Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sendang w Indonezji.

Bóg to stworzył.

indonezja

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 18 sierpnia 2016 - 21:08

25 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ach… I pomyśleć, że stworzenie (zwłaszcza kobieta), choć jest odbiciem cudowności Bożej chwały, to jest niczym niewyraźny cień wspaniałości Jego majestatu i nieopisanego, doskonałego piękna. To piękno przyrody na zdjęciu naturalnie nas zachwyca, ale da się je opisać, natomiast zachwycenie w duchu niebywale trudno ująć w słowa. Św. Jan, opisując tron Boży używał co chwila słowa „jak”, bo nawet pisząc w Duchu Świętym ograniczenia ludzkiej mowy i umysłu są odzwierciedlone w tekście Objawienia. Dlatego Pan Bóg zapewne mówił, że nikt Go nie może oglądać, bo umrze i z tego powodu twarz Mojżesza promieniała odblaskiem Jego chwały, gdy On niego wracał… To wręcz przytłaczające…

   1. Dziękuję w imię Jezusa 🙂 spokojnej nocy 🙂

 2. It is beautiful. I love beautiful views.

  Jeszcze piękne widoki mam w okolicy Rydzyny.
  Oczywiście nie tak piękne jak na zdjęciu, ale trochę piękne 🙂

 3. Komentarz nie do publikacji
  Drogi Bracie Piotrze jedyne co o tej porze powinnam napisać to śpij spokojnie, odpocznij bo tyle prac jeszcze przed Tobą tyle „owieczek” do odnalezienia. Bądź naszym Bożym drogowskazem na na zawsze na wciąż. Tak trudno mi teraz. Mój Marcin ma tyle zmartwień muszę być teraz taka silna dla niego dla naszego Boga Jezusa Chrystusa ❤. A jednak odczuwam wielką słabość duchową. Jestem teraz u mojej mamy i próbuje zasiać boże ziarno prawdy. Odczuwam niewyobrażalny głód słowa bożego niemniej jednak czytam wyłącznie to co twoje serce dyktuje i psalmy. Kocham czytać psalmy. Marcin mówi że to dlatego że jestem człowiekiem radosnym, ale jakże daleko mi teraz do radości. Wszystkimi myślami i całą sobą jestem teraz z Bogiem. Uświadomiłam sobie Jego wielkość i dziękuję w każdej chwili swojego kruchego życia że dał mi taką łaskę świadomość i odczuwalność swojego istnienia. Jest moim Ojcem od zawsze teraz to wiem. Czytam świadectwa naszych braci i sióstr i brak mi słów aby oddać Jego wielkość. Ja nie posiadam takiego świadectwa, którym mogłabym się podzielić. Jedno wiem był że mną zawsze i jest.
  Urodziłam się jako dziecko chore. Do trzeciego roku życia wiecznie w szpitalach. Kiedyś brat zrzucił mnie z betonowych schodów miałam wtedy niespełna 3 lata skończyło się siniakami. W wieku czterech lat trzymając lejce na trzymetrowym wozie konie ściągnęły mnie na szczebel a potem na betonowy bruk. Przeżyłam. w wieku sześciu lat spadłam z wysokości trzech metrów uderzając potylicą w olbrzymi głaz. A jednak żyje. Budując z bratem domek na drzewie spadłam z wysokości pięciu metrów na metrowy pal uderzając w niego kością łonową. Uchronił mnie ponownie. Wracając zimą z różańca (żaden powód do chwały) podbiegł do mnie chłopak i wymierzył drągiem cios w potylicę. Zemdlałam idącą że mną koleżanka z trudem dociągnęła mnie do domu. A jednak jestem. I etc. Ale czy to wystarczy Piotrze czy to wystarczy aby poczuć się wybraną?
  Mój tata zmarł gdy miałem 11 lat. Potem było pasmo nieszczęść. Depresja mamy i jej topienie smutków w alkoholu. Bunt starszego brata, który w późniejszym czasie miał trzy próby samobójcze. Gdzie byłam? Modliłam się sama w domu najlepiej jak umiałam. Potem studia, praca ale w drodze zawsze sama. Teraz już wiem że nie byłam sama. Był że mną zawsze.
  Potem pojawił się Marcin i nasza Klaudia. I co tam było różnie. Ale dla nich zostawiłam wszystko i jestem w stanie poświęcić więcej. Ja jestem tylko małym hobbitem z „SZAJER”. Pozdrawiam i z Bogiem Drogi Bracie Piotrze.

  1. „A jednak jestem. I etc. Ale czy to wystarczy Piotrze czy to wystarczy aby poczuć się wybraną?”

   Ostatni będą pierwszymi. Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.

   Jesteś Gosia moja kochaną siostra w wierze. Wspaniałą kobietą. Widziałem Twoją radość z chrztu niczym dziecka. Widziałem jaką jesteś super gospodynią i wrażliwym belfrem.
   Twoje owoce ducha są wspaniałe i jestem rad, iż to ja mogłem taką osobę chrzcić.

   Marcin przezywa ciężkie chwile. Ja niemal codziennie się modlę o jego mamę.Nie tylko ja 🙂
   Wiecie w jakiej byłem beznadziejnej sytuacji. Spałem od 1 godziny do 5 . Bóg mnie przez to przeprowadził. Przeprowadzi i Was. Cokolwiek będzie.

   Tak w ogole czy da się licytować na świadectwa?
   wg mnie nie. Nie ma lepszych czy gorszych. Dla mnie każde jest wspaniałe, twoje wskazuje na to, że zawsze Bóg przy Tobie był. Nie dał Ci umrzeć. Przypomina mi sie film bardzo dobry zresztą, pt Spotkanie, gdzie aktor grający Jezusa zapytał biznesmena „czy pamietasz jak nurkowałeś i potknąłeś się o kamień? gdyby nie to zginąłbyś. To byłem ja nie chciałem byś umarł wtedy”.
   Ludzie pojęcia nie mają jak Jezus o nas dba. Tak, jesteśmy wybrani i Ty również Gosia.

   Jana 6
   ” Nikt nie może przyjść do Mnie, jeżeli go nie pociągnie Ojciec, który Mnie posłał:”

   Niech Wam Bóg Ojciec Błogosławi w imię Jezusa.

   1. Dziękuję z całego serca w imię Jezusa Chrystusa ❤

    1. Pokój Wam, kochani! Modlę się… ❤

     1. Jacuś niech Ci błogosławi Jezus Chrystus

  2. Dzięki Gosiu za twoje świadectwo ❤ ,bardzo się wzruszyłam.Łzy same płyną mi po policzkach.
   Masz kochana świadectwo i jesteś wybranym dzieckiem naszego cudownego Boga.
   Jestem z Wami w modlitwach i pozdrawiam Cię w imieniu Pana Jezusa Chrystusa.

  3. Skromność 

   7 Potem opowiedział zaproszonym przypowieść, gdy zauważył, jak sobie pierwsze miejsca wybierali. Tak mówił do nich: 8 «Jeśli cię kto zaprosi na ucztę, nie zajmuj pierwszego miejsca, by czasem ktoś znakomitszy od ciebie nie był zaproszony przez niego. 9 Wówczas przyjdzie ten, kto was obu zaprosił, i powie ci: „Ustąp temu miejsca!”; i musiałbyś ze wstydem zająć ostatnie miejsce. 10 Lecz gdy będziesz zaproszony, idź i usiądź na ostatnim miejscu. Wtedy przyjdzie gospodarz i powie ci: „Przyjacielu, przesiądź się wyżej!”; i spotka cię zaszczyt wobec wszystkich współbiesiadników. 11 Każdy bowiem, kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony». 

   Moja mała dzielna żona.
   Kocham Cię

  4. Gosia,jaki hobbit??? Chyba elf. 😉

   1. Spokojnego szabatu Wojtuś Tobie Agnieszce i dzieciom.
    Pokój Wam kochani

    1. I wzajemnie kochani,buziaki. :-*

   2. Tak tak mój drogi Wojtusiu jestem tylko małym elfem ❤

  5. Droga Gosiu czasem najpiękniejsze jest parę słów wypływających wprost ze serca. Dziękuję za Twoje słowa i świadectwo najbardziej ujęło mnie za serce 🙂 Pan zawsze czuwał nad Tobą i powoływał Cię do Siebie. Jesteś teraz jego wybraną córką. A z Bogiem się nie dyskutuje 😉 On wie co robi, nawet jeśli my czasem tego nie widzimy, lub ogarniają nas wątpliwości. Dziękuję Bogu że z nami Jesteś 🙂 Niech Bóg Błogosławi Tobie i Twojej rodzinie potrzebnymi Łaskami. Niech Pan Was Prowadzi, Umacnia i Strzeże 🙂 Bóg z Wami 🙂 Pozdrawiam w Imieniu Jezusa Chrystusa 🙂

 4. Małgoniu i Marcinku, wierzę że Pan Bóg przeprowadzi Was przez ten ciężki czas. Modlę się o mamę Marcina i o Was.

  1. Dziękuję kochana. Niech Wam błogosławi Jezus Chrystus.

   Ty Agniesiu z Gosią to takie nasze ciche, skromne a jednocześnie wesołe owieczki na tym rodzinnym blogu.

   Fajne jest te zmiękczanie imion ?

  1. Kochani moi przepraszam za to całe zamieszanie mój zamiar był zupełnie inny. Chciałam tylko napisać do Piotra. Bóg chciał jednak inaczej. Chciał abym podzieliła się swoim stanem ducha z wami wszystkimi. Więc ponownie dziękuję Bogu że was mam i niezmiennie wszystkich bardzo kocham ❤.
   „niech dziękują Panu za Jego dobroć
   Za Jego cuda wobec synów ludzkich,
   Bo głodnego nasycił
   A łaknącego napełnił dobrami” ps 107
   Chwalmy na wieki miłosierdzie Pana. Alleluja ❤

 5. My Ciebie też kochamy Gosiu 🙂

 6. Bóg w swojej nieskończonej chwale leczy utrapione serca i dusze wszystkich którzy go o to poproszą.
  Dziękuję za wspaniałe świadectwo Gosiu.
  Korzystając z okazji chciałbym polecić na wieczór film na YT: „Jestem Gabriel – cały film”.
  (na kanale wartościowe filmy).

  1. Potwierdzam bardzo wartościowy film i także polecam ? obejrzeć.

 7. Obejrzałam, wzruszający film , także też mogę polecić 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish