Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zapadł pierwszy w Polsce, skandaliczny wyrok za odmowę wykonania usługi homoseksualistom.

Niestety ale muszę się czasem powtarzać. Biblia jak zwykle mówi prawdę:

1jana5

 

 

 

 

 

„Sąd Rejonowy w Łodzi wyrokiem nakazowym uznał, że pracownik drukarni, który odmówił wykonania usługi zleconej przez Fundację LGBT Business Forum, popełnił wykroczenie. Jest to pierwszy w Polsce wyrok wydany w sprawie dotyczącej ochrony osób LGBT w dostępie do usług
— donosi z dumą Kampania Przeciw Homofobii, która od początku pilotowała sprawę. Prawnego wsparcia udzielił jej także Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, który skierował do Policji pismo nakłaniające do wyciągnięcia konsekwencji prawnych wobec drukarni”

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/302118-polski-sad-w-sluzbie-lgbt-zapadl-pierwszy-w-polsce-skandaliczny-wyrok-za-odmowe-uslugi-homoseksualistom-wszystko-w-imie-wolnosci?strona=1

 

Gdzie jest rzecznik, kiedy zabierają Polakom dzieci?

Gdzie jest rzecznik, kiedy odmawia się Polakom stosowania marihuany leczniczej?

Gdzie jest rzecznik praw obywatelskich, kiedy przymusza się do szczepionek szkodzących zdrowiu?

 

Urzędnicy państwowi są sługami systemu, a w kogo rekach jest system widzimy na obrazku stworzonym na podstawie BIBLII.

Demokracja jest systemem pozornego wyboru. Wszyscy pracują dla jednej i tej samej siły.

Zauważmy, że w królestwie niebieskim na Ziemi nie ma demokracji. Wszyscy musimy stosować się do Prawa Boga. Bóg jest jeden i nie ma żadnych frakcji w królestwie niebieskim. Różnorodność denominacji nie świadczy o podziale. Kościół Boga jest jeden. To ludzie sobie wymyślają podziały.

Podczas pochwycenia

 

Mt 24  Wtedy dwóch będzie w polu: jeden będzie wzięty, drugi zostawiony. (41) Dwie będą mleć na żarnach: jedna będzie wzięta, druga zostawiona. (42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie.

 

nie będzie podziału na denominacje. Będzie się liczyło to, czy masz relacje z Bogiem i czy wypełniałeś Jego Prawo. Tak samo jak podczas sądu Bożego nie będzie podziału na partie PO czy PIS. Wszyscy oni trafią do piekła czym jest tak naprawdę oddzielenie od Boga:

Piekło

Miejsce przebywania i stan ludzi niezbawionych.

 

Zaktualizowane: 27 lipca 2016 - 14:12

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wstyd i hańba! Ci, którzy się tego dopuścili odbiorą swoją zapłatę! Gniew Boży ciąży na nich, ich zguba jest bliska i pewna, a najsurowsza kara w pełni zasłużona.

 2. To do ludzi odpowiedzialnych za ten wyrok Pan Jezus Chrystus skierował te słowa spisane ręką apostoła Judy:

  „(…)Oto idzie Pan z tysiącami swoich świętych; Aby dokonać sądu nad wszystkimi i ukarać wszystkich bezbożników spośród nich za wszystkie ich bezbożne czyny, których się bezbożnie dopuścili, i za wszystkie ostre słowa, które wypowiadali przeciwko niemu bezbożni grzesznicy” (Jud 1:15-16, UBG).

 3. ,,…Będzie się liczyło to, czy masz relacje z Bogiem i czy wypełniałeś Jego Prawo…”

  i czy jesteś wybrany przed założeniem świata…

 4. Koncert uwielbienia (kogo???) – ŚDM diecezja kaliska.

  patrzcie: min. 2.50-12.15; 50.00 – 59.00; i oczekiwanie „pana” 1.52.00 (zwróćcie też uwagę na koszulki).

  https://www.youtube.com/watch?v=DTgMwhkZZ7A

  1. Zgodnie z pismami Piek’a doktryna lucyferiańska wystawiona zostaje na widok publiczny i ma to miejsce na naszych oczach.

   1. * „Alberta Pike’a” miało być…

  2. Zabrakło tu tylko rytualnego mordu na żywo.

  3. Dziękując Magdalenie za materiał muszę go skomentować.
   Umiłowani Bracia i Siostry. To co Wam pragnę przekazać jest oczywiście moim indywidualnym, subiektywnym poglądem. Ufam Panu Bogu Jedynemu, który przez Chrystusa Jezusa dał każdemu szansę na zbawienie oraz prowadzenie Duchem Świętym i wierzę, że obdarzył mnie darem (poza rozumowym) rozpoznawania poprzez reakcje cielesne, czyli somatyczne, wpływów pochodzenia demonicznego i satanistycznego. Dzieje się to za każdym razem, gdy występują. Nie odgrywa żadnej roli, czy zwracam na to uwagę, czy myślę o tym, poddaję analizie. Są one i już. Na razie rozróżniam czy dotyczą one mnie samego czy rzeczywistości która jest obok mnie. Reakcją moją jest modlitwa w imię Jezusa Chrystusa, która natychmiast pomaga (mi na pewno, a mam nadzieję, że codzienne wspominanie o innych ludziach również i im). Obejrzałem wskazane przez Magdalenę (za co zwłaszcza dziękuję 🙂 , całości na pewno bym nie zdzierżył) części materiału i przekazuję, że działy się tam szopki demoniczne najwyższego kalibru. Gorzki żal, gdy obserwuję tą rzeszę nieświadomych młodych ludzi poddających się temu rytuałowi, prawie dławi mnie z gniewu wobec ojca kłamstwa i mordu. Proszę Pana Jezusa Chrystusa żeby miał nas wciąż w opiece, a wszystkim zwiedzionym zostało objawione światło Prawdy.

   1. Baren, mam takie pytanie: czy demoniczność zamieszczonych, a skomentowanych przez Ciebie scen jest porównywalna z niedawna ceremonią otwarcia tunelu Gotthard-Basistunnel w Szwajcarii?

    Nie posiadam takiego daru, o jakim piszesz, aczkolwiek zobaczywszy tamtą imprezę miałem ochotę zwymiotować. Była jawnie szatańska, jej diaboliczność biła po oczach i to nawet niewprawnego obserwatora. Podobną reakcję wywołała u mnie zawartość filmiku, który wrzuciła Magdalena.

    1. Drogi bracie Jacku (btw ktòremu gratuluję świetnych tekstòw i za które dziękuję). Tak się złożyło, że trafiłem do szpitala a pisanie na tablecie to nie moja bajka. Zaraz po powrocie napiszę więcej. Na pewno inny był rodzaj i skala demonizmu w Szwajcarii i w RP. Chociaż dla ludzi, tym bardziej dla nas, maksymalnie ohydne, nienawistne i wrogie. W Panu Chrystusie Jezusie jedynie ochrona i siła do stawiania odporu złemu.

 5. Witam wszystkich ? Może nie na temat ale jakiś czas temu zetknęłam się z takim filmikiem http://m.cda.pl/video/323860d
  Joga dla niemowląt . Po oglądnięciu tego doznałam szoku . To wszystko zaczyna już galopować . Ten cały diabelski system . To co robi ta kobieta z tym dzieckiem zaczyna być popularne wsród rodziców , którzy bardzo chętnie zapisują swoje pociechy na takie demoniczne rytuały (jak dla mnie ) była wersja gdzie słychać płakanie maluszka cały czas .

  1. niesamowite. Zdemonizowanie od dziecka.
   to jest przykład dla przeciwników uwalniania od demonów dzieci.
   Z drugiej strony poniekąd jest to także odpowiedź dla NNierozumiem co do surowego i bezwzglednego Boga Starego testamentu. Czy Bóg ma pozwalać na rządy demonów?
   Ktos powie no ale to rodzice przecież zdec ydowali za dziecko. tak, wg Prawa Boga rodzice odpowiadają za dziecko a więc Bóg albo uświęca dzieci przez rodzica chrześcijanina albo pozbawia błogosławieństwa.

   1. Absolutnie ma to sens. Jeżeli dostrzegamy pozorne sprzeczności, to są one właśnie takie – pozorne z uwagi na nasze ograniczone poznanie i/lub brak wiedzy oraz ufności.

    1. Przepraszam, ale nie mogę. Niech się ta matka rozpędzi i uderzy głową w ścianę, bo coś jej się chyba tam poprzestawiało :/ Nawet dalej nie oglądam, biedne niemowlaki 🙁

  2. Nie dałam rady obejrzeć tego przerażającego filmu. Wiemy co, a raczej kto kieruje kobietą, która wymachuje dzieckiem jak szmacianą kukłą. Płakać mi się chce, że rodzice robią to własnym dzieciom i rozumiem gniew Boga.

  3. Filmiku jeszcze nie wyświetliłam, ale tak na szybciutko napiszę, że moja córka w szkole podstawowej w IE w ofercie zajęc dodatkowych ma między innymi właśnie jogę i medytacje

  4. Widać, komuś kończy się czas i stąd ten pośpiech.

  5. Nie mogłam tego obejrzeć, aż mnie skręcało na to jak ona tym dzieckiem wywija:/ straszne to, w życiu bym tego nie zrobiła swojemu dziecku,, nawet jakby wszyscy mówili ze to takie zdrowe:/ a niemowlakowi wystarczy dużo świeżego powietrza i trochę zabawy w ciagu dnia, a nie jakieś wygibasy. Kiedyś nawet czytałam coś o potrząsaniu dzieckiem, a propos zachowania dziecka po szczepionce. W sensie ze nie chcieli uznać jako NOP, tylko ze rodzicie potrząsali. Ciekawe co by na to powiedzieli…

 6. Dlaczego tak jest?
  bo sól ziemi i światło świata śpi,a powinni wszyscy tak działać jak na filmiku ten mały kościółek zwany przez niektórych sektą.
  Modlili się ,modlili i działali i działali odnieśli sukces,udaremnili zamysły diabła.
  Tak,to Chojecki i „spółka”.
  Oglądnijcie te 2 krótkie relacje z czynienia dobra zwanego przez niektórych „wtrącanie się do polityki,a jak widać polityka decyduje o naszym życiu,więc jak tu się nie wtrącać.

  KONIECZNIE OGLĄDNĄĆ!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=JtFwAvs3Nf8- uwolnić Sebastiana
  https://www.youtube.com/watch?v=67N8blB2tno-obroniliśmy Sebastiana

  PS.Gdzie są chrześcijanie łódzcy teraz?
  W kosciółkach i po domkach zamknięci?
  Więc niech diabeł poszerza swą przestrzeń,w końcu dzieci Boże dają mu ją walkowerem.
  Ręce opadają.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish