Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Proroctwo o Trumpie. Nadchodzi totalne zwiedzenie.

Poruszę w tym wpisie dwie kwestie: portalu chnnews i samego Trumpa.

Niestety ale już taka niewdzięczna rola przypadła mi wyłapywać nieścisłości. Detect – wykryć, odkryć, doszukać się.

Przepraszam, ale nie wierzę w chrześcijaństwo Trumpa i nie wynika to z moich emocji, ale z faktów, a portal chnnews jest dla mnie coraz bardziej podejrzany. Przed jednoznacznym stwierdzeniem powstrzymuje mnie chyba tylko Prawo Boże. Pragnę wierzyć, że się tylko i wyłącznie mylą, żyją w niewiedzy.

 

Przejdźmy do rzeczy. W poniższym artykule przedstawiają Trumpa jako zapowiedzianego przez proroka człowieka.:

 

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/3573-niezwykle-proroctwa-o-nowym-prezydencie-stanow-zjednoczonych-wideo.html

Przetłumaczyli nawet film:

Owym prorokiem był Kim Clement. Problem polega na tym, że można go zaliczyć do rzeszy zwodzicieli:

 

“Wpływowy mistyk charyzmatyczny, a przy tym jednocześnie fałszywy prorok, Kim Clement, stwierdził, że Bóg powiedział mu, że wybrał papieża Franciszka aby ten połączył ze sobą napełnionych Duchem protestantów oraz katolików.”

http://zwiedzenie.blogspot.com/2015/03/na-kolanach-do-rzymu.html

 

Jak widzimy Trump będzie bardzo silnym elementem łączącym religie. Wydaje mi się, że Pope Bergoglio, Jezuita, niebawem zobaczy w Trumpie mesjasza. Nie powiem że chciałbym się mylić.

Kim Clement kilka lat wcześniej powiedział o wpływowym człowieku i wyborach i ma na imię Donald. Przepraszam za  żart, ale może zabawmy się w to. Kto to jest: ma na imię Lech i był SBekiem?

Dalej ciągnie proroctwo: “przez swoje modlitwy zostałeś wyznaczony, by wpłynąć na ten kraj”.

Jak dla mnie film ten i proroctwa są super wyreżyserowanym przedsięwzięciem co wzmacnia moje przekonanie o Trumpie jako antychryście.

To wszystko łączy się w całość zwłaszcza, że gro zborów, głównie charyzmatycznych wierzy w dominiomizm.

Dominionizm – współczesny pogląd dążący do ustanowienia ogólnoświatowej chrześcijańskiej dominacji w oparciu o prawo biblijne.

To się właśnie dzieje….i to jest zwiedzenie. Królestwo Boże na ziemi będzie zarządzane przez Jezusa a nie człowieka wybranego przez niego.

Chwała Bogu za wszystkich ludzi mających swój udział w odkrywaniu zwiedzenia, gdyż:

 

“A wiemy, że Bóg współdziała we wszystkim ku dobremu z tymi, którzy Boga miłują, to jest z tymi, którzy według postanowienia jego są powołani.” Rz 8

Tutaj mam na myśli np stronę zwiedzenie.blogspot itp. To dlatego kiedyś apelowałem, o to aby nie pisać paszkwili na innych, ale by każdy wykonywał swą pracę na rzecz królestwa Jezusa.

 

Wracając do filmu, prowadzący ciepły niczym jesienny kocyk, słodko nas przekonuje i powoli do wybraństwa Trumpa. Z tym że cukier działa podobnie. Jest przyjemny, działa powoli, a w konsekwencji szkodzi.

Po prostu nie ufam tej scenie, którą zapewne zobaczą miliony chrześcijan, uważających  takich jak my za świrniętych radykałów.

Dalej proroctwo mówi “gdy będą wybory zostaniesz wybrany”

Czy to nie są fałszywe cuda? Paweł jak zwykle miał rację, a ebionici właśnie dlatego chcą go wyeliminować aby uwiarygodnić Trumpa mającego poparcie wśród Żydów. Świat, tak jak ebionici potrzebuje w celu WYWYŻSZENIA ANTYCHRYSTA JEDNEGO – OBALENIA BOSKOŚCI JEZUSA.

Tak przedstawiono Jezusa w tym bluźnierczym filmie z przed roku:

W TVP1 film – Zabić Jezusa

 

 

Paweł powiada:

 

A ów niegodziwiec przyjdzie za sprawą szatana z wszelką mocą, wśród znaków i rzekomych cudów, i wśród wszelkich podstępnych oszustw wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić. I dlatego zsyła Bóg na nich ostry obłęd, tak iż wierzą kłamstwu, aby zostali osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, lecz znaleźli upodobanie w nieprawości.””

 

Pomijając ważne wytłuszczenie na czerwono pragnę zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekt tego proroctwa:

 

wobec tych, którzy mają zginąć, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, która mogła ich zbawić”

 

Masa ludzi mieniących się jako chrześcijanie, zostanie poddana kłamstwu. Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.

 

Brakuje tylko charyzmatycznego wskrzeszenia Truma po udanym zamachu, ale wszystko da się zrobić:

 

 

Trump ma się stać trąbą od Boga.

Prorok powiada: “Bill Gates otworzy bramę rzeczywistości finansowej dla kościoła”

Być może i tak będzie. Gates zamieni rzeczywistość pieniądza papierowego na wirtualny w tzw chmurze.

Sam Trump jak podaje portal

“Również w późniejszym nagraniu do Izraela i amerykańskich Żydów Trump podkreślił, że “kocha Izrael”, a także szanuje “żydowską wiarę i tradycję. Przyznał, że jego córka Ivanka wraz z mężem Jerrym wychowują swoje dzieci właśnie w tej wierze

Jeszcze raz podkreślił, że jego administracja będzie stała “ramię w ramię” z Izraelczykami, by budować mosty między nimi i Amerykanami.

Wielu chrześcijan wspiera Izrael choćby z tego powodu, że Żydzi zostali, według Biblii, wybrani przez Boga.
Wierzący błogosławią również Izraelowi, pamiętając o słowach Boga do Abrahama, ojca tego narodu:
“Uczynię z ciebie naród wielki i będę ci błogosławił, i uczynię sławnym imię twoje, tak że staniesz się błogosławieństwem. I będę błogosławił błogosławiącym tobie, a przeklinających cię przeklinać będę”.”

http://chnnews.pl/index.php/pl/ameryka/item/3577-widziales-przemowienie-donalda-trumpa-o-globalnych-elitach-zobacz-to-wideo.html

Poniżej Trump mówi, że dla elit to jest wojna aby żyć naszym ksoztem:

 

Czy za Trumpem stoją ludzie spoza elit?

korporacjetrumpa

 

druzynatrumpa

 

Więcej o bankstersach w drużynie prezydenta:

https://steemit.com/trump/@corbettreport/meet-team-trump

 

Tomek Lipiński śpiewał kiedyś song pt: “Nie wierzę politykom”

 

Ja niestety zaśpiewałbym, ale “nie wierzę charyzmatykom nie”

 

Dereck Prince, zielonoświątkowiec powiedział w jednym ze swoich wykładów, że pierwszymi osobami, które uwierzą w cuda antychrysta będą właśnie charyzmatycy.

42 komentarze

Add a Comment
 1. Wkradł się niewielki błąd językowy na samym początku 🙂 Powinno być “detect”, czyli forma podstawowa zamiast imiesłowu biernego tudzież formy czasu przeszłego “detected” 🙂

  Sam tekst uznałem za na tyle ważny, że wrzuciłem na swój profil, bo a nóż ktoś zobaczy i się zastanowi…

   1. Super 🙂 i już nie mogę się doczekać, jak pod udostępnionym artykułem u mnie na fejsie pojawią się komentarze, że zwariowałem 😀

    1. Dostawałeś już takie komentarze na fejsie?

     1. Nie od znajomych, ale w jakiejś dyskusji, a nawet nie były takie złe. Brat Michał pokazywał mi wczoraj, jak pełne jadu i nienawiści komentarze dostał tylko dlatego, że skrytykował prezydent miasta Łodzi za desperacką próbę ratowania wizerunku m.in. oficjalnym poparciem Biedronia, jawnogrzesznika-homoseksualisty. Okrutnie zmieszali go z błotem za biblijną krytykę homo.

 2. Bardzo trafna analiza,podobnie nie wierzę w to,ze Tramp będzie starał się wprowadzać chrześcijańskie wartości.Z tego co do tej pory można zaobserwować to Tramp mówi wszystkim to co chcą usłyszeć.Obiecanki cacanki……
  Niestety,albo stety szykują ogromne zwiedzenie i już to zauważamy.
  Wypełniają się słowa z Biblii na naszych oczach,jak to ludzie nie mogą przyjąć zdrowej nauki.
  Wszystko przez brak znajomości Boga i Jego Słowa.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Żydzi zostali, według Biblii, wybrani przez Boga”
  trochę mija się z prawdą, bo po 1 to nie tylko Żydzi, ale cały Izrael, czyli 12 pokoleń, a pokolenie Judy. To tylko część Izraela.
  Po 2 Izrael to zgromadzenie ludzi idących za Bogiem, bo wiemy, że z Micraim (Egiptu) wyszli nie tylko Izraelczycy, ale i obcokrajowcy którzy – jeśli przestrzegali Prawa Boga – byli traktowani jak naród wybrany na tych samych prawach.
  Więc “narodem” wybranym przez Boga jest każdy kto idzie za Nim wydając po drodze dobre owoce.
  Jak to mówi Michał Mazur – należymy do “Izra-ELITY”.
  Izra-ELITA to zgromadzenie wybranych, nie narodowość.

  1. Albo to jest antyChrystus albo zasadzka na roznych badaczy spiskow odrzucajacych Slowo Boze.

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Może to być on, może to być jezuita Bergolio, a może pojawi się ktoś jeszcze.
    Nie ważne gdzie jest wróg, ważne gdzie jest okręt ratunkowy czyli Jezus Chrystus i dobrze jest się znaleźć na tym okręcie jak najwcześniej i z bezpiecznego miejsca oglądać bieg wydarzeń 🙂

  2. Fajne określenie IZRA-ELITA 🙂 przeciwieństwo elity tego świata

   1. Zjazd może dnia 3 grudnia będzie albo Sulejów albo koło Torunia.

    1. To ja bardzo poproszę w Sulejowie :)Mam bliżej 🙂

    2. A ja mam urlop “świąteczny” od 16 grudnia…
     🙁

 4. Steven Hawking twierdzi, że ludzie przetrwają na ziemi najwyżej 1000 lat. Na ratunek bieży Trump, zlecając NASA eksplorację odległego kosmosu:

  http://www.rp.pl/Kosmos/311179890-Stephen-Hawking-Ludzie-przetrwaja-na-Ziemi-jeszcze-najwyzej-1000-lat.html#ap-1

  Rozkręcają się chłopaki…

  1. Spoko, przylecą “starożytni kosmici” i będzie dobrze.

 5. Tak czy owak, przez machinacje miedzynarodowej finansjery wybuchnie mega kryzys, ktory sprokuruje III WS., by dac okazje do pojawienia sie antyChrystusa.

 6. Zastanawiającym spostrzeżeniem jest na pewno to odnośnie portalu ChristianNews. Doprawdy jest podejrzany. Już samo to ich śmieszne zastrzeżenie przy potencjalnie kontrowersyjnych artykułach, że, parafrazując, dany tekst niekoniecznie odzwierciedla poglądy redkacji sprawia, że zapala się lampka ostrzegawcza. Czyżby nie chcieli się komuś narazić? A może uskuteczniają dezinformację, robiąc wodę z mózgu mało zorientowanym i to jest taka ich marna zasłona dymna? Trudno chyba jednoznacznie określić, w każdym razie chciałoby się wierzyć, że po prostu takie są założenia twórców portalu, że ma być neutralnie. Ale czy takie podejście ma sens i czy czasem nie wskazuje na drugie dno działalności? No właśnie. Myślę, że apoteoza Donalda w ich wydaniu dopiero będzie mieć miejsce, skoro już teraz wydają się być zaślepieni. O ile to tylko i wyłącznie ignorancja.

 7. Trump ma powiązania z miliarderem pedofilem, Jeffrey-em Eppstein-em. Wg mnie nie będzie antychrystem, choć jest >typem< antychrysta. Takie mówienie, że prezydent USA będzie antychrystem, było już mówione za Obamy. Jakkolwiek nie zmienia to faktu, że bałwochwalczy Trump zwiedzie wielu od zbawienia. Już zwiódł.

  1. Obama nie miał tak potężnego wsparcia od chrześcijan

 8. To że Żydzi go uznają za Mesjasza, albo Fałszywy Prorok za Mesjasza – to jeszcze jakoś sobie wyobrażę…

  Ale Muzułmanie za Mahdiego?
  To już przekracza moją wyobraźnię 🙁

 9. Nie ufałbym trampowi. nikt przy zdrowych zmysłach z tak wysokich polityków nie powiedziałby publicznie o tajnych stowarzyszeniach itp. Mówił w stylu Kenediego za co został zastrzelony. Więc trump albo jest szaleńcem albo kazano mu tak powiedziec. Z drugiej strony powiedział to co wszyscy od dawna wiedzą, nic nadzwyczajnego ale wyborców przez to przyciagną nawet Cejrowskiego.

  1. Obiecanki, cacanki
   http://fakty.interia.pl/swiat/news-przelomowa-decyzja-trumpa-ws-sledztwa-przeciwko-clinton,nId,2310445

   Nakłamał jak na polityka przystało 🙁 Zawsze mówię, że oni wszyscy spod jednej gwiazdy.

 10. Na nowej okładce magazynu Economist o tytule “Świat w 2017 roku” mamy pokazane karty tarota.Na jednej z kart jest Trump siedzący na kuli ziemskiej z podpisem “Judgment”(Sąd). Dan znaczy Sędzia, a Antychryst ma być podobno z pokolenia Dana, to by nawet pasowało.

 11. Bóg Izraela mówi do nas w swoim słowie, żeby na człowieku nie polegać. Biblia zawiera jednoznaczne proroctwa odnośnie tego czego uczniowie Jezusa mają oczekiwać. Przede wszystkim mamy oczekiwać przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i Królestwa Bożego, a więc żadnego pokładania nadziei w politykach. Księga Objawienia dokładnie opisuje to co musi się stać i jaki będzie koniec tego świata. Nie potrzebne nam są żadne dodatkowe objawienia. Przyjście Pana Jezusa będzie gwałtownym i spektakularnym wydarzeniem, a wszyscy jego przeciwnicy tj. ziemscy władcy, a przede wszystkim szatan i robiący za fałszywego proroka religijny przywódca będą unieszkodliwieni przez Pana Jezusa tchnieniem ust w mgnieniu oka.
  Wszyscy, którzy poznali prawdę i odwrócili się od grzesznego życia i mają w sobie ducha Chrystusowego muszą być fundamentalni w swojej postawie. Czyli tak-tak, nie-nie. Żadnego pokładania nadziei w Trupach, Szydłach, Kaczyńskich, Franciszkach, kardynałach i dopiszcie sobie do listy wszystkich, którzy nam cokolwiek obiecują. Mamy obietnicę życie wiecznego w Bożej obecności i tylko to się dla nas liczy. Wszyscy politycy są z tego świata bo to są mąciciele, zwodziciele, kłamcy i manipulatorzy.
  Nie broni ich nic, bo wszyscy oni wydają zgniłe owoce. Każdy kto idzie za Jezusem nie utrzyma się w polityce. Jest to niemożliwe. Musiałby postawić się wszystkim tajnym związkom i korporacjom. Taki się nie utrzyma, a są na to licznie w historii dowody.
  Pan Bóg powiedział abyśmy byli solą Ziemi i świadczyli o Panu Jezusie Chrystusie zbawicielu naszym. Jego wyznawajmy i Jego oczekujmy. Amen.
  “(7) A do anioła zboru w Filadelfii napisz: To mówi Święty, prawdziwy, Ten, który ma klucz Dawida, Ten, który otwiera, a nikt nie zamknie, i Ten, który zamyka, a nikt nie otworzy.(8) Znam uczynki twoje; oto sprawiłem, że przed tobą otwarte drzwi, których nikt nie może zamknąć; bo choć niewielką masz moc, jednak zachowałeś moje Słowo i nie zaparłeś się mojego imienia.(9) Oto sprawię, że ci z synagogi szatana, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, lecz kłamią, oto sprawię, że będą musieli przyjść i pokłonić się tobie do nóg, i poznają, że Ja ciebie umiłowałem.(10) Ponieważ zachowałeś nakaz mój, by przy mnie wytrwać, przeto i Ja zachowam cię w godzinie próby, jaka przyjdzie na cały świat, by doświadczyć mieszkańców ziemi.(11) Przyjdę rychło; trzymaj, co masz, aby nikt nie wziął korony twojej.”
  Księga Objawienia rozdział 3.

 12. Każdy ma swoje zdanie, ja nie uważam Trumpa za antychrysta, raczej kogoś kto przygotowuje grunt pod (nazwę poetycko) “księcia ciemności”. Antychryst będzie “wyzwolicielem ludzkości”, a Trump nie wygląda na gołąbka pokoju. Myślę, że kadencja Trumpa ma na celu wywołanie światowego chaosu, zacznie się zapewne od zamieszek (nie wiadomo tylko czy w rezultacie jakiegoś zamachu czy przez szereg kontrowersyjnych decyzji, np. jestem pewien że Trump wybuduje ten mur na meksykańskiej granicy) być może dojdzie nawet do rozpadu USA, Chiny i Rosja nie zmarnują takiej okazji by przejąć pozycję dominum mundi.

  Swoją drogą ciekawe co się dzieje na tej Antarktydzie, w tym miesiącu odwiedził ją Kerry, na początku roku sam patriarcha Rosji Cyryl, który wracając okrężną drogą odwiedził Kubę, gdzie spotkał się z przybywającym tam Franciszkiem. Po internetach chodzą plotki, że na Antarktydzie znajduje się “baza” upadłych, a w każdej plotce trochę prawdy jest.. Antarktyda jest przeogromna i praktycznie pusta.

  1. Być może nie przypadkiem lansowana jest koncepcja płaskiej Ziemi? W tej teorii Antarktyda nie istnieje, a to co nazywane jest kontynentem to tylko obrzeże Ziemi.

   1. Powiem szczerze, że nie jestem zwolennikiem teorii o płaskiej ziemi, ale też nie mam dowodów że tak nie jest. Nie mniej jednak teoria ta wydaje mi się pozbawiona większego sensu z punktu widzenia duchowego, co to zmienia czy mieszkamy na płaskim talerzu czy na kuli? Zresztą nie wiem czy ktoś widział animację jak wygląda naprawdę ziemia (bez oceanów), a wygląda jak pognieciony i spłaszczony od dołu i góry kartofel :). Przyznam też że jestem ciekawy trochę jak zwolennicy płaskiej ziemi interpretują wiele zjawisk przyrodniczych, których funkcjonowanie uzależnione jest od kulistości ziemi, tak jak ruchy prądów wodnych czy kierunek wiania wiatrów (np. pasaty rozchodzące się od równika w przeciwległe strony). A zresztą nie chcę wywoływać dyskusji na ten temat bo to naprawdę nie ma sensu.

  2. Myślę podobnie, że antychryst będzie ujmujący, łągodny jak baranek i pewnie piękny jak z obrazów katolickich a mówić będzie o pokoju i szczęściu. Sądzę, że pojawi się znikąd.

 13. Trump rozpierdzieli to wszystko.

  1. Przepraszam, ale po takich wypowiedziach jak Twoje i Priesta nie mogę traktować na równi wszystkich. Priest wczoraj pod modlitwą o bardzo chorą Renię napomina nas dlaczego my się za niego nie modlimy, a teraz Ty piszesz “rozpierdzieli”.
   Dzieci drogie,
   Pisać każdy może…., ale to jest blog chrześcijański, a nie hip hopowy.

   1. Właśnie, chrześcijańskie blogi też wymagają odpowiedniej kultury.

    1. *nie mylić z kulturystyką… 🙂

     1. Przepraszam za brzydkie słowa, środowisko na mnie też trochę wpływa i zresztą mam teraz burzliwy czas i walczę by żyć, a nie wegetować jak do tej pory. Poza tym wyraziłem się tak, że rozwali świat atomówką, bo mam dość dłużej żeby ten burdel za przeproszeniem istniał.

 14. Dobrze, skoro już tak dużo mówimy i czytamy o tym, że Trump jest lub może być antychrystem co w takiej sytuacji powinniśmy robić, my jako chrześcijanie, ludzie wierzący? Jeśli Trump lub ktokolwiek inny okaże się być antychrystem, co dalej? Jakaś rada? Bo sama niewiara w to co taka osoba mówi i przedstawia to chyba trochę za mało. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

  1. Przede wszystkim nie powinniśmy ufac zborom i nauczającym, wchodzącym w skład ekumenii.
   Jeśli Trump faktycznie będzie antychrystem to zasiądzie albo w liternalnej światynii albo cielesnej, a to oznacza ze będzie potzrebowal chwały i jak biblia ostrzga oddaniu ukłonu posągowi, obrazowi oraz przyjęcia znamienia na rękę lub czoło.
   Nalezy modlić się o ochronę przed Wielkim Uciskiem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: