Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Modlitwa o Polskę przed wizytą Jezuity na SDM 2016.

Jak stali czytelnicy wiedzą, z niepokojem patrzymy na najbliższe miesiące. W kwietniu i maju było ponowne oddanie Polski demonowi, czyli  Królowej Niebios. W lipcu mamy światowe Dni Młodzieży z Jezuitą Bergoglio jako gwiazdą SDM 2016. Logo tej imprezy stanowi odwrócony krzyż ANKH.

W związku z tym jest wielce prawdopodobne, iż coś nad Polska wisi. Niekoniecznie akurat w tych dniach, ale jest za duża zbieżność imprez i to wszystkie w Polsce.: ćwiczenia NATO Anakonda, Szczyt NATO, SDM.

 

 

 

Sugerowany tekst modlitwy:

 

 

(wstęp dowolny)

Boże Ojcze któryś jest w niebie, w zgodzie z Twoją wolą, ochroń nasz kraj przed zwierzchnościami demonicznymi i Królową Niebios,  której królowanie zostało ponowione w tym roku.

Niech mój kraj zostanie napełniony poznaniem Ciebie, albowiem Twoje jest królestwo, moc i chwała na wieki wieków.

Niech mój kraj zostanie napełniony poznaniem chwały Twojej (Ha  2:L14)

Niech każda zasłona rozpostarta nad naszym krajem zostanie zniszczona (Iz 25:7)

Modlę się, aby mój kraj szukał i znalazł Cię Boże (Iz 65:1)

Prosimy Cię Boże dotknij jak najwięcej serc Polaków, obudź ich i pociągnij za sobą.

Prosimy Cię Boże Ojcze o to wszystko w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

Każdy może wg własnej woli

Post od godziny 8.00 do 20.00

Jeśli uważasz, że nie wytrzymasz postu o wodzie, po prostu pomódl się o 20.00

 

 

__________

Przy okazji. Ostatnio Krzysiu z forum-chrzescijan.pl poinformował mnie o bardzo ciekawych faktach:

 

 
Do dziś miliony nazywają Polskę “Krajem Panów”, m.in. w Turcji czy Iranie

Słowo Lah/Leh, obecnie pisane jako Lech i jest utożsamiane z naszym Państwem od starożytności. Starożytna nazwa grecka naszego Państwa to Lachia (kraj Panów), po ukraińsku nadal zwie się nas Lachami, stąd powiedzenia: “Strachy na Lachy” oraz “Pamitaj Lasze, szo po Wislu, to nasze”. Litwini, mimo osiemsetletniej indoktrynacji chrześcijańskiej oraz pięćsetletniej wspólnej państwowości z Polską, nigdy nie zmienili nazwy Polski na chrześcijańską i do tej pory Polska po litewsku to Lenkija (Lęchija), a Polak to Lenkas.

Węgrzy zwą nas Lengyel i jest to połączenie dwóch słów: Lech i Angyel (Pan i Anioł), a nasze państwo zwą Lengyelorszag, co dosłownie oznacza Państwo Panów Aniołów. Ważne jest, by zrozumieć, że są to wszystkie narody ościenne Polski, które nie były chrześcijańskie w momencie zmiany nazwy Lechia na Polska i właśnie z tego powodu jej nie zmieniły. Czechy i Niemcy były chrześcijańskie i natychmiast zmieniły nazewnictwo na chrześcijańskie.

źródło: http://newsweb.pl/2016/05/18/znaki-czasu-do-dzis-miliony-nazywaja-polske-krajem-panow-m-in-w-turcji-czy-iranie/

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 3 czerwca 2016 - 20:50

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wspaniała inicjatywa. Kontynuujmy naszą walkę duchową z wiarą w moc Pana Boga.

  Niech każdy czytelnik wydrukuje sobie treść tej modlitwy i odmawia ją z dziecięcą wiarą w to, że my, czciciele jedynego Wszechmogącego Boga i Pana Jezusa Chrystusa jesteśmy pod Jego ochroną. Ufamy, że Duch Boży działa w nas i przez nas. Teraz czas, by obudzili się i powstali z kolan wszyscy ci, których Pan Jezus wybrał przed stworzeniem świata. Wstańcie i nawróćcie się na jedyną prawdziwą wiarę.

  1. detmold. Wstawiasz około 20-30 komentarzy z linkami na dzień. Ostatni raz Cie ostrzegam. W innym przypadku Cię zablokuję.

   1. Wybacz. Pomódl się za mnie, bym był nie pokrywał szronem twych skroni i nie śmiecił. Z Bogiem.

    1. Artur weź sobie słowa Karola do serca,bo to już któraś osoba z kolei,która zwraca Ci uwagę,abyś odwrócił się od tego co robisz.
     Modlę się o Ciebie,żeby Pana Jezus Chrystus pociągnął Cię do siebie,żebyś oddał Mu całe swoje życie.

   2. Hej i jeszcze ja 🙂
    Też piszę dużo komentarzy na dzień 🙂

   3. Karol Szulawiak

    Detmold

    Ciebie zwyciężyły siły demoniczne. Wybacz, ale to wyraźnie widać po Twoich komentarzach. Za bardzo martwisz się tym światem. Ten świat zepsuty był, ten świat zepsuty jest i ten świat zepsuty będzie coraz bardziej, niezależnie od tego ile będzie trwał. Patrzysz tylko na KRK jako wielki Babilon (osobiście moim zdaniem wielkim Babilonem jest Jerozolima, ale mniejsza o to). Czy Twój smutek coś na to zaradzi? Nie, nie zaradzi. Ciesz się, w końcu wyrwałeś że z tych sideł i poznałeś Chrystusa. Gdy miałem chrzest z wody nie czułem nic, tyle tylko że stres ze mnie zszedł. Gdy pomodlono się za mnie o Ducha Świętego poczułem radość, która mi się wiele razy udzielała w modlitwie, a ostatnimi czasy mam ją non-stop praktycznie. Dlaczego zamiast skupiać się na Bogu, Ty po prostu ciągle piszesz zamulony i wstawiasz jakieś linki mówiąc negatywie o KRK (o zgrozo pochodzące od syjonistów jak Kelthuz czy jak on się tam zwie.) Olej KRK, nie myśl o tym na siłę. Nie tylko w KRK idą szeroką ścieżką na zatracenie, Niech każdy zobaczy że nasz Bóg daje radość, zamiast smutku i szaleństwa. A zamartwianie się zostaw na czas modlitwy, wtedy poproś Boga by wejrzał w Twoje serce (szczerze mówiąc ja tak robię, przecież On i tak wie wszystko, więc jak bym miał mu to wszystko mówić to bezsens. Mówię tylko o konkretnych rzeczach). Świata swoim narzekaniem i smutkiem nie zmienisz. Ascetyzm to głupota, a widzę że Ty na siłę piszesz o KRK. Bóg daje nam radość i wolność od grzechu. Niech będzie błogosławione Święte Imię Trójjedynego Adonai Elohim. On żyje! AMEN!

    Adminie, proszę Cie, miej litość dla Detmolda. Jest jaki jest, ale blokowanie kogoś moim zdaniem nie ma sensu, lepiej mu pomóc.

    Chyba że daje jasno do zrozumienia że nie należy do elity kulturalnej, wtedy sam bym banował. Ale mimo wszystko detmoldowi tego zarzucić nie można.

    Wiecie co… Pomodlę się ze wszystkich sił bym mógł was zobaczyć na najbliższym zjeździe. W poniedziałek jadę za pracą. Węgrów…Trochę daleko, ale to wola Boża, jak chce to będę dojeżdżał.

    Ps. Gdzie nasz smutasek z tym smutnym nickiem „; („? Pisał, pisał i nie pisze ;/

    A właśnie. Shabbat Shalom bracia i siostry. Coś od Michała Mazura, ostatnio wrzucił do siebie na kanał na yt, chyba to mi się najbardziej spodobało o ile dobrze pamiętam.
    https://www.youtube.com/watch?v=O646vQOjIFo&feature=share
    Amen!

    Niech będzie Chwała i Cześć i Uwielbienie Temu który Był, który jest i który przychodzi. Niech on się wywyższa moim kosztem.
    Amen, przez Święte Imię Yahshua Ha Mashijah.

 2. Bardzo zastanowił mnie dziś taki tekst ,,Odwaga jest jak mięsień. Wzmacniamy ją podczas używania.” -Ruth Gordon. Po prostu mimo iż się boję to muszę stawiać czoła – tak to widzę :). Trening czyni mistrza 🙂

 3. „Smutasek”? 😀

  To moze chodzi o mnie, taak jestem ostatnio znowu smutny z powodów wiadomych o ktorych pisalem 🙂 Szkoda, ze nie moge byc na zjezdzie razem z Wami, to by bylo piekne. Moze kiedys o ile Bog pozwoli hehe

  Chwała naszemu KRÓLOWI KRÓLÓW

  1. Karol Szulawiak

   Smutasek, bo smutna buźka w nicku 😀

 4. Drogi Piotrze, jak myślisz, kraj Panów bardziej ma związek z tym iż byliśmy ludem Bożym zawsze, czy może (co nasunęło mi się po tym artykule) kraj Panów jako kraj jezuitów, dla pogan z innych krajów słowiańskich gdzie tak nas nazywali miałoby to sens.

 5. Dzisiaj zostałem ochrzczony. Chwała Bogu Ojcu i naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi.

  1. Chwała Bogu Ojcu i Panu Jezusowi Chrystusowi! Niech Duch Święty cię bracie prowadzi. Łaska i pokój Pański niechaj będą z duchem twoim!

   1. Zostałam ochrzczona wczoraj – Chwała Bogu 🙂

  2. Chwała Bogu ! 🙂 Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 🙂

  3. Też zostałam ochrzczona wczoraj – Chwała Jezusowi Chrystusowi! Dziękuję w imieniu Jezusa Piotrowi oraz wszystkim braciom i siostrom, za ten wspólnie przeżyty czas, dziękuję Magdalenie (Bożence) za wspaniałą organizację spotkania i pyszny poczęstunek. Bóg zapłać! ? Jestem bardzo zbudowana: pełna wiary i nadziei.

 6. Nasz kraj jest wyjątkowy skoro nawet Hells Angels wybrali go na bazę swojego tegorocznego zlotu 🙂 Mordercy, gwałciciele i wszelkiej maści zwyrodnialcy w sporej liczbie zjechali odziani w swe skórzane kamizelki. Polska udziela gościnności stanowczo za dużej liczbie wszelkiej maści indywiduum, których inne kraje nie przyjmują. To samo tyczy się śdm z generałem na czele i natowskich zakapiorów.

 7. Zapomniałem jeszcze modlimy się codziennie a jeśli chodzi o post to czy wybieramy jakiś jeden dzień czy każdego dnia?

 8. Poznanie Prawdy

  O admina Piotra się nie martwcie. Ps: w Kielcach jest jakiś pół maraton 50 km przed chwilą czytałem. Interesuję się ostatnio biegami, więc szukam listy najbliższych biegów.

  1. Poznanie Prawdy

   Sry ten już był, trzeba szukać następnego..

 9. idąc tym tropem…zamieńcie literki „ch” na „v”
  Mamy wówczas LEVICI

  są na to dowody, m.in. mapa z 845r określająca obecne tereny Polski jako „LEVIS”

  Ponadto, tylko do lewitów zwracano się „Panie”, „Prosze Pana”,zostało to tylko w naszym narodzie. żaden inny naród tego nie ma…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish