Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Środek drogi wiary.

Znalazłem tę świetną grafikę w necie, ale niestety bez autora..

Błędne rozumienie zbawienia z łaski, legalizm i trzecia droga.

 

srodekdrogiwiary

 

 

 

Updated: 30 października 2016 — 10:52

5 komentarzy

Add a Comment
  1. Przez chwiejnych i nie slownych ludzi dzieje sie wiele zla na swiecie.

  2. W dzisiejszych czasach najpowszechniejsza teologia jest ta ktora glosi sukces za wszelka cene dla nie wierzacych, a zbawienie bez wysilku dla wierzacych…

  3. To prawda @detmold, dodam jeszcze, fanatycznych laików niszczących wiarę, jak to ma miejsce w przypadku neokatechumenatu ekumenicznego – ich upiorne tańce z falą na Stadionie przy gitarach i wygibasach cielesnych. Przypominające modlitewne tańce szamanów z pogańskich wierzeń. Fanatyzm, ekscytacja, jakieś urojenia jak u Faustyny Kowalskiej, jej zjawa-demon udająca Pana JKezusa też sugerowała zbawienie poprzez uczynki, NEGUJĄC TYM SAMYM to, co o zbawieniu mówi Pan Jezus w Piśmie Św. Wielu pseudo neofitów zrodzonych z tych fałszywych objawień. Ten schematyczny obraz wiary jest dziełem jednego z nich. Przez wiarę i łaskę jesteśmy zbawieni, aby nikt nie chlubił się z uczynków – łaska jest w 7 świętych sakramentach – w Najświętszej Eucharystii SAM dawca łaski przebywa osobiście, co wcale nie oznacza kanibalizmu, jak niektórzy laicy twierdzą.
    Rzeka Życie u samych źródeł jest skażana błedna nauką i fantazjami wg uznania, jak to ma miejsce w powyższym obrazky-schemacie, módlcie się, by się to skończyło jak najszybciej.

  4. Jak ktos caly czas, pomimo naszych napomnien oraz wspolnoty wierzacych caly czas nam szkodzi/zatruwa zycie z wlasnej inicjatywy ( choc nie wiem czy ludzie zlego sa sa samowladni w swoich decyzjach, raczej nie ), nie jest naszym bliznim,ani tym bardziej bratem. Nie wolno wtedy takiej osobie ani pomagac, ani sie za nia modlic, gdyz to sprowadza tylko gniew Pana Boga.

  5. Piękna grafika,dobrze zrobiony tekst (pomijając jeden mały błąd ortograficzny- “zauważcie” przez ż, nie przez rz 🙂 )! Ktoś się musiał nieźle nad tym napracować! 😮
    ??

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: