Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Niezidentyfikowany” – film o UFO i zespół Imperium of The Sun.

Film zarekomendował w komentarzu Robert 8 opisując go tak:

 

Większość ludzi świata niestety wierzy w UFO, obce cywilizacje, ich rzekomą ochronę świata i chęć po

 

mocy naszej „młodej cywilizacji”.
Jakie są fakty kontaktów z UFO:
– kontakt najbardziej dotyczy ludzi którzy nie wierzą w zbawienie w Jezusie Chrystusie
– kontakt najczęściej następuje poprzez otwarcie furtki dla demonów poprzez okultyzm, spirytyzm, wróżbiarstwo i tym podobne złe rzeczy
-kontaktowi towarzyszy błysk światła, dziwny dźwięk, ale co ważniejsze – zapach siarki !
-często po kontakcie ludzie słyszą głosy, jakby przekazywane do ich myśli
-w tych głosach rozmówca (demony) przekazują informację że są opiekunami ziemian, że obserwują naszą cywilizację od dawna, że zapobiegają wojnie atomowej, że chcą rzekomo naszego dobra
-co równie ważne przekazują informacje że ziemianie powinni wejść na wyższy duchowy poziom ewolucji celem ich rozwoju, natomiast aby osiągnąć ten wyższy poziom to należy wyeliminować z ziemi ludzi którzy utrudniają taki kontakt (zapewne chodzi demonom o wierzących chrześcijan pokładających ufność w Słowie Bożym).
Podsumowanie:
Dlatego postanowiłem zamieścić ten film, ponieważ można oglądnąć miliony filmów o UFO i dalej trwać w niewiedzy i nieświadomości.
A można oglądnąć ten jeden film który podam, i od razu sytuacja z UFO będzie wyjaśniona w 100 procentach. Ponieważ manifestacje UFO to manifestacje demonów na poziomie duchowym, atakujące tych którzy otwierają im furtki czyli ludzie którzy nie wierzą w Pana Jezusa Chrystusa.
Film wyjaśnia to całe zagadnienie pod kątem wiary w Pana Boga:

___________________

Mój komentarz:

Pomimo, że jak dla mnie nic nowego, to przewartościowałem sobie po obejrzeniu tego filmu kwestie dotyczącą propagowania satanizmu przez sklepy, artystów. Uświadomiłem sobie jedno:

Znaczna część osób pokazująca okultystyczne symbole nie jest świadoma co nimi kieruje.

 

Dotychczas myślałem, że są w pełni świadomi angażując się w przekaz satanistyczny. Zazwyczaj pisząc teksty, niby przypadkiem zbierają mi się same materiały do pisania. Do jednego wątku mam kilka pod rząd znaków. W niedzielę z automatu włączyła mi się taka fajna kapelka. W latach 80ych ten gatunek muzyki można by zaliczyć do audycji Tomasza Beksińskiego pt „Romantycy muzyki rockowej”, którą to namiętnie słuchałem.

Nie chodzi tu o Wasz gust, ale o niesłychanie okultystyczny teledysk:

 

 

Nazwa zespołu jak widzimy to Imperium Słońca. Każdy ich teledysk zawiera elementy szamanizmu, kultu śmierci, pomimo, że sama muzyka jest optymistyczna.

Muzycy poza clipami, na scenie mają ten sam antychrześcijański  image kapłanów szamańskich:

imperiumofthesun

 

Poniżej inny znany kawałek Empire Of The Sun:

Jestem niemal pewien, że są nieświadomi ludzie. Zapewne dzieje się to tak jak w przypadku astrologii, medytacji, narkotyków. Kiedy rozum śpi budzą się upiory. Dlaczego tak uważam. Właśnie jak wspomniałem tym ciągiem znaków, materiałów wczoraj oglądałem film o okultyzmie Hitlera. To wszystko ma zawsze gdzieś początek. Pierwsza książka z astrologii, pierwsza medytacja, kurs yogi, runy. Hitler jeszcze przed objęciem władzy słuchał się astrologa, którego notabene później zamordował nie swoimi rękoma.

Wokalista z Imperium Słońca na każdym teledysku ma koronę a la Król Julian z „Pingwinów z Madagaskaru”. To nie jest normalne. Myślę, że on się mocno w to wczuwa.

Być może nawet słynne Kate Perry i Lady (z)Gaga również. Dlatego powinniśmy się o nie modlić.

 

Kiedyś umieszczałem ciekawą wypowiedź pewnej v-ce minister Finlandii, która wiele mówiła prawdy, ale była umoczona w  New Age. Nie sądzę aby wiedziała, że jest satanistką.

Ciało jest świątynią Ducha Świętego, albo ducha przeciwnego.

Film „Niezidentyfikowany” uświadamia jak złe duchy wchodzą do osób niewierzących. Odrzucenie Jezusa równa się z furtką dla demonów.

 

 

Zaktualizowane: 22 listopada 2016 - 14:07

26 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przecietny szeregowy czlowiek ( normalny duchowo ) jest niestety w swej znakomitej wiekszosci spetany mentalnie duchem tego upadlego swiata. Zbawiony moze byc tylko wtedy gdy przysporzy mu glodu poznania prawdy.

 2. Przez rzymskich zwiedzionych dezinformatorow zwanymi swiadkami jehowy uliczni i internetowi ewangelizatorzy kojarza sie z pomylonymi sekciarzami…

  1. Żebyś wedział… Zawsze ktoś przejdzie i parsknie w twarz, zabluźni a czasem i uderzy. Jakże zaszczytne to zajęcie…

   1. Jak apostolowie dostawali oklep to sie cieszyli, iz cierpia dla wiekszej chwaly Jezusa Chrystusa.

    1. Bezdyskusyjnie. Dlatego Pismo mówi o „głupstwie krzyża”…

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Polecam film „Czwarty stopień” oparty na faktach i w pewnej części na materiałach archiwalnych, gdzie ten demon podający się za kosmitę mówi w którymś momencie „I am… god!” (Celowo z małej litery). Czyli już nie jest przybyszem z innej planety ale bogiem. Interesujące.
  http://www.cda.pl/video/170737b1

 4. Zgromadzenie wiernych Jezusa Chrystusa mozna porownac do rekodziela rzemieslniczego poprzez ksztaltowanie duchowe jego czlonkow, roznymi, czesto dramatycznymi doswiadczeniami majacymi umocnic ich w wierze i sluzbie Bogu i bliznim.

  1. Natomiast uczestnictwo ( swiadome, a nie przymusowe ) w sekcie zwanej krk mozna porownac do nijakiej, pozbawionej wyrazu i charakteru produkcji masowej/przemyslowej.

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    masowej/przemysłowej/finansowej
    😉

 5. Ludzie szukaja Boga, tylko czy my potrafimy w sposob umiejetny o Nim mowic? Takim stylem by przyciagac/zachecac do poznawania prawdy biblijnej, a nie odpychac/zniechecac?

 6. W Polsce jak nie zyjesz wystawnie w mysl rzymskokatolickiej zasady zastaw sie ( konsumpcja na kredyt, nie wypracowanego dobra, ktora jak rak toczy nasza wspolnote narodowa ), a postaw sie to masz bardzo slaba pozycje spoleczna. Ucznia Chrystusa swiadomego schylku i marnosci tego upadlego swiata to jednakze nie obchodzi 😉 .

  1. Katolicy powiedza, iz pracowici i oszczedni, nie skazeni postmodernizmem ludzie Zachodu to odczlowieczone sknerusy i dusigrosze. Przynajmniej nie sa dziadami tego padolu jak wiekszosc polskich rzymian, ktorzy swoje marne zasoby marnuja, trwonia, przejadaja, a potem sie dziwia, iz swiat nimi pomiata.

 7. Nie po to wyszlismy z krk by do niego wracac. Na marginesie. Czy moglbys zanalizowac pod wzgledem wiedzy biblijnej morderstwo szesciolatki przez dzwudziestoletniego brata. Ta sprawa zyje caly kraj.

 8. Nie wiem czy zagorzalego letniaka, ktory mysli, iz jest w porzadku, cacy i w ogole das sie nawrocic. Raczej nie.

  1. czlowiek, ktorym rzadza prymitywne, pierwotne, emocjonalne, impulsywne instynkty-reakcje-chucie ( nie mylic z uczuciami wyzszymi ), a nie rozum zbawiony byc NIE MOZE.

 9. Korzystając z kategorii – filmy, chciałbym polecić jeszcze jeden interesujący film.
  Ludzie doświadczają często cierpienia, bólu, smutku, samotności, ataków agresji i innych złych rzeczy tego świata, podczas których jak domek z kart rozpada się całe ich dotychczasowe i wygodnie poukładane życie.
  Doznają efektu pustki i wykluczenia społecznego.
  W pierwszej chwili tego nie rozumieją i pogrążają się w zwątpieniu i żalu. Dopiero po upływie czasu udaje im się znaleźć wiele odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Odnajdują sens wydarzeń i zaczynają rozumieć że efekt docelowy był poza ich wcześniejszym zrozumieniem.
  Pozwolę sobie przytoczyć sens wypowiedzi głównej bohaterki:
  Lepiej gdy jestem sparaliżowana i wierzącą w Pana Jezusa Chrystusa, niż gdybym miała zdrowe nogi i była od niego oddalona.
  Film jest oparty na faktach, a główną rolę, samą siebie – gra Joni, która była też kilkukrotnie w Polsce:
  http://www.slowoizycie.pl/99-3/jon399.htm

  A tu link do filmu:
  https://www.youtube.com/watch?v=aTS3zghwWxE

 10. Chrzescijanstwo to nie katolicki wielkopowierzchniowy sklep duchowy dzialajacy w mysl zasady dla kazdego cos milego. To trudna, odpowiedzialna, czesto niewdzieczna sluzba ewangelizycyjna, ale jakze porywajaca, gdyz poznajemy swiaty dotad nam obce/o ktorych nie mielismy pojecia, iz istnieja.

 11. Bog z dobrej woli, laski i milosci wzgledem nas wyrwal nas z tego rzymskiego obledu. A mogl zastosowac, za uczynienie czarnej madonny ( maryji vel krolowej niebios ) krolowa Polski odpowiedzialnosc zbiorowa i nas przeklac bezrozumem w jakim tkwi cala reszta tego zwiedzionego narodu. A nie zrobil tego.

 12. Dlaczego samozaparcia? Gdyz cialo chce szalec, a duch musi je trzymac na wodzy, by jednostka ludzka nie ulegla destrukcji.

 13. Kiedyś słyszałam ten pierwszy utwór i jakoś mi nie przypadł do gustu… dobrze czułam, że coś z nim nie tak… 🙂
  A filmu nie oglądałam…ale może to i dobrze…

 14. Ap.Paweł tak ujmuje temat UFO, czyli upadłych aniołów
  ” Gdyż bój toczymy nie z krwią i ciałem,lecz z nadziemskimi władzami,ze zwierzchnościami, z władcami tego
  świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.” Gdyby ludzie czytali Biblię to nie pakowali by się w problemy, których tak, naprawdę nie rozumieją, ani nie wiedzą na jakim świecie żyją i o co tak naprawdę toczy się gra. A gra toczy się o ich serca i umysły.W tej duchowej wojnie nikt nie może stać na neutralnej pozycji, albo jest się po stronie Boga i Jezusa Chrystusa, albo po stronie zła. Wybór należy do każdego z nas, ponieważ każdy człowiek ma wolna wolę i odpowiada przed Bogiem w jaki sposób z niej korzystał przez całe swoje życie.

 15. Niektórzy zastanawiają się w jaki sposób może dojść do utworzenia na świecie jednej religii będącej równocześnie rządem ogólnoświatowym, skoro poszczególne wyznania i religie są tak od siebie skrajnie różne. Więc jak można tego dokonać, skoro z pozoru wszystkie religie są ze sobą sprzeczne.
  Odpowiedź może tkwić właśnie w zrozumieniu fenomenu manifestacji UFO czyli demonicznej, w który to fenomen niestety wierzy większość ludzi ze świata.
  Aby połączyć cały świat w globalną religijną wioskę, prawdopodobnie zostanie sztucznie stworzone i precyzyjnie wyreżyserowane zagrożenie dla całej ziemi.
  Takie zagrożenie może być impulsem wywołującym strach, a strach zjednoczy ludzi pod jednym sztandarem jednego religijnego rządu.
  Czym może być zagrożenie dla świata budzące strach dla wszystkich ludzi ?
  Może to być właśnie zagrożenie z kosmosu:
  – zagrożenie rzekomą asteroidą której lot transmitowany będzie przez media całego świata a będącej jedynie zaawansowaną grafiką komputerową
  – zagrożenie rzekomą planetą zbliżającą się do ziemi, gdzie może zostać wykorzystany efekt demonicznego zwiedzenia wizualnego (znaki i cuda)
  – zagrożenie inwazją statków powietrznych obcych cywilizacji
  Wniosek.
  Musimy brać pod uwagę różne formy możliwych zagrożeń i zwiedzeń, znaków i cudów, skoro nawet watykan wykazał się inicjatywą własną i ogłosił jakiś czas temu gotowość do chrztu dla kosmitów. Natomiast nic nie zjednoczy ludzi świata bardziej, niż właśnie ogólnoświatowe zagrożenie i strach, będące fundamentem nowej lecz ostatniej epoki, końca czasów z Objawienia Jana.

 16. Obejrzałam film, ciekawy, polecam 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish