Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Papież Franciszek apeluje, by kościół katolicki ‘przyjmował’ transseksualistów i homoseksualistów”

Geoffrey Grider

Papież Franciszek powiedział, że wszyscy transseksualiści oraz homoseksualiści powinni być „zapraszani” i przyjmowani przez kościół katolicki.

Bynajmniej, mówię wam, lecz jeśli nie będziecie pokutować, wszyscy tak samo zginiecie” (Ewangelia wg św. Łukasza 13:3, UBG).

NOTA REDAKTORA: Papież Franciszek stanowczo zaznacza, że kościół katolicki musi „zapraszać i akceptować transseksualistów i homoseksualistów”, ale nie mówi, że homoseksualizm to grzech. Czy biblijny Jezus odprawiłby homoseksualistę, który do Niego przyszedł? Nie… ale… biblijny Jezus powiedziałby tej osobie, że musi pokutować i odwrócić się od swojego grzechu. Papież Franciszek mówi, że powinni oni być przyjmowani właśnie takimi, jakimi są, bez potrzeby pokuty i otrzymania zbawienia. Jest to doktryna diabła.

Franciszek powiedział, że Jezus nigdy nie odwróciłby się od ludzi transpłciowych oraz że będąc księdzem, biskupem, a teraz papieżem służył homoseksualistom.

„Gdy jakaś osoba przybywa do Jezusa, to Jezus z pewnością nie powie: ‘Odejdź, bo jesteś homoseksualistą'” – powiedział przywódca religijny.

Papież Franciszek: globalne ocieplenie jest grzechem – homoseksualizm nie jest

„Każdy przypadek musi być przyjmowany, trzeba dotrzymać mu towarzystwa, musi on być przebadany, rozpoznany i zintegrowany [z kościołem]. Oto, co dziś zrobiłby Jezus”.

Franciszek powiedział, że służył gejom przez cały okres swojej kariery w kościele katolickim. Powiedział: „Nigdy ich nie porzucałem. Gdy ktoś, kto ma tę dolegliwość, przychodzi do Jezusa, to On na pewno nigdy nie powiedziałby: ‘Odejdź, bo jesteś gejem'”.

Franciszek przywołał historię transseksualnego Hiszpana, który napisał do niego list, w którym szczegółowo opowiadał o swoim przejściu z bycia kobietą do bycia mężczyzną i który później poślubił kobietę. Papież powiedział: „A ja ich przyjąłem. I byli szczęśliwi”.

 

Dziękuję Jackowi za tłumaczenie w imię Jezusa.

Updated: 7 października 2016 — 06:23

43 komentarze

Add a Comment
 1. Moje pytania na początku drogi brzmiały tak: Dlaczego Papież jezeli jest od dobrego nie stanie na mównicy i nie powie wszystkim, że: – Trzeba zlikwidować pornografie, w te pendy niesc pomoc głodnym dzieciom, apelować do polityków o uczciwość i ogólnie sprzeciwiać się takim oczywistym sprawom, które psują świat i ludzi. ” Kto puka temu otworzą” i to jest prawda, bo po tych pytaniach wierząc w Jezusa az do dziś lampka wiedzy nie gaśnie, a dziwie się mocno temu wszystkiemu. Franc wytwarza inne “dobro”, a mianowicie przyjmuje do siebie homosiów ze on niby taki dobry i tolerancyjny, bo trzeba kochać wszystkich…..Jak kocha wszystkich to niech ich uczy, ze tak nie wolno i pozniej niech przyjmuje, a robi ofwrotnie mieszajac w glowach mlodym ludziom, nastolatkom/dzieciom a takze i starszym. Ufff to wsio ode mnie w tym temacie. Chwała Panu!

  1. Słusznie. Dodałbym brak informowania o znaku bestii,,,:)

    1. Tak, Mati i admin, macie rację 🙁
     Po co informować, jak można namącić? Po co wykorzystywać swoją pozycję do osiągania czegoś naprawdę pięknego (np. pomoc w chociażby dużym zmniejszeniu głodu na świecie czy apelowanie o uczciwość w wykonywaniu obowiązków), skoro można tylko zebrać kasy jak lodu i głosić hasła bez pokrycia?
     Ech…makabra… 🙁

 2. Przez godzinę nie mogłam dostać się na stronę, pisało, że została zawieszona. Wy też tak mieliście?

  1. Tak, miałem jakieś napisy po Angielsku…

 3. Papie Frankowi to się już całkiem w głowie przewróciło. Być może sam jest serkiem homogenizowanym (żart) i dlatego ich tak broni.

  1. Martulo, jemu się nie pomieszało pod mycką on zawsze taki był tylko teraz odsłania karty. Jak byś zgłębiła wiedzę o Jezuitach to odkryjesz sporo faktów. Po drugie żeby on tylko był “sekiem”. Czytałem że to zbrodniarz skazany na ciężkie więzienie [ http://itccs-polski.blogspot.com ] Katolicy niewiele mogą tu zdziałać bo katechizm nakłada na nich dogmat nieomylności papieża.

  2. Serek homogenizowany?
   Dobry żart, mimo wszystko 🙂
   Jednak nie zdziwiłabym się, gdyby tak było… :/

 4. Widzieliście nową reklamę Play z Margaret? Wydaję mi się, że symbolizuje kobietę ujeżdżającą besitę, ale mogę się mylić.

 5. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Odnoszę wrażenie, że ci ludzie po prostu chcą nazwać normalnością problem, który ich samych dotyczy, w myśl zasady “jeśli to zaakceptujecie, to sami poczujemy się lepiej” 🙂
  Ile jeszcze czasu Bóg będzie oglądał te bluźnierstwa pod Swoim adresem?

 6. Bo diabeł mówi – jeśli jesteście ze mną, możecie żyć jak chcecie, nic wam się nie stanie, nie musicie wyzbywać się swoich grzechów.

  Pan Jezus mówi, gdy przyjdziesz do mnie ja cie oczyszczę z grzechu, ale:

  “Potem go Jezus znalazł w kościele i rzekł mu: Otoś się stał zdrowym, NIE GRZESZ WIĘCEJ, aby co gorszego na cię nie przyszło.”
  “A ona niewiasta rzekła: Żaden, Panie! A Jezus jej rzekł: Ani ja ciebie potępiam; idźże, A JUŻ WIĘCEJ NIE GRZESZ.”

 7. Już nie długo, jeszcze trochę, musi się tylko dopełnić liczba sprawiedliwych, a bezbożność wyjść na światło dzienne. Wtedy to drzwi do “Arki” się zamkną, a na zewnątrz płacz i zgrzytanie zębami. Amen. Przyjdź Panie Jezu!

  1. Na szczęście,gdyby nie to trzeba było by wysadzić pół świata bronią atomową żeby zniszczyć wyuzdanie,przyjdź Panie Jezu

 8. Mnie bardziej interesuje z kim watykan jest po słowie i jego powiązania ( twarde, przerażające w swej wymowie fakty), niż rzeczy rodem z tabloidów, które nas tylko ośmieszają w oczach letniaków.

  1. Watykan nie dość, iż deprawuje Polaków duchowo to jeszcze pasożytuje na nich materialnie.

 9. Aglomeracje wielkomiejskie duchowo kontroluje postmodernistyczny diabeł, a szeroko pojętą prowincję tradycyjny, rzymski 😉 .

 10. Dużo Polokatolików uważa Wojtyłę-Katza za świętość, choć gdy zapytać ich co takiego wspaniałego zrobił to nie wiedzą co mają powiedzieć i mówią takie brednie, iż uszy krwawią.

 11. Cechą ludzi słabych duchowo jest zakłamywanie rzeczywistości i nie przyjmowanie jej do wiadomości.

 12. Nie mogę nawet patrzeć,ani słuchać tego bluźniercy,który bluźni Bogu Żywemu.
  Och,jak długo jeszcze będą ludzie wierzyć w to fasadowe chrześcijaństwo.
  Panie Boże zlituj się nad nami i przyjdź,i skończ z tą ohydą.

  1. Ale irytuje mnie jedno. Taka buta i pycha zwiedzionych, która uniemożliwia im przyznanie do błędu.

   1. Nie irytuj się Arturze,tylko módl się za tych zwiedzionych ludzi.Oni są chorzy i ślepota zasłania im prawdę.
    Wszyscy byliśmy tacy jak oni i wszyscy potrzebujemy naszego Mistrza,aby uwolnił nas od nas samych.

  2. Artur nikt z nas nie jest dobrym człowiekiem ,to Pan Jezus przemienia nas.No i oczywiście,że to jest proces,który wymaga czasu i naszego poddania się DŚ.
   Świadomość,że się nie jest dobrym,tylko grzeszną człowiekiem to wielki krok w podążaniu za Panem.

 13. Jednak nie wszyscy ludzie są pogrążeni w letargu rzymskiego jarzma okupacyjnego. Franciszek wygwizdany w Gruzji:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-wygwizdany-2016-10

 14. Żyjemy w czasach powszechnego zbydlęcenia-odmóżdżenia, które niestety i mnie się udziela…

  1. Przerażające jest takie panoszenie się plemienia żmijowego.

 15. Trochę inny temat. Jabłonowski o CETA (nie lubię takiego języka, ale ma racje w tym co mówi).

 16. Skąd Franio wie jak postąpilby i co powiedzialby Jezus? Czy przepedzajac kupców ze świątyni powiedział im no chłopaki musicie zwinąć interes bo mnie to po oczach razi? Nie uplótł sobie bicz i przetrzebał im skórę. Jezus geja by nie przyjął to wiem na pewno co najwyżej sodomitę bo rzeczy trzeba nazywac po imieniu. Zapewne też nie powiedziałby mu słuchaj wszystko jest ok żyj jak chcesz i z kim chcesz możesz byc kobietą, męzczyzną lub jednym i drugim jednocześnie. Taki sodomita gdyby przyszedł z pokorą i skrucha zapewne dostałby ostrą reprymende słowną. Bóg widzi serca więc od razu poznałby z czym do Niego taki delikwent przychodzi. Zatem papo pieprzysz głupoty jak potłuczony. Kolejny przykład na to że prawo Boga można po prostu stosowac wedle własnego uznania lub całkiem o nim zapomnieć.

  1. Franio wie najlepiej, w końcu nieomylny, a naprawdę to podstępny jak wąż. Tamten też powiedział “na pewno nie umrzecie”.

 17. Marcin dolnośląskie

  Zastanawia mnie dlaczego tak wiele osób nalega na rychłe przyjście Pana Jezusa. Co gdyby przyszedł 2 lata temu albo 5 ? Gdzie wtedy byśmy byli? Czy te osoby są pewne, że dostąpią zbawienia, czy są już doskonałe jak nasz Pan? Czyż nie mamy się wzajemnie miłować? Co z naszymi bliskimi? Czy im nie należy się czas na poznanie Pana.
  Jestem osobą nowo narodzoną ale czy dostąpię zbawienia nie wiem. Wiele jeszcze pracy przede mną i pewnie do końca życia. Myślę, że nie powinniśmy nalegać na szybkie przyjście Pana Jezusa bo może się okazać, że pomimo iż wydaje się nam, że Go znamy On nam powie odejdźcie nigdy was nie znałem czyniciele bezprawia. A tego ani wam ani sobie ani najgorszemu wrogowi jak to się mówi nie życzę.
  Módlmy się raczej o nawrócenie wszystkich ludzi.

  1. Marcinie poruszyłeś dwa wątki.

   1. Oczekiwanbie na przyjście pana
   2. Pewność zbawienia.

   Ad1
   Racja. Jezus przyjdzie jak już wyrosną i chwasty i rośliny dobre.. Nie ma co się spieszyć.

   ad2
   Nieważne na jakim etapie jesteś. Dobry łotr nawet chrztu nie miał. Ważne że się narodziłeś na nowo i za to chwała Bogu

 18. Czy ma ktoś opinię o pastorze Stephen Bohr ?
  Zgodności jego kazań z Biblią ?
  Oglądałem właśnie film i akurat w nim wszystko się zgadza, bardzo interesujący materiał:

 19. Jestem lesbijką i nie czuję się odrzucona przez Boga. Nie rozumiem dlaczego heterykom jest tak ciężko to pojąć, że tacy ludzie byli, są i będą. I zapewniam, że nie uprawiam jakiegoś przedmiotowego, obrzydliwego grzechu sodomskiego. Szkoda, że wśród ludzi w tym kraju w dalszym ciągu jest tylu ignorantów. Agresja, szczególnie u mężczyzn w tym temacie sięga zenitu.

  1. Aga, nie jest ważne to co ja i inni myślą. Wazne jest to co myśli Bóg:

   “Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli”

   Kpl 20
   Dotyczy to także kobiet, a Ty rob jak chcesz, ale do Krolestwa niebieskiego w tej sytuacji nie wejdziesz a i za zycia moze juz poniesiesz karę.

   1. Sorki Aga kończę dyskusję z Tobą zanim ją zacząłem 🙂 Ja staram się być sługa PANA mojego na każdym kroku , a PAN mój jasno się wyraził w temacie który poruszasz.

    1. Jak napisałam wyżw grzechu sodomskiego nie uprawiam ?. Miłosierdzie i miłość. Jak wszędzie. Wśród katoli jest tak samo. Nie pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: