Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ŚPIEWAJ I RADUJ SIĘ

]David Wilkerson

Jest tyle złych wiadomości, tyle podziałów i zniekształceń wokoło. Raporty o zdeprawowaniu, terrorze, nienawiści i politycznym zamieszaniu obciążają nasze umysły.

Wśród tego niepokoju i bałaganu ja słyszę Boże Słowo, które mi mówi, żebym się radował i cieszył.

” Niech wierni radują się z chwały, Wesoło śpiewają na swym posłaniu” (Psalm 149:5).

Kiedy ostatnio śpiewałeś radośnie, głośno na swoim posłaniu zanim zasnąłeś?

” Niech weseli się Izrael ze Stwórcy swego, Dzieci Syjonu niech się radują z króla swego” Psalm 149:2).

Jeżeli potrafisz śpiewać i radować się w czasie wielkiego niepokoju, to naprawdę posiadasz wiarę.

NIE UTRAĆ SWOJEGO POKOJU

Jeżeli posłuchamy tak zwanych ekspertów w mediach, to możemy się otworzyć na ducha niepokoju i gniewu. Możemy się tak zaangażować w te sprawy, które nie są wieczne, ale wkrótce przeminą. Ja się nie zgadzam na to, żeby zostać wplątany w obecny polityczny zamęt. Pójdę do urny na głosowanie i wrzucę swój głos, nie według mojego uczucia, ale w oparciu o Biblijną prawdę. Będę głosował spokojnie, nie tracąc swojego pokoju, czy miłości do zgubionej ludzkości.

Większość z nas będzie posłuszna wiecznemu Bożemu Słowu i będziemy się radować i cieszyć, bez względu na to jak bardzo się srożą burze wokoło. Mamy śpiewać i radować się – i musimy to robić wiedząc, że nasz Bóg obiecał prowadzić nas i ochraniać poprzez to wszystko.

” Ty jesteś ochroną moją, strzeżesz mnie od ucisku, Otaczasz mnie radością wybawienia” (Psalm 32:7)

____________________

 

 

Otóż to:

 

„Możemy się tak zaangażować w te sprawy, które nie są wieczne, ale wkrótce przeminą. Ja się nie zgadzam na to, żeby zostać wplątany w obecny polityczny zamęt.”

 

Teraz powstają „chrześcijańskie” kanały chcące zmienić politycznie ten świat. Często po słowie, człowiek nazywający się pastorem powiada „amen”. W jednym z odcinków o księdzy. J. Międlarze usłyszałem coś takiego:

rozmówca: trzeba być niepokornym

pastor: amen

 

 

Zaktualizowane: 30 października 2016 - 11:06

7 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Mimo tego całego halo światowego mam wlasnie okres, w ktorym strasznie się wesele. Osobiste sprawy tez nie sa jakos bardzo radosne ,a jednak sie wesele. Radosc w Bogu i tego co jest „tam” napawa mnie po prostu radoscia 🙂

  1. Mam identycznie 😀
   Nie mówię, że nie odczuwam czasem niepokoju, jednak bardziej to wszystko napawa mnie radością i nadzieją. Prywatnie też ostatnio było u mnie dość ponuro, ale nawet wtedy dziękowałam Bogu za doświadczenia.

 2. Mi to zachowanie przypomina autyzm – czy autor, David Wilkerson uważa, że gdy będzie udawał, że zła nie ma to ono go nie dosięgnie? Ten facet stosuje psychomanipulację, pytanie – w jakim celu? Sama metoda stosowana jest przez już jehowitów.

  1. Ależ autorowi nie chodzi w cale o ignorowanie tego co się dzieje na świecie tylko o to żeby nie dać się wciągnąć w histerię. Mamy być spokojni i nie wpadać w panikę. Jezus mówił dokładnie o tym samym, że usłyszymy o wojnach i o pogłoskach wojennych ale jednocześnie nas przestrzega żebyśmy się nie trwożyli. Więcej wiary i podpisuję się czterema łapami pod śpiewaniem, polecam naprawdę relaksuje. Jednak trzeba pamiętać że ten kto śpiewa ten dwa razy się modli ale ten który fałszuje drażni ucho Pana 😉

   1. No to ja strasznie muszę drążnic Pana,bo za grosz nie potrafię śpiewać ?.Mój mąż twierdzi,że wyję jak kojot.
    Ale kiedyś miałam taki sen ,że stałam z wyciągniętymi rękoma do góry i tak pięknie śpiewałam

    1. Ja też nie umiem śpiewać! 😀 ale lubię to robić (przynajmniej jak nikt mnie nie widzi 😀 ), np. włączę sobie coś dobrego i udaję, że to śpiewam/rapuję 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish