Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Komisja AFET poparła utworzenie europejskiej unii obronnej. Przyjęto wstępny plan.

“W Parlamencie Europejskim zapadła pierwsza oficjalna decyzja dotyczą utworzenia “europejskiej unii obronnej”, komplementarnej wobec NATO. Europosłowie domagają się “radykalnych zmian” w tej sferze, by zbudować “strategiczną autonomię” Europy. – Sytuacja bezpieczeństwa uległa dramatycznemu pogorszeniu. Musimy zrobić znacznie więcej, by móc się obronić – podkreślił europoseł Urmas Paet, autor kluczowego raportu.”

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/komisja-afet-poparla-utworzenie-europejskiej-unii-obronnej-analiza/x7zb70

 

 

To co się dzieje teraz to jeden wielki teatr przygotowujący do Armagedonu. Posłużmy się biblią. Na sam pierw musi być wojna:

 

Marka 13

Kiedy więc usłyszycie o wojnach i pogłoskach wojennych, nie trwóżcie się! To się musi stać, ale to jeszcze nie koniec.

8 Powstanie bowiem naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu; będą miejscami trzęsienia ziemi, będą klęski głodu. To jest początek boleści.’

Następnie po tym co zostanie nastanie pokój:

Kiedy bowiem będą mówić: «Pokój i bezpieczeństwo»

Następnie przyjdzie gniew Boży na bezbożny świat.

– tak niespodzianie przyjdzie na nich zagłada, jak bóle na brzemienną, i nie ujdą 

Jednakże, jeśli masz relacje z Bogiem, trzymasz się Jego przykazań, nie kościoła, ale Boga, będziesz wiedział kiedy to będzie.

Ale wy, bracia, nie jesteście w ciemnościach, aby ów dzień miał was zaskoczyć jak złodziej. Wszyscy wy bowiem jesteście synami światłości i synami dnia. Nie jesteśmy synami nocy ani ciemności. Nie śpijmy przeto jak inni, ale czuwajmy i bądźmy trzeźwi! Ci, którzy śpią, w nocy śpią, a którzy się upijają, w nocy są pijani. My zaś, którzy do dnia należymy, bądźmy trzeźwi, odziani w pancerz wiary i miłości oraz hełm nadziei zbawienia.

Dlatego dla nas owe dni są znakiem na przyjście Pana Jezusa i winniśmy nie bać się, ale wzajemnie budować.

Ponieważ nie przeznaczył nas Bóg, abyśmy zasłużyli na gniew, ale na osiągnięcie zbawienia przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, 10 który za nas umarł, abyśmy, czy żywi, czy umarli, razem z Nim żyli. 11 Dlatego zachęcajcie się wzajemnie i budujcie jedni drugich, jak to zresztą czynicie.

Oczywiście wielu może zginąć, ale czym jest śmierć dla chrześcijanina jak nie łącznikiem, drzwiami do oblicza Boga.

Oni muszą doprowadzić do wojny, aby następnie fałszywy człowiek pokoju Antychryst doszedł do władzy jako ten, który rozwiązuje problemy globalne. Wtedy dojdzie do jednej światowej armii.

 

A szósty wylał czaszę swoją na wielką rzekę Eufrat; i wyschła jej woda, aby można było przygotować drogę dla królów ze wschodu słońca. (13) I widziałem trzy duchy nieczyste jakby żaby wychodzące z paszczy smoka i z paszczy zwierzęcia, i z ust fałszywego proroka; (14) a są to czyniące cuda duchy demonów, które idą do królów całego świata, aby ich zgromadzić na wojnę w ów wielki dzień Boga Wszechmogącego. (15) Oto przychodzę jak złodziej; błogosławiony ten, który czuwa i pilnuje szat swoich, aby nie chodzić nago i aby nie widziano sromoty jego. (16) I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon. ( Ap 16

 

 

Updated: 26 października 2016 — 13:17

27 komentarzy

Add a Comment
 1. W komentarzach pod artykułem do którego link podam, znajduje się zdjęcie “nowej odznaki brygady litewsko-polsko-ukraińskiej”:
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/134581,co-sie-dzieje-na-swiecie-25-10-2016

  1. Roberto!
   Nie znam się na wojnie i polityce…
   Na tej odznace widzę tylko trzy nagie miecze…
   Czy to źle?

   1. Dopóki nie przekują ich na lemiesze to raczej zdecydowanie źle 🙂
    Ja również nie znam się na wojnie i polityce, ale to raczej dobrze 😉
    Dlatego posiłkuje się informacjami od publicystów którzy kilkadziesiąt lat badają wydarzenia w kraju i na świecie, za takiego rzetelnego i wiarygodnego uważam pana Zygmunt Białas (który ma też swój blog), oraz komentarze “dron67” oraz komentarze i artykuły “Trojanki” (która ostatnio mniej pisze ale jej artykuły można znaleźć na neon).
    Na koniec dodam że jedyna Prawda jest oczywiście w Biblii, jednak konfrontacja współczesnych wydarzeń z Biblią jest również źródłem wielu odpowiedzi. Na przykład jeden z żołnierzy na froncie wschodnim przewidział na podstawie Biblii że Hitler nie podbije Rosji i jest skazany na porażkę. Niestety nie pamiętam tytułu tego filmu dokumentalnego. Pozdrawiam.

 2. Przyznam, że wszyscy mówią że źle się dzieje, myślę że działania wojenne, wojna to tylko kwestia czasu. Wybory w USA są tak ustawione, że nie ma różnicy kto wygra. Ostatnie zdjęcia z wiecu wyborczego Trumpa na którym przemawiał jego syn, potem Tum junior robił sobie zdjęcia z wyborcami, na niektórych zdjęciach jego żona robi znak diabła (rogata dłoń) i to najbardziej wymyślną (profesjonalną) wersję z “dziubkiem”. Natomiast Hillary już nagadała naokoło, że jak ktoś zaatakuje USA to będzie miała 4,5 minuty na podjęcie decyzji odnośnie nuklearnego, czerwonego guzika! takich rzeczy nie powinno się zdradzać, a tym bardziej ogłaszać w publicznych debatach. Dziś Putin pogroził jej paluszkiem, że jak wygra wybory i podtrzyma dotychczasową retorykę, to Rosja wysunie się na otwartą “konfrontację” cokolwiek to znaczy, ale jak wszyscy wiemy Putin jest nieobliczalny. Jego główny mentor Dugin (również propagator euroazjatyzmu i odbudowy imperium), sam mówi, że w Rosji zawsze była biedna i ludzie są do tego przyzwyczajeni jeśli oni wydadzą miliardy na wojnę to nic się nie stanie, natomiast jeśli amerykanie popadną w kryzys połączony z wojną to już po nich.

 3. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Brygada_litewsko-polsko-ukraińska

  Wedlug wiki ta odznaka nie jest specialnie nowa 🙂 brygada chyba juz funkcjonuje jakos.

  Pozdrawiam w Imieniu Pana Jezusa, nie bójmy sie, nawet jak nas zabiją, wierze, ze nagrode otrzymamy w niebie!!!!!

 4. Mam pytanie, czy w Rodzaju 1:14 jest mowa o światłach na sklepieniu, jako jedynie gwiazdach czy gwiazdach, słońcu i księżycu (bo wydaje mi się, że w 1:5 jest mowa o tych dwóch).

  1. Bóg stworzył światło nie wiadomo co było jego zródłem ale nie słońce bo to zostało stworzone pozniej. Bóg uczynił dwa wielkie światła na przestworze nieba by rządziły większe dniem a mniejsze nocą czyli by dawały światło co zresztą się potwierdza gdyż księżyc emanuje swoim światłem a nie jak nas uczono jest kamieniem odbijającym jedynie promienie słoneczne;) Oprócz tych dwóch świateł Bóg uczynił tez gwiazdy i tu warto podkreślić, że są one wymienione oddzielnie tj Słońce nie jest gwiazdą 🙂 Tekst wskazuje na to wyraznie i tu widać kolejny fałsz jakim karmi się nas już za młodu, że Słońce to gwiazda.

  1. Przyznaję że czytałem gdzieś że właśnie ta konkretna burza magnetyczna może wywołać trzęsienia ziemi o magnitudzie nawet 11,5. Jednak przypuszczam że jest wysoce prawdopodobne że za takie katastrofy bardziej będą odpowiadały ziemskie technologie typu HAARP lub umieszczanie ładunków nuklearnych na dnach oceanów, a wina będzie zrzucona właśnie na naturalne wydarzenia kosmiczne typu: koronalny wyrzut masy ze Słońca lub grawitacja przelatującej asteroidy lub jej rzekomy upadek.

 5. Upadły świat kontrolowany przez szatańskie siły coraz bardziej destrukcyjnie ( różnymi metodami i sposobami ) oddziałuje na ludzi. Cieszmy się jednakże gdyż jego haniebny koniec jest bliski. Oby nasz Wybawiciel Jezus Chrystus wam obficie błogosławił. Z Panem Bogiem.

 6. Obserwując współczesny świat doszedłem do wniosku, że emancypacja kobiet zniszczyła za jednym zamachem większość boskich i biblijnych praw. Mężczyzna nie może pełnić swojej prawdziwej przypisanej mu roli i jest spychany coraz bardziej na margines. Mężczyzna jest ofiarą drwin, żartów, śmiechów, obelg ze strony kobiet, mediów i świata. Mężczyznę można zniszczyć i wgnieść w ziemię, co bezpośrednio ma wpływ na psychikę współczesnych mężczyzn, którzy stracili pewność siebie. Mężczyzna przedstawiany jest jako nieudacznik w mediach głównego nurtu. Ten świat został obrócony o 180 stopni. Kobiety są tu uprzywilejowane, kobietom wszystko wolno. Głównym winowajcą jest mężczyzna. Kobiety są agresywne, wredne, chamskie, nieuczciwe, plotkarskie, potrafią nawet złorzeczyć. Kobiety robią kariery, zamrażają swoje komórki jajowe, żeby “spłodzić” dziecko, kiedy już kariera im się ułoży. Kobiety walczą, w dosłownym tego słowa znaczeniu i używają ciężkiego arsenału w każdej batalii, potrafiąc bezwzględnie zniszczyć człowieka.

  1. Niektóre kobiety (czyli zwiedzione feminizmem) żyją w iluzji samodzielności, lecz prawda jest taka że bez męża i dzieci czyli rodziny budzą się w wieku podeszłym z pustką w głowie, depresją i tabletkami psychotropowymi w szafce łazienkowej. Pomijając już fakt że gdyby te kobiety stworzyły własną społeczność to bez czynnika kluczowego czyli mężczyzny byłyby skazane na samoistne wymarcie.
   Należy jednak pamiętać że wina tkwi też po stronie aktualnego świata pogrążonego w złym, w którym ludzi uczestniczą w przysłowiowym wyścigu szczurów do kariery lub władzy, a zapominają i nie mają czasu na związki emocjonalne, pozostając samotnymi singlami z setką pytań w głowie i znikomą ilością odpowiedzi.

    1. bo ludzie gonią za tym, co materialne jak chomik w kółku, myśląc że kiedyś uda im się dogonić :/
     nic nie mam do posiadania, ale lepiej nie przesadzać, bo jak już raz człowiek dojdzie do władzy/zarobi większe pieniądze i nie będzie umiał zrobić z tego użytku (też w znaczeniu biblijnym…), to zaczyna pragnąć coraz więcej i więcej i to się źle najczęściej kończy… :/

     1. W myśl zasady że im więcej się posiada (majątku lub władzy), to tym większy strach w oczach przed tego utratą.

  2. Mnie ciekawi jedna kwestia. Jak lucyferiańskie elity zamierzają połączyć ociekający testosteronem mahometanizm ze zniewieściałym odstępczym pseudochrześcijaństwem?

   1. Umieszczenie na szczytach władzy odstępczych religii ich własnych ludzi w znacznym stopniu ułatwi im to zadanie a reszta pójdzie już z górki. Choć sam moment łączenia religii może być ubrany w niezliczone cuda i znaki i OBJAWIENIA chętnie transmitowane na cały świat poprzez telewizję i media które są również ich własnością. Biorąc pod uwagę społeczności otępione i ogłupione medialnie i religijnie bez oznak zdrowego rozsądku i samodzielnego myślenia, zadanie to nie przysporzy im niestety dużego problemu.

    1. Smith 26 października 2016 at 14:58 · Odpowiedz WAŻNE! Wczoraj, 25.10.2016 w pewnej ważnej dla kraju firmie (w jednym z oddziałów), odbyło się „szkolenie” wojskowe (prowadzone przez byłych żołnierzy mających mocne powiązania z ABW – obecnie pracowników wspomnianej firmy). Zostały przedstawione szczegółowe plany działania w przypadku stanu wojennego oraz w przypadku wojny, w tym: obrony oddziału (firma nie należy do militarnych), opracowano wyżywienie, noclegi, łączność (w tym satelitarną), rozdział broni i amunicji (konkretne typy i liczby) oraz z nazwiska przydzieleni wojskowi wartownicy. Zaznajomiono również zebranych ze szczegółami funkcjonowania państwa w w/w przypadkach (min. absolutny zakaz wyjazdu samochodem poza miasta, blokady na drogach, brak dostępu do paliwa dla cywili, itp.) Coś grubego się szykuje. W Apokalipsie Św. Jana widnieje informacja o tym kiedy będą czasy ostateczne: panna obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. Tak się nieszczęśliwie składa, że gwiazdozbiór panny będzie w dokładnie w taki sposób wyglądać we wrześniu 2017r. Kto nie wierzy niechaj czyta. Na 13 maja zaplanowane jest ponoć wielkie ka-bum dokładnie 100 rocznicę objawień w Fatimie (bo niektórzy wierzą, że to nie Maryja a córka Mahometa).
     Całość tu:
     http://ninanonimowa.neon24.pl/post/134614,wazne-jak-cholera

 7. Prawdziwy cyrk zacznie się dopiero wtedy gdy wprowadzą przymusową reglamentację/racjonowanie dóbr i środków niezbędnych do przeżycia, które będą dostępne po otrzymaniu znamienia bestii…

 8. To już nie jest zabawne, Rosja zaprezentowała nową rakietę o wdzięcznej nazwie SATAN 2 – rakieta z głowicą nuklearną powstała w centrum rozwoju technologi kosmicznej w Rosji i jest w stanie zmieść z powierzchni ziemi obszar wielkości Francji lub Teksasu (tj. również całą Polskę).

  http://edition.cnn.com/2016/10/26/europe/russia-nuclear-missile-satan-2/index.html

  1. Z tego co pamiętam to oni jej nie nazwali Satan to jest natowski odpowiednik ich nazwy. Oni tam mają jakieś numerki chyba a Nato wysmarowało satana! Projekt nie jest nowy ale pewnie go teraz grubo ulepszyli 😉 A tak poza tym to działa to na zasadzie straszaka – kto ma większą pałkę 🙂 i kto lepiej nią wymachuje. Pamiętajmy o tym że ci chorzy ludzie owszem chcą wyludnić planetę ale chcą też na niej mieszkać w charakterze panów a skażenie radioaktywne mocno by im to utrudniło. Nie mogą bez końca chować się w swoich fikuśnych schronach. Jeszcze jedna rzecz us army ma chyba już samolot który jednym impulsem elektromagnetycznym potrafi wykosić całą infrastrukturę cywilną i wojskową.

 9. Piotr, czyli kamień, nie skała

  To wszystko ma się wydarzyć i jak dobrze zauważyłeś Piotrze, będzie to tylko drzwiami do Boga, więc nie mamy się czego obawiać.
  Bo wiemy skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy.
  Ja jestem gotowy na każdą ewentualność, tym bardziej kiedy patrzę na ten zepsuty i bez nadziei na ratunek świat.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: