Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Przemysł kurczakowy. Cała prawda.

https://www.youtube.com/watch?v=XqjYuccO5_8

Nie wiem jak Wy, ale kurczaków wogole nie jadam, a jajka kupuje na bazarach od starszych pań ze wsi. Choc są i takie, które sprzedają je z farm.

Zaktualizowane: 23 lutego 2016 - 16:17

29 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie obejrzę tego, nie jestem w stanie dziś.

  To nie chodzi o to co jemy, czego nie jemy i skąd jest to co jemy. To zupełnie inny temat.

  Chodzi o to, że stworzyliśmy obozy koncentracyjne. My, ludzie. 🙁

  1. Obozy ? jak wyobrażasz sobie w dzisiejszych czasach zaspokojenie potrzeb żywnościowych ludzkości. Po prostu innego wyjścia nie ma chyba, że dasz propozycje. Polowania, hodowla bydła, pola uprawne odpadają – powierzchnia, wydajność.

   1. W dzisiejszych czasach nawet na pustyni da się w niedużej kopule zasadzić jedzenia zdolnego do zaspokojenia twoich potrzeb.
    Zdajesz sobie sprawę, ile takie bydło je? Ile kg roślin jest potrzebne do „wyprodukowania” kg mięsa?

  1. Podobno są ludzie którzy żywią się światłem, eterem ( kosmiczną energią ), powietrzem. Nie wiem jednak, czy to nie są bujdy.

   1. Rafał z Wrocławia

    Rodzaju(1:29) Potem rzekł Bóg: Oto daję wam wszelką roślinę wydającą nasienie na całej ziemi i wszelkie drzewa, których owoc ma w sobie nasienie: niech będzie dla was pokarmem!

    Też kiedyś słyszałem opowieści ludzi którzy twierdzili, że nic nie jedzą. Ile w tym prawdy nie wiem. Ale z powyższego wersetu wiem, że rośliny są dla nas stworzone na pokarm. Ja akurat jem też mięso ale co do roślin nie mam wątpliwości żadnych 🙂

 2. Dlaczego umieramy…https://youtu.be/Jj4Y8t8Qmx8. Świat pozagrobowy według Słowian.

 3. Nie obejrzałam do końca. Straszne 🙁 Fabryka, zwyczajna fabryka i ludzie tam pracujący jak roboty (bez refleksji, że mają w swych rękach żywe istoty) 🙁
  Żyję nadzieją, że to nie potrwa długo.

  Przyjdź Panie Jezu, uwolnij Twoje stworzenie !

  1. dokładnie Magdaleno to samo pomyslałem. Kurczaki jak kurczaki, poza naturalnym środowiskiem, ale ze ludzie się godzą pracować w takich obozach koncentracyjnych dla kurczaków..

 4. no właśnie kosmiczną energią pytanie czy to nie jest czasem otwieranie się na siły demoniczne. A co do filmiku – strach oglądać.

 5. JEREMIASZ

  16:16-18

  16 Oto posyłam po wielu rybaków – wyrocznia Pana – by ich wyłowili, a następnie poślę wielu myśliwych, by polowali na nich na wszystkich górach i na wszystkich pagórkach, i we wszystkich rozpadlinach skalnych. 17 Albowiem oczy moje patrzą na wszystkie ich drogi; nie mogą się skryć przede Mną i nie może się ukryć ICH NIEPRAWOŚĆ przed moimi oczami. 18 Odpłacę im przede wszystkim w dwójnasób za nieprawość i ich grzech, za to, że zbezcześcili moją ziemię trupami swoich bałwanów i napełnili swoimi obrzydliwościami moje dziedzictwo».

  23:1-4

  1 «Biada pasterzom, którzy prowadzą do zguby i rozpraszają owce mojego pastwiska – wyrocznia Pana. 2 Dlatego to mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy mają paść mój naród: Wy rozproszyliście moją trzodę,
  rozpędziliście i nie zatroszczyliście się o nią; oto Ja się zatroszczę o nieprawość waszych uczynków – wyrocznia Pana. 3 Ja sam zbiorę resztę swego stada ze wszystkich krajów, do których je wypędziłem. Sprowadzę je na ich pastwisko, by miały coraz liczniejsze potomstwo. 4 Ustanowię zaś nad nimi pasterzy, by je paśli; i nie będą się już więcej lękać ani trwożyć, ani trzeba będzie szukać którejkolwiek – wyrocznia Pana.

 6. ZACHARIASZ 11:4-5

  4 Pan tak do mnie powiedział: «Paś owce przeznaczone na zabicie, 5 które kupcy zabijają bezkarnie, a handlarze mówią: „Wzbogaciłem się, niech będą dzięki Panu”, a pasterze nie mają dla nich litości.

  IZAJASZ

  1:10-11

  10 Słuchajcie słowa Pańskiego, wodzowie sodomscy, daj posłuch prawu naszego Boga, ludu Gomory! 11 6 «Co mi po mnóstwie waszych ofiar? –
  mówi Pan. Syt jestem całopalenia kozłów i łoju tłustych cielców.
  Krew wołów i baranów, i kozłów mi obrzydła.

  11:15-16

  15 Gdy wyciągniecie ręce, odwrócę od was me oczy. Choćbyście nawet mnożyli modlitwy, Ja nie wysłucham. Ręce wasze pełne są krwi. 16 Obmyjcie się, czyści bądźcie! Usuńcie zło uczynków waszych przed moich oczu! Przestańcie czynić zło!

  40:5-6

  5 Wtedy się chwała Pańska objawi, razem ją wszelkie ciało zobaczy,
  bo usta Pańskie to powiedziały». 6 Głos się odzywa: «Wołaj!» –
  I rzekłem: Co mam wołać? – «Wszelkie ciało to jakby trawa, a cały wdzięk jego jest niby kwiat polny.

  66:3 Jest taki, co zabija w ofierze wołu, a morduje człowieka;

 7. NAHUM 2:11-12

  11 Pustkowie i bezludzie, i zniszczenie, i serce omdlewające, i chwiejące się kolana, i skurcz we wszystkich biodrach; a twarze wszystkich utraciły krasę7. 12 Gdzież [teraz] jaskinia lwów i owo żerowisko lwiątek, gdzie chodził lew, lwica i szczenię lwie, a nikt nie trwożył.

  Tak jak inni skrybowie czasów ST i Esseńczycy, Nahum używa lwa jako symbolu mięsożerstwa. Duszenie zwierząt (np. ptactwa) było często spotykane wśród Żydów, choć formalnie zabraniało tego prawo.

  AMOS

  5:21-22

  21 7 Nienawidzę, brzydzę się waszymi świętami. Nie będę miał upodobania w waszych uroczystych zebraniach. 22 Bo kiedy składacie Mi całopalenia i wasze ofiary, nie znoszę tego, na ofiary biesiadne z tucznych wołów nie chcę patrzeć.

  6:4

  Leżą na łożach z kości słoniowej i wylegują się na dywanach; jedzą oni jagnięta z trzody i cielęta ze środka obory.

 8. MICHEASZ
  Ofiary ze zwierząt, mięsożerstwo jest ukazane jako idolatria; Zniszczenie świątyń, gdzie składano takie ofiary w Jeruzalem i Samarii.

  1:5-7

  Jaki występek Jakuba? Czy nie Samaria? Co za grzech2 domu Judy? Czy nie Jeruzalem? 6 «Przeto uczynię Samarię rumowiskiem na polu, miejscem pod uprawę winnicy; kamienie jej stoczę w dolinę i obnażę jej fundamenty.
  7 Wszystkie jej bożki będą potłuczone i cały jej dorobek3 w ogniu spalony. Wszystkie jej posągi rozbiję w gruzy, bo z zapłaty nierządnicy3 są zgromadzone3 i w zapłatę nierządnicy się obrócą».

  6-6:8 „Istota prawdziwej religii”

  6 «Z czym stanę przed Panem, i pokłonię się Bogu wysokiemu? Czy stanę przed Nim z ofiarą całopalną, z cielętami rocznymi? 7 Czy Pan się zadowoli tysiącami baranów, miriadami potoków oliwy? Czy trzeba, bym wydał pierworodnego mego za mój występek, owoc łona mego za grzech mojej duszy?5 8 Powiedziano ci, człowiecze, co jest dobre. I czegoż żąda Pan od ciebie, jeśli nie pełnienia sprawiedliwości, umiłowania życzliwości i pokornego obcowania z Bogiem twoim?6»

  DANIEL
  Wizja drzewa życia przedstawionego w Genesis

  10 Patrzyłem, w moim łożu, na obrazy [istniejące] w mojej głowie, a oto Czuwający2 i Święty2 zstępował z nieba. 11 Wołał On głośno i tak mówił:
  „Wyrąbcie drzewo i obetnijcie gałęzie, otrząśnijcie liście i odrzućcie owoce! Zwierzęta niech uciekają spod niego, a ptaki z jego gałęzi!
  12 Lecz pień jego korzeni pozostawcie w ziemi, i to w okowach z żelaza i brązu wśród polnej zieleni. Niech zwilża go rosa z nieba, a trawę polną niechaj dzieli ze zwierzętami!

  11 Daniel zaś powiedział do strażnika, którego ustanowił nadzorca służby dworskiej nad Danielem, Chananiaszem, Miszaelem i Azariaszem: 12 «Poddaj sługi twoje dziesięciodniowej próbie: niech nam dają jarzyny do jedzenia i wodę do picia. 13 Wtedy zobaczysz, jak my wyglądamy, a jak wyglądają młodzieńcy jedzący potrawy królewskie i postąpisz ze swoimi sługami według tego, co widziałeś». 14 Przystał na to żądanie i poddał ich dziesięciodniowej próbie. 15 A po upływie dziesięciu dni wygląd ich był lepszy i zdrowszy niż innych młodzieńców, którzy spożywali potrawy królewskie. 16 Strażnik zabierał więc ich potrawy i wino do picia, a podawał im jarzyny.

  (Król poddaje próbie Daniela i jego towarzyszy (wegetarian)…

  20 We wszystkich sprawach wymagających mądrości i roztropności, jakie przedkładał im król, okazywali się dziesięciokrotnie lepsi niż wszyscy wykładacze snów i wróżbici w całym jego królestwie.

 9. JOEL
  Jedzenie mięsa będące przeszkodą w zbawieniu jest koneptem podtrzymywanym wciąż przez Hindusów i pierwotnych Żydów, jednak już nie przez ortodoksyjny judaizm. Lew w Księdze Joela jest symbolem mięsożerstwa.

  W Księdze Joela ludzie judaizmu nie tylko zostali podbici przez nacje jedzące mięso, ale sami zdecydowali się przejąć ich sposób życia. Jednocześnie przestali cieszyć się naturą, gdyż natura jest kontrolowana przez Boga.

  1:6-10

  6 Nadciągnął bowiem naród przeciw mojemu krajowi, mocny i niezliczony,
  zęby jego jak zęby lwa, a zęby trzonowe ma jak lwica. 7 Winnicę moją uczynił pustkowiem, a moje drzewo figowe połupał: obnażył je zupełnie i porzucił, tak że gałęzie ich pobielały. 8 Narzekaj, jak dziewica przepasana worem, nad oblubieńcem swojej młodości! 9 Zniknęły ofiary: pokarmowa i płynna, z domu Pańskiego. Okryjcie się żałobą, kapłani, słudzy Pańscy! 10 Spustoszone jest pole, w żałobie jest ziemia, bo spustoszone jest zboże, wysechł moszcz, zwiędło drzewo oliwne.

  Joel, co typowe dla późnych proroków, postrzega dewastację jako zapłatę za wcześniejsze czyny, za przyjęcie sposobu życia swoich ciemiężców. W jego słowach widzimy echa wiadomości przekazywanej przez innych proroków, a także Mojżesza (Zwoje znad Morza Czarnego). Wiadomość tę można streścić tak: Pozostan wegetarianinem, nawet jeśli inni wokół Ciebie nie są.

  2:19

  Odpowiedział Pan i rzekł swojemu ludowi: «Oto Ja wam posyłam zboże i moszcz, i oliwę, i nasyćcie się nimi, i nie wydam was więcej na pohańbienie między poganami.

  2:22

  Nie lękajcie się, polne zwierzęta, bo zielenią pokryło się pastwisko na stepie, bo drzewa [znów] rodzą owoce, drzewo figowe i krzew winny plon przynoszą.

  Wizja Joela dotycząca pokoju dla wszystkich stworzeń żyjących pokrywa się z wizją Izajasza:

  2:28 wyleję Ducha mego na wszelkie ciało […];

  PSALM 5:10

  Bo w ustach ich nie ma szczerości,
  ich serce knuje zasadzki,
  >>>ich gardło jest grobem otwartym<<<,
  a językiem mówią pochlebstwa.

 10. wczoraj widziałam filmik jak imigranci ( prawdopodobnie wcześniej zgwałcili ) rzucili biednego osiołka w przepaść… wszystko zrozumiem ale tak bezsensownie zabijać a jak się cieszyli, śmiali…. całą noc mi się to śniło. A jak się bronił biedny osiołek… 🙁

  wiem ze nie ma to porównania do morderstwa na ludziach ale moim zdaniem należy uszanować każdego- czy ma futerko czy czy jest człowiekiem

 11. ryby i kaczkę, ale nie dziwaczkę 🙂

  1. Kaczkę trudno zmiekczyć 😉 Nasza pierwsza była twarda i mało słona 🙂 na szczęście ziemniaki były ok

   1. Teraz już nie jemy, za duże nakłady finansowe 😉

   2. generalnie rzadko jem mięso.

    Moj problem polega na braku koncepcji w jadlospisie wege

    1. Jestem spawaczem pracuję bardzo ciężko fizycznie, ale jednak staram się wyeliminować mięso z mojego jadłospisu
     aktualnie zatrzymałem się na drobiu i rybie mam nadzieję że i z tym sobie w między czasie poradzę

  2. jem kaczkę, aby problemy spływały po mnie jak po kaczce

 12. Po obejrzeniu tego filmiku stwierdzam że ludzi ci nie mają serca i uczuć traktują te kurczaki jak przedmioty do użytku. A do tego zaczyna mnie brzydzić coraz bardziej to jedzenie ze sklepu szczególnie mięso.

  1. Z moja wrażliwą natura pewnie wynosiłabym te kurczaczki w kieszeniach 🙂

 13. Systemu z założenia złego nie da się naprawić. Jego trzeba obalić.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish