Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uchodźcy, imigranci, kryzys migracyjny i islamska inwazja na Europę

Ciekawy wykład, jeśli jeszcze ktoś nie oglądał

 

Zaktualizowane: 9 lutego 2016 - 12:54

14 komentarze

Dodaj komentarz
  1. potwierdzam słuchałem w tv

  2. ,,Uchodźcy dostaną 500 zł na dziecko? Tak, jeśli z nami zostaną”

   Po prostu brak słów. Będzie ciężko :/

   1. rząd Polski dba wg tego o interes Polaków i Polek? teraz wychodzi, że lepiej będą mieć w naszym kraju uchodźcy, niż przeciętna polska rodzina, która martwi się jak związać koniec z końcem.

  3. Oni przecież z myślą o uchodźcach wprowadzili te 500+ a nie o Polakach.

   1. Niestety, obawiam się, że tak właśnie jest.

 1. Obejrzałem i średnio mnie to „rusza”. Może kogoś ten temat bulwersuje, kogoś obraża a inny zaś powie, że to stek bzdur, że Europa musi być taka i owaka a nie inna. Państwa upadają, zasady upadają upada cała cywilizacja i wszystko dąży do chaosu. I tego właśnie chaosu potrzebuje garstka wybranych by zaproponować wszystkim ciemnym baranom rozwiązanie. Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że szara ciemna masa przyjmie każde rozwiązanie jakie im się podsunie pod nos gdyż utraciła zdolność samodzielnego myślenia i co więcej obowiązek myślenia przerzuciła na kogoś tam bliżej nieokreślonego (ustawodawca, ksiądz dobrodziej, UE tutaj niech sobie już każdy wybierze). Ja widzę rozwiązanie tego kryzysu w sposób bardzo krwawy i rzeźniczy. Każdy kto chce tu zamieszkać powinien być na granicy witany cysterną świńskiej krwi i ścierwa z rzeźni. Proste, skuteczne i jak już mówiłem krwawe 😛 W Polsce witamy chlebem i solą proponuję zatem do chlebka nieco smalczyku jak zeżre to prosim a jak nie to won 🙂 Można by też utworzyć świński pas graniczny – zakupić odpowiednią ilość prosiaczków i niech się pasają wzdłuż granic gwarancja szczelności granicy murowana 🙂 To tak żartem oczywiście bo ogólnie rzecz biorąc cała ta sytuacja śmieszna w ogóle nie jest.

 2. Nie walczymy z ciałami materialnymi, a nadziemskimi duchowymi zwierzchnościami owe ciała kontrolującymi…Muzułmanie to dopust Boży, przekleństwo na które w pełni zasłużyliśmy…Trzeba się gorąco modlić, ewangelizować i dawać przykład, by Polacy i Polki obudzili się z tego babilońskiego snu i by jak najwięcej z nich było zbawionych, a nie potępionych.

 3. telefony.komórkowe.100. lat. temu https://youtu.be/0CLbCsROk_c. Nie na temat, ale ciekawe. Czyżby oświeceni przez Lucyfera mieli dostęp do technologi o której się nie śni zwykłym ludziom? Dziwnie wielkie stopy ma ta osoba oraz ponoć ma rogi…

  1. Zdobyć marszem instytucje, by cierpieli niewinni ludzie…

 4. Obejrzałem właśnie film na pejsbuku który gdybym wiedział jak tu wrzucić to zamieściłbym ale nie wiem więc kto chce może odwiedzić mój profil i go obejrzeć. Pokazuje on prawdziwych uchodźców starców, kobiety i dzieci ale o nich się nie mówi bo to łachmaniarze ze wschodu, na których żadnego interesu sie nie ubije w przeciwieństwie do dziczy z Arabii i Afryki! Jestem w szoku, załamany, bez chęci do czegokolwiek! Jak widzę te dzieci to aż się poryczałem. Ludzie ratują dzieci wywożą je czymkolwiek co jeździ z nalepionymi na szybach kartkami „dieti” w nadziei, że nie będą do nich strzelać gdy zobaczą napis!!! Czytałem właśnie najnowszy wpis na blogu o „dojrzewaniu do kary za grzechy” Ten świat spodlił się już totalnie i nie ma racji dalszego bytu! Człowiek to zwykłe zwierzę ileż będziemy czekać na sąd??! Myślę, że już niedługo bo Bóg dłużej tego nie zniesie! Patrzy na krzywdę ludzkich dzieci i odlicza…. I czy będzie miał wzgląd na kilku sprawiedliwych jak w Sodomie? Może ale wątpię bo większość rodzaju ludzkiego jest już skażona jak za czasów Noego!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish