipskiego. Bogowie Egiptu, Babilon, masoni, kościół rzymski, to jest jedna i ta sama religia – lucyferiańska.

Loża Pod Pszczelim Ulem jak udało mi się ustalić była  pruską lożą wojskową. To z kolei oznacza, że masoni przenikają każdą strefę życia społecznego. Nie tylko politykę, ale wszystko co jej podlega w tym wojsko.

 

 Pod numerem 20 natomiast znajduje się – swego czasu też należąca do loży – kamienica, gdzie odpoczywał Jan Paweł II podczas swego pobytu w Toruniu 7 czerwca 1999 r. Od tego czasu kamienica ta nazywana jest „Domem Papieża”.Ciekawe, czy ówczesny papież wiedział, gdzie spędza czas…”

 

http://spacerkiempotoruniu.blogspot.com/p/na-w-sobie-ducha-czasu.html

 

Polecam tak w ogolę cały tekst z tego linka, z którego możemy jeszcze wyczytać na ten przykład to:

” W ten sposób rozwiązuje się zagadka kielni, cyrkla oraz młota, które bardzo często pojawiają się w kontekście symboliki wolnomularskiej, także tej, której ślady możemy napotkać w Toruniu. W ten sposób masoni odwoływali się do „budowania” własnej osobowości i duchowości. Jednakże czerpali równie mocno z tradycji różokrzyżowców, starożytnych misteriów inicjacyjnych, mitów solarnych i pitagorejskich”

 

 

 

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Kosciol walczy z masoneria, choc jest jego wytworem. To by bylo smieszne, gdyby nie takie diaboliczne.

   1. Komentarz na końcu: Bezcenny… 🙂

 2. Troche nie na temat. Wyznawcy Jezusa Chrystusa winni oddzialywac na swoje otoczenie dobrym przykladem ( choc czesto nie jest to takie latwe ). Mamy jednakze utrudnione zadanie przez roznorakich zwodzicieli mieniacymi sie Dziecmi Boga, gdy tak na prawde sa slugami diabla. Bez trudow nie ma jednakze dobrych owocow.

 3. Problem w tym, że nasz trud, określany jest przez otaczające środowisko, jak objaw nawiedzenia (uznawane często za demoniczne), pomieszania zmysłów, czy też szeroko rozumianego sekciarstwa. Ciężko jest wydawać dobre owoce, gdy z samego założenia, jest się wyklętym przez środowisko. Przerabiam to teraz na własnej skórze. W wielu przypadkach, uczyniłam tak jak mówił Jezus, byśmy strzepali proch z naszych butów i już tam więcej nie wracali…

  1. Powoli też przez to przechodzę. Z ust mojego przyjaciela usłyszałem „czy to co praktykujesz nie jest jakąś setką”. Potem inny człowiek (z którym się nie kumpluje) powiedział: „nie chce żebyś się z nim zadawał (czyli ze mną) bo boje się że Cię wciągnie w kłopoty” A żeby tego było mało to mój własny brat nie przyjął mnie do grona znajomych na fb (jak przypuszczam) tylko dlatego że nazywam się Królestwo Boże 🙂

   1. Wolna Polska…
    A jakieś bardziej wiarygodne źródło?

  1. Nie wiadomo na ile to prawda a na ile straszenie ludzi. W kręgach new age już od dawna namawia się ludzi do zakupowania złota jako przygotowanie do krachu ekonomicznego, który był najpierw zapowiadany na jesień tego roku, a potem informacje były rozwadniane, że te załamanie systemu ekonomicznego będzie kiedyś tam, niedługo

  2. Te święta są dla nich szczególne bo 25 grudnia wypada w niedzielę czyli dzień słońca. Ostatnio tak było w 2011 roku, a potem dopiero będzie w 2022 i w 2033.

 4. Czytałam również, że 21-go grudnia mają wyłączyć net i sieć komórkową. Nie dajcie wiary w te wszystkie rewelacje. Jeśli coś zacznie się dziać to wtedy kiedy ludzie najmniej się tego spodziewają. Na koniec roku jet za dużo teorii spiskowych ;)Nie wierzcie w konkretne daty. Czy któraś się sprawdziła? Priest, czy Twój 26-sty listopada się sprawdził?

 5. Krk i zbory takie jak nasz mozna porwnac do piwa ( bynajmniej nie propaguje tu konsumpcji trunkow/napojow wyskokowych 😉 ). Pierwsze jest podle, pite w brzydkiej spelunie, a drugie wyborne, smakowane w eleganckiej restauracji. Zapytacie mnie dlaczego ludzie wybieraja niestety to pierwsze? Bo zdecydowana wiekszosc przyzwyczaila sie juz do tego rozwodnionego, ale odurzajacego napoju, a gdy skosztuja naszego koncentratu, to toksyny duchowe zawarte w ich duszach daja o sobie znac.

  1. Dość trafne porównanie…niestety 🙂
   a wypicie raz na powiedzmy kilka miesięcy jakiegoś niezbyt mocnego piwa jeszcze nie jest niczym złym…:)
   tylko umiar trzeba znać 🙂

   1. Raz na kilka miesięcy…,no to jest naprawdę mocny umiar. 🙂

    Pozdrawiam

 6. Witam proszę również przeczytać historię siedziby biskupa w Lublinie, to również budynek po-masoński. nawet w Wikipedii o tym pisze: https://pl.wikipedia.org/wiki/Pałac_Biskupi_w_Lublinie

  „Od 1817 do 1822 roku tym właścicielem było Towarzystwo Wolnych Mularzy, a pałacowe wnętrza służyły loży masońskiej Wolność Odzyskana”

  pozdrawiam 🙂

 7. A propos lóż masońskich, dwa przypadki z mego miasta wojewódzkiego:
  1) w pałacu należącym niegdyś do zamożnej rodziny magnackiej, dzięki której niejako rozwinęło się owo miasto, mieści się obecnie siedziba władz miejscowego Uniwersytetu Medycznego, przy czym w miejscu dawnej „loży” w pałacu mieści się…biblioteka ogólnouczelniana 😮 [co do tego nie jestem na 100% pewna…]
  http://biblioteka.umb.edu.pl/sites/all/themes/danland/images/slideshows/snow.jpg
  2) przez pewien czas, dosłownie ulicę dalej, poza zespołem pałacowym, w oddzielnym budynku należącym kiedyś również do jakiejś „loży” mieściła się biblioteka wojewódzka- Książnica Podlaska, lecz kilka miesięcy temu przeprowadziła się ze swymi zasobami do innego, nowocześniejszego i większego budynku (w poprzednim było za mało miejsca, a zasoby rosły i rosły…), a jej miejsce zajął… marszałek województwa 😮
  http://www.ciekawepodlasie.pl/image/3835/Lukaszowka.jpg

  1. dobrze by było aby bkażdy podsyłał mi fotki loóż masońskich ze swoich miast. Niech to będzie dowodem na istnienie masonów w Polsce.

   1. Ok. Prześle Ci materiał o łódzkiej…
    W Łodzi w budynku po dawnej siedzibie łódzkiej loży masońskiej (nad wejściem do budynku wciąż obecnie znajduje się oryginalna płyta zawierająca symbole: młotek, cyrkiel, kątownik (węgielnicę) oraz pion) znajduje się obecnie HOTEL O NAZWIE „MASONERIA”.

    Willa (Hotel Masoneria) znajduję się w Łodzi na ul. Tramwajowej 11.

    1. Jaki zbieg okoliczności 😮 😀 Ktoś się nie postarał z nazwą… :/

  2. Asia: Chodzi Ci o Pałac Branickich?
   Byłem w nim, w maju tego roku akurat.

   1. Tak, zgadłeś 🙂
    Pałac jest piękny, te ogrody i park dookoła też, aż szkoda, że i w to dzieło pracy rąk ludzkich jakieś pajace musiały nawsadzać swoje łapy… :/

 8. Krk to nie tylko wrog polskich chrzescijan, ale tez polskosci jako takiej. Pamietaj zwiedziony rodaku, sluzac swiadomie watykanowi rzymskiemu, bezczescisz pamiec pomordowanych przez jego sluzalcow, swoich przodkow.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish