Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Owsiak zaprasza imigrantów na Woodstock!

Jak czytamy na stronie  dzienniknarodowy.pl

 

” Owsiak nie wierzy w zagrożenie terrorystyczne, zapraszając wręcz na swoją sztandarową zabawę nielegalnych imigrantów przebywających nieopodal, tuż za zachodnią granicą. W Frankfurcie nad Odrą – mieście tuż obok Kostrzyna – przebywa kilka tysięcy emigrantów (…) jesteśmy otwarci na to, że do nas przyjadą. Jesteśmy na to przygotowani. Będziemy o tym mówili. Jestem na 100% przygotowany, że w super zabawie także z ich udziałem pomogą nam woodstockowicze! – pisał w liście skierowanym do Mariusza Pudzianowskiego na początku tego roku. W jego opinii raport policji, którego konstatacją jest opinia o podwyższonym ryzyku imprezy, jest bezzasadna. Dlaczego? Bo zdaniem Owsiaka wszystko zostało zabezpieczone przez organizatorów na tip -top”

 

 

Dla nas wszystko stanowi logiczna całość. Owsiak współpracuje z systemem (szatana), który my nazywamy wymiennie i biblijnie –  światem. Do przyjęcia uchodźców namawia pan Bergoglio jak również Owsiak i wszelkie organizacje lewicowe.

Powyżej jakże wymowny znak reklamujący przyszłego antychrysta: 666.

Owsiak nie jest banalnym człowiekiem. To nie tylko człowiek interesu. On  głosząc hasło znanego satanisty Crowleya: „Rób to, co chcesz”, jest ważną personą w całej tej machinie przygotowującej do antychrysta. Popatrzcie ile osób wściekle go popiera. Pod płaszczykiem pomocy ściąga się z Polaków następny ukryty podatek. Każdy kto myśli inaczej, jest piętnowany i tak będzie, kiedy już poznamy człowieka bezprawia, ostatniego dyktatora.

 

Woodstock rozpoczyna się 14 lipca, a więc ok 10 dni przed Światowymi dniami Młodzieży z Jezuitą Franciszkiem.

Dziwne to wszystko i podejrzane.

 

 

 

Zaktualizowane: 4 lipca 2016 - 13:39

5 komentarze

Dodaj komentarz
    1. dzięki detmold za poprawienie w comencie

      1. Nie ma za co. Każdemu się może zdarzyć 😉 Z Bogiem.

  1. Kiedyś za to odpowie przed Najwyższym.

  2. Mąż mojej kuzynki punk-rastaman tamtych czasów kiedy to Owsiak nie był jeszcze taki znany opowiadał mi o nim jak bredził na scenie o ratowaniu słoni (oczywiście nic do ratowania słoni nie mam 🙂 ) wyrwane z czapki na danej imprezie i jakieś inne czary mary bynajmniej nikt go nie słuchał. Nie powiedział żadnych na jego temat superlatywów na pewno nie bez powodu!!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish