Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

BOHATEROWIE, OBUDŹCIE SIĘ!

Claude Houde

„Ogłoście to wśród narodów, obudźcie się bohaterowie! Niech się przybliżą i niech słabi mówią: 'Jestem mocny!’ Niech Mój lud się obudzi i zejdzie razem w dolinie decyzji” (zobacz Joela 3:0-12).

Błagam was, żebyście się modlili ze mną, „Panie, wzmocnij naszą wiarę,” ale również wzywam was, żebyście podjęli decyzję, aby być bohaterem dla Boga. Świadomie używam wyrażenia „błagam”, bo wierzę, że jest to odpowiednie i proporcjonalne do naszej sytuacji i powagi czasów.

GORLIWA PASJA DLA BOGA

Apostoł Paweł miał ogień, który palił się w nim. Powiedział Koryntczykom, „Miłość Boga przymusza mnie” (zobacz 2 Kor. 5:14). Zagrożone sprawy wiecznego królestwa były dla niego tak realne i nie cierpiące zwłoki, że wołał z taką intensywnością, która leci jak strzała prosto do naszych serc, przekraczając wieki i kultury.

„Błagam was, w imieniu Chrystusa, pojednajcie się z Bogiem” (zobacz 2 Kor. 5:20).

Ta żywa realność tej pasji pali się we mnie. Proszę was, pojednajcie się z pragnieniami i celami jakie Bóg ma dla was przygotowane.

NA NOWO OBUDZONA WIARA

Jest taka wiara, która na nowo budzi i ożywia bohaterów. Często myślałem, że gdyby chociaż na ułamek sekundy niebo się otworzyło, żeby odkryć zakres niesamowitości i intensywności Bożego pragnienia, miłości i zamiaru dla ludzkości, to monotonne życie chrześcijańskie musiałoby być odrzucone. Nie moglibyśmy nadal tylko siedzieć na nabożeństwach, nie myśleć o niczym, pomiędzy wszystkimi wypożyczanymi filmami i bezsensownymi programami reality show w telewizji.

Drogi czytelniku, Boży głos jest słyszalny w sercach milionów wierzących po całym świecie: „Obudźcie się i ożyjcie na nawo bohaterowie!”

Zaktualizowane: 26 października 2016 - 20:45

3 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Chcialbym bardzo prosic o modlitwe za moją kochaną dziewczyne. Powoli Pan Bog jej otwiera oczka, chce sluchac nauki Pana Jezusa, powiedziala tekst nawet „chce byc jak Ty”. Niestety w mojej glowie oczywiscie mysle, ze nawet nieswiadomie chce swoimi silami ją nawracac. Ale doszedlem do wniosku, ze tak samo bylo na poczatku ze mna. Wystarczy, ze zaufam Panu i Ojcu, a bedą dzialac jesli taka Ich wola. Nooo i moge tez wlasnie Was kochami Bracia i Siostry prosic o modlitwe, bo wszyscy wiemy, ze chodz niepozorna, ma WIELKĄ moc.

    Pozdrawiam Was w imieniu Pana Jezusa!!!!!!!

    1. Brawa dla niej, oby tak dalej! Wszystkiego dobrego! 🙂

  2. Dodam, ze jej tekst nie dotyczyl mojej osoby tylko mojego stanu, wiadomo, dlatego nakierowuje ją na Pana o Ojca. Na poczatku gdy to przeczytalem bo wyslala mi taka wiadomosc, napisalem ze tu nie o mnie chodzi tylko ma byc taka jak Pan !!! Dobrze ze Ojciec dal mi wystarczają wiedze abym mogl cos takiego powiedziec. Wazne sa wedlig mnie takie drobnostki. Dziekuje Ci Tato w imieniu twojego Syna Pana Jezusa❤

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish