Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę za Jacka.

Jak wiecie Jacek od około 10 miesięcy z różnymi przerwami i różną częstotliwością tłumaczy bardzo interesujące teksty na potrzeby tego bloga, a ostatnio napisał po raz pierwszy własny.

Niestety ale od około miesiąca nie ma pracy i w związku z tym proszę Was o modlitwę za Jacka, aby nasz Dobry Bóg, dał mu dobra pracę, odpowiadającą jego zdolnościom.

 

Przy tej okazji chciałbym zmotywować Was świadectwem Jacka. Otóż wiele osób modliło się o niego ostatnimi czasy w sprawie uwolnienia od pewnego złego nawyku i po ostatnim zjeździe w Ustroniu został on uwolniony. Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa.

 

 

ŁK 11

9 [JK] I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.

10 Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą.

11 Jeżeli którego z was, ojców, syn poprosi o chleb, czy poda mu kamień? Albo o rybę, czy zamiast ryby poda mu węża?

12 Lub też gdy prosi o jajko, czy poda mu skorpiona?

13 Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec z nieba da Ducha Świętego tym, którzy Go proszą».

 

Zaktualizowane: 28 lipca 2016 - 10:03

42 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Oczywiście, będę się modliła również o dobrą pracę dla naszego pracowitego tłumacza Jacka 🙂

 2. Gdzie mieszka Jacek? Może mógłbym pomóc w znalezieniu pracy?
  Przy okazji wprawdzie nie na temat, ale to raczej ważne jest. Rano przestawiałem samochody /zamieniałem miejscami na parkingu/ i w jednym z nich włączyło się z automatu radio. Akurat RMF i poranna rozmowa tym razem z Wałęsą. To była końcówka rozmowy, około dwóch minut. Nasz noblista, mędrzec Europy powiedział mniej więcej te słowa: „kiedyś mieliśmy dekalog i on był dobry, ale teraz jest potrzeba aby pomiędzy religiami uzgodnić jakąś nową jego wersję. Mamy inne czasy, a ludzie uciekają z kościoła i żeby to zatrzymać to kościół się musi zmieniać. Jest to potrzebne najpierw dla nowej Europy i później dla globalizacji.” Dziennikarz zagadnął, że mówi się iż obecny papież jest lewicowy, a niektórzy mówią, że lewacki. Na to nasz były prezydent nie skonfundowany, że „są inne wyzwania, bo kiedyś lewica chciała równo dzielić, ale jej nie wyszło, a prawica chciała tego samego tylko inaczej więc pora to połączyć, bo jeśli tego nie zrobimy to będą dochodzić do głosy tacy Kaczyńscy i im podobni”.
  Nasz Wielki Elektryk wybrzmiał z rana niczym Wielki iluminowany Architekt.
  Szok.

  1. oni są doskonale wyedukowani. My postrzegamy ich jak głupków, ale tak nie jest. Cała elita doskonale wie komu służy.

   Jacek mieszka w Łodzi, ale może wziąłby pod uwagę Wawę.

 3. Jest też taka technika, sposób na „cwanego gapę”. Osoba sprawia wrażenie mało rozgarniętej, jowialnej i przez to wydaje się nieszkodliwa, ale swoje robi. Takie stwierdzenia, jak te które zacytował Kris, mają też oswajać publikę z pomysłami „elit”, albo wypuszcza się takie balony próbne, aby zobaczyć jak ludzie reagują, czy już są gotowi, czy jeszcze nie.

 4. Dziękuję Wam z całego serca w imię Pana Jezusa Chrystusa.

  Proszę Was przede wszystkim o modlitwę o moich rodziców, zwłaszcza zdemonizowaną matkę – Grażyna, ona ma 67 l. Jestem na krawędzi. Ona swoimi bezbożnymi słowami, a raczej ohydnymi kalumniami wobec naszej wiary i Was wzbudza we mnie okropny gniew. Straciłem spokój ducha 🙁

  1. Módlmy się Jacku o taką pracę, która zapewni Ci takze, poza wszystkim innym, samodzielne zamieszkanie.

  2. Niech Pan napełni Cię znowu pokojem i niech dotknie serca Twojej mamy.
   O pracę dla Ciebie taką abyś mógł przez nią jeszcze bardziej służyć naszemu Panu również się modlę Jacku.
   Niech Pan nasz Jezus Cię chroni przed złem.

  3. Jacku bracie taka myśl przyszła mi właśnie do głowy.
   A może zaprosiłbyś swoją na najbliższy zjazd tak aby osobiście mogła się przekonać czy te niesprawiedliwe zarzuty jakie wysuwa w stosunku do Twoich braci i sióstr są uzasadnione.
   Kto wie może Pan dokona cudu 🙂

   Oczywiście zanim jej to zaproponujesz potrzebna jest jeszcze modlitwa i powierzenie tej sprawy naszemu Panu..

    1. Różnie Duch działa…

     Myślicie, że to mógłby być ten moment? Jej, małowierny jestem, bo widząc ciemność w jakiej tkwi nie jestem sobie tego w stanie wyobrazić, skoro ona do nikogo się nie odzywa, odrzuciła nawet własną siostrę i rodziców i niczego od nikogo nie chce poza „świętym spokojem”…

     1. Bóg jest Wszechmocny Jacku 🙂

      1. Może właśnie gdy zaproponujesz mamie aby osobiście sprawdziła to da jej do myślenia..
       Ja mojej mamie już tak powiedziałam kilka razy. Na razie jeszcze się nie zdecydowała ale gdy tylko spokojnie jej to proponuję to milknie.
       Cóż.. musimy w pełni zaufać naszemu kochanemu i wszechpotężnemu Panu 🙂

       Pozdrawiam Cię Jacku.

       1. A jeszcze coś chciałam napisać.. coś o czym pisałam pod innym wpisem 🙂
        Ale to nic – powtórzę się 🙂
        Mam nadzieję, że admin nie będzie miał nic przeciwko temu 🙂
        Mianowicie o jednym bracie w Chrystusie, którego mama-katoliczka była tak zdesperowana, że zamknęła go w psychiatryku myśląc, że w ten sposób uratuje go od w jej błędnym rozumieniu „sekty”.

        Bóg wysłuchał modlitw braci i sióstr z jego zboru (i jego modlitw również) tak, że po krótkim czasie zmieniła zdanie. Brat wyszedł z zakładu psychiatrycznego a mama z jego siostrą ( z tego co pamiętam) postanowiła pójść do jego zboru aby sprawdzić na własne oczy co tam się dzieje.
        Już w trakcie pierwszej wizyty w tym zborze Bóg dotknął serca mamy i jego rodziny i nastąpiło nawrócenie 🙂

        Ta historia z finalnym cudem wydarzyła się ok 2 tyg temu..

  4. Najlepiej byłoby ,gdybyś się usamodzielnił w sensie mieszkania.
   A jak z korepetycjami,niektórzy tylko z tego żyją.

   1. Teresa, jutro się wyprowadzam. Podjąłem decyzję, do którego to czynu Wy mnie zmotywowaliście wielce, a Duch dał siłę i stanowczość. Co prawda na razie jadę do taty, ale wiesz – czuję, że to czas zmian i to wielkich.

    Dziękuję też z całego serca Wam bracia i siostry za Wasze wsparcie, zainteresowanie i modlitwę. W imieniu Pana Jezusa niech błogosławieństwa Wam się pomnożą!

    Zaznałem od Was czegoś, co trudno ubrać w słowa. Mam nie tyle przyjaciół, szczerych przyjaciół, co nową rodzinę. To coś pięknego i coś, czego nigdy, przenigdy bym się nie spodziewał. Myślałem, że moje życie się kończy i poniekąd miałem racje – stare życie dobiegło końca, a rozpoczęło się nowe życie w Panu Jezusie Chrystusie. Wolne od nałogów, złości i strachu. Za to nowe życie i za ocean miłości tylko Jemu cześć i chwała, moc i majestat na wieki!!!

    1. Super że podjąłeś taką decyzję, bardzo mnie to ucieszyło 🙂 myślę że to będzie prowadzić do wielu zmian na lepsze! Niech Duch Święty prowadzi Cię na drodze zmian 🙂 wierzę że dostaniesz najlepszą pracę jaką Bóg dla Ciebie przewidział! Zaufaj Mu i proszę Cię bądź spokojny 🙂 On się nigdy nie spóźnia!

     1. Niech tak będzie 🙂 to czas zmian 🙂 spokojnej nocy, z Panem Bogiem 🙂

  5. Będziemy się modlić za Ciebie i Twoją mamę, nasz Pan jest wielki!

   1. Wielki w istocie jest Pan Jezus Chrystus, a Jego łaska wymyka się rozumowi. Choć uległem, uniosłem się, krzyczałem… to On napełnił mnie spokojem. Wy o to prosiliście, bo nie jest to Wam obojętne… Znów czuję spokój duszy. Nie mam urazy do mamy, bo mam w sercu Efezjan 6:12 i pamiętam słowa Pana o wrogach w jednym domu. Skruszonym sercem Pan nie wzgardzi, a wypełni je światłem Swej miłości… Alleluja!

  6. Jacek, nie ma problemu również będe się modlić za twoich rodziców. Nie przejmuj się tymi zachowaniami, to diabeł manipuluje, ja mam podobną sytuacją w rodzinie też się o nich modlę…

 5. Panie Boże.
  Proszę, zaopatrz Jacka pracą.
  Pracą na godne życie.
  Pracą na służbę dla Ciebie.
  Wedle Twojej woli i wedle Twego planu.
  Panie Jezu, bądź uwielbiony w życiu Jacka.
  Amen.

 6. Mierny ze mnie doradca ale ze zdolnościami jakie posiada Jacek w zakresie władania językiem obcym myślę, iz mógłby postarać się o rolę tłumacza przysięgłego tak to się chyba nazywa lub poszukać coś w jakichś kancelariach adwokackich tak też potrzebują tłumaczeń na angielski.

  1. Dziękuję Sławku za zainteresowanie, ale to zdecydowanie nie dla mnie. Ja jestem prostym człowiekiem, co to od instytucji państwowych trzyma się tak z dala, jak to tylko możliwe a i już więcej na nic nikomu nie zamierzam przysięgać. Chciałbym tłumaczyć już tylko teksty chrześcijańskie.

   1. http://Www.anglisci.pl
    Są oferty pracy.
    Jacek jest dużo pracy dla ludzi z ang.
    Niedawno Armia Zbawienia szukała koordynatora ds przeciwdziałania handlu ludźmi, sama do nich aplikowalam, choć nie spełniam tego podstawowego warunku: biegły angielski.
    Szukaj w necie.

    1. Dziękuję w imię Jezusa za ten link!

    2. Witaj Ewo! A jak tam u Ciebie z pracą? Znalazłaś nową?

 7. Jacek ? bracie modlimy się o Ciebie,aby nasz Cudowny Zbawiciel dał Ci taką prace,która będzie poszerzała Królestwo Boże i służyła zbudowaniu wielu.

  1. Jestem absolutnie pewien, że za czynienie tego jak i za wzór chrześcijaństwa, jaki mi dajecie czeka Was wielka nagroda w Królestwie Bożym.

 8. Jacku może korepetycje przez Skype wiem że wiele ludzi uczy się w takiej formie języków sam z tego korzystam ucząc się w szkole językowej niemieckiego
  szału na początku nie będzie ale jak będziemy się modlić to Pan na pewno da ci na tyle uczniów aby na życie ci wystarczało 🙂

 9. Kiedy wpadłem w taką pętle finansową w Polsce że tylko Bóg mógł mi pomóc i tak składałem sv po różnych agencjach za pracą za granicą tyle że sam już nie wiedziałem kto i skąd już do mnie mógł dzwonić dzwonić i tak za wiele nie oddzwoniło ale ta najważniejsza oferta oddzwoniła i tak dostałem pracę bezpośrednio przez firmę w Niemczech niedaleko polski mam umowę na stałe i zaś przeliczyliśmy się z żoną w finansach i nie było już u nas za ciekawie i gorliwie się modliliśmy o prace dla żony i jak zwykle Pan Bóg nam pomógł wiem i wieże w to że jak Jacek zacznie szukać pracy i jak wszyscy będziemy się modlić to na pewno ta praca będzie

 10. Moja modlitwa za dobrą pracę dla Ciebie ,Jacku ,niedługo pójdzie do Boga.

 11. również się modlę w twojej intencji Jacku 🙂 Niech Pan Cię Błogosławi i obdarzy pracą, w której będziesz mógł posłużyć się swoimi talentami ku radości i Chwały Naszego Pana oraz szerzenia Królestwa Bożego 🙂

 12. Moi drodzy ja również ponownie proszę Was o modlitwę w sprawie pracy bo nie mam nic stałego a oszczędności mi się kończą a od 3/4 roku nie mam nic.. Proszę także Was o modlitwę. Za Jacka oczywiście także się pomodlę.

  1. Oczywiście Aduś -siostro 🙂

 13. Jacku i Dino, oprocz wsparcia modlitwa moge Wam cos poradzic w kwestiach finansowych. np. to, ze w urzedzie pracy mozna dostac w zwiazku z podejmowaniem pracy w innym miescie tzw. „bon na zasiedlenie” nawet 8000zl, albo srodki na dzialalnosc gospodarcza. zostawiam dla Was u Piotra swoj nr tel. i mejla i prosze napiszcie do mnie.

 14. Jacek,
  tłumacz przysiegły siedzi w domu ,ludzie przychodzą,można zrobić specjalizację w jakiejś dziedzinie i tłumaczyć w domu teksty specjalistyczne,przysięgły dlatego,że nie klepie na lewo i prawo,o czym tłumaczył.
  Warto,byś zrobić uprawnienia.

 15. CześćJestemSzymek

  Również się dziś pomodlę o Ciebie Jacku !

  U mnie ostatnio tez kiepsko, zyje jak bezbożnik… Wiecie co zauwazylem, ze od jakiegoś czasu po prostu przestałem przeklianac? Kiedys to było moje 80% słownictwa hehe Oczywiscir zdarza się czasami ale bardzo bardzo maloo… Chwala Panu za to. Ale jest druga strona medalu,niestety nadal kradne !!!! Ja kradne pieniądze na uzywki papierosy itp…. Potem kłamie 🙁 Oj jaki ja jestem glupi, do tego jak bardzo ciężko jest się oderwać od tego wszystkiego. Ja ostatnio mam poczucie jakbym swoimi czynami powoli oddalał się od naszego Pana Jezusa :/ Straszne, nie wiem co napisac, aha nadal przesladuje mnie ciąg liczb „6” kto czytal moje wcześniejsze posty będzie wiedział o co chodzi 🙂

  Panie Boże zmiłuj się nade mną, nędznym grzesznikiem który przegrywa walke z ciałem i jego głupimi zachciankami. Wstyd i hańba moi Przyjaciele

 16. Dwukrotnie narodzony

  Skoro Pan obdarował kogoś takiego jak ja wspaniałą pracą po wielu miesiącach bezrobocia to o ile bardziej Ciebie Jacku.
  Zresztą Słowo Boże mówi na ten temat jasno:
  Lk 11
  (9) A Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
  (10) Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą.

  1. Chwała Bogu 🙂
   Ja także jestem świadectwem na to że Bóg obdarza dobrą pracą.

   Modlitwy zostały zaniesione, prośby przedstawione Panu Bogu, teraz pozostaje być cierpliwym i spokojnym, wszelką troskę i niepokój powierzyć Jezusowi, pozostać z wiarą że modlitwy zostały wysłuchane, a Pan Bóg właśnie układa okoliczności 🙂

  2. Chwała Bogu! Właśnie o Tobie pomyślałam!

 17. Prosba o zdrowie dla Jacka, aby guzy wykryte na tarczycy nie okazaly sie zlosliwe, i oby byly do wyleczenia! Poblogoslaw Mu Panie Boze dobrym i dlugim zyciem !

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish