Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Słowo na 03.08.2016

„Synu, nie bierz na siebie za wiele spraw,
bo jeśli będziesz je mnożył, nie unikniesz szkody.
I choćbyś pędził, nie dopędzisz,
a uciekając nie uciekniesz.” Syr 11

 

Był taki czas w moim życiu, kiedy robiłem wiele rzeczy na raz. Uprawiałem kilka sportów, prowadziłem działalność o kilku branżach i do tego masa zainteresowań.

Diabeł na początku nie pozwala czytać Ci Słowa Bożego, Częstym tego symptomem jest ziewanie przy czytaniu Pisma. Kiedy już zaczniesz czytać Biblię, zaczyna Cię zwodzić w jej rozumieniu. Kolejnym jego krokiem jest zapełnienie Ci czasu. Ogrom obowiązków, hobby a i często pracoholizm.

Zły nie pozwala Ci na kontakt z Bogiem. Jemu zależy na oddzielenie Cię od Zbawiciela.

Przeczytaj czym jest piekło:

 

Miejsce przebywania i stan ludzi niezbawionych.

 

 

Czas przeciętnego człowieka ma być w taki sposób zorganizowany, aby pochłonięty rozrywkami i obowiązkami nie miał czasu na wyciszenie się a tym samym na kontakt z Bogiem.

W książce „Ucieczka do Boga” autor wyznaje, że tak wiele pracował iż nie znał swoich dzieci.

Pamiętam jak kiedyś prowadząc gastronomię 50 km od miejsca zamieszkania codziennie dojeżdżałem do miejsca pracy. Wracałem ok 1 w nocy, budziłem się o 7 i od razu jechałem po składniki do potraw i na 11.00 już byłem w pracy. Zero życia prywatnego, w domu na korytarzu ubrania i sterta dokumentów w nieładzie. Nie mówię o nerwach w pracy, braku znajomych.

Dobrze jest zweryfikować swój codzienny tryb życia. Czy masz chwile na wytchnienie, czy jesteś maksymalnie zaabsorbowany/a obowiązkami, czy masz czas na kontakt z Bogiem.

 

 

 

Zaktualizowane: 3 sierpnia 2016 - 10:17

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Ja mam problem z koncentracją , kiedy czytam , odlatuję myślami- nagle tysiące myśli! Panie Jezu napełnij nas wszystkich pokojem i miłością, przepędż złego który sprowadza nas na manowce ! Ufam Tobie Panie Jezu , Nasz Królu !

 2. Zgadzam się. Odkąd poddałam się woli Jezusa na wszystko mam czas. On jest zdecydowanie lepszym organizatorem moich działań ?. Wiele słabości mi odebrał muzykę kino brydża i jestem za to bardzo wdzięczna. Jak pisałeś wcześniej każdy chrześcijanin otrzymuje od Boga pewną ziemską misję. Jest to pewnik. Moją misją jest kochać ludzi a reraz zdecydowanie mam dla nich więcej czasu ?.

  1. „Moją misją jest kochać ludzi a reraz zdecydowanie mam dla nich więcej czasu”

   Chwała Bogu Ojcu za Ciebie Margaret 🙂

  2. Chwała Bogu!
   Pozdrawiam Cię Gosiu w miłości Chrystusowej ❤

 3. Witam Was ,u mnie bylo podobnie,diabel odciagal mnie od Biblii, zawsze wymyslal mi inne sprawy ,”zainteresowania”, ale dzieki modlitwom , teraz slucham duzo mniej muzyki np, dawnniej potrafilem spedzac 3 godziny sluchajac muzyki , ostrego rocka itp , teraz praktycznie slucham moze z pol godziny dziennie i to nie zawsze i to lzejszych klimatow , caly czas mam odczucie ze za malo czytam Slowa Bozego , czuje ogromna potrzebe i jak tylko moge staram sie zglabiac Biblie, w pociagu dojezdzajac do pracy i nawet w samej pracy jak moge i mam czas nawet pare minut.Przestalo mnie interesowac wiele spraw , ktore dawniej wydawaly mi sie super wazne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish