Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Bergoglio: “komuniści myślą jak chrześcijanie”.

W opublikowanej w piątek rozmowie założyciel rzymskiej gazety Eugenio Scalfari zapytał papieża, czy przedstawiając wizję społeczeństwa opartego na równości, myśli o marksistowskim wzorze. Franciszek odparł, że wiele razy mówiono już o nim, że jest komunistą.

 

– A moja odpowiedź jest zawsze taka, że ostatecznie to komuniści myślą jak chrześcijanie. Chrystus mówił o społeczeństwie, w którym to ubodzy, słabi, wykluczeni mają decydować. Nie demagodzy, nie nicponie, ale lud, biedni, którzy mają wiarę w Boga – powiedział papież.

 

– To im musimy pomóc, by osiągnąć równość i wolność – podkreślił.

– Nie do politykierstwa, szarpaniny o władzę, (świata) egoizmu, demagogii, pieniędzy, ale do polityki wzniosłej, twórczej, z wielkimi wizjami, o jakiej pisze Arystoteles – oświadczył.”

 

http://www.deon.pl/religia/serwis-papieski/aktualnosci-papieskie/art,5019,papiez-komunisci-mysla-jak-chrzescijanie.html

 

To jest język węża. Pozytywne założenie, ale finał jak zwykle ten sam. Tak czynili komuniści. Pod pięknymi i wzniosłymi hasłami zdegradowali ludzi do bydła. Więzili, katowali, zabierali majątki.

Dla leniwych ludzi piękne są to hasła. Nie ważne ile robisz wg zasady: czy się śpi, czy się leży, dwa patole się należy.

Przedstawiciel rzekomego chrześcijaństwa posługujący sie Arystotelesem. Szkoda, że kościół rzymski w przeciwieństwie do Jezusa, nie jest tak wyrazisty w stosunkach z politykami. szkoda, że Jan Paweł II gościł przedstawiciela partii komunistycznej jakim jest A. Kwaśniewski.

Pan Bergoglio nie mówi wprost: “popieram komunizm”. On mówi “ostatecznie to komuniści myślą jak chrześcijanie”.

Mimo wszystko kłamie. Paweł powiada:

“kto nie chce pracować niech też nie je”.

W komunizmie można jeść, dostawać zasiłki i nie pracować. Zasiłki są czymś przeciwnym chrześcijaństwu i nie tylko ze względu na ich patologiczny charakter, ale dlatego, że nie pokazują kto jest darczyńcą. Osoba obdarowywana otzrymuje od fałszywego dobroczyńcy jakim są komuniści. Rozdają oni to, co nakradną i dlatego mają oni poparcie społeczne.

 

Updated: 14 listopada 2016 — 12:33

11 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Jeśli papież twierdzi, że to “ubodzy, słabi, wykluczeni mają decydować”, to w ten sposób wykluczył cały kler włącznie z sobą z możliwości decydowania o czymkolwiek.
  A jak wiemy Watykan decyduje o wielu rzeczach tu na ziemi, oraz o wszystkich w niebie i piekle, mówiąc że ma władzę rozkazywania samemu Bogu (przynajmniej tak mu się wydaje).
  https://zapodaj.net/d899610573f50.jpg.html

  1. te roszczenia przypominają rabiniczny judaizm, że Bóg słucha rabina w jakiś zrodłach kiedyś czytałem 😀 Tiaa na pewno słucha, ale na pewno nie poddaje się smiertelnikom.
   A jakieś zrodla do tego są z Wyszynskim?

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    “Ateneum Kapłańskie”, nr 310/1960, s. 165

 2. Dokładnie to jest język węża i wilk w owczej skórze.
  Oby jak najwięcej śpiących naszych braci i sióstr wyszło z tego babilońskiego systemu.
  Nie mogę słuchać tego człowieka,takie wierutne opowiada kłamstwa.Tak dużo zwodzi ludzi pod fałszywym pozorem miłości i troski o innych.
  Sam pławi się w luksusach,przywdziewa szatę pobożności przed ludźmi.Boże Święty dopomóż i otwórz oczy tym naiwnym ludziom.

 3. No nie wierzę, komuniści cieszą się że mają papieża naiwniaka w garści… chociaż może to świadomy zwodziciel.
  https://si.wsj.net/public/resources/images/BN-JH592_LATAM0_P_20150708214430.jpg
  obrzydliwość, wieszanie Jezusa na bolszewickim cepie…
  Za komunizmem stoi agresywny ateizm, czyli duch antychrysta

  1. Przecież oni wszyscy to jedno i to samo.Tylko podzielili się rolami jak w przedstawieniu dziecięcym,kto co będzie odgrywał przed ludźmi.
   Obrzydliwością jest wieszanie Pana Jezusa Chrystusa niezależnie czy na krzyżu,czy też na sierpie i młocie.
   To jest jeden i ten sam duch,który sprawuje rządy na tej ziemi i co do tego nie ma wątpliwości.

 4. Nie mozna dopuscic do tego, aby polityka ( jej mroczne machinacje ) przeslonila nam drugiego czlowieka i przede wszystkim Boga.

 5. Może nie do końca na temat – i nie wiem na ile prawdziwe – ale ciekawie wygląda – i o Bergolio: https://www.youtube.com/watch?v=geQR4Y1BQp8 – ktoś pobawił się jego zdjęciem – efekt – warto zerknąc.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme