Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Memy SDMowe wyrastają jak grzyby po deszczu.

ojcaselfie

 

 

uchodzcach

 

Zaktualizowane: 28 lipca 2016 - 19:57

12 komentarze

Dodaj komentarz
 1. pytanie reportera tvn : jak się panu podoba na ŚDM
  Jest super papież, modlitwa, maryja i w ogóle..

  1. Mydło i powidło na festynie papieskim jest.

   Albo inaczej: syf, kiła i mogiła!

  2. Jeszcze powinien dodać: „taka sytuacja” 🙂

 2. Paweł Misiaszek

  Najlepsze są te spontaniczne, wieczorne, uliczne wywiady z młodzieżą z całego świata… Ani razu nie pada słowo Bóg, Chrystus, zero refleksji, zadumy itp., atmosfera iście imprezowa jak na koncercie lub dużym wydarzeniu sportowym… Może się czepiam, albo jestem już stary ? 🙂

  1. W 1997 koleżanka namawiał mnie na wyjazd na sdm do Paryża. Odmowiłam twierdzac, ze przeciez nie chodze do kościoła. Stwierdziła, że to straszne frajerstwo, bo ktoś tam opłacał przejazd, noclegi i wyżywienie było u rodzin które gościły, wystarczyło mieć parę groszy na piwo. Teraz pewnie też niewielu z tych młodych ludzi przyjechało ze wzglēdów religijnych.

  2. Ja też na to zwróciłam uwagę, gdy wczoraj włączyłam tv. Ci młodzi ludzie nie wspominają nawet o Jezusie, za to wiele jest o jedności, a nawet jeden chłopak się wypowiadał z zachwytem i uśmiechem o jednej światowej religii 🙁 Szkoda mi tych dzieciaków. Trzeba się modlić za nich. Podczas tych wypowiedzi młodych osób, w tle słychać było muzykę … w moim odczuciu agresywną. Zastawiono wielką, przebiegłą pułapkę na te dzieciaki. Módlmy się o nich.

 3. Ten mem mówi sam za siebie, własne ego ponad wszystko. Tam nie ma Boga i wstyd mi przed Jezusem jak Go poniżają w imię fałszywego proroka. Kto ma wiarę zna słowo Boże i nim żyje a nie karmi się tanią rozrywką wynikającą z niewiedzy prowadzącej ku przepaści. Wstyd ból i żal.

  1. Wczoraj gdzieś czytałam, że kobieta po zobaczeniu papieża powiedziała: „Teraz mogę umrzeć”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish