Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

NATO stawia 300.000 żołnierzy w stanie „najwyższej gotowości” do konfrontacji z Rosją. III wojna puka do świata.

Nie chce nikogo straszyć, ale podaje fakty i tylko fakty.

 

NATO stawia 300.000 żołnierzy w stanie „najwyższej gotowości” do konfrontacji z Rosją, przy rosnących obawach o Putina przygotowującego się do ataku na zachód.

 

Stosunki między Rosją a Zachodem osłabły  w ciągu ostatniego roku, z naciskiem Moskwy na poparcie swojego sojusznika, syryjskiego prezydenta Baszara al-Asada, , co prowadzi do poważnego napięcia z USA, Wielką Brytanią i Francją.

baszarasadputin

Większość członków NATO chce obniżyć swoje wydatki na obronność dramatycznie od upadku Związku Radzieckiego w 1991 roku, ale Rosja wzmacnia swe zdolności wojskowe, organizując  parady z udziałem ponad 100.000 żołnierzy rocznie.

Prezydent Rosji Władimir Putin został oskarżony o próbę zakłócania amerykańskiego procesu wyborczego i włamanie do wiadomości e-mail do starszych członków Partii Demokratycznej. Do ich kradzieży z serwerów Demokratów przyznał się nieznany nikomu haker Guccifer 2.0. (interesujące jak Lucifer). Amerykańscy eksperci twierdzą, że Guccifer 2.0 to tak naprawdę grupa rosyjskich hakerów działająca na zlecenie Putina

Putin niedawno przeniósł Iskandery-M z głębi Rosji do obwodu Kaliningradzkiego przy granicy z Polską. Rakiety, które mogą przenosić broń atomowa mają zasięg ok. 500 km. Do Warszawy z Kaliningradu jest 300 km.

10O_NEWS Russian Iskander GRAPHIC (Read-Only).jpg

Natomiast Wielka Brytania jest zaniepokojona wyposażeniem rosyjskiej armii w bardzo nowoczesne czołgi:

superczolg

 

Najnowszy rosyjski w 100% czołg – T90S i T90SM oraz jego „naturalny satelicie” czyli ciężkim wozie wsparcia „Terminator” (BMPT). „Ruski tank” ma oczywiście ulepszone zdolności bojowe – zasięg ognia, system sterowania i celność: rzekomo trafia w każdy cel ze 100-procentową dokładnością nawet w odległości prawie 10 kilometrów, a dystans czasowy między poszczególnymi seriami wynosi jedynie 10 sekund, co daje mu najlepszą pozycję na świecie pod każdym względem. Dodatkowo rosyjski czołg wyposażony jest w nowoczesne systemy wizualizacji i modelowania celów na podstawie informacji termicznych – „widzi” w dzień i w nocy. „Nowa ulepszona wersja posiada wszystkie parametry bojowe na najwyższym poziomie: siłę rażenia, mobilność i bezpieczeństwo” – twierdzi dyrektor biura projektowego uralskich zakładów zbrojeniowych odpowiedzialnych za najnowszą wersję T90, Andriej Terlikow.

W weekend Brytyjscy wojskowi oficerowie wywiadu ostrzegli przed nowym rosyjskim „super” czołgiem, który ich zdaniem jest znacznie lepszy od wszystkiego, co jest dostępne w NATO.

https://www.youtube.com/watch?v=jRic3-iclGg

 

Jesienią 2015 roku dobiegł końca wielomiesięczny remont w stoczni Siewmasz z Siewierodwińska. 15 października 2016 roku „Admirał Kuzniecow” z eskortą wyruszył na Morze Śródziemnego, aby wspierać tam działania rosyjskich sił zbrojnych na terenie Syrii; na jego pokładzie znalazły się myśliwce Su-33 i MiG-29K oraz śmigłowce Ka-52K

 

lotniskowieckuzniecow

 

 

 

Co się udało Rosji  pokazać, a raczej wmówić światu?

Że „Rosja  nadal polega na starzejącym się i przestarzałym sprzęcie. Brakuje jej zdolności do przeprwadzania operacji przy każdej pogodzie i strategicznych środków transportu, nie jest zdolna do „sieciocentrycznych działań bojowych”.

 

Co jest w tym wszystkim „śmieszne”:

„Według „Timesa”, przyspieszeniu ma ulec czas reakcji nawet do 300 tys. żołnierzy, którzy mogliby być wysłani do strefy konfliktu w ciągu dwóch miesięcy. Obecnie szacuje się, że ich pełna mobilizacja mogłaby zająć nawet pół roku.”

Żarty…

Rosja pokonałaby NATO na wschodniej granicy w ciągu trzech dni. W 36 godzin byłaby w stolicach państw bałtyckich.

• Rosja bez problemu pokonałaby wojska na wschodniej flance NATO
• Dotarcie do Rygi lub Tallinna zajęłoby od 36 do 60 godzin
• NATO z kretesem przegrało serię symulacji wojennych
• USA zdają sobie sprawę ze słabości wschodniej granicy Sojuszu
• Pentagon rozpoczął wdrażanie planu jej wzmocnienia

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Rosja-pokonalaby-NATO-na-wschodniej-granicy-w-ciagu-trzech-dni-W-36-godzin-bylaby-w-stolicach-panstw-baltyckich,wid,18145699,wiadomosc.html?ticaid=1180bb&_ticrsn=5

To nie koniec. W Moskwie i w Rosji, 40 milionów osób brało udział w największych awaryjnych ćwiczeniach obronnych od upadku ZSRR.

Richard Shirreff, były zastępca naczelnego dowódcy sił NATO w Europie (SHAPE) powiedział, Wojna Rosja-NATO może wybuchnąć już w 2017 roku.

 

W obliczu powyższych informacji chyba trzeba być wielce naiwnym aby myśleć, że świat się zbroi na potęgę, tylko dlatego aby wystraszyć przeciwników. Miliony dolarów do samego prężenia muskuł. Chyba logicznym jest, że kiedy zachód chce wykończyć gospodarczo Rosję niskimi cenami ropy, Putin nie będzie się temu przyglądał i bił brawo.

Tak czy owak pragnę zauważyć, iż większość z ww krajów ma na swych flagach pentagramy, co pokazuje ich uwielbienie w tych symbolach. Sataniści potrzebują krwi, a odbędzie się to poprzez III wojnę światową. Nie trzeba być orłem w poszukiwaniu prawdy aby już wiedzieć, że wojna będzie przykrywką krachu gospodarczego.

 

Ostrzegali  o niej na przestrzeni ostatnich dekad pastorzy:

 

Wizje zaatakowania Ameryki przez Rosję w proroctwach chrześcijan – ewangelistów

1. David Wilkerson
Proroctwo z 1985 roku
Ameryka będzie zniszczona przez ogień. Niespodziewanie, w ciągu jednej godziny. Będzie to atak ze strony Rosji i największa zagłada.

A.A Allen
Wizja z 1954 roku
W swojej wizji zobaczył rosyjską inwazję na Anerykę przez użycie gazu porażającego nerwy w centralnej części Stanów Zjednoczonych. Po tym zobaczył Rosję atakującą Amerykę bronią nuklearną wzdłuż obu stron wybrzeża.

Henry Gruver
Wizje z ok 1986 roku
Ameryka całkowicie zniszczona z rąk Rosjan i Chińczyków. Widział Rosjan zbliżających się z wody i powietrza od północy, żeby zniszczyć Amerykę przy użyciu gazu porażającego układ nerwowy i broni nuklearnej. Liczba ofiar śmiertelnych wśród amerykanów wyniesie ponad 120 milionów ludzi, czyli 60% ludności. Gruver widział także atak Chińczyków na Amerykę od strony półnosno zachodniej, z oceanu.

William Branham
Wizje z roku 1933
Do wielkiej władzy w Ameryce doszła kobieta (Hillary Clinton? – Branham nie był pewny w swojej wizji czy to była fizyczna kobieta czy symbol). W następnej wizji nastąpił wybuch, a Ameryka zamieniła się w popiół od wybrzeża do wybrzeża.

Chuck Youngbrandt
Jedna z wizji
Po wielkim trzęsieniu ziemi w Chicago, w ciągu 37 dni Rosja i Chiny, oraz alianci zaatakują Amerykę bronią nuklearną.

David E.Taylor
Wizja z 1990 roku
Bóg pokazał mu w telewizji dwóch światowych liderów, jednego z Ameryki, a drugiego z Rosji, ściskających sobie ręce i mówiących „Jesteśmy przyjaciółmi”, zawarli przymierze pokojowe. Po jego zawarciu, wojna wybuchła nagle i Taylor zobaczył Rosjan bombardujących Amerykę z okrętów podwodnych. Zobaczył, że w środku tej wojny Jezus miał powrócić.

Michael Boldea Jr
Sen od Pana
W drugiej wizji Michaela zostało zniszczone miasto na zachodnim wybrzeżu Ameryki. W wizji trzeciej koalicja narodów zaatakowała i zniszczyła Amerykę. Atak nastąpi od północy z Rosji. Po zniszczeniu Ameryki Jezus powróci.

Źródło:
http://americaslastdays.blogspot.com
(po lewej stronie w zakładkach są poszczególne wizje)

 

 

Jezus zapowiadał wojny i radził aby się nie lękać:

 

Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się! To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec. Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści. Mk13

 

My na to wpływu nie mamy, ale mamy wpływ na rozsądek i opanowanie.

 

Zaktualizowane: 7 listopada 2016 - 23:33

59 komentarze

Dodaj komentarz
  1. szok. Pytanie czy Bóg zezwoli na taki sajgon…

 1. „Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się! To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec. 8 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści. Mk13”

  Dziś rano po modlitwie wyraźnie usłyszałam głos, który powiedział do mnie właśnie ten werset. Myślę, że to był Pan Jezus. Dostałam takie odczucie, że w tych słowach położył wyraźnie nacisk na to, żebym się nie bała tego co się dzieje i co ma się stać.

  1. Też tak czuję i nawet nie szukam takich informakcji bo wiem że to nie ja mam się bać 🙂

 2. Piotrze mam pytanie co z „ziemniakami” o których pisałem w mailach ?

   1. Film o farmerze który z przewrażliwionego i zestresowanego codziennością stał się wiernym i oddanym sługą Bożym przy namacalnych dowodach Bożej obecności i Bożego działania. Pisałem w mailach. Film oparty na faktach.

    1. tak to wiem, ale nie mailem czasu sanego filmu objerzec 🙂 Dziekuję

 3. Pewnie „nasi” politycy zgodnie i zwarcie, z bluznierczym haslem Polska Chrystusem narodow .na klamliwych ustach wydadza Lechitow na rzez ofiarnicza dla ich ojca, ksiecia ciemnosci…

  1. Boze Ojcze miej nas w Swej opiece. W imieniu Jezusa Chrystusa prosimy cie o to. Niech tak sie stanie.

 4. Że „Rosja nadal polega na starzejącym się i przestarzałym sprzęcie. Brakuje jej zdolności do przeprwadzania operacji przy każdej pogodzie i strategicznych środków transportu, nie jest zdolna do „sieciocentrycznych działań bojowych”. – Mysle ze zartujesz rosja ma najnowoczesniejsi sprzet procz moze USA , na swiecie , maja takie zabawki jakich swiat nie widzial , poszukaj sobie co wyrabiaja na arktyce, coraz blizej wojna tak to prawda ,wszystko sie zacznie w tym miesiacu , i potrwa nie dlugo bo maja malo czasu , 911- 5555- 2611 ,wszystko jest prawdziwe wszystko jest wokol nas.

  1. Priest proszę Cię, przeczytaj raz jeszcze…

  2. 911- 5555- 2611
   nie ma takiego numeru he he
   tak dla odprężenia

  3. Priest, jesteś chyba najlepszym przykładem gdzie widać jak zostałeś opanowany przez ducha lęku. Niech Pan Jezus Cię prowadzi i wyrzuci go od Ciebie.

 5. na to co się dzieje i co stanie nie mamy wpływu, więc nie lękajmy się tego, co świat może uczynić, dla nas o znak że im gorzej się słyszy i dzieje na światowej arenie, tym Pan jest co raz bliżej, więc i my starajmy się żyć blisko Boga, wykorzystajmy ten czas aby stać się gotowymi, aby się przemieniać swe serca. Niech to tym mocniej przybliża nas Boga, a cała reszta jest w Jego rękach.

  1. Tak, nie lękajmy się, ale bądźmy czujni i rozsądni.
   Kiedy wybuchła II wojna światowa mimo, że wszyscy czuli od wiosny lek, 1 wrzesnia byli zaskoczeni. Jeszcze w sierpniu byli na wakacjach.

 6. nie mam zaufania do tego zestawienia.
  czy ci prorocy są sprawdzeni przez kryterium podane w Pismie?

  1. Bogdan, to nie ma znaczenia. To nie od proroków zalezy wojna, ale od księcia tego świata, który działa za przyzwoleniem Boga.
   Tutaj bardziej koncentrowałbym sie na faktach dotyczących Rosji

   1. źródło nie ma znaczenia?
    ja sugeruję dezinformacje.
    „będą mówić pokój i bezpieczeństwo i wtedy nadejdzie koniec” a nie w czasie wojny i to sie nie zgadza wg mnie i dyskredytuje te proroctwa.
    a do wojny dojść może niestety.

    1. Bogdan, jeśli masz czas sprawdź te wszystkie nazwiska. Oczywiście jest to tylko informacja, a nie prawda Biblijna.
     Zastanawiające jest jednak, że tylu kaznodziei miało podobne wizje. Kaznodziei, którzy twierdzili, że dostali te wizje od Boga, a nie jakieś tam osoby które dostały objawienie od demona podszywającego się pod Maryję lub od jakiegoś Nostradamusa. Myślę, że warto się nad tym zastanowić.

     „ale spełnia się przepowiednia proroka Joela:
     W ostatnich dniach – mówi Bóg – wyleję Ducha mojego na wszelkie ciało,
     i będą prorokowali synowie wasi i córki wasze,
     młodzieńcy wasi widzenia mieć będą,
     a starcy – sny. Nawet na niewolników i niewolnice moje
     wyleję w owych dniach Ducha mego,
     i będą prorokowali.”
     (Dzieje Ap 2,16-18)

     Natomiast co, do wersetu, który podałeś to brzmi on inaczej Bogdan, nie wprowadzaj proszę w błąd. Tam nie jest napisane, że wtedy nadejdzie koniec, ale:

     „Kiedy bowiem będą mówić: „Pokój i bezpieczeństwo” – tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą” 1 Tes 5,3

     – wtedy niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, i nie ujdą. Czy zagładą nie mógłby być na przykład nagły atak bronią nuklearną? To pytanie tylko hipotetyczne.

     1. 1 Tes 5,3
      to jest w kontekście dnia Pańskiego.
      jestem ostrożny w wierzeniu w takie źródła
      bo czy zwiedzenie ma być czymś oczywistym?
      no i przepowiednia brahmana o końcu świata w 1977.

     2. Pwt.13
      2 Jeśli powstanie u ciebie prorok, lub wyjaśniacz snów, i zapowie znak lub cud2, 3 i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: «Chodźmy do bogów obcych – których nie znałeś – i służmy im», 4 nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan, Bóg twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. 5 Za Panem, Bogiem swoim, pójdziesz. Jego się będziesz bał, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziesz słuchał, Jemu będziesz służył i przylgniesz do Niego.
      dla rozwagii nie chce kłótni.

    2. Do wojny nie tylko może dojść, ale dojdzie na pewno, o czym mówi nam Pismo….wg Mt24,6 ; Mk13,7 ;Ag2,22 ; Ap6,4 ; Ez 38-39

     1. tak.i jak będziemy ja przepowiadać co drugi dzien to w końcu bedziemy mieć racje.

      1. myslę, że wiele osób chciałoby juz uciec w górę …

      2. No tak, bo Słowo Boże ma rację 🙂 pozdrawiam bracie

       1. ja też pozdrawiam wszystkich serdecznie.
        24 Niech cię Pan błogosławi i strzeże. 25 Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad tobą, niech cię obdarzy swą łaską. 26 Niech zwróci ku tobie oblicze swoje i niech cię obdarzy pokojem.
        nam/nas

   2. a jeszcze jedno wg mnie nie znamy faktów o rosji.

 7. BRANHAM – CZYJ PROROK
  https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=348
  miedzy innymi przepowiedział koniec świata w 1977

 8. Hipnoza serwowana przez odbiorniki telewizyjne, szkodliwość past do zębów i żywności. Wszystko po to by czynić z ludzi bezkrytycznych i nieświadomych zagrożeń „zombiaków”:
  https://www.youtube.com/watch?v=gDQ8lTFLuGc

  1. 😮 Szok…co ludzie są w stanie zrobić, by zdobyć więcej pieniędzy i władzy… :/

 9. Martw sie o siebie piotrusiu nie ma we mnei rzadnego leku , jestem calkowicie oddany jezusowi , ja tylko uswiadamiam was o tym co nadchodzi , powinniscie sie cieszyc ze macie takiego znawce polityki , robilem wyklady z Dachtera swego czasu .

  1. Priest napominam Cię, imie Boga piszę się z dużej litery nie tylko dlatego, że tak nakazuje nam ortografia, ale wymaga szacunek dla Twego dobroczyńcy…

 10. bogdanie nie zrozumiales kodu ? 🙂 masz oczy do patrzenia i uszy do sluchania . 5555- to jest ilosc dni mijajaca od 119 do dnia 2611.

  1. priest
   nie interesuje sie kodami kotami ani kontami
   a ty nie widzisz że żartuje chyba jesteś niezle przerazony przez te swoje kody,no ale twój wybór

 11. zobaczymy kto bedzie przerazony za pre tygodni 😉

 12. Proroctwo z 09.01.2016 Dzień Chrztu 18-letniego Gabriela, którego później wypełnił Duch Boży po modlitwie On nie wiedział, że Bóg tak działa nawet:

  fragment o wojnach:
  Książe Ciemności on kocha gdy was mordują, wasze cierpienie. On nie boi się piekła on ma tam pozycję, boi się tylko aby nie być tam sam chce tylko aby was pożreć.
  Chce budować swoją klikę, ale Bóg mu nie pozwoli na długo.
  Pamiętacie 39’ (1939) Jak szedł podbijał musiałem go zatrzymać bo nie byliście jeszcze gotowi na to.
  Tak samo Aleksander Wielki musiał młodo umrzeć bo też nie byliście gotowi.
  Każdy kto chce władzy na Świecie aby nim rządzić jest jego sługą. Sługą Księcia Ciemności.

  Ale będziecie słyszeli wojna.. wojna, wojna… wojna. (szept. wojna, wojna )
  Nie jeden powstanie i nie jeden będzie chciał.
  Kolejne wojny będą miały jeszcze większe skutki w ofiarach.
  Ale nie obawiajcie się. Ja z wami byłem, jestem i będę aż do skończenia świata.
  Bo będzie musiał nastąpić reset wszystkiego.
  Przyjdzie na obłoku z mieczem słowa, który was tylko przeniknie.
  Wskaże was palcem i was zabierze do siebie. Nie pojętna ilość miejsca dla was jest przygotowana.

 13. Na pierwszym filmiku z czołgiem widać jak pociski rozwalają polski wóz opancerzony „Rosomak” 5:18. Jeśli chodzi o samą wojnę to myślę że nasza świadomość kto jest naszym prawdziwym zbawicielem jest znacznie większa niż przed II WŚ. Wtedy jedynym źródłem wiedzy o Bogu był bałwochwalczy KRK. Dzisiaj Ci, którzy dostąpili poznania prawdziwego Boga nie muszą się niczego obawiać i nie powinni dać się zastraszyć. Jezus jest z nami i to powinno wystarczyć. Pan nam wskaże odpowiednią drogę. Ufajmy Mu.

 14. Do Bogdana 🙂 :
  Ja też piszę dla rozważenia i nie chce kłótni.
  Proroctwa te oczywiście nie muszą się wypełnić, a dlatego że tak było też i w Starym Testamencie, gdzie Bóg mówił do proroków: powiedz temu ludowi że spuszczę na nich takie a takie nieszczęście, chyba że upamiętają się i odwrócą od swoich złych czynów, wtedy okażę im Moją łaskę nad nimi.
  To takie ostrzeżenie.
  Ale czy Ameryka się opamiętała ze swoich złych czynów? Czy nadal zatwierdzają prawa przeciwko człowiekowi, prowadzą antychrześcijański styl życia, wspierają Isis itd.

  Kolejna sprawa, że Bóg może włożyć proroctwa w usta tego, kogo chce.
  Np.
  „Wówczas jeden z nich, Kajfasz, który w owym roku był najwyższym kapłanem, rzekł do nich: „Wy nic nie rozumiecie i nie bierzecie tego pod uwagę,
  że lepiej jest dla was, gdy jeden człowiek umrze za lud, niż miałby zginąć cały naród”. Tego jednak nie powiedział sam od siebie, ale jako najwyższy kapłan w owym roku wypowiedział proroctwo”
  Ew. Jana 11,49-51
  -zwróć proszę uwagę na to: „tego jednak nie wypowiedział sam od siebie”.

  To, co możemy zrobić to poszerzać Królestwo Boże naokoło i modlić się o nasz kraj, aby Bóg w swej łaskawości go oszczędził od wojny…ze względu na tą garstkę sprawiedliwych. Może by tak jakaś kolejna zorganizowana akcja modlitwy i postu za Polskę?

   1. ja nie traktuje tego w kategorii przepychanek z wami.wiadomo że Bóg przepowiedział złe czasy i one nastąpią.po prostu wg mnie nie należy wnikać w wyżej wymienione źródła bo trąci to zwiedzeniem mimo pozorów zgodności ze Słowem Boga.nie twierdze że mam 100% racji chce uniknąć zwiedzenia.
    akcja modlitewna jestem za.

    1. żartowałem z tym 2:2 🙂
     Każdy niech przedstawia swoje racje.
     Aklrat diobrze że zweryfikowałeś Bodzio tego pastoa któremu juz sie prorctwa nie spełniły.
     Jednak o tyle Kasia ma rację, że wiele osób miało podobne wizje.

     http://detektywprawdy.pl/2014/09/17/ameryka-zostanie-spalona-ogniem/
     http://detektywprawdy.pl/2014/08/20/czy-ameryka-jest-tajemniczym-babilonem/

    2. Też się nie przepycham bo jestem za mała żeby mieć z Wami jakiekolwiek szanse 😉 dzięki Bogdan, że jestes ostrożny i ostrzegasz przed zwiedzeniem, myślę że to ważne. Błogosławionego dnia 🙂

 15. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Dla chrześcijanina odejście z tego świata to nie kara, ale wybawienie…
  Więc niech sobie prężą te „muskuły” ile chcą, nie robi to na mnie żadnego wrażenia. Nawet czołg z funkcją noktowizora, teleportacji, automatem do lodów i sokowirówką.

  1. Dokładnie i tak wszystkich czeka śmierć. Czy to trumpa czy Clinton, Putina, Tuska…
   My jesteśmy już bogaci w zbawienie.
   Teraz tylko musimy do końca biegu dotrwać

  2. „Nawet czołg z funkcją noktowizora, teleportacji, automatem do lodów i sokowirówką.” Wiem że nie powinnam ale się uśmiałam z tego…przepraszam Piotrze 🙂

 16. Jak myślicie to może być szczere, czy raczej teatrzyk, żeby stać się wiarygodniejszym dla chrześcijan. Ja coś czuję, że raczej to drugie…

  Zagrożenie jest tak duże, że Alex Jones postanowił modlić się publicznie do Jezusa

  Alex Jones zdaje sobie sprawę z zagrożenia jakim są skorumpowane okultystyczne elity z USA, dlatego postanowił publicznie się modlić do Jezusa i prosić go o ochronę przed złem z ich strony. Ostatnie emaile które wypłynęły z WikiLeaks pokazują z jak niebezpiecznymi ludzmi mamy do czynienia.

  Niezależny amerykański redaktor wie, że z nimi nie ma żartów, że posługują się mocami duchowymi, kłamstwem i skorumpowanymi politykami, by zaprowadzić w USA potajemnie dyktaturę. Postanowił w swoim programie zwrócić się do Chrystusa o wsparcie i miłosierdzie dla Stanów Zjednoczonych. Sytuacja jest bardzo groźna.

  i filmik (PL):

  Alex Jones (InfoWars) modli się do Jezusa o miłosierdzie

  http://www.youtube.com/watch?v=gW34qp8y1-Y&t=5s

  Opis spod filmu:

  Twórca programu „InfoWars” („Wojna Informacyjna”) Alex Jones publicznie, na antenie swojego programu, modli się za USA, prosi Boga i Jego Syna o miłosierdzie dla Stanów Zjednoczonych. Ten bardzo znany i niezależny publicysta postanowił zwrócić się o pomoc do Stwórcy. Ma to miejsce w nie tylko momencie tuż przed wyborami, ale zaraz po ujawnienia przez WikiLeaks emaili z informacjami o przynależności sfer rządowych do najczarniejszych organizacji okultystycznych. Mowa jest tam także o strasznych duchowych rytuałach jakie (część ?) elity z USA odprawiają. Tak tajemnicze zachowanie amerykańskiego establiszmentu może mieć wpływ na wynik wyborów, na zachowanie obywateli USA, na ich dusze i umysły. Jak pamiętamy Donald Trump również modlił się o ochronę przed amerykańskim salonem, mocno zaangażowanym w satanizm. W swoich programach Alex Jones często pokazywał ciemną stronę rządzącej kasty, tym razem emaile WikiLeaks pokazały ich prawdzie oblicze w stopniu niespotykanym. Jak sam nierzadko wspominał, był wielokrotnie zagrożony, on jak, jego rodzina i znajomi. Na kilka dni przed wyborami atmosfera się tak zagęściła, że postanowił publicznie wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa, prosić o Miłosierdzie dla USA i obywateli. Jak państwo zobaczą publiczna modlitwa odważnego publicysty jest bardzo wzruszająca i z pewnością szczera. Większość zainteresowanych tym tematem wie, że USA to kraj zbudowany na „kamieniu iluminatów”, że nikczemność amerykańskich i globalistycznych może być niebezpieczna, a rządzi tam obecnie ekipa nadzorowana przez istotę nadprzyrodzoną, opozycjonistę względem Boga YHWH/Jezusa Chrystusa.

  1. To wymaga osobnego wpisu co za iles chwil uczynię.
   Dzięki.

  2. Michał dzięki za to info, a napisalbys coś więcej na ten temat? W co są zamieszane elity USA? W tym filmiku z serii „cienie przyszlosci”, który polecalam wczoraj chłopaki dokopali się do przecieków wikileaks, wg których rodzina Hillary Clinton ma udział w pedofilskim handlu dziećmi na Haiti.

 17. Niemcy już na tyle boją się imigrantów, że zaczynają odgradzać się od nich ogromnymi murami…

  Niemcy budują ścianę większą niż Mur Berliński, żeby odgrodzić się od uchodźców (VIDEO)

  Donald Trump zapowiedział, że jeśli wygra wybory, to odgrodzi Stany Zjednoczone od Meksyku murem, który ma chronić obywateli przed nielegalnymi imigrantami. Nawet jeżeli mu się to uda, to nie będzie pierwszy.

  Na obrzeżach Monachium ma powstać ogromny, wysoki na 4 metry mur, który odgrodzi lokalne rodziny od uchodźców, którzy mają zostać ulokowani w pobliżu. Dla porównania, niesławny Mur Berliński miał jedynie 3,6 metra.

  Mur powstaje na wniosek mieszkańców, którym nie podobało się zachowanie imigrantów. Budowa wzbudza oczywiście ogromne kontrowersje. Ma zarówno swoich przeciwników jak i zwolenników.

  – Nie tak wyobrażałem sobie integrację – komentuje ironicznie Guido Bucholtz, niemiecki polityk.

  http://pikio.pl/niemcy-buduja-sciane-wieksza-niz-mur-berlinski-zeby-odgrodzic-sie-od-uchodzcow-video/

  Może imigranci doczekają się w Niemczech swojego „państwa w państwie”.

 18. Jedno możemy stwierdzić i to jest pewne-pogłoski wojenne! Coraz więcej serwisów podaje właśnie takie informacje chociażby ten http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wybory-w-USA-10-mozliwych-scenariuszy-w-przypadku-zwyciestwa-Clinton-7483104.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb w punkcie 1 WOJNA! Dziś to już kolejny serwis, który czytam, a związany z ekonomią i finansami który otwarcie mówi WOJNA! Niestety ale jak to zazwyczaj bywało tak będzie i teraz Polska najbardziej ucierpi gdyż będzie głównym krajem frontowym. CO do zdolności wojskowych NATO to szkoda gadać. Jeśli 300 tyś trepów chcą zbierać w 2 miesiące i to jest według nich szybko bo teraz to trwa i 5 miesięcy to faktycznie Europa może spać spokojnie 😉 W ciągu 2 miesięcy ruska stonka doszłaby do Portugalii i zdążyła wrócić do Moskwy 😛 Niestety ale Rosja ma poważne interesy z Niemcami którzy grabią wszystkie frykasy z UE pod siebie więc teoretyczna inwazja ze wschodu zatrzymałaby się na znanej już nam z historii linii podziału na Wiśle i Sanie. I podzielą torcik po połowie. Co do wizji wojny atomowej to jakoś tego nie widzę póki co. Sataniści mają plan by rządzić tym światem, a jej sługami ma być resztka ludzkości chyba 500mln jeśli pamiętam. Takie rządy w apokaliptycznym nuklearnym krajobrazie są niemożliwe. Muszą mieć w zanadrzu jakieś inne śmiercionośne zabawki stawiam na broń biologiczną którą potrafią tak zaprogramować by niszczyła konkretnych ludzi rasę itp. Więc jeśli sobie zamarzą by wykosić wszystkich niebieskookich blondynów to nie będą mieć z tym problemu. Tylko szaleniec zaczałby wojnę atomową ale z drugiej strony patrząc na Clinton i jej opętańczy wyraz twarzy wszystko jest możliwe.

  1. Racja Sławku, coraz więcej pogłosek i coraz więcej wzajemnych prowokacji państw.

   „tak będzie i teraz Polska najbardziej ucierpi gdyż będzie głównym krajem frontowym.”
   Dlatego tak ważne są teraz nasze modlitwy…

 19. Wojna USA z Rosją? Kpina, tu nie chodzi o wojnę NATO z Rosją tylko wybicie jak największej ilości Słowian, bo między Słowianami znajduję się największa ilość potomków Izraelitów.

  1. Słowianie są potomkami nie Sema, ale Jafeta.

 20. Znalezione w sieci ciekawa hipoteza odnosnie proroctw Biblii w odniesieniu do kosmosu https://www.youtube.com/watch?v=UQOmTFvjWyY Polecam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish