Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kijowski z KODu: „terroryzm chrześcijański” jest groźniejszy od terroryzmu islamskiego!

kijewski

Ten lewicowy polityk na utrzymaniu Sorosa twierdzi, że:

Kiedy mówimy o terrorystach islamskich to wydaje mi się, że w Polsce tego nie rozumiemy. Jeżeli popatrzymy na liczbę ofiar terroryzmu islamskiego w Polsce i Europie i na liczbę terroryzmu chrześcijańskich, czy innych wydarzeń to okazuje się, że terroryzm islamski nie jest zagrożeniem. Medialnie to się dobrze sprzedaje, bo można to powiązać z wędrówką ludów – powiedział lider KOD w rozmowie z Mikołajem Lizutem”

Kijowski zestawia liczbę ofiar terroryzmu islamskiego i chrześcijańskiego i stwierdza: Islamski nie jest zagrożeniem

Mam dwie konkluzje wynikające z tej wypowiedzi:

Po pierwsze rzymski katolicyzm nie jest chrześcijaństwem, o czym nie wie lub nie chce wiedzieć Kijowski.

https://www.youtube.com/watch?v=JViiRZ-szVI

Nowym czytelnikom proponuję ten oto film:

 

Po drugie jego wypowiedź jest zgodna z Planem III wojen światowych, gdzie obie religie będą ze sobą walczyć, by przyszedł antychryst i załagodził problem ustanawiając jedną religię.

Póki co, na razie tak bardzo nie widać realizacji tej części planu, ale byc może stoimy na przedsionku tej sytuacji.

Ciekawostka o Kijewskim. Soros miał opłacić alimenty Kijowskiego:

http://www.fronda.pl/a/george-soros-oplaci-zalegle-alimenty-kijowskiego,68994.html

Zaktualizowane: 27 lipca 2016 - 09:55

19 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Hej, powiedzcie mi, czemu Pan nakazuje zemstę na Midianitach w takiej okrutnej formie? (IV Mojżeszowa, rozdz. 31).
  31:17 „Przeto teraz zabijcie wszystkich chłopców wśród dzieci, zabijcie też wszystkie kobiety, które już obcowały z mężczyznami”
  Straszne 🙁

  1. Wiele się mówi o Atlantydzie, wiele o nowoczesnych technologiach podczas budowy piramid, o gigantach.
   Natomiast niewiele się mówi o skażeniu genetycznym. Czym było zniszczenie Sodomy i gomory? Miłością Boga wobec sprawiedliwych. Wyobraź sobie Emilia taka miejscowość w Polsce gdzie sodomici, homoseksualiści, lesbijki i inni grzesznicy stanowią 100%. Dokonuja oni ekspansji na inne miasta w imie źle pojętej tolerancji. jak wiemy gości Lota chcieli zgwałcić. Jaki Bóg miał wybór?
   Jaki Bóg miał wybór podczas potopu?
   Emilka, zobacz na czasy obecne. Wszyscy narzekam y na skale zła na świecie, mówimy Jezu przyjdż, ale mało kto zastanawia się nad tym, że ten świat będzie zniszczonyh i że będzie „potop” bis.
   Nie ma miejsca na grzech. jak sobie wyobrażasz krolestwo niebieskie z grzechem. Pada cała idea zbawienia.

   1. Kolejny raz odpowiedź znajdziemy w stworzeniu. Niewycięta radykalnie gangrena prędzej czy później doprowadzi do śmierci całego organizmu.

    1. Dzięki za odpowiedzi. Ja najpierw przeczytałam NT, z którego bije „zło dobrem zwyciężać”, teraz, gdy czytam ST to mi się wydaje okrutne, że czasem Izrael się zachowuje jak dzisiejsi bojownicy Isil, wycinają wszystko zło (wiadomo, że u Isis jest odwrotnie, wycinają bożych ludzi, ale metody identyczne). Pewnie nie mam poznania wystarczającego, ale zabijanie dzieci wydaje mi się straszne, wiem, że tu chodzi o grzech, ale to się kłóci z moją ludzką wrażliwością. Rozumiem to, co piszecie, ale i tak mnie to dotyka..

     1. Jak rozumiem miłość Boża (o której mówi się wiele) ale i sprawiedliwość Boża (często pomijana) nie ma względu na osobę. Jak jest napisane – Pan Bóg, czyli Jezus Chrystus, jest ogniem trawiącym.

     2. Poza tym gdyby nie nasza niezachwiana pewność co do doskonałej sprawiedliwości Bożej i świadomość, że nasza jak to trafnie ujęłaś „wrażliwość ludzka” ogranicza poznanie, to nie bylibyśmy w stanie przyjąć choćby poniższych słów o stanowisku wobec zwodzicieli do odstępstwa z Księgi Powtórzonego Prawa 13:7,9-12 (BW), które nasi oponenci wskazują jako dowód rzekomego okrucieństwa Pana Boga Jezusa Chrystusa:

      „Jeśliby rodzony twój brat albo twój syn, albo twoja córka, albo twoja żona, albo twój przyjaciel, którego miłujesz jak siebie samego, namawiał cię potajemnie, mówiąc: Chodźmy i służmy innym bogom, których nie znałeś ani ty, ani twoi ojcowie, (…) Nie zgodzisz się ani go nie usłuchasz, a twoje oko nie zlituje się nad nim i nie pożałujesz go ani go nie ukryjesz, ale nieodwołalnie zabijesz go. Ty pierwszy podniesiesz przeciw niemu swoja rękę, aby go zabić, a potem cały lud, i ukamienujesz go, zadając mu śmierć za to, że usiłował odwieść cię od Pana, Boga twego, który wyprowadził cię z ziemi egipskiej, z domu niewoli. A cały Izrael usłyszy i zlęknie się, aby już nie popełnić u siebie tak złego czynu jak ten”.

      Chwała Bogu Ojcu za Jego straszliwą, a perfekcyjną sprawiedliwość.

      1. Tak Chwała Bogu Ojcu za to, ale także Chwała Bogu Ojcu za Jezusa Chrystusa, gdyż gdyby nie on, to pomarlibyśmy w grzechu jak sodomici.

     3. Dołóżmy do tego słowa Pana Boga, gdy objawił się w ciele: „Kto miłuje ojca albo matkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny. I kto miłuje syna albo córkę bardziej niż mnie, nie jest mnie godny” (Mt 10:37, UBG).

      Wszystko albo nic. Posłuszeństwo albo śmierć.

      1. Mnie nie chodzi o to, że bardziej. Wiadomo, Bóg na pierwszym miejscu, potem bliźni. Ale przecież dekalog mowi aby nie zabijać. Pan Jezus jeszcze to zaostrzył z nadstawieniem policzka. A Izraelici ciągle zabijali. Czy dekalog się tyczy tylko braci/sióstr? W sensie – nie zabijaj Izraelity? Dla mnie to jest trudne do zrozumienia, że w NT Pan nikogo nie potępia, a w ST tak. Księgi Mojżeszowe mi bardzo ciężko „wchodzą”, nie lubię przemocy.

       1. Tak, jest to trudne do zrozumienia. Sam dosłownie wczoraj skończyłem czytać Księgi Mojżeszowe i wierzę, że dzięki Duchowi mi się to poukłada. Jak nie teraz, to niebawem.

     4. To jeszcze ja dorzucę swoje try grosze…
      Też mi się wydawało okrucieństwem zabijani dzieci opisane w Biblii.
      Teraz jednak, z perspektywy czasu, pierwszą moją myślą jest doskonały boży plan. Nic z opisanych tam rzeczy nie stało się przypadkiem – nasz Bóg nie jest Bogiem przypadku i zawsze ma wszystko pod kontrolą. Jako przykład dam wykonawców rzezi wołyńskiej. Jest wielce prawdopodobne, że w sytuacji, gdybym czytał opis, jak zostali zabici w wieku dziecięcym, to byłoby mi ich bardzo żal. Jednakże w zestawieniu z ich czynami w późniejszym życiu, to już nie koniecznie.
      Kto wie, do czego wspomniane dzieci były przeznaczone/przygotowywane (jak np mali muzułmanie do „męczeństwa”)…

 2. „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą.

  W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

  Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

  Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

  To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”
  Albert Pike 1871

  To wszystko sprowadza się do jednego. Chrześcijaństwo i islam mają się zniszczyć a najgorsze jest to że chrześcijanie, którzy opierają się tylko na Słowie Bożym zostaną wrzuceni do jednego worka z wszechobecnym katolicyzmem rzymskim.

 3. Na czym polega ów „fundamentalizm” chrześcijan ?.
  * chrześcijanie ewangeliczni trzymają się kreacjonizmu co jest nie w smak ewolucjonistom
  * chrześcijanie ewangeliczni trzymają się słowa Bożego zawartego w Piśmie co z kolei jest nie w smak papiestwu (tak, tak aktualny papież wspominał publicznie o tym)
  * i w końcu (wg. mnie najważniejsze) chrześcijanie ewangeliczni mówią o grzechu i pokucie co jest w nie smak globalistom, lewakom, lgbt i innym…

  tak więc podsumowując jestem…… chrześcijańskim fundamentalistom….

  1. nie kradniesz, nie zabijasz, nie cudzołożysz, ale jesteś fundamentalistą.

   1. Ale za to na jakim fundamencie 🙂

  2. Jak wielki to zaszczyt być napiętnowanym i znienawidzonym jako chrześcijański ekstremista!

   „Błogosławieni jesteście, gdy z mego powodu będą wam złorzeczyć, prześladować was i mówi kłamliwie wszystko, co złe, przeciwko wam. Radujcie się i weselcie, ponieważ obfita jest wasza nagroda w niebie; tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami” (Mt 5:11-12, UBG).

   Chwała Panu Jezusowi Chrystusowi za urągowisko, które jest naszym udziałem!

   „(…) Gdy nas znieważają – błogosławimy, gdy nas prześladują – znosimy. Gdy nam złorzeczą – modlimy się za nich. Staliśmy się jak śmiecie tego świata, jak odpadki u wszystkich, aż do tej chwili” (1 Kor 12-13, UBG).

 4. Ten Kijowski wygląda jak jakiś sutener.

 5. „Ten lewicowy polityk na utrzymaniu Sorosa” Piotrze ,mała poprawka uwierz mi ze lewicowy a lewakowy to różnica:) .Znam ludzi z lewicy którzy nie są za przyjmowaniem uchodźców oraz są nawet wierzący ale nie religijni tak więc aż tak źle to nie jest z tą lewicą (Mam na mysli lewice która nawet nie jest w mediach itd itd ,są to ludzie o których mało słychać ) ale fakt ze ogolnie lewica błądzi ,prawica niestety też .Mysle ze niedlugo przestanie być podział na prawice i lewice ,to nie bedzie miało znaczenia a prawda zwycięzy a prawdą jest Jezus .

 6. dodam tylko ze takie coś jak KOD w ogóle nie powinno mieć prawa głosu bo to jest pośmiewisko dla Kraju i to coś jeszcze śmie protestować .Normalnie szkoda słów .Lepiej przejsc do innego tematu 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish