Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trzęsienia ziemi coraz bliżej Rzymu.

Nie twierdzę, że Watykan zostanie zniszczony bezpośrednio przez Boga, bo Apokalipsa mówi nam coś innego;

 

” I mówi do mnie: Wody, które widziałeś, nad którymi rozsiadła się wszetecznica, to ludy i tłumy, i narody, i języki. (16) A dziesięć rogów, które widziałeś, i zwierzę, ci znienawidzą wszetecznicę i spustoszą ją, i ogołocą, i ciało jej jeść będą, i spalą ją w ogniu. (17) Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, to wielkie miasto, które panuje nad królami ziemi. „

 

Bóg natchnie serca dziesięciu rogów i zwierzęcia, którzy spustoszą wszetecznicę (odstępczy kościół)

 

” Dlatego w jednym dniu przyjdą jego plagi, śmierć i boleść, i głód, i spłonie w ogniu; bo mocny jest Pan, Bóg, który go osądził. (9) I zapłaczą nad nim, i smucić się będą królowie ziemi, którzy z nim wszeteczeństwo uprawiali i rozkoszy zażywali, gdy ujrzą dym jego pożaru. (10) Z dala stać będą ze strachu przed jego męką, mówiąc: Biada, biada tobie, miasto wielkie, Babilonie, miasto potężne, gdyż w jednej godzinie nastał twój sąd.” Ap 17

 

trzesieniewlochy

 

Niemniej jednak, trzęsienia ziemi wokół Biblijnej nierządnicy czyli Watykanu przybierają na sile, proporcjonalnie do zarówno ekumenicznych działań i łamania Prawa Boga przez  Bergoglio (pseudonim Franciszek), jak i przygotowań do tego, co świat satanistów przygotowuje zwiedzionym ludziom. Według mojej subiektywnej oceny będzie to III Wojna Światowa.

 

W telewizji przez minimum godzinę mówi się o dzisiejszym trzęsieniu ziemi. Nikt nie porusza tej kwestii w oparciu o Biblię. Nikt nie wzywa do modlitwy. To jest świat.

Kiedy Bóg wyleje podczas Wielkiego Ucisku swój gniew, również świat będzie to racjonalizował.

To co się teraz dzieje to są dopiero przedbiegi przed tym co, nas czeka.. Chyba, że nas już nie będzie…

 

” Bo powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, a w niektórych miejscach nastanie głód i będą trzęsienia ziemi. (8) To wszystko początek boleści.” 24

 

 

My jednak podnieśmy głowy. Niebawem będzie „impreza” w niebie. Całe niebo będzie świętować:

 

W czasie zniszczenia nierządnicy będzie impreza w niebie.

 

 

Zaktualizowane: 30 października 2016 - 10:15

30 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Zapewne antychryst rowniesz dolozy swoje trzy grosze do zniszczenia religi aby ustanowic nowa… Tekst nawiazuje do ankiety o antychryscie…. I jest do rowniesz powodem dla ktorego uwazam ze nie bedzie on papiezem… Bo jak powiedzial Jezus podzielone krolestwo nie moze sie ostac…

  1. Również myślę że dołoży swoje trzy grosze. W końcu postać Maryi która podszywa się pod autorytet prawdziwej Marii oczekującej tak jak każdy człowiek śmiertelny na zmartwychwstanie, nie na darmo podczas jednych z objawień przepowiada upadek kościoła katolickiego. Szatan też zna Biblię stąd wie co prorokować, skoro upadek nierządnicy jest przewidziany.
   Żałuje jedynie ludzi którzy nie chcą czytać Biblii dlatego nie wiedzą że Marii nie ma jeszcze w Niebie. Za to ślepo wierzą w zbawienie i odpuszczenie grzechów przez religię rzymską, co jest kłamstwem bo następuje to tylko przez jedynego pośrednika Pana Jezusa Chrystusa. Ponadto katolicy wierząc w posągi i chodząc do Kościoła myślą że są blisko Boga, kiedy tak naprawdę popełniają najcięższe przestępstwo przeciwko Jego Świętemu Imieniu łamiąc nagminnie pierwsze i drugie przykazanie biblijne (z Biblii a nie z ludzkiego katechizmu).

 2. Franek jutro jedzie do Szwecji .Moze coś wie i unika zdarzeń które mają nadejść ?

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Trzęsienie było najsilniejszym w tym kraju od 1980 roku.
  „W miasteczku, gdzie urodził się święty Benedykt – patron Europy – zawaliła się bazylika pod jego wezwaniem”.
  „Pęknięcia stwierdzono w papieskiej bazylice Świętego Pawła za Murami.”
  Bóg ma tego wszystkiego powoli dość, jak my wszyscy.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Zniszczona została również katedra santa maria argentea.
   „Portal bazyliki, która najmocniej ucierpiała odpadł podczas trzęsienia ziemi. Szarpnięcie było tak gwałtowne, że mury poleciały na odległość 15 metrów.”
   Cierpliwość się kończy.

      1. mnie to wygląda ewidentnie na zapowiedź zniszczenia stolicy imperium Rzymu. Wszystko wokół Watykanu. Jako taki wstepniak.

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Napisałeś Piotrze, że „Nikt nie porusza tej kwestii w oparciu o Biblię” – zgadza się.
  Ale robią to ludzie w internecie. Kojarzą co się dzieje lepiej od zawodowych dziennikarzy.
  Oto jeden komentarz czytelnika ze strony fakt.pl.
  „Do Jaworek ludzie odchodzą od kościoła ,ale nie od Boga .Bo kościół sprawia że ludzie już nie mogą wytrzymać ich wymysłów .Kościół psuje się jak ryba od głowy ,zaczyna dzielić naród zamiast go jednoczyć .Nie głoszą słowa Bożego ,tylko uprawiają politykę .W kościołach jest mniej wiernych ,nie żyją tak jak Jezus głosił .Kościół zachłanny tylko pieniądze liczą się .Bogatego jak chowają to przemowy itd bo rodzina zapłaciła ,nawet mało do kościoła chodził ,biedny może być codziennie ,ale brak finansów to o nim nic nie powie .Księża bałwochwalstwo robią ,Rydzyk już umieścił swoją figurę w ołtarzu czy to nie pycha ciężki grzech .Wierny jak pójdzie do spowiedzi to pyta na kogo głosowałem jak nie po myśli to mówi że mam ciężki grzech .Te wszystkie kataklizmy to kara Boga.”

  1. Przypomniałem sobie żart który był tu na blogu:
   -Dlaczego nie chodzisz do kościoła ?
   -Bo mnie nie stać 🙂

   1. Dobry żart podziękowania wart 🙂 Pasuje jak nic! 🙂
    A co do tego komentarza z Faktu- ktoś tam ma rację! 🙂

  2. *też nie lubię mieszania się wiary w politykę, ale co ja mogę…ci „ksiuncowie” (błędy zamierzone!) przesadzają…
   i figura Rydzyka w ołtarzu????? 😮 makabra jakaś! Toruń mi się kojarzy głównie z pierniczkami (zresztą smacznymi) i z Republiką, oby Rydzyk nie zepsuł mi tych miłych skojarzeń 🙂 (gdyby nie był księdzem, mógłby być biznesmenem i inwestować w…geotermię! 😀 )

   1. Cytat komentarz z onetu w tym temacie:
    ” Bóg nie potrzebuje świątyni kapiacych złotem ani z marmurowymi kolumnami, witrażami czy marmurowymi podlogami. Bóg POTRZEBUJE chleba dla głodnych i opieki dla chorych. Kościół polski jest w 90% zaprzeczeniem istnienia chrześcijaństwa i żadnego boga w nim nie ma, chyba że Bóg mamony. A ludzie modlić mogą się wszędzie”.
    Oczywiście cały kk jest zaprzeczeniem Biblii która miała być fundamentem jego istnienia, a nie jest.

 5. Rzeczywiście to niewątpliwie tłumy zniszczą miasto siedmiu wzgórz a ewentualne katastrofy bardziej lub mniej naturalne tylko dopełnią dzieła zniszczenia.
  Ten sam schemat widzimy w Starym Testamencie, jako narzędzie kary za grzechy Izraelitów były używane wrogie im kraje gdy Pan Bóg natchnął serca ich władców do tego działania.

 6. Na świecie od wielu lat trwa bardzo intensywna seria katastrof o której uświadamiały odcinki na YT pt.: Wiadomości czasów końca. A tu np. wieści z Egiptu:
  http://losyziemi.pl/ulewny-deszcz-w-egipcie-26-ofiar-powodzi-blyskawicznych

   1. Piotrusiu.:D Jeśli puścisz drugi wpis to pod mapą znajdziesz tabelkę 😀

    1. jest dziękuję. Czy chodzi o trzęsienia ok 4 jednostek Richtera?

     1. Tak chodziło mi o te większe, ale ogólnie jest ich dużo.Trochę tak, jakby cała ziemia zaczynała się trząść…ale może przesadzam …

      1. Jest taki fragment zapowiadający trzęsienia ziemi:)
       „I będzie tak, że kto będzie uciekał przed okrzykiem grozy, wpadnie w przepaść, a kto wyjdzie z przepaści, uwikła się w pułapkę, gdyż upusty w górze się otworzą, a ziemia zadrży w posadach.
       W bryły rozleci się ziemia, w kawałki rozpadnie się ziemia,
       zatrzęsie i zachwieje się ziemia.
       Wokoło zatacza się ziemia jak pijany i kołysze się jak budka nocna.
       Zaciążyło na niej przestępstwo, tak że upadnie i już nie powstanie.
       I stanie się w owym dniu, że Pan nawiedzi wojsko górne w górze, a królów ziemi na ziemi.
       I będą zebrani razem jak więźniowie w lochu, i będą zamknięci w więzieniu, i po wielu dniach będą ukarani.
       I zarumieni się księżyc, a słońce się zawstydzi…” Izaj. 24

 7. Tak.i.stalo.sie.jak.biblia.mowi.ze.bog.zeslekare.boza.naniposluszny.lud..dziekuje.Ireneusz

   1. We Włoszech pękają całe kamienne góry tworząc wielo-kilometrowe szczeliny, równolegle w połowie lub u podstawy, wysokość niektórych szczytów spadła o 40-70 cm, a poziom gruntu środkowych Włoch prawdopodobnie spada o 1 mm co 2 godziny. Co daje około 84 mm na tydzień. Środkowym Włochom grozi szybkie zatonięcie. Trochę informacji jest też na „losyziemi”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish