Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dług Skarbu Państwa rośnie najszybciej w historii. Właśnie bijemy pod tym względem rekordy.

Efekt oczekiwanej „dobrej zmiany”.

 

 

„Dług Skarbu Państwa przez pierwsze pięć miesięcy tego roku urósł bardziej niż przez cały rok 2015. Zadłużenie rośnie w tym roku średnio o 15 mln PLN co godzinę. To efekt zwiększonych wydatków rządu, ale też osłabienia złotego

A propos ministrów: wicepremier Morawiecki wprawdzie wycofał się ze słów o tym, że program 500 plus jest na kredyt, ale patrząc na tempo zaciągania nowego długu z jednej strony, a z drugiej strony na główną przyczynę wzrostu wydatków państwa w tym roku trudno nie dostrzec związku między jednym i drugim.”

http://next.gazeta.pl/next/7,151245,20455678,dlug-skarbu-panstwa-rosnie-najszybciej-w-historii-wlasnie-bijemy.html#MT

 

Co tu dużo pisać. Oszukano nas tworząc fałszywy twór jakim jest państwo pt. Polska. Jako Słowianie byliśmy potęgą, ale stworzenie państwowości gdzie nie liczy się ród, ale obywatelstwo, spowodowało, że nasi goście stali się naszymi gospodarzami. Tak zniszczono większość krajów, które zbudowały swój dobrobyt na etyce protestanckiej. Wszczepiono muzułmanów i nadano im przywileje o jakich Polacy mogliby pomarzyć. Jest tylko jeden względnie homogeniczny kraj na świecie. Jest nim obecny Izrael. Inne kraje nie maja prawa do jednorodności kulturowo-genetycznej.

W zasadzie wszystko jest już pozamiatane i ten dług jest wynikiem czczenia królowej Niebios w Polsce.

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 28 lipca 2016 - 11:35

11 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Co tu dużo mówić. Ja śledzę wizytę papieża w Polsce ale pod innym kątem niż większość. Zasada numer jeden „nigdy nie ufaj Jezuicie”. Czego się dowiedziałem oglądając poranne wiaodmosći:
  1. W herbie Franciszka jest gwiazda symbol „Matki Bożej”, a Franciszek jest jej największym czcicielem – takich słów użyto. Odp. Gwiazda jest symbolem Wenus, jednej z pierwszych gwiazd na nieboskłonie porannym i przez to zwana często jutrzenką, my wiemy kogo Biblia nazywa synem jutrzenki.
  2. Matka Częstochowska, Czarna Madonna tak czczona na całym świecie, oczywiście jest to ta sama matka Jezusa ale pod innymi postaciami. Odp. aż brak słów na to, nie ma tu żadnej logiki. Na Wawelu jest też cudowny czarny krucyfiks, który przemawiał do królowej Jadwigi – mnie osobiście wygląd tego krucyfiksu przeszywa strachem, jest po prostu straszny. Czarna Madonna, Czarny krucyfiks.. coś z tym czarnym jest na rzeczy :).
  3. Chrzest Polski jest początkiem państwa polskiego, Polska przed chrztem była ogromnym buszem, a Imperium Rzymskie nie podbiło tych terenów bo uważane były za peryferyjne – tak w skrócie powiedział jeden ksiądz na antenie. Odp. Historia Polski sięga czasów Ariów, z których wywodzili się władcy słowiańsko-lechiccy, Rzym nigdy nie odważył się naruszyć Lechii, gdyż było to imperium równoległe pod względem także militarnym (Lechici znani byli ze znakomitej sztuki jazdy konno). Mieszko przyjął chrzest ale przed chrztem na ziemiach polskich rozwijało się tzw. chrześcijaństwo głagolickie, tak zwana reakcja pogańska kilkaset lat po chrzcie mieszka to nie reakcja pogańska, lecz powstanie chrześcijan głagolickich przeciwko rzymskiemu-katolicyzmowi.

  1. Brawo bracie. Badaj dalej. Niech Jezus Chrystus Cię prowadzi.

  2. Super, dzięki za ten tekst i wiadomości

  3. 4. kolejny news tym razem z wieczora. Gdzie był Bóg gdy Niemcy mordowali ludzi w Auschwitz? jakaś Pani (zaproszony gość) odpowiada: Bóg był w komorach gazowych. Odp. Gdyby Pani znała Biblię wiedziałaby, że Bóg jeszcze nie wkroczył na ziemską arenę, Duch Święty działa przez dobrych ludzi, ale póki co Bóg nie angażuje się przebieg wydarzeń. Dlaczego? Biblia mówi, że cały świat leży w mocy złego, Szatan kusił Jezusa na pustyni królestwami świata, oferowałby je gdyby nie należały do niego? Szatan jest królem świata w którym żyjemy, przez wojny, głód, smutek, cierpienie, śmierć to wszystko co spotyka ludzi Szatan jest skompromitowany w Niebiosach, nie ma już nic na swoją obronę, to jego koniec. Królestwo Jezusa nie jest z tego świata, nie będzie w nim ani głodu, ani cierpienia. Moment w którym Bóg wkroczy na losy Ziemi to moment w którym Szatan zostanie ostatecznie zrzucony z Niebios, wtedy też aby chronić swój lud Bóg zainterweniuje, tak jak przekazał przez Jana, a słowo jego jest święte i pewne. 🙂

 2. HOMOGENICZNY chyba Detektywie 😉

  1. racja hetero jest przewienstswem. dziękuję

 3. Za króla Kaczasa jedz, pij i popuszczaj pasa… Ps. Przepraszam za to niespodziewane milczenie. Natłok pracy.

 4. Może wiedzą że szykuje się wojna, dlatego mają w nosie długi, podobnie jak w usa

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish