Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

6,6 tys. zł kwoty wolnej od podatku dla najbiedniejszych.

Czujecie bluesa?

Już przyzwyczajają do „dobrotliwości” systemu. Akurat 6,6 tys.

Kwota wolna od podatku dla najmniej zarabiających wyniesie 6,6 tys. zł – poinformował w czwartek PAP wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki. Z kolei najlepiej zarabiający mogliby nie mieć wcale kwoty wolnej.”

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Morawiecki-6-6-tys-zl-kwoty-wolnej-od-podatku-dla-najbiedniejszych-3619486.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb

 

Dyspozycje płyną z góry. Rząd tylko posłusznie wykonuje rozkazy biblijnej synagogi szatana. Dziś 6,6 za rok 666.

Pomoc, pomoc to słowo klucz w przyszłej ofercie SYSTEMU szatana. Nie przyjmujesz „pomocy” darmowej na konto od antychrysta? No to będziesz miał:

 

” I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18)Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap 13

 

 

Po tej informacji wiemy, że będzie to literalny znak bestii.

 

Zaktualizowane: 25 listopada 2016 - 09:55

18 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Na początku Bóg stworzył Niebo i Ziemię, potem trochę pisał i nauczał a później zarządził Apokalipsę.

 2. Niestety widać jak powoli zacierają klasę średnią. Prawda jest taka, że to osoby które chcą pracować najmocniej dostaną po tyłku. Do tego wszystkiego muszą dokładać się do tych najbiedniejszych. Ja myślę, że to jest ich plan zlikwidować klasę średnią tak aby nikt nie mógł się do czegokolwiek dorobić. Mają być biedni i bogaci, co za tym idzie zostają na rynku sami giganci a my stajemy się niewolnikami i wracamy do czasów Mojżeszowych a takomi Faraonami będą Ci co mają pieniądz czyli władzę.

  1. Tak… zrobią jak, niegdyś w Rosji. Zostaną bogacze i biedota ;/

 3. Czarny Piątek w polskiej wersji: klienci sklepu znów ścigają się po towary i rzucają mięsem:
  http://noizz.pl/spoleczenstwo/czarny-piatek-w-lidlu-nagranie-z-youtube/6qbf80c

  1. Podwójny zbieg okoliczności… 😮 :/
   Przypadek? nie sądzę… :/

 4. Zyjemy w panstwie, ktore zamiast dbac o ludzi pracowitych i przedsiebiorczych, dogadza rozmaitym leserom i nierobom. Tutaj karze sie za dobra i wydajna prace, a wynagradza za bycie brakorobem i sciemniaczem.

  1. A potem „czy się stoi, czy się leży, 2 tysiące się należy” :/

  2. Popieram. Harowałem w jednej firmie rzetelnie, uczciwie i solidnie jak wół, a umowa nie została przedłużona, natomiast największe ściemniacze, kable i nieroby podostawali na kolejne długie miesiące. Jak można szukać pracy bez stresową w tym kraju?

   1. Bo taki kombinator i cwaniak jeden z drugim nie stanowi wiekszego zagrozenia, a czlowiek ambitny, w dodatku pracowity i jeszcze utalentowany, owszem. Tylko w socjalizmie sa takie paranoje.

    1. Bez przesady, że tylko w socjalizmie…

 5. Kwota wolna od podatku jako idea ma swoje wady i zalety, więc ciężko jest mi to ocenić, ale…
  to ile ona wynosiłaby- przypadek? nie sądzę… :/
  ma-ka-bra…

 6. W Polsce kazdy chce byc dyrektorem, a nikt nie chce byc szeregowym pracownikiem. W normalnym duchowo kraju zdecydowana wiekszosc wie co ma robic, a u nas?

 7. W tym kraju nie robi sie interesow obustronnie korzystnych ( uwaza sie to za frajerstwo… ), a rozmaici skazeni rzymskim personalizmem cwaniacy i kombinatorzy staraja sie druga strone po prostu wykolowac.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish