Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Fakt”: Koncerny farmaceutyczne dały 200 tys. zł na fundację wiceministra zdrowia.

Społeczeństwo jest na prawdę oporne na prawdę.

50% wierzy lewicy a drugie 50% pseudo prawicy. Jednak opętanie Królową Niebios działa z dużą skutecznością.

 

„Coraz czarniejsze chmury nad wiceministrem zdrowia Krzysztofem Łandą. Z opublikowanych przez koncerny farmaceutyczne raportów wynika, że hojnie wspierały Łandę, gdy ten był prezesem fundacji. W sumie dostał co najmniej 200 tys. zł – pisze „Fakt”. Gdy redakcja gazety poprosiła go o ujawnienie jego oświadczenia majątkowego, rzeczniczka ministra przekazała, że Łanda nie zgadza się na jego opublikowanie”.

źródło:  http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-fakt-koncerny-farmaceutyczne-daly-200-tys-zl-na-fundacje-wic,nId,2229746#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome”

 

Biblia mówi:

 

„Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym”

 

1jana5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ludzie nie chcą zatrybić, że istnieją na ziemi  dwa różne królestwa równolegle: królestwo Boga i królestwo szatana. Nie możesz być jedną nogą tu, a drugą tam. Obudź się człowieku. Wyjdź z tego systemu. Przyjdź do Boga.

W ewangelii Jana jak i liście Jana, wielokrotnie  system szatana określa się mianem „świat”:

Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec:
zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi:
i rzeczywiście nimi jesteśmy.
Świat zaś dlatego nas nie zna,
że nie poznał Jego.”

Uciekajcie z tego Titanica.

 

Na koniec. Nie tylko na najwyższym szczeblu chodzi tylko o kasę. Nie tylko ministrowie, politycy ją lubią. W najniższych warstwach również i dlatego nieuczciwi politycy mają poparcie społeczeństwa, ponieważ sejm jest odbiciem lustrzanym Polaków. Gdyby głosowali chrześcijanie biblijni, naśladowcy Jezusa z krwi i kości nie letni, to ani jednej osoby z obecnego sejmu nie byłoby w nim.

 

W 1 Tym 6

 

„Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest chciwość pieniędzy. Za nimi to uganiając się, niektórzy zabłąkali się z dala od wiary i siebie samych przeszyli wielu boleściami.”

To jest potężna machina, gdzie pozornie oni się czasem kłócą i wg dialektyki heglowskiej musi istnieć opozycja aby dokonała się synteza.

Powiedzcie na porodówce lekarzowi, że nie chcecie szczepić dziecka a poznacie najbardziej zagorzałych obrońców koncernów farmaceutycznych.

 

 

 

Zaktualizowane: 4 lipca 2016 - 15:06

43 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przy każdej wizycie z dziećmi u lekarza przeżywam stres, parcie na szczepionki jest ogromne. Ale jeżeli Bóg z nami któż przeciwko nam??? Pozdrawiam!

 2. Ale przecież oni to robią dla naszego dobra ( żeby nas szybciej szlag trafił… )… Tak są zgnili… Musimy być twardsi niż diament by to wytrzymać. Z Bożą pomocą nam się to uda. Czuwajcie bracia i siostry w Jezusie Chrystusie.

 3. Gorzka uwaga. Jak ktoś zachowuje się jak Ferdynand Kiepski zbawiony nie będzie!

 4. Z tego co ja wyczytałem to nie mam obowiązku szczepić dzieci w Niemczech owszem nacisk jest z różnych stron edukacja medycyna społeczeństwo ale to ja mam wybór i dzieci nie szczepie już i tak za dużo szczepionek w Polsce przyjęli tak na koniec kolega mi powiedział ze dzieci nie szczepione nie powinny chodzić z tymi samymi co szczepione do szkoły żeby ich nie zarażać a przecież jak szczepi dzieci to nie powinien się niczego obawiać prawda 🙂 🙂 🙂

 5. Witam, czy lepiej by bylo gdybym pozrywal kontakty ze wszystkimi niewierzącymi znajomymi niz nadal utrzymywal z nimi kontakt.

  1. tzn zależy. Jeśli spotykasz się z nimi często a ciągną Cię do złego, np picie wódki, głupie rozmowy, przeklinają, stale mówią o sexie, to jest to dla Ciebie zagrożenie.
   Inna kwestią jest czy dobrze się przy nich czujesz…

   My tutaj w większości jesteśmy jak samotne wyspy.

  2. Jeśli chcą słuchać to nauczaj o Chrystusie, a jak nie to pożegnaj ich.

   1. Wróć. Warto na nich oddziaływać dobrym, Chrystusowym przykładem.

    1. Detmold- problem w tym, jak ktoś oszukuje mnie i udaje zainteresowanie wysłuchując słów o Jezusie dla korzyści materialnych wynikających ze znajomości ze mną. Serca tego kogoś nie poznam, i taki ktoś zachowując pozory bardzo sobie szkodzi, natomiast zastanawia mnie, jak rozgraniczyć faktyczne budzenie się i takie fałszywe zainteresowanie.

     1. Zdolnością do poświęceń własnego majątku, czasu, talentów, pracy a nawet życia dla Chrystusa.

     2. Jacek ciekawe spostrzeżenie 🙂

      1. Dzięki 🙂 chciałem zwrócić uwagę na kwestię tej granicy – kiedy przestać z kimś przestawać, w sensie żeby pochopnie nie zerwać kontaktu tylko dlatego, że wydaje mi się, że ktoś jest interesowny i tak naprawdę się nie budzi, choć wydaje się, że słucha. Tyle, że we mnie zetknięcie z Ewangelią wywołało wstrząs, głód wiedzy, a niczego takiego u tego znajomego niestety nie widzę.

  3. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi 🙂

   1. A ja dziękuję za to pytanie, bo sam nie wiem, jak postępować z takim jednym człowiekiem. Miałem o to wczoraj jeszcze w Wiśle zapytać Piotra, ale tym lepiej, bo mam czarno na białym wypisane przeciwskazania i prawie wszystko się zgadza w jego przypadku. Ten znajomy sprawia wrażenie, że tylko przytakiwał nam kiedy mu głosiliśmy.

    1. mielonka turystyczna

     to bardzo częsty przypadek, jedna osoba z mojej rodziny przytakuje mi niemal we wszystkim gdy rozmawiamy na tematy biblijne, po czym zanurza się z powrotem w świecie, jakby rozmowa ze mną była tylko nabraniem powietrza do płuc a potem jazda z powrotem w głębinę. W końcu to powietrzem i światłem żyje człowiek a nie morskim odmętem bez światła i tlenu… taka przenośnia wybaczcie ale trochę mnie ponioslo :)Chodzi o to że wiele osób sprawia wrażenie, ze rozumie, po czym wraca jak gdyby nic do starych nawyków (świata) bez refleksji.

     1. Powiem coś strasznego: A może nie mają ( samoświadomości )duszy/nie zostali wybrani?

      1. mielonka turystyczna

       też czasem tak myślę, że im nie jest dane bo może nie poszukują, może są mało wytrwali… staram się modlić o takie osoby. Ostatnio po rozmowie z moim starym kumplem który siedzi nieświadomie w satanoklimatach sluchając trashmetalowej muzyki typu slayer doszedłem do wniosku że to jest inny stan umysłu (może serca), z pozoru ten sam człowiek ale duchowa katastrofa, jakby demony blokowały mu dostep do prawdy reagując na słowo Bóg toczeniem piany z ust. Totalny brak otwarcia na Jezusa i tkwienie w tzw racjonaliźmie rozwala człowieka. Pozostaje modlitwa o takie osoby…

     2. Świetnie to ująłeś!
      Potem są teksty tego kolegi wychodzącego z new age’owych przekonań jak np. ostatnio:

      „Dzięki za tę Biblię, ale szczerze nie mam siły i czasu jej czytać ostatnio…”

      „A może w końcu o czymś innym pogadacie?”

      „A mogę wam teraz ja puścić muzykę w moim stylu rockową, Deep Purple np., oni nie są takimi satanistami jak AC/DC czy Black Sabbath!”

      „Lubię też sobie wypić i zajarać i o śmiesznych rzeczach pogadać, a te filmiki uświadamiające,co mi z youtube puszczacie ryją banię i na pewno są pełne przekłamań, a wy im wierzycie”

      „Też wierzę w Jezusa, wierzę że jest Bogiem, ale wy przesadzacie, wszędzie widzicie szatana!” / „Ten symbol oznacza ______ (wstawić dowolny przekaz egzoteryczny), nie jest wcale szatański!”

      „Ale ja też się lubię rozerwać”

      „LSD nie jest złe jak kokaina albo heroina i nie mam po nim wizji demonicznych”

      czy wreszcie jego ostatni masakryczny tekst:

      „Ale dup…. widziałem w tramwaju, chciałem ją pomacać, sorry chłopaki za dosłowność, ale muszę to z siebie wyrzucić, jestem erotomanem”…

      Do tego przeklinanie, które co prawda stara się hamować po nieustannym zwracaniu mu uwagi i papierosy.

      Z drugiej strony widzi on zło KRK i wiele zła tego świata. Uznał też, że sataniści/źli „żydzi” mają pełną władzę nad światem… Zapewnia, że uwierzył, że Jezus jest Bogiem, a Maryja to demon.

      Czy naprawdę naiwnym jest myśleć, że taki ktoś jednak się z czasem opamięta i prawdziwie nawróci; że zamiast przepuszczać forsę na wyjazdy do Czech i garniaki za 500 zł faktycznie zacznie czytać Biblię i modlić się do Jezusa? Sam nie byłem przecież lepszy od niego, biorąc pod uwagę, jakich podłości się dopuszczałem.

      Jestem więc (wraz z bratem Michałem, bo mowa o wspólnym znajomym, któremu gdzieś od pół roku głosimy) na skraju całkowitego zerwania kontaktu z tą osobą, ale mi jej żal i nie znam jednak jej serca no i jest dylemat… ech… 🙁

      1. mielonka turystyczna

       moim zdaniem nie warto sie odwracać od takich osób, trzeba konsekwentnie robić swoje ale tez nie dopuszczać do sytuacji żeby taka osoba jawnie bluźniła Bogu w naszej obecności bo to (z zachowaniem właściwych proporcji)tak jakby ktoś prymitywny lżył twojemu przyjacielowi. Nie chcę sie mądrować bo sam pewnie zaliczyłem w przeszlości podobne teksty co twój kolega nie zdając sobie sprawy z własnego prymitywizmu, oby i jemu Bóg otworzył kiedyś oczy tak jak mnie…

       1. Niech tak się stanie w imieniu Jezusa.

  4. Thmop7,
   nie musisz zrywać,jesli jestes goracy ,to bedziesz im głosił Ewangelię,a wtedy sie sami wykruszą ,odwrócą,wysmieją itd
   lub nawrócą.
   Jesli bedziesz inny niż oni,odejdą.
   W kontaktach typu praca,sasiedzi itd beda obserwować Twoje życie.

 6. Przez wyczyny rozmaitych babilończyków, którzy ośmieszają swoim zachowaniem wiarę w Boga, wielu ludzi na poziomie czuje niesmak na jakąkolwiek wzmiankę o Nim.

  1. Chodzi mnie o to, iż wydaje im się, że wierzą w Boga szerząc nienawiść…

   1. A nie tędy droga do Pana Boga. Pozdrawiam was bracia i siostry w Jezusie Chrystusie.

 7. Ostatnio szatan dosłownie bombarduje mnie takimi podpowiedxiami że tak naprawdę jest tylko szatan,że wyznając każda wiarę (łącznie z biblijnym chrześcijanstwem) czci się szatana pod różnymi postaciami

  Może ktoś się za mnie pomodlić

  1. Nag an
   pogoń go Prawdą.
   On jest kłamcą,więc mówi wszystko odwrotnie.Odwrotnie.
   Jedyny autorytet Prawdy to Pismo Swięte.
   Wez miecz Ducha-Słowo Boże i pogoń dziada.
   Czytaj lub słuchaj dużo Biblii.
   Spiewaj np.to
   https://www.youtube.com/watch?v=mTTzeDinp1M -Jezus zwyciezył to wykonało się

 8. Z dedykacją dla wszystkich którzy byli zakochani ,zakochanych, oraz tych co wkrótce się zakochają. Kocham Cię Gosiu.

  https://youtu.be/tdQ_z6LgzMQ

  1. Jak tam gąsieniczki? Dawno ich nie widziałem. 🙂

   1. Mówisz Zdzisiu i masz ??????????????????????????????? pozdrawiam Cię gorąco

    1. Wow 😀
     Dzięki 🙂
     A na zjeździe za dwa tygodnie będą?
     🙂
     Pozdrawiam.

 9. Dopóki Polskę będzie miał pod butem watykański rzym, dopóty nie będzie tu normalnie ( https://youtu.be/RK5oQ15loZc ).

 10. CześćJestemSzymek

  http://www.mediafire.com/download/ca3pvuqm6ktkzgi/2016-07-04_20.16.03.jpg

  Dzis bylem w sklepie i zrobilem zdiecie. Tak prubują ludziom wcisnąć zbawienie. Nawet nie chcialem otwierac ?

  Dziekuje ci Panie za dar poznania ❤️

 11. Piotrze,
  zgadzam się w 100%,dodam tylko ,że chodzi o kasę i….władzę.
  Pozdrowionka i jeszcze raz dzięki za Twoją pracę dla chwały Bożej.

 12. Na marginesie. Dlaczego rodzi się w tak mało dzieci? Bo ludzie nie mają wiary w lepsze jutro, są zmęczeni warunkami życia w Polsce ( powie ktoś, iż od dawna nie było w Polsce tak dobrze, ale za czerwonego ludzi do posiadania potomstwa napędzały myśli/złudzenia, iż będzie lepiej, może nie im ale ich pociechom, a teraz tych krzepiących uczuć są pozbawieni )… Swoje trzy grosze dokłada też lucyferiańskie programowanie umysłu…

  1. Chyba nikt nie zaprzeczy, iż dzieci wnoszą nutkę optymizmu do naszego codziennego życia?

 13. CześćJestemSzymek

  http://www.mediafire.com/download/qhbkedpyddp76yp/2016-07-02_10.30.53.jpg

  Powyzej chcialbym jeszcze Wam kochani bracia i siostry pokazac zdiecie z jakiegos satanistycznego rytualu, co ciekawe „px” ? Czy tego symbolu nie nosza tez ksieza katoliccy? Co to oznacza jest moze jakis znawca ? ?

  Pozdrawiam

 14. CześćJestemSzymek

  Co do dzieci, ja niestety gdy patrze w przyszlosc, ciezko siebie widze z dzieckiem. Co jak na swiecie bedzie juz bardzo zle, a nie daj Panie Boze moje dziecko nie nawroci sie ?

  Takie cos mi siedzi w glowie ?

  1. mielonka turystyczna

   wg mnie dziecko jest darem Bożym, kiedys, będąc po drugiej stronie mocy mialem podobne dylematy. To szatan podpowiada nie miej dzieci, jak je wychowasz, za co, po co ci to, żyj dla siebie itd… Bóg mówi idźcie i się rozmnażajcie. Jest takie mądre, wg mnie chrześcijańskie powiedzenie, że każde dziecko przynosi na świat swój chleb a oprócz tego całą masę radości. W końcu po coś dostaliśmy od Stwórcy pewne narządy i mężczyzna ma się połączyć z kobietą tworząc jedność :)Aaa, i fajnie jest obserwować dzieci w kontekście ich rodzicow, w końcu jest napisane „po owocach ich poznacie” :)Patrząc na dziecko, nie będąc psychologiem można wiele powiedzieć o jego rodzicach – to taki papierek lakmusowy

   1. Pamiętajmy jednak o tym, że są i tacy, którzy nigdy się nie ożenią ani za mąż nie wyjdą i nigdy nie będą mieć dzieci, jak święty Paweł czy Pan Jezus, a ich wiara jest równie miła, a służba równie cenna w oczach Boga.

    1. mielonka turystyczna

     zgoda,samo posiadanie dziecka nie stawia nas w pozycji uprzywilejowanej w oczach Stwórcy ale zakładam że dziecko któremu przekazano odpowiednie wartości chrześcijańskie i je stosuje w swoim życiu staje się miłe Panu i powiększa Jego rodzinę. Znam ludzi bezdzietnych, których postępowanie (także owoce) dalece wykracza (w pozytywnym znaczeniu) poza standardy tzw niedzielnych katolików, przez których są oni często postrzegani jako nieudaczna, pożałowania godna starokawalerka. Chlubią się tacy posiadaniem dzieci nie patrząc już na „jakość” duchową swojego potomstawa, które odzwierciedla z czasem najgorsze cechy rodziców.

 15. Wiedzieliście że dziesięć przykazań jest wpisane w ludzki kod genetyczny ???

  https://www.youtube.com/watch?v=NBo6NoiSYfw&feature=youtu.be

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish