Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dlaczego sataniści wybrali Polskę?

Wczoraj szukając informacji na temat jak z mema wpisu  poniżej o Main kampf, natknąłem się w necie na ciekawą mapkę, która mnie zainspirowała do napisania tego tekstu bazującego na artykule źródłowym, którego link podam na dole.*

Wiele razy zastanawiałem się dlaczego Polska miała być takim mesjaszem narodów. Dlaczego 6 milionów Polaków zginęło podczas II wojny światowej.

Do dziś mówi się, iż jest to wina naszego położenia geopolitycznego. Wszak Polska leży miedzy dwoma mocarstwami: Rosją i Niemcami.

Jednak jak słusznie jest napisane w tekście, który mnie zainspirował, Polska co mało kto zauważa, była i jest centrum Jezuickiej bazy w Europie.

„Istnieją jeszcze inne, ukryte powody, dla których zgodnie z logiką satanistów wybrano Polskę na obóz zagłady. Na przykład nienawiść żywiona przez polskich katolików do twardogłowych satanistów w kurii papieskiej i jezuitów, jak również osobista żądza zemsty rodu Ledóchowskich za zhańbienie ich patriarchy. Hrabia Mieczysław Halka Ledóchowski (1822 – 1902), kardynał, metropolita poznańsko-gnieźnieński sprawował urząd prymasa Polski od 1866 przez 20 lat. Polski kościół katolicki był kościołem na wskroś prowincjonalnym. W 1867 roku, kardynał Ledóchowski objawił ludowi swoją wolę: wszystkie ceremonie religijne prowadzone mają być w języku łacińskim, a nie w języku polskim, pieśni w języku polskim śpiewać zakazał i nic nie powinno być publikowane bez jego wiedzy.

Te dekrety doprowadziły polski kler do wściekłości, ponieważ polscy katolicy – tak jak Irlandczycy przed wiekami – chcieli umieścić chrześcijańskie misteria w kontekście lokalnej społeczności. Polscy duchowni zbuntowali się przeciw Ledóchowskiemu i zwrócili się w tej sprawie o pomoc do luterańskich władz Prus, do księcia Bismarcka i cesarza Wilhelma I, w rezultacie czego kardynała umieszczono w więzieniu, upokorzono, skonfiskowano jego mienie (jakżeby inaczej), a jego rodzina popadła w niełaskę. Gdy w końcu zezwolono mu na opuszczenie Polski i wyjazd do Rzymu, ego hrabiego ex-prymasa było wdeptane w błoto.”*

Mieczysław Ledochowski

 

Mieczysław_Ledóchowski

Dla hrabiego Włodzimierza Halka-Ledóchowskiego (1866 – 1942), najpotężniejszego w historii kościoła kat. czarnego papieża od czasów Franciszka Borgii, generała zakonu jezuitów, Polska była przeklętym miejscem. Żaden wysoki rangą satanista w kurii nie nienawidził Polski bardziej niż Ledóchowski. Jest to cecha ludzi pamiętliwych i okrutnych. W czasach kadencji swojego wuja-prymasa, hrabia Włodzimierz wtajemniczony został w świątyniach Cybele (Sibylli) poświęconych w Warszawie, w Łazienkach Królewskich, na tyłach Belwederu, w pałacu (omen nomen) Czartoryskich w Puławach.*

Świątynia Sybilli.

swiatyniaSybilliWawa

Kim była Sybilla?

Sybilla, Sibylla (mitologia grecka) – wieszczka przepowiadająca przyszłość pod wpływem narkotyków

Te świątynie-kaplice miały ogromne znaczenie dla starych szatańskich, katolickich rodów. Dlaczego?! Ponieważ oprócz Watykanu, najstarszej i najważniejszej świątyni Kybele/Sybilii i Tivoli w Lacjum pod Rzymem, funkcjonowały w Europie tylko jeszcze dwie świątynie – te na terenie Polski. Warszawa była zbyt publicznym miejscem, aby niepostrzeżenie dokonywać satanistycznych obrzędów i ofiarować w ogniu dusze przeklętych, ale  pałac Czartoryskich w Puławach i wspaniale zaprojektowane świątynia Kybele z XIX wieku nadawała się do tego celu doskonale.
Gdy oddziały SS rozpoczęły czystkę, pierwszą dzielnicą objętą ta akcją była okolicach Puław. Kolejnym krokiem było  magazynowanie ludzi przeznaczonych na złożenie ich  ofierze.

Satanistyczny pentagram papieża Piusa XII o czarnego papieża Ledóchowskiego

satanistycznypentagramobozow

 

 

 

Ktoś powie: przypadek. Czyżby? To mam w tej chwili dla Was zadanie. Sprawdźcie sobie na google maps teren Kazachstanu.

Pisałem o tym na starym blogu i umieszczałem to oto foto:

kazzachstandetektyw

 

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/08/kazachstan-stolica-satanistow-kolosalny.html

 

 

To jest mój print screen, ale wolę abyście sami to znaleźli.

 

Tutaj link z google:

 

https://www.google.pl/maps/place/Lisakowsk+110000,+Kazachstan/@52.4793291,62.1844744,639m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x43cd42b5cc7c00c5:0xfadac946a313c948!8m2!3d52.5473522!4d62.5000106

 

Miejscowość Liskakovsk.

 

Pentagram jest w naukach ezoterycznych symbolem miłości, a w astrologii symbolem ośmioletniego cyklu Wenus, w którym pojawia się ta planeta w odstępach wyrysowujących na tle gwiazd właśnie pięcioramienną gwiazdę.

wenus-pentagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wenus czyli inaczej Afrodyta/Astarte/Izyda zależnie od regionu jest demonem podszywającym się za Marię.

To dlatego jest ona królową Polski.

 

Z mapki obozów wynika, że Jezuici, zbrojne ramię Watykanu, poświęcili Polskę i Polaków w rytualnym mordzie.

Aby utworzyć pentagram o najwyższej negatywnej mocy, Pius XII i Ledóchowski, generał zakonu jezuitów, zwany spowiednikiem papieża, obmyślili, że muszą stworzyć pięć obozów zagłady, w których złożą ofiarę z ludzi – po jednym obozie w każdym rogu gwiazdy.
Jednak system pięciu obozów zagłady wzbudziłby podejrzenia ze względu na swój charakter wśród wtajemniczonych w czarne sztuki satanistów innej maści. Z tej przyczyny celowo ukryto dokładne lokalizacje geograficzne obozów zagłady, umieszczając je w pozornie przypadkowo wybranych miejscach na mapie t.zw. obozów pracy. Ale w centrum tego pentagramu, w sercu złożonego systemu internowania, obozów tortur, zagłady i składania ofiary z ludzi,  Pius XII i Ledóchowski stworzyli kanał, przez który wysłali w ramach składanej ofiary osiemnaście milionów dusz skazanych i przeklętych przez szatańskich przywódców kościoła rzymsko-katolickiego.

 

Są to praktyki znane ze ST.

 

„Moloch, Molech lub Molekh – chtoniczne bóstwo fenickie i kananejskie. Nazwa wywodzi się od hebr. מלך „Melek” – król, bóg., (gr. Molóch). Identyfikowany z Adramelechem. Tak jak jemu, Molochowi miano składać ofiary z dzieci. Wzmianka o nim pojawia się w Biblii (2 Kl 23.10). Czczony jakoby pod postacią byka. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z demonów.”

Moloch przedstawiany jest zazwyczaj z piecem koło siebie lub pod sobą:

Moloch (1)

 

 

 

 

Nie muszę chyba dodawać czym były obozy koncentracyjne.

 

Ciekawy komentarz napisał człowiek pod artykułem źródłowym:

„Od kogo Hitler i jego poplecznicy brali szkołę.Cytuję: Nr.1.Civilta Cattolica. Oficjalny organ Towarzystwa Jezusowego, 1939
Faszyzm jest systemem rządów, który jest najbliższy ideałom Kościoła Rzymskiego. (Tacy synowie
kościoła katolickiego jak Musolini, Franco, i zwłaszcza Adolf Hitler, nad wyraz mocno udowodnili faszystowsko-katolickiego ducha. Ciekawe kto najpierw napisał Main Kampf, Jezuici czy A. Hitler?). Nr.2.Franz von Pappen Nuncjusz apostolski w hitlerowskich Niemczech
Nazizm jest chrześcijańską reakcją przeciwko duchowi 1789 roku. Trzecia Rzesza jest pierwszą światową potęgą, która nie tylko akceptuje, ale także wprowadza w życie zasady papiestwa.
(Nie od dziś jest to znaną rzeczą, że wszystkie wojny krzyżowe i mordowanie innowierców i biblijnie wierzących były organizowane przez papieży począwszy od 380 roku kiedy katolicki
królik wystawił edykt Tesaloński, że poganin który nie uzna katolicyzmu, ten będzie zabity a majątek będzie skonfiskowany, żydów i chrześcijan także to obejmowało. II Wojna światowa także była wojną krzyżową którą Pius XII błogosławił. Zapłata za te zbrodnie kościół otrzyma Obj. 17 i 18 rozdz.). Nr.3. Walter Schelenberg Szef niemieckiego kontrwywiadu. Norymberga – Organizacja SS. (Schutzstaffel) zorganizowana była przez Heinricha Himmlera według reguł Zakonu Jezuitów. ,,Zasady i Ćwiczenia Duchowe” Ignacego Loyoli były modelem, który Himmler pragnął skopiować kropka w kropkę…
Nr.4.Adolf Hitler
Wiele nauczyłem się od Zakonu Jezuitów. Jak do tej pory nie było na ziemi nic, co mogłoby równać się z hierarhiczną strukturą Kościoła Katolickiego..(…) Widzę Heinricha Himmlera jako naszego Ignacego Loyolę!”

 

Teraz istnieje ryzyko ponownej ofiary, stąd 1050 lecie chrztu Polski, stąd Światowe Dni Młodzieży i stąd być może ćwiczenia Anakonda i szczyt NATO.

To, że  naczelny Jezuita pan Bergoglio przyjeżdża do Polski,  można traktować za wielce niepokojące.

Jest wielce prawdopodobne, iż niebawem coś się zacznie dziać na terenie Polski i nie trzeba do tego żadnych objawień fatimskich, ale trochę logiki.

 

W takiej sytuacji niebawem ogłoszę ponownie modlitwy o Polskę w każdy piątek.

 

 

źródło artykułu na którym się opierałem cytując:

 • http://romannacht.blogspot.com/2015/07/dlaczego-wybrali-polske.html

Autor bloga jednak oscyluje chyba wokół New Age.

Zaktualizowane: 3 czerwca 2016 - 20:35

22 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jeszcze kilka lat temu uznałbym ten artykuł za wymysł skrzywionego umysłu, ale niestety światem rządzą wyznawcy diabła, wiem o tym. Poznanie tej gorzkiej prawdy i stopniowe odkrywanie kolejnych chorych wymysłów tego świata (systemu) to naprawdę wielkie cierpienie i brzemię z którym zmagam się każdego dnia.

  1. Poznanie Chrystusa zmienia o 180 * postrzeganie świata. Wtedy sprawy tego upadłego padołu zaczynają cię obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg.

  2. Świadomość, że naprawdę istnieje kult diabła i że włodarze świata są satanistami zmienia optykę i to diametralnie. Nagle wiele sprzeczności, np. obecne tu zdjęcia papieża w towarzystwie SS-manów nie dziwi tego, który wie, kto jest bogiem tych ludzi.

   1. Czy to może być przypadek- w ubiegłym roku na tej imprezie piorun ranił 33 osoby, w tym roku 51 osób.
    -http://muzyka.onet.pl/koncerty/rock-am-ring-uderzenie-pioruna-ranilo-51-uczestnikow-koncertu/k04t4y
    Bóg wyraźnie okazuje swój gniew…

    1. A zauwaz ,ze wszystkie darzenia takie ni podobne daja nam sumujacą liczbę 3…. Liczba ,ktora ma glebokie znaczenie u masonow i Jezuitow

 2. Teraz jest wszystko jasne, dlaczego Polska jest takim piekłem… Nadejdzie w końcu dzień kiedy po tym jezuickim barachle zostanie tylko smród niepamięci.

 3. Moja babcia mówiła mi, że w kościele ostatnio proboszcz często mówi o tajemnicy fatimskiej i o wojnie, żeby się modlić do ”matki boskiej” bo zostaniemy ukarani. I chyba ma rację. Zostaniemy. Ale przez te ich właśnie modlitwy do ”matki boskiej”, do których tak gorąco zachęca swoich parafian. To jest jakaś masakra… Tak bardzo chce mi się płakać kiedy mijam tych wszystkich ludzi wracających z kościoła, codziennie oszukiwanych…

  1. „Tak bardzo chce mi się płakać kiedy mijam tych wszystkich ludzi wracających z kościoła, codziennie oszukiwanych…”

   Mam dokładnie tak samo 🙁
   Prawie codziennie mijam ludzi spieszących na mszę do budynku zwanym: „kościołem” lub wracających z niej.

   1. *budynku zwanego „kościołem”

 4. Wyższe czynniki katolickie uważają nas za szubrawców i łapserdaków ( czytaj konkurencję ), której miejsce jest na stosach…

  1. Największe kłamstwo Watykanu: wmówienie ludziom, iż Polak=katolik…

 5. Co zastanawiające rzymianie tytułują teraz Maryję „Gwiazdą Nowej Ewangelizacji”… To jak dla mnie wyraźne nawiązanie do pentagramu…

 6. Pan Roman Nacht nie oscyluje wokół NE. Proszę zobaczyć jego wywiady na youtube. Śledzę jego wypowiedzi i komentarze odnośnie duchowości i świecie już od kilku lat. To bardzo mądry człowiek, wiele osób powinno się od niego uczyć postawy względem Stwórcy.

 7. Z tym edyktem to się zgadza tyle ze dla ścisłości heretykiem zostawał każdy nawet katolik który nie uznawał wiary w TRÓJCE,a która to wiara utożsamiana byla właśnie przez katolicyzm a później też jego córki. Wszystko zostalo w apokalipsie zapowiedziane wcześniej i tak się stało.

 8. Po co on tu w ogóle przyjeżdża? jest tyle fundacji które czekają na wsparcie finansowe, a Polska wydaje miliony – szacuje się 120-150 mln na ŚDM w Krakowie. paranoja.. po co to komu?

 9. Ja bym to brał niejako jako zemstę za brak prześladowań religijnych w naszym kraju

  Już na soborze w 1413 chyba delegacja Niemiecka chciała uczynić z Polaków niewolników,zresztą bronilismy tam Husa

  Zresztą,zaborcy Polski – każdy zaborca miał orła w herbie,a każdy z trzech orłów miał dwie głowy – a dwugłowy orzeł jest symbolem masonskim

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish