Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

„Super Bowl 50 Halftime Show pełen symboliki iluminackiej i pro LGBT”

superBowal2016

 

Geoffrey Grider

 

Kontynuując w tym samym tonie, który trwale ugruntował się na przestrzeni kilku ostatnich lat, Super Bowl 50 Halftime Show stanowił nieprzerwaną kawalkadę symboliki pro LGBT oraz iluminackiej, forsując wrażliwość Jednego Świata. Począwszy od wszystkiego w kolorach tęczy po samą scenę w kształcie sekciarskiego, newage’owego krzyża, którego środek był kłębiącym się bezładem, przesłanie trafiało w samo sedno. Super Bowl 50 był dla pokolenia Jednego Świata.

 

Na poniższych zdjęciach wyraźnie widać platformę w kształcie obelisku w połączeniu z krzyżem i napierającym tłumem ludzi, co symbolizuje globalną akceptację agendy Jednego Świata.

 

Znowu nadciągnął szatański rytuał Super Bowl Halftime. Zobaczcie, jak działa ów atak duchowy. Miejcie się na baczności. W świecie niewidzialnym toczy się duchowa bitwa, a jej odbicie oglądamy na największej scenie świata.

 

W tych przedstawieniach nie chodzi już dłużej o muzykę. Chodzi o „przesłanie”. Wszystkim, na co ci wszyscy ludzie czekają jest ich namaszczony „posłaniec”. Antychryst. To wszystko, czego ten niezbawiony świat może oczekiwać, że otrzyma. Ale dla tych z nas, którzy są zbawieni, jest oczekiwanie „błogosławionej nadziei” obiecanej wszystkim narodzonym na nowo, obytym we krwi wierzącym.

 

Tłumaczył Jacek. Dziękuję

 

Zaktualizowane: 9 lutego 2016 - 11:08

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Witam wszystkich 😉 może nie na temat ale ostatnio w serialu Świat według Kiepskich , Marian Pażdzioch tłumaczył jak ten świat się kręci Ferdkowi bo nie rozumiał tematu kosmitów . I powiedział że na Ziemi żyje może 10 % prawdziwych ludzi a reszta to mutanty . Bardzo dużo ostatnio w tym serialu jest wtrącanych takich wątków . Niby ludzie myślą że serial jest dla debili . Ale serial pokazuje cechy normalnych ludzi i ich zachowań . Nie trzeba szukać daleko ale w takim serialu już od dawna wtrącają ukryty przekaz adotyczący NWO , Antychrysta , Demonów itd.
  pozdrawiam wszystkich serdecznie

  1. ja kiedyś namiętnie oglądałem namiętnie Swiat wg Kiepskich, ale dla tego ukrytego przesłania. Wiekszość ogląda tak dla smichu, ale tj ukryte studium socjologiczne

  2. W jednym odcinku Ferdek powiedział do Waldka: „Rockefeller to ty nie jesteś”
   Albo Marian do Ferdka jak mu czegoś tam nie chciał zrobić z małe pieniądze: „Rockefeller zasrany”.
   Też przewija się to nazwisk, nazwisko jednego z czołowych rodów Iluminatów, więc Świat według Kiepskich wcale nie musi być tylko głupkowatym serialem komediowym.

   1. Albo jeszcze była taka sytuacja, że chyba tam cena czegoś podrożała i Marian powiedział, że to: „spisek Masonów”.

    1. haha, tak to prawda, wiadomości, podpowiedzi są wszędzie wokół nas, czasem w formie żartu czasem odwrotnie, a najważniejszym kontekstem do tego jest Słowo Boże, dlatego świat chce je „uwalać”,
     np to co ja czy groxt pokazuje u siebie to tylko kawałek tego wszystkiego, to jest naprawdę głębokie,
     i to żaden gnostycyzm, wystarczy sie przyjrzec i przejrzeć z Bogiem na oczy
     np VIVALDI – V – 5 królestwo (gdzie łączą zelazo z gliną) waldi = waldek = cycu, cycki – stacja nuklearna w san diego gdzie w okolicy jest jezioro przypominające dziurkę do klucza i inne ciekawe figury rysowane przez drogi i granice stanów itd z tymi cyckami to chodzi o to że w pewnych legendach była mowa o „narodzinach przez piersi”- dlatego Ariana i inne gwiazdki często pokazują piersi-stanik który wybucha, strzela czy coś podobnego, jak narodziny dusz itp

     1. Adi, Adi, Adi… Jakby na to tak patrzec, to wszysko może być symbolem. Trzeba uważać żeby się w tym nie pogubić. Ps.Podaj mi adres Twojego kanału na yt. bo zgubiłem.

  1. Mati, ale musisz sprecyzowac przynajmniej jakos ogolnie problem

 2. Totalny obłęd. Jak długo to światowe szaleństwo jeszcze potrwa? W tym stanie wszechobecnego rozkładu nie da się żyć…

 3. Jak dotrzeć do ludzi dla których wiara jest urojeniem? Którzy mówią, że to czego nie można zbadać materialnie to nie istnieje? No jak?

  1. zaproponuj szczegóły – archeologia biblijna, proroctwa i ich matematyczna precyzja (same mesjańskie wystarczą) itd
   jak to ktoś olewa, to znaczy że nie chce zwyczajnie , chce wierzyć w coś innego

 4. Masakra.”Obejrzyj film dla szatana”:
  http://www.antyradio.pl/Film/Duperele/Obejrzyj-ten-film-dla-szatana-6419
  Sataniści propagują ohydny horror „The VVitch”.

  1. faktycznie „fajna akcja promocyjna”, widac jakie idee stoja za filmem

  2. Taka ciekawostka, słowo farmacja pochodzi od greckiego słowa pharmakeia (φαρμακεία) co znaczy: magia, czary, zaklęcia

   Występuje w Apokalipsie w odniesieniu do upadku Wielkiego Babilonu.

   I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy; gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami(pharmakeia) twymi dały się zwieść wszystkie narody. Apokalipsa 18:23

   http://biblehub.com/greek/5331.htm

   1. podobno homeopatia to coś takiego

    1. Medycyna alopatyczna jest ingerencją w ciało: chirurgia, chemiczne medykamenty. Usiłuje udowodnić, że Boski zamysł był nieidealny, że organizmowi trzeba pomóc, ulepszyć go. Bóg dał wszystko by być zdrowym, ale świat znalazł innych bogów i lekarz-medyk czy producent lekow stali się od Boga ważniejsi.

     1. Kobieta ma być zawsze piękna, w ciąży też, bo inaczej facet może sobie znaleźć zastępstwo, takie czasy. Więc w ciąży obowiązkowo makijaż (chemia), lakier do paznokci (chemia, zmywacz lakieru też, tipsy również), farbowanie włosów (chemia). Kilkanaście USG (NIE SĄ OBOJĘTNE DLA PŁODU!), sztuczne suplementy witamin, nierzadko hormony. Poród w pełni zmedykalizowany wśród szpitalnych bakterii i wirusów, potem zastrzyk z witaminą K w pierwszych minutach życia, azotan srebra na oczy, dwie szczepionki w pierwszej dobie i wysyłamy to chemiczne dziecko do domu z mamą. Zamiast piersi butelka i smoczek, zamiast przytulenia mamy – Miś szumiś. Mama w końcu musi mieć czas dla siebie żeby jej nie zostawił mąż, bo się zaniedbała.. Potem masz jeszcze naście szczepień, antybiotyki na byle kaszel, chemię w jedzeniu, chemię w domu, fale radiowe, smog i inne, do wyboru do koloru a medycyna ma klienta na całe życie. Nie na tyle by go wykończyć choć i to się zdarza, ale na tyle by najpierw jadł suplementy, bo dieta uboga (bo chemia), potem leki na serce/cukrzycę/nadciśnienie/tarczycę… potem raka (chemia!!!) (leczymy tym czym struliśmy a mówią, że homeopatia to zło ;)) a na końcu chirurg wkroczy i powycina raka wiedząc, że i tak odpowiedzialność zerowa, bo na raka nie ma leku. Do piachu, dziękujemy, że się na Tobie wzbogaciliśmy.

 5. Paweł Misiaszek

  Kompletnie nie siedzę w filmowych nowościach itp., ale myślę, że to może Was zainteresować… Jak wiadomo, najważniejsze jest wyświetlane podczas meczowych przerw – Czyli wytwórnie chwalące się produkcjami i występy muzyczne.
  Poniżej to pierwsze:

  http://www.filmweb.pl/news/Super+Bowl+2016%3A+Bourne,+Deadpool,+X-Men+i+inni+w+najdro%C5%BCszych+spotach-115696

  Szczególnie „ciekawie” wyglądają:
  „X-Men: Apocalypse” i „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” – oczywiście nie mam zamiaru tego oglądać, bo to strata czasu, ale na pewno Ktoś obyty znajdzie tam wiele odniesień i dokona dogłębnej analizy… Zresztą same trailery są już bardzo wymowne.

  1. wiem że kapitan ameryka reprezentuje stronę gwiazd, a ten ironman (ten czerwony) szatana – dosłownie nawet w komiksach robił coś jak NWO i miał wiezienie nr 42 (jak 42 miesiace dla bestii), nawet na plakatach przedstawiają go jako czerwoną mgłę – jina, ma swoją wieżę i sprzedaje broń na wojny

 6. samo logo jest proste: 50 = 5 królestwo, piłeczka futbolowa = bomba, superb owl = wspaniałą sowa (bohemian groove wiecie, moloch)

 7. Ludziom tak mieszają na różnorakie sposoby w umysłach, by nie wiedzieli co jest prawdą, a co kłamstwem…Programują zadowolonych z siebie niewolników, którzy ochoczo przyjmą znamię bestii…Obyśmy byli obdarzeni pieczęcią Boga i zostali zbawieni. Przyjdź Jezu, Królu i Zbawco nasz!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish