Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czarny protest, Ceta, Amerykanin w polskim rządzie, niewolnictwo i szopka a la Chomsky.

Prowadzenie tego bloga rozpocząłem opierając się na komentowaniu wydarzeń politycznych. Jednak im bardziej poznawałem Boga, tym bardziej odchodziłem od polityki. Natomiast nie odejdę od niej nigdy całkowicie, ponieważ cała Biblia jest polityką dwóch walczących sił: Boga i szatana.

Jednakże polityka sensu stricto mnie nie interesuje. Detmold już zaczął się niecierpliwić brakiem mojego komentarza na temat wydarzeń wokół aborcyjnych. Już średnio zaawansowany,  a nienarodzony na nowo poszukiwacz prawdy wie, że tzw Czarny protest i walka z przeciwnikami aborcji miała na celu odwrócenie uwagi od Ceta,

Ok. Przejdźmy do rzeczy. Co to jest aborcja wiemy. Czym jest czarny protest:

 

W wielu miastach Polski odbył się w poniedziałek „czarny protest” – jako  wyraz sprzeciwu wobec możliwości zaostrzenia przepisów dotyczących  aborcji.

Urząd miasta poinformował, że na pl. Zamkowym w Warszawie było 30 tys. protestujących.  Według organizatorów w manifestacji wzięło udział ponad 20 tys. osób – zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Służby porządkowe szacują, że w kulminacyjnym  momencie uczestniczyło w niej ok. 17 tys. osób, choć – jak zastrzegają –  była duża rotacja.   ”

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Czarny-protest-polskich-kobiet,wid,18527621,wiadomosc.html?ticaid=117db6

 

Co to jest Ceta?

Projekt CETA, czyli Comprehensive Economic and Trade Agreement.

Kompleksowa umowa gospodarczo-handlowa (CETA) to efekt niedawno zakończonych negocjacji między UE a Kanadą. Umowa zapewni unijnym przedsiębiorstwom więcej atrakcyjnych możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w Kanadzie, a także przyczyni się do tworzenia miejsc pracy w Europie.

Doprowadzi ona do zniesienia należności celnych, zlikwidowania ograniczeń w dostępie do zamówień publicznych, otwarcia rynku usług i stworzenia przewidywalnych warunków dla inwestorów, a także pomoże w zapobieganiu nielegalnemu kopiowaniu innowacji i tradycyjnych produktów z UE.

http://ec.europa.eu/trade/policy/in-focus/ceta/index_pl.htm

 

Co to oznacza w praktyce poza piękno wzniosłymi biurokratycznymi zapewnieniami ?

 

Po pierwsze –umowa ma ta ma zostać „tymczasowo” wprowadzona w życie na terytorium UE jeszcze przed jej formalną ratyfikacją przez parlamenty krajowe. Po drugie – może ona doprowadzić do zalania naszego krajużywnością genetycznie modyfikowaną produkowaną w Kanadzie. Po trzecie – umowa przewiduje kontrowersyjny mechanizm ICS, tj. sądów o charakterze arbitrażowym, przed które korporacje mogą pozywać poszczególne państwa (np. w sytuacji, gdy jakieś prawo krajowe będzie ograniczało zyski danej korporacji, jakie osiągnęłaby z tytułu bezpośredniego stosowania CETA).

http://niewygodne.info.pl/artykul7/03332-Trwa-czarny-protest-a-CETA-przechodzi-sobie-dalej.htm

 

Żywność GMO.

 

Na obszarach, w których prowadzone są uprawy genetycznie zmodyfikowane, zgony z powodu guzów nowotworowych przekraczają dwukrotnie średnią krajową – tak pokazuje raport Ministerstwa Zdrowia w Cordobie (Argentyna). Argentyna jest jednym z czołowych producentów GMO.

gmo-rak

Ten kompleksowy raport opiera się na pięcioletnich obserwacjach na temat przypadków raka w tych prowincjach.

Najwyższy wskaźnik zgonów występuje na obszarze Pampa Gringa, gdzie prowadzona jest większość upraw GMO.

Średnia zgonów w Argentynie z powodu nowotworów wynosi 158 przypadków na 100.000 mieszkańców, ale w czterech z departamentów Pampa Gringa śmiertelność jest znacznie wyższa – od 216 do prawie 230 przypadków.

Rak mnoży się jak nigdy dotąd wskutek stosowania pestycydów.

„Uprawy GMO stosują dużo więcej pestycydów niż tradycyjne, stąd na obszarach upraw GMO rak mnoży się jak nigdy dotąd” – mówi dr Medardo Ávila Vázquez z Uniwersyteckiej Sieci Środowiska i Zdrowia (Reduas).

Z kolei dr Fernando Mañas z Uniwersytetu w Río Cuarto bada od lat efekty stosowania środków agrochemicznych na ludzi i uważa, że zachorowania na raka w obszarach rolniczych nie są przypadkowe.

Mañas zwraca uwagę, że glifosat – herbicyd, który stanowi nieodłączny element upraw GMO – został wykryty w jeziorach, w glebie, a nawet w wodzie deszczowej! Wszystko to wchłania później ludzki organizm.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/02/07/to-sa-fakty-tam-gdzie-gmo-rak-wystepuje-2-razy-czesciej/

 

Teraz widzimy jak społeczeństwo jest manipulowane zgodnie ze starymi i sprawdzonymi metodami. Ten sam stary numer z aborcją. Za idiotów ludzi mają, a ci łykają to jak żaba muchę. Niestety ale sam byłem na tyle głupi aby wdawać sie w taki teatrzyk poglądów.

Na razie nie mam państwa teokratycznego i jest wolność sumienia. Jednak o tym na końcu.

Pragnę w ramach lekcji polityki pokazać w jaki sposób politycy z prawicy i lewicy, a pracujący tak na prawdę dla Watykanu i Izraela manipulują ludźmi wg Chomskiego:

 

Noam Chomsky wyodrębnił dziesięć najważniejszych trików, które elity rządzące stosują aby nami sterować i trzymać na smyczy. Co ciekawe, technika zaprezentowana poniżej jest uniwersalna i sprawdza niemal we wszystkich krajach, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy tradycji narodowych mieszkańców. Ja skupię się na naszym, polskim przykładzie.

Sposób nr.1 (podstawowy, najważniejszy)

ODWRÓĆ UWAGĘ

„Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity,

2. STWÓRZ PROBLEMY, POCZYM ZAPROPONUJ ICH ROZWIĄZANIE:

Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności.

 

3. MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

„Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat”.
4. SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE REFLEKSJI

„Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki.
5. UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

„Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała”.

UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

„Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.”

Piękny punkt, który z powodzeniem może być charakterystyką całego współczesnego świata celebrytów. Wokalistki od siedmiu boleści, debilne teksty piosenek, blogerki modowe, szafiarki, seriale w stylu

ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

„Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!”

POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMI SIEBIE

„Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie.

 

więcej tutaj: http://pressmix.eu/2015/10/05/nawet-nie-wiesz-ze-od-urodzenia-jestes-niewolnikiem-rzad-przy-uzyciu-massmediow-manipuluje-nami-nieustannie/

 

 

Tak działa to na całym świecie, ale w Polsce chyba szczególnie poniewaz widać na ile społeczeństwo pozwala politykom z prawa i lewa.

Ostatni ciekawy news:

Polska podążająca śladem Ukrainy:

 

Wiceministrem spraw zagranicznych w rządzie Rzeczypospolitej został mianowany
Robert Grey ukończył studia w University of Massachusetts (filozofia i socjologia) oraz New School University w Nowym Jorku (stosunki międzynarodowe, specjalizacja Rządy i Prawo).
Był regionalnym doradcą legislacyjnym w Senacie stanu Massachusetts. Spędził rok w Afryce gromadząc materiały o skuteczności partnerstw z organizacjami międzynarodowymi i ONZ. W Kambodży badał przestrzeganie praw człowieka. Pracował w firmie Putnam Investments w Bostonie. Następnie wyspecjalizował się w stosunkach międzynarodowych, zwłaszcza dyplomacji ekonomicznej i negocjacjach oraz w budowie partnerstw pomiędzy sektorem prywatnym i państwowym. W latach 2005-2008 pracował w siedzibie ONZ w Nowym Jorku, gdzie kierował Biurem ds. Partnerstw. Od 2008 do 2010 r. był dyrektorem zarządzającym ds. Partnerstw World BPO Forum przy współpracy ONZ (Nowe Delhi/Nowy Jork).
Od 2010 r. pracuje w Polsce. W latach 2010-2013 był dyrektorem ds. stosunków międzynarodowych i partnerstw Instytutu Studiów Wschodnich i Forum Ekonomicznego w Krynicy, a w latach 2012-2013 doradcą Zarządu Polskiego Holdingu Obronnego/Grupy Bumar. Od 2013 do 2014 r. pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji i relacji zewnętrznych Uniwersytetu Warszawskiego. Następnie (2014-2016) był dyrektorem operacyjnym i członkiem zarządu funduszu venture capital Xplorer Fund w Warszawie, a także prezesem zarządu Fundacji Globe Forum. Od maja 2016 r. był doradcą w Gabinecie Politycznym ministra spraw zagranicznych.”

http://wpolityce.pl/polityka/310706-dziwna-nominacja-w-msz-czyli-podazamy-za-przykladem-ukrainy

 

Państwa stają się korporacjami. Jak widzimy to wszystko dąży do Wielkiego Ucisku Biblijnego zwanego przez ateistycznych poszukiwaczy prawdy New World Order.

Polski już nie ma. Jesteśmy enklawą  korporacji.

 

Obiecany mój pogląd na nagłośniony problem wokół aborcyjny.

Pogląd mam taki sam jak na inny temat zastępczy z przed lat, czyli Madzi z Sosnowca. Poniżej sparafrazowałem stanowisko znalezione w necie z którym się jakby utożsamiam:

 

Uważam, że to jest sumienie poszczególnych osób; ale zbór  powinien jednak udzielać  wskazówek w oparciu o biblię. Usuwanie ciąży kierowane  chęcią kontroli urodzin, dokonania selekcji płciowej czy wygody nie mogą być przez eklezje  usprawiedliwione. Jednak są takie momenty, kiedy kobiety mogą stanąć wobec wyjątkowych okoliczności, które stanowią poważne moralne i medyczne dylematy, takie jak silne zagrożenie życia kobiety ciężarnej, poważne zagrożenie jej zdrowia, poważne obciążenia dziedziczne (dokładnie zbadanego płodu) oraz ciąża wynikła z gwałtu lub kazirodztwa.

Ostateczna decyzja co do przerwania ciąży lub jej utrzymania powinna być podjęta przez kobietę ciężarną, po odpowiedniej konsultacji. Ponadto wszelkie próby wymuszania na kobietach czy to utrzymania ciąży, czy jej przerwania winny być odrzucone, jako pogwałcenie osobistej wolności. Dzieci nie są państwowe ani kościołowe. Póki co nie żyjemy w państwie religijnym. Nigdy nie będę sądził żadnej kobiety, która usunęła ciążę. Od tego jest Bóg. Mogę tylko ocenić w duchu.

Polska to nie szariat i na szczęście.

 

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Na początku musi nastąpić totalny chaos ( dobre pytanie czy wybuchnie nagle czy będzie narastał stopniowo ), potem wojna, następnie nastąpią plugawe rządy antychrysta niosącego fałszywy pokój i bezpieczeństwo, aby się haniebnie zakończyć wraz z tryumfem naszego Pana Jezusa Chrystusa.

 2. „Jednak są takie momenty, kiedy kobiety mogą stanąć wobec wyjątkowych okoliczności, które stanowią poważne moralne i medyczne dylematy, takie jak silne zagrożenie życia kobiety ciężarnej, poważne zagrożenie jej zdrowia, poważne obciążenia dziedziczne (dokładnie zbadanego płodu) oraz ciąża wynikła z gwałtu lub kazirodztwa. Ostateczna decyzja co do przerwania ciąży lub jej utrzymania powinna być podjęta przez kobietę ciężarną, po odpowiedniej konsultacji. Ponadto wszelkie próby wymuszania na kobietach czy to utrzymania ciąży, czy jej przerwania winny być odrzucone, jako pogwałcenie osobistej wolności. (…) Nigdy nie będę sądził żadnej kobiety, która usunęła ciążę. Od tego jest Bóg. Mogę tylko ocenić w duchu.”- mam bardzo podobny pogląd na ten temat… aż pozostaje przyklasnąć! ??
  co do CETA- rzeczywiście, jak się o tym czyta, to aż włos się jeży na głowie… 😮
  [a propos GMO, swego czasu był głośny protest w Wawie dotyczący ustawy o tymże; zjawiły się nawet niektóre „celebrytfanny” (tzn. celebrytki), ot choćby obecna na ilustrującym zdjęciu D(i)oda… 🙂 ale dobrze że zgromadziło to ludzi…choć pamiętam komentarze w necie, że „hurr durr po co to, przecież GMO pomoże zwalczyć głód na świecie!” „niech te celebrytki nie wypowiadają się o GMO jeśli nic nie wiedzą” itp.; zresztą podobno uznano badania tego człowieka co robił test z GMO na szczurach za niemiarodajne bo cośtam…ale dobrze że chciał zbadać co się z tym dzieje, w końcu ludzie mają prawo wiedzieć, prawda?… 🙂 ]

  1. Znam taki cytaty z Biblii z Księgi Rodzaju
   „Kto przelewa krew człowieka, przez człowieka zostanie przelana jego własna krew, bo na obraz Boży uczynił On człowieka.”

   1. Tak, ale to można odczytać dwójnasób, że ten zwyrodnialec przelał krew dziecka, więc teraz jemu się należy przelanie krwi albo, że dla wykonujących/wydających wyrok przelania krwi mordercy też będzie kara. Tak tylko zapytałam jak się zapatrujecie.
    Z jednej strony Pan Jezus każdemu grzesznikowi daje szansę, a z drugiej często mężowie Boży przelewali krew obłożonych klątwą, którzy czynili okropne zło w oczach Pana.

 3. Ja się nie zgadzam z takim podejściem do aborcji,owszem są sytuację gdzie faktycznie można to ZROZUMIEĆ ale nie oznacza to że nie jest to zło,chociaż dość zrozumiałe

 4. polecam przeczytać projekt ustawy, który odrzucili, razem z uzasadnieniem. Argumenty pięknie punktują prawem międzynarodowym, europejskim oraz orzecznictwem tak przez społeczeństwo bronionego TK.
  Polecam przeczytać deklarację dublińską lekarzy, którzy zauważają, że nie ma podstaw by aborcja ratowała życie kobiety, a zdrowie?- Nie są te dwie wartości ze sobą tożsame, równoważne: zdrowie-życie.

  Wiem, że polityka be, nie osądzać itp. Ale jeśli mam możliwość kogoś uświadomić lub zadecydować w referendum, czy w inny sposób pokazać moją dezaprobatę w tym temacie to jest to mój obowiązek moralny. Niech na 1000 osób jedna zrozumie argumenty. Zawsze moje rozmowy z tematów konspiracyjno-depopulacyjnych, nwo itp sprowadzam do tematyki Boga i Zbawiciela bo te fakty często prowokują pytanie czemu tak jest i komu na tym zależy?

  Odwracanie uwagi od tematów ceta i ttip- jestem świadomy, dlatego właśnie , że uświadamiam ludzi o tym wszystkim i nie zapominam o np. temacie aborcji jestem skazany na ostracyzm społeczny we własnej pracy i domu.

  Jeśli jesteśmy światłem świata jako chrześcijanie to stójmy na świeczniku i wyrażajmy swoją opinię w tych tematach, w domu, pracy w mediach społecznościowych.

  Na koniec proszę was o modlitwę za moją przemianę i nowonarodzenie, bo zaczynam czuć presję na mnie. Zdaje mi się, że zaczynam się cofać i znowu zasypiam, a nie chcę tego.
  Pozdrawiam w imię Jezusa Chrystusa.

  1. Ja stoję za tobą murem,popieram to co mówisz

 5. Aborcja to morderstwo i nieważne z jakiego powodu została wykonana. Te czarnulki trąbią o dzieciach poczętych w wyniku gwałtu a wystarczy przejrzeć statystyki by zauważyć że to sprawy marginalne. A co gdy z gwałtu pocznie sie dziecko będące medycznym geniuszem, wybitnym kompozytorem, sportowcem itp? Cały świat zachwyca się talentem Andrei Bocelli a płodem będąc miał wylądować w śmietniku lecz matka nie poddała sie aborcji choć usilnie namawiali ją do tego lekarze. Nie wiem ile jeszcze Bóg wytrzyma patrząc na ludzi zabijających jego dzieci. Statystyki są przerażające! To dopiero jest holocaust. Holocaust gatunku ludzkiego i tryumf szatana! Płód jest zagrożony? W śmietnik. Kobieta jest zagrożona? Płód w śmietnik. Poczęcie z gwałtu czy kazirodstwa? Płód w śmietnik! Przecież to i tak nic nie warty zlepek komórek. Tak jest prościej i wygodniej. A gdzie wiara a gdzie modlitwa i zaufanie Bogu? Nic nie dzieje się bez Jego wiedzy i przyzwolenia. Toczyłem swego czasu dyspute na fejsiku niestety ale większość uznaje aborcję za niemalże już zabieg kosmetyczny jak usunięcie brodawki! Jeden z oponentów napisał że kobieta urodziła niepełnosprawne dziecko z wieloma wadami w tym brakiem części głowy czy mózgu nie pamiętam już dokładnie. Napisał też że to wydarzenie załamało tą kobietę. Zapytać warto czyż nie były to najpiękniejsze chwile w tym krótkim życiu tego dziecka gdy poczuło choć na chwilę ciepło matki? Często mówi się o kims obrażliwie ty bezmózgu! Co ciekawe są przypadki ludzi, którzy żyją i funkcjonują posiadając czy to w wyniku wypadku czy tez tak się urodzili niewielki fragment mózgu doslownie minimalny. Jak oni zyją zatem? Normalnie funkcjonuja jak czują itp. Człowiekowi wydaje się że wie wszystko tak szepce szatan do uszka a rzeczywistość wygląda zgoła inaczej. Kazdy kto otwiera gębę z hasłami typu moje ciało, moja macica mój wybór powinien czym prędzej wrócić do domu i podziękować rodzicom że ci łaskawie przyjeli go na ten świat. Zaraz po tym taki krzykacz winien zastanowić się na jakiej podstawie żyjąc odmawia prawa do życia innym?! To właśnie jest wielka wygrana szatana.

  1. mielonka turystyczna

   mądrze prawisz Sławku, dodam tylko, że majac dzieci nie wyobrażam sobie sytuacji, w której człowiek podejmuje decyzję o uśmierceniu własnego dziecka i ma z tą świadomościa dalej żyć… Każdy dzień to byłaby trauma nie do opisania, z resztą w pełni zasłużona

   1. Ostatnio na fejsiku pojawiła sie prosta aczkolwiek bardzo głęboka myśl: masz wolnośc wyboru ale nie jesteś wolny od konsekwencji swoich wyborów. Pasuje tu jak ulał 🙂

    1. mielonka turystyczna

     nic dodać, nic ująć…wiem że mnie sumienie zagryzłoby na śmierć ale sa i tacy, którzy aborcję przepiliby piwkiem, przepalili marychą i wstali rano do pracy jakby nigdy nic

 6. Dla mnie temat aborcji jest bardzo świeży; nie brałam jej pod uwagę, nie, ale zdecydowałam się na zabieg w łonie na moim nienarodzonym synku. Ten zabieg jest obarczony ogromnym ryzykiem, dzieciątko może umrzeć, każde wbicie igły w pępowinę (aby dać znieczulenie) może spowodować krwiaka, wbicie igły w mój brzuch – odpłynięcie wód.
  To była bardzo trudna decyzja, poprzedzona tygodniami modlitw i płaczu przed Panem, próśb o odpowiedź, która nie nadchodziła. Straszny czas! Jednak w momencie, kiedy trzeba było określić stanowisko, byliśmy z mężem jednomyślni. Próbujemy zabiegu, robimy wszystko, co możemy, z wiarą, że Pan chroni nas i prowadzi. Przyszedł pokój w sercu. Zaprawiony smutkiem. Jednak w trakcie tego boju, tego przechodzenia przez ogień Pan był ze mną, pocieszał mnie i wręcz czułam Jego bliskość. „Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni”. Przeprowadził mnie przez ogień i nie spłonęlam, wypełniają się wszystkie Jego obietnice. Nadeszła również odpowiedź, mam czekać. Pan walczy za mnie. Zabieg, pomimo wielu prób się nie odbył, synek odwracał się, obrócił się nawet po podaniu mu znieczulenia. Wiem, że to Pan trzyma wszystko w swoich rękach, ale ja musiałam i muszę przejść tą drogą, którą mnie prowadzi, choć nie wiem gdzie idę, ale On wie!
  Co ma do tego aborcja? W trakcie walki, przychodziły do mnie myśli, że lepiej by było, aby mój synek umarł teraz, w łonie, bo po urodzeniu czeka go mnóstwo operacji, kiedy będzie sam, beze mnie i w każdej chwili może umrzeć. To, że nie będę z nim wtedy bolało mnie najbardziej.
  W między czasie poznałam w szpitalu dziewczyny, które traciły dzieci w łonie, mają bardzo chore dzieci, jak ja. Dużo się nauczyłam, przede wszystkim o moim Bogu. Wszechmocnym. Który wszystkie łzy potrafi zamienić w radość. Który obdarza siłą tych, którzy Mu ufają. Który uczy każdego dnia jak mam nieść pociechę strudzonym. Który nie odwraca Swojej twarzy pomimo moich buntów, ale wspólczuje mi i cierpliwie uczy posłuszeństwa. Mój Bóg kontroluje wszystko i bez Jego zgody nic się nie stanie. On też bierze w obronę tych, którzy do Niego wołają.
  Uczę się też, aby nie osądzać innych, nie grzmieć i nie zmuszać, ale w cierpliwości i miłości prosić Pana o zmiłowanie i zmianę serca tych, którzy czynią bezprawie. Ślepych i głuchych, pełnych strachu ludzi, którzy nie znają Wszechmocnego Boga, atakują Go lub przeklinają. Znam ich strach i zagubienie. Dopiero teraz uczę się iść za Bogiem w ciemności, pełnego zaufania i odpocznienia, a ta nauka nie jest łatwa.
  Gdybym nie była w rękach Pana, kto wie, czy nie wybrałabym „lepszego” w moim przekonaniu zła w sytuacji, kiedy wydaje się, że nie ma dobrego wyjścia (jak urodzenie bardzo chorego dziecka). Nam jest łatwo, bo wiemy, że w rękach Pana jesteśmy, ale tym biednym kobietom…. tu na siłę nie można czynić dobra (Dobry jest jedynie Bóg), każdy własny grzech poniesie.

  Żyjemy w czasach ostatecznych, nie ulega wątpliwości, niebawem przyjdzie Pan Jezus!

 7. Mocna, konkretna fotka, przynajmniej raz Doda zrobiła coś dobrego i bezinteresownie.

  Manipulacja polityczna oraz religijna jest doskonale przedstawiona w serialu Ranczo.

  Zgadzam się w stu procentach:

  ,,Jednak są takie momenty, kiedy kobiety mogą stanąć wobec wyjątkowych okoliczności, które stanowią poważne moralne i medyczne dylematy, takie jak silne zagrożenie życia kobiety ciężarnej, poważne zagrożenie jej zdrowia, poważne obciążenia dziedziczne (dokładnie zbadanego płodu) oraz ciąża wynikła z gwałtu lub kazirodztwa.”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish