Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Na świecie są tylko dwie religie – Paul Washer

Paul Washer powiada: „Na świecie są tylko dwie religie”.

Ja od około roku uważam, że człowiek może być pod wpływem jednego z dwóch duchów: Boga albo szatana. Według mnie nie ma innej możliwości, ale może ktoś uważa inaczej.

 

Zaktualizowane: 27 lipca 2016 - 11:07

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Piotrze to chyba nie ten filmik 🙂

  1. juz dawid mi zworocil uwage. Dziekuję za info.
   Czasem tak się wkleja nie wiem czemu. Czasem musze aż ingerować w kod

 2. Dziękuję Tobie Panie Jezu,najdroższy nasz Skarbie za to co dla nas uczyniłeś.

  1. Króluj nam, Panie Jezu Chryste, Synu Boży i zmiłuj się nad nami grzesznymi!

 3. Bardzo ciekawa teoria, jeszcze nie widziałem filmu ale taka myśl od razu przyszła mi do głowy. Nie można wykluczyć, że nawet zbawiony, odrodzony człowiek nie grzeszy a skoro grzeszy to pod jakim jest duchem??? Może jest tak, że sam Bóg wystawia nas na próby i czasem ich nie przechodzimy wiem to choćby sam po sobie, i jeśli zrobimy coś źle to wcale nie musi oznaczać to, że jesteśmy pod wpływem złego. Nawet w 1000-letnich przyszłym Królestwie Chrystusa gdzie szatan będzie związany na ten czas, ludzie tez będą grzeszyć, oczywiście nie tak jak teraz, ale jednak, grzech to grzech.

  1. „Nie można wykluczyć, że nawet zbawiony, odrodzony człowiek nie grzeszy a skoro grzeszy to pod jakim jest duchem??? ”
   Pod Duchem Boga, ale jego stara natura prosi się o swoje. Paweł mmówił: codziennie umieram

   1. Tylko ta granica może się zacierać jeśli np zbawiony człowiek jest pod Duchem Boga ale grzech powoduje że się zaczyna oddalać to w pewnym momencie przejmuje go duch złego? Przecież zbawienie nie jest nam dane raz na zawsze musimy o nie dbać, może przecież być nam także odebrane jeśli bardzo zboczymy z prawej drogi, czasem może nieświadomie jeśli damy się zwieść jakiejś sekcie czy zborowi np. Konkluzja jest taka, zawsze jesteśmy pod Duchem, kwestia tylko czy jest to Duch Boży czy diabelski. Pewnie też tak jest, że wydaje nam się że jesteśmy pod jednym a naprawdę jesteśmy pod drugim. jak ci co zawołają Panie Panie… i nie koniecznie wejdą do Królestwa a zapewne byli pewni, że są pod Duchem Bożym. Zgadzam się, są tylko dwie drogi dwie religie, ateizm też jest religią.

    1. Pan Jezus wiedział jak wyglądac będzie wiara opowiadając przypowieść o siewcy.

     1. Właśnie, można powiedzieć, że ci co są – TAK wejdą do Królestwa a cała reszta – NIE i pomiędzy TAK i NIE nie wejdą. Oj brakuje mi jeszcze do tego TAK.

 4. Według mnie też nie ma innej możliwości,albo jesteśmy pod wpływem Ducha Bożego,albo złego.Nie ma innej opcji.
  Chwała Ci Panie Jezu Chryste.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish