Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

MUSIMY IŚĆ DO NIEGO

Gary Wilkerson

„I przyszedł jeden z przełożonych synagogi, imieniem Jair, a ujrzawszy go, przypadł mu do nóg” (Mar 5:22).
My powinniśmy robić to samo. Jeżeli jesteśmy chrześcijanami, to Jezus mieszka w naszych sercach, ale nawet wtedy potrzebujemy przychodzić do Niego na kolanach, wyciągając ręce do Niego w naszej desperacji.
Jeżeli nie znasz Jezusa, to powiem ci, że On cię kochał nawet wtedy, kiedy buntowałeś się przeciw Niemu i żyłeś samolubnym życiem. On umarł za twoje grzechy i wstał z martwych trzeciego dnia; Biblia potwierdza tę prawdę i było ponad pięćset świadków, którzy Go widzieli.
To był dowód, że Jezus zmartwychwstał trzeciego dnia i żyje na wieki. Jeżeli przyjmiesz Go do swojego serca, możesz otrzymać przebaczenie wszystkich grzechów i mieć nowy początek. Biblia mówi, że stare rzeczy przeminęły, a wszystko stało się nowe (patrz 2 Kor 5:17)
Dzisiaj możesz pobiec do Niego tam gdzie jesteś i upaść do Jego nóg jak Jair. Może robisz rzeczy religijne – chodzisz do kościoła, powtarzasz puste czynności – ale możesz pobiec do Jezusa w swojej desperacji i powiedzieć, „Jezu, wołam do Ciebie o wiarę, która pochodzi ze słuchania Słowa Bożego.”
To jest sens ewangelii i możesz Go dzisiaj przyjąć jako swojego Pana i Zbawiciela!

 

Updated: 3 sierpnia 2016 — 10:32

2 komentarze

Add a Comment
  1. też właśnie czytam koryntian, i dziś właśnie czytałem ten fragment o wierze, która pochodzi ze słuchania Słowa Bożego, często modlę się o to, żeby mój dobry Pan przydał mi wiary. Dziękuje

  2. Amen.
    Dziękuję Ci Panie Jezu ❤

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: