Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Sprzeciwstaw sę diabłu, a On ucieknie od Ciebie (Jakuba 4:7) – jak uciec od problemów.

Zac Poonen

Biblia mówi, że : ’’Imię Jezusa jest imieniem na dźwięk którego Szatan zawsze ucieknie”. Obraz jaki ma wiekszość chrześcijan w głowach to Szatan ścigający ich, oni uciekający jak najszybciej się da. Jednakże to jest dokładne przeciwieństwo tego co Biblia mówi.

Jak uważasz? Czy diabeł bał się Jezusa czy nie? Wszyscy wiemy, że Szatan bał się stanąć przed naszym Zbawicielem. Jezus jest Światłością świata i książę ciemności musi zniknąć sprzed jego oblicza.

Jezus opowiedział swoim uczniom jak widział upadek Szatana z Nieba. Powiedział, że upadek szatana był jak „błyskawica” (Łukasza 10:18) kiedy Bóg go przegnał. Jezus powiedzial Szatanowi na pustyni: „Precz Szatanie!” i ten zniknął w mgnieniu oka. Dzisiaj również kiedy sprzeciwstawiamy się Szatanowi w imieniu Jezusa, on ucieknie od nas z prędkością światła. Ciemność ucieka przed światłem.

Szatan boi się imienia Jezus. On boi się kiedy przypominamy mu, że Jezus jest Panem. Zdemonizowane osoby nie potrafią wyznać, że Jezus jest Panem, nie potrafią też wyznać, że Szatan został pokonany na krzyżu. Jest moc w imieniu Jezus by wyrzucić wszelkiego demona i przegonić wszekiego diabła z prędkością światła. Nigdy o tym nie zapomnij.

Chcę ci powiedzieć, że kiedykolwiek w twoim życiu przechodzisz przez trudności lub masz się zmierzyć z problemem nie do pokonania, kiedy przechodzisz przez coś co wydaję się nie mieć ludzkiej odpowiedzi, wezwij imienia Jezus. Powiedz mu: „Panie Jezu, Ty jesteś po mojej stronie przeciwko diabłu, pomóż mi teraz”. Następnie zaś zwróć się do Szatana i powiedz mu: „ W imieniu „Jezusa” sprzeciwstawiam ci się Szatanie”. Chcę Ci powiedzieć, że Szatan ucieknie od ciebie natychmiast, ponieważ Jezus pokonał go na krzyżu. Szatan jest bez mocy wobec Ciebie kiedy chodzisz w Światłości Boga i sprzeciwstawiasz mu się w imieniu Jezusa.

Szatan oczywiście nie chce, żebyś się dowiedział o tym, że został pokonany i właśnie dlatego nie pozwolił ci usłyszeć o tym przez długi czas. Tak właśnie powstrzymuje większość głosicieli aby nie głosili o jego przegranej.

Chcę abyście wszyscy wiedzieli to jasno, że Szatan został pokonany raz na zawsze przez Pana Jezusa na krzyżu. Nigdy więcej nie musisz się bać Szatana. On nie może już cię kłopotać. Nie może cię skrzywdzić. On może Cię kusić i może atakować. Jednakże Łaska Boga w Chrysusie zawsze uczyni Cię zwycięskim nad nim jeśli uniżysz się, poddasz się Bogu i będziesz chodził w Jego Swiatłości cały czas. Jest niesamowita moc w Światłości. Szatan, książę ciemności nigdy nie może przeniknąć do Królestwa Światłości. Jeśli Szatan ma moc nad wieloma wierzącymi, to jest dlatego, że chodzą w ciemności, żyjąc w jakiś ukrytych grzechach, nie przebaczając innym, albo będąc zazdrosnym o kogoś, albo realizując jakąś egoistyczną ambicję w ich życu itp. Wtedy Szatan przejmuje władzę nad nimi. Poza tymi sytuacjami, Szatan nie może ich dotknąć.

Nigdy nie pozwól Szatanowi by zanieczyścił twój umysł w jakikolwiek sposób. Jeśli twój umysł jest nieczysty, nie będziesz mógł użyć imienia Jezus skutecznie przeciwko Szatanowi. Imię Jezusa nie jest jakąś magiczną mantrą, która może być powtarzana by odeprzeć zło. Nie ! Musisz poddać sę Bogu najpierw. Tyko wtedy diabeł ucieknie od ciebie kiedy mu sie sprzeciwstawisz. Jednak diabeł nie będzie się ciebie obawiał jeśli nie poddasz każdej dziedziny życia Bogu.

Oddaj więc całkowicie twoje życie Chrystusowi – właśnie teraz – i zdecyduj, że będziesz żył w pełni i tylko dla niego od teraz.

tekst z forum-chrzescijan.pl dzięki Dominikowi.

____________________

 

Wielu chrześcijan się zmaga z masą problemów. Część z nich owe uciski ma jak w tekście, spowodowane ukrytym grzechem.

Osobiście jestem atakowany ostatnio z wielką siłą, ale to dlatego, że ciężko mi jest przebaczyć pewnej osobie, której dałem bardzo dużo dobra, a ta osoba dała mi wiele zła. Do tej osoby zło wróci, ale ja daje furtkę demonom.

Problem polega na tym, że osoba ta, w swej nienawiści co jakiś czas mnie atakuje.

Tak więc, pomyślcie, jeśli jesteście Bogu oddanymi ludźmi, ale macie wiele ucisków, to zastanówcie się nad taką właśnie furtką dla zła.

 

Zaktualizowane: 24 lutego 2016 - 09:26

15 komentarze

Dodaj komentarz
 1. w imieniu Jezusa dziękuję 🙂

  1. To się przyłączę do podziękowań, a jest za co 🙂

 2. Dziękuję również za ten tekst. Bardzo potrzebowałam coś takiego usłyszeć. Boże przyjdź już.

 3. Wiem ze to nie jest moja sprawa, ale Czy chciałby Pan żebym się modliła za pana w sprawie wybaczenia?

  1. Bardzo proszę pomódl się za mnie również o uwolnienie od demonów. Proszę również innych o modlitwę. Dziękuję.

 4. Najtrudniej jest wybaczyć sobie.

 5. http://pokazywarka.pl/kaczmarek/ Proszę się do tego ustosunkować. Autor obarcza chrześcijaństwo winą za rozkład cywilizacji i niszczenie ludzi oraz wszelkie inne plagi.

 6. To zablokuj tą osobę albo przy najbliższym ataku powierz całą sprawę Jezusowi.

 7. Sprzeciw sie mu to i ucieknie ale wróci bo to uparta bestia i zaatakuje ze zdwojoną siłą tam gdzie najbardziej boli. Ja dałem się sponiewierać wczoraj, zeszmaciłem się i chyba upaść niżej juz nie moge. Wstydzę sie teraz tak że nie moge w lustro spojrzeć. I jaki ze mnie Chrześcijanin? D….. nie Chrześcijanin…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish