Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

CUDOWNA OBIETNICA

David Wilkerson

Wiemy, że poprzez wieki ci, którzy zaufali Jezusowi, wiele wycierpieli. Od czasu krzyża byli zabijani, niektórzy w okrutny sposób. Niektórzy nowotestamentowi wierzący stracili swoje domy i pola i żyli w jaskiniach.

Umiłowani, żaden prawdziwy kaznodzieja Słowa Bożego nigdy nie obieca, że nie będziesz cierpiał, że nie stracisz swojego majątku, że twój styl życia będzie chroniony. Ale jest „wielki obłok świadków” w niebie, którzy powiedzą wszystkim nam, którzy kochamy Jezusa:

„To prawda, że w Chrystusie byliśmy bezpieczni – na wieki bezpieczni. Jego łaska była wystarczająca na każdy kryzys. Jednak były okresy bólu, cierpienia i trudne czasy. Ale żadne doświadczenie nie może ciebie wyrwać z Chrystusa, Arki bezpieczeństwa.”

Chcę, żebyś się trzymał tej wspaniałej obietnicy z 1 Piotra 1:3-9:

„Według wielkiego miłosierdzia swego odrodził nas ku nadziei żywej przez zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa, ku dziedzictwu nieznikomemu i nieskalanemu, i niezwiędłemu, jakie zachowane jest w niebie dla was, którzy mocą Bożą strzeżeni jesteście przez wiarę w zbawienie, przygotowane do objawienia się w czasie ostatecznym.

„Weselcie się z tego, mimo że teraz na krótko, gdy trzeba, zasmuceni bywacie różnorodnymi doświadczeniami, ażeby wypróbowana wiara wasza okazała się cenniejsza niż znikome złoto, w ogniu wypróbowane, ku chwale i czci i sławie, gdy się objawi Jezus Chrystus. Tego miłujecie, chociaż go nie widzieliście, wierzycie w niego, choć go teraz nie widzicie i weselicie się radością niewysłowioną i chwalebną, osiągając cel wiary, zbawienie dusz.”

Zaktualizowane: 25 listopada 2016 - 10:30

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Tak w innym temacie, chciałabym polecić film: War Room. Na bogtube.pl można go obejrzeć – naprawdę warto 🙂 Taka potrzebna nauka pokory dla tych w związkach :)To tyle.
  Z Bogiem 🙂

 2. Witam ☺️
  Może nie na temat ale natknęłam się dziś na reklamę UNICEF abyśmy byli bardziej tolerancyjni że ktoś nie jest podobny do nas nie znaczy że jest gorszy . Idą już za ciosem , wiedzą że coraz mniej czasu maja
  https://m.youtube.com/watch?v=O5e85kuqwQ0

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  „teraz na krótko, gdy trzeba, zasmuceni bywacie różnorodnymi doświadczeniami, ażeby wypróbowana wiara wasza okazała się cenniejsza gdy się objawi Jezus Chrystus”
  Na krótko zasmuceni, na wieki szczęśliwi. Warto.
  Warto też pamiętać ten fragment.

 4. Ważna analiza w sprawie ekumenii czyli łączenia religii:
  https://www.youtube.com/watch?v=hqeFQzlLzj0

 5. Bardzo pocieszający tekst.
  Poza tym… Dzisiaj trzęsienie ziemi w Chinach. Coś ostatnio dziwnie często te trzęsienia… 🙂

 6. Chrzescijanin polski nie ma moralnego prawa byc bezproduktywnym trutniem. Musi przynosic korzysc temu krajowi i spoleczenstwu, ale nie temu panstwu, ktore jest stronnikiem interesow watykanskich.

 7. W tym roku 6 grudnia jako że ukończyłem 18 l. będę miał przymusowe szczepienie przeciwko błonicy i tężcowi. Boję się, że umrę albo coś mi się stanie złego z mózgiem!
  https://m.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/photos/a.415867481774019.109612.206336526060450/415867528440681?locale2=pl_PL

  1. Jesteś dorosły, wydaje mi się, że nie mogą Cię zmusić jeśli nie wyrazisz zgody

   1. Zmusić nie zmuszą, ale ja na przykład słyszałam, że są kary pieniężne… Nie wiem czy to prawda, ale nie zdziwiłabym się.

    1. Te kary są bezprawne. Radzę wejść na stronę stop nop, tam jest wszystko nt.tego jak się bronić przed bezprawiem sanepidow.

 8. A ja mam pytanie z innej beczki: czy „Żydzi” w dzisiejszych czasach składają ofiary np. ze zwierząt dla „boga”?

  1. Żyją ciągle Ci ortodoksi talmudyczni żydzi stosujący szehitę.
   Szehita to jest jeden z najlepszych przykładów na to jaką „żydzi” mają władzę w Polsce.
   Ostatnie rozporządzenie na temat uboju rytualnego jest takie:
   10 grudnia 2014 roku TK uchylił wyrokiem zakaz dokonywania uboju rytualnego. Zakaz ten zdaniem Trybunału naruszał wolność religii i sumienia.

   I tak od dwóch lat, można legalnie mordować w Polsce zwierzęta do celów religijnych,ofiar dla boga…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish