Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Generał USA: „Wojna z Chinami Rosją, Koreą Północną musi być. Nie da się tego inaczej załagodzić.

Informacje tę przesłano mi dzisiaj jako tłumaczenie tego filmiku:

https://www.youtube.com/watch?v=wDFStHd5ZiE&feature=youtu.be

Czytelniczka dalej pisze o wypowiedzi generała: Następnie mówi ze zbijemy was tak jak nigdy, następne 10 lat nigdy nie będzie takie jak ostatnie 25. Wojna czy tez strzelanie pociskami nie będzie na pustyni czy gdzieś na odludziu to będzie w środku miast.

Nie wiem na ile ten filmik i tłumaczenie jest realne, ale być może ktoś z Was już się z tym spotkał w sieci i może coś dopowie.

Dziwne rzeczy się dzieją. Dziś do mnie zadzwonił starszy brat w wierze, człowiek w sędziwym wieku :D, mówiąc o apokaliptycznym śnie swoim, a takich snów nigdy nie miał.

Akurat dzisiaj chciałem omówić pewien krótki film o czasach ostatecznych i III wojnie światowej, którego konkluzja sprowadza się do niektórych słów tego generała a ma zapis w Biblii..

Żyjemy chyba  w takich czasach, że dobrze to już było…

 

 

 

Zaktualizowane: 26 października 2016 - 12:52

22 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Część wypowiedzi tego wojskowego z napisami PL jest też od min 9:23 jest w linku video które umieścił Kris w artykule:
  http://detektywprawdy.pl/2016/10/21/nadchodzi-trzecia-wojna-swiatowa-polska-bedzie-w-centrum-konfrontacji/#comment-area

   1. Slawek jak Ty przeczytales w 2 minuty ten tekst

    1. Który tekst? Tu obejrzałem filmik i jestem zszokowany! A ten filmik z tym jenerałem juz gdzies chyba widziałem wcześniej lub czytałem coś o nim. Tak w skrócie to koleś peany propagandowe głosi na cześć us army konkretów jest tam niedużo i trzeba je wyłapać. Reszta to coś w stylu jesteśmy super i zawsze będziemy 😉

    2. A jeśli o czytaniu jeszcze to potrafię szybko czytać i szybko mówić 😛 Brakuje mi jeszcze sporo do mistrzów w czytaniu na czas ale nie narzekam 🙂

 2. To zwykłe wygrażanie pięścią przed nosem potencjalnych oponentów. Nie bez kozery ten czterogwiazdkowy i tu muszę użyć tego słowa buc i bufon wspomina o Chinach i Rosji. Jak przewidują wszelkie analizy USA ma ostatnie lata może max 25 by utrzymać pozycję militarnego lidera. Śpieszy im się bo toną w długach zatem retoryka wojenna jakiej używa ten generałek jest jak najbardziej na miejscu. Mówi jasno nie podskakujcie bo dostaniecie takiego łupnia jakiego jeszcze nigdy nie dostaliście. Wygraża póki może i jednocześnie jest to wyraz obawy i desperacji ze strony USA. Jak też wspomniał sytuacja na Krymie, Ukrainie i brexit wzruszyły spokojnymi fundamentami świata i tylko Rosja jako jedyna może to wykorzystać i wygrać wojnę konwencjonalną w Europie. Podział na bloki militarne będzie coraz wyrazniejszy a Polska już się opowiedziała z kim stanie. Już po nowym roku pierwsze trepy z us army wkraczają do Polski. Takimi decyzjami jawnie prowokujemy Rosję a ta wciąż darzy nas sentymentem niczym kot myszę 🙂 Dodatkowo dziurę w skarbcu Rosji widać coraz bardziej więc i oni ruszą ostro w zbrojenia i konflikt. Myślę, że już niedługo zacznie się spektakl na ogromną skalę prawdopodobnie po nowym roku z pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Zbyt dużo pozornie niepowiązanych ze sobą czynników nakłada się na ten nowy rok 2017.

  1. gdybym byl na ich miejscu zaatakowalbym w styczniu. Zimno w Europie a ludzie na swiecie wypompowani finansowo swietami Szatana (sol invictus) na 24 grudnia

   1. Pili jedli i bawili się i nie zauważyli jak Noe wszedł do Arki… zawsze kojarzyłem ten współczesny moment zawieruchy z nocą sylwestrową, ale to zaledwie przypuszczenia.

    1. W sensie że im zimniej tym gorsze warunki dla przeżycia normalnych ludzi, i wdrożenia planu depopulacji (świata do 500 mln, Polski do 15 mln). Jak wiadomo zawsze każdy konflikt zbrojny był przez pewnych ludzi planowany i reżyserowany lub był operacją fałszywej flagi (oprócz potyczek pijaków pod budką z piwem). Natomiast następny konflikt może być pierwszym który wyrwie się spod kontroli i dotknie również rodziny ludzi którzy byli współreżyserami tego spektaklu.

     1. Im to już jest wszystko jedno. U szefa wszystkich szefów nie mają czego szukać, te diable pachołki.

      1. Na pewno tak, jednak żyją w iluzji przyszłego dobrobytu i bogactwa ich rodzin i dzieci, co jak wskazuje Biblia jest ich złudną nadzieją. Więc o tym zapomnieli w pogoni za majątkami z których miały korzystać ich ewentualne przyszłe pokolenia. A to jest już dotkliwy cios którego nie biorą pod uwagę. Cios od Prawdy Biblijnej od której tak skutecznie uciekają dopóki im czasu wystarczy. A czas jest bliski 😉

     2. Robert 8- „oprócz potyczek pijaków pod budką z piwem”-ale też oprócz takich sytuacji, że np. dwóch chłopaków bije się o dziewczynę 🙂 itd.

      1. Pojedynek o dziewczynę to już sprawa dożywotniego honoru lub urażonej dumy i ambicji 😉
       Współczesne pojedynki są naznaczone trywialnością i siłą pięści tudzież sprytu (Tyson nie był wysoki lecz bystry i zręczny).
       Bardziej imponujące i sprawiedliwe były chyba jednak pojedynki z sekundantem na pistolety po odejściu dziesięciu kroków od siebie 🙂
       Po uprzednim rzuceniu rękawicy jako wyzwania.

  2. Gość robi wrażenie takiego „kozaczka”, który myśli że jak powygraża komu się da, to będzie fajny :/

 3. USA są marionetką luceferiańskich masonów od powołania PRYWATNEJ Rezerwy Federalnej. JFK chciał to zmienić i oswobodzić Amerykę spod tyranii bankierów i dlatego dostał kule w łeb.

 4. Tu macie wszystko po rosyjsku i jeszcze więcej od INFOWARS.COM –> https://youtu.be/5cqp8MXPVA4

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish