Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Blackstar – Davida Bowie: Prawdopodobna okultystyczna interpretacja

Niedawno, 10 stycznia zmarł Bowie Dawid. Świat jak zwykle ubolewał nad człowiekiem tego systemu..

Poniżej analiza tego chorego  teledysku Dawida Bowie, ale UWAGA – z punktu widzenia gnostyka. Kogoś przeciwnego Bogu, a więc jest to tekst niebezpieczny jeśli potraktujemy go jako cos ostatecznego i mądrego.

Umieszczam ten tekst tylko po to, by pokazać jaki oni mają cel i jak ludzie dają się nabrać na tego typu interpretacje.

 

Uwaga. Poniżej niezbyt miłe wycinki z teledysku niczym horror.

 

Kyle B. Stiff
Dziwny teledysk do nowej piosenki Davida Bowie Blackstar może być czymś więcej niż tylko szalonym kolażem przypadkowym obrazów. Jest pełen okultystycznych odniesień! Znaczenie może być znalezione tylko wtedy, gdy jesteś gotowy znieść komfortowe pomysły i wejść w świat bogów i symboli i nieoczekiwanych korelacji.
Oto teledysk:

 

 

 

Na początku teledysku kobieta z ogonem odkrywa martwego astronautę. Może to być bezpośrednie odniesienie do „starożytnych kosmitów” lub „starożytnych astronautów/paleoastronautów”, popularnej teorii, że kosmici brali udział w początkowym rozwoju człowieczeństwa. Zauważ, że kobieta ma ogon, zatem jest w części zwierzęciem. Według paleoastronautycznej teorii pozaziemscy Elohim lub Annunaki(„ci, którzy przybyli z nieba na ziemię”) spotkali prymitywnych małpoludzi, majstrowali przy ich genach, tworzyli różne rasy niewolnicze, kończąc na obecnych ludziach. Zauważ, że kobieta jest zachwycona czaszką, która jest inkrustowana klejnotami i jest po prostu poza ziemskim zrozumieniem. Zabiera ją do swoich ludzi, którzy są zachwyceni, tak jak jaskiniowcy byliby zachwyceni komórkami. Ludzie, którzy wierzą w tę teorię często się zastanawiają nad zachwytem jaki musiał czuć prymitywny człowiek patrząc na rakiety, skafandry i komputery używane przez naszych pozaziemskich gości lub protoplastów.

 

Albo jeśli chcesz ominąć teorię o starożytnych kosmitach i udać się prosto do symboliki, kobieta-zwierzę może być artystą, jedną z tych wizjonerów, którzy widzą to, czego normalni ludzie nie mogą. Patrzy na śmierć i dziwy w podróży do miejsca, którego nie widzimy. Zamiast patrzenia w czarne oczodoły czaszki i bycia przerażona własnym nieuchronnym końcem(i nabawieniu się kilku denerwujących nerwic), nie widzi nic poza czymś pięknym i tajemniczym. Przynosi swoją zdobycz do swoich ludzi, co jest czymś, co każdy artysta powinien zrobić, i wszyscy się z tego cieszą, co jest czymś, co wykształcona publiczność powinna zrobić.
Następnie widzimy Davida Bowie, którego oczy były zakryte ze sztucznymi oczami w ich miejscu. Myślę, że jest to gnostyckie odniesienie. Gnostycy byli wczesną chrześcijańską sektą – możliwe, że oryginalną chrześcijańską sektą, zależnie od tego, kogo zapytasz. Ich pisma byłyby dziwne i niepokojące dla dzisiejszym Chrześcijan, ponieważ Gnostycy wierzyli, że Bóg ze Starego Testamentu był złym demonem. Według Gnostyków, powstał przez przypadek, a ponieważ był ślepy i obłąkany, nie widział innych bogów przez co wierzył, ze był jednym istniejącym bogiem. Z tego punktu widzenie wiele wrednych rzeczy zrobionych przez Boga ze Starego Testamentu nabrało trochę więcej sensu.

(popatrzcie jaki atak na Boga-admin)

Bóg Starego Testamentu jest znany pod wieloma imionami jak np. Yahweh, ale Gnostycy nazywają go Yaldabaoth. Brzmi jak coś z mitu o Cthulu, co nie? Ta obłąkana istota-bóg stworzyła inne istoty sobie podobne nazywane archontami, co po grecku znaczy „władca”. W okultyzmie jest powszechnie przyjęte, że archonci są pasożytami z „wyższego wymiaru”, którzy żywią się ludzką energią. To tłumaczy dlaczego Bowie jest w pokoju z ludźmi, którzy się trzęsą i szarpią. Coś co wygląda jak przypadkowa dziwaczność może reprezentować ludzi przygotowywanych przez różne dramaty i rytuały zanim zostaną pozbawieni energii eterycznej. Jeśli kiedykolwiek byłeś na polu bitwy lub oglądałeś wielkie sportowe wydarzenie lub byłeś w mega kościele, wtedy z perspektywy gnostycznej możesz uznać, że były tam istoty-bogowie latające nad głowami i wysysającymi energie tworzoną przez podekscytowanych ludzi.
Widzimy że Bowie trzymają jakąś świętą księgę. Pamiętając, że archontowie to pasożyty, które żyją dzięki manipulacją grupami ludzkimi, oczywistym jest, że przejęliby religie i użyliby ich do złych celów. Nie trzeba dużo myśleć, aby wywnioskować, że większość religii powstało z zachwytu i uznania dla wielkiej tajemnicy istnienia. Nie ma w tym nic złego. To zabiera dużo pracy głupków/manekinów, aby przeszło od zachwytu i czci do zabijania i torturowania ludzi, a archonci kochają manipulować manekinami. Manekiny są „ślepe” nie mają „oczu do widzenia i uszu do słyszenia” jak powiedział Chrystus, i łatwo przejmują się dramatami i konfliktami. Kiedy słyszą Crowleya mówiącego „każdy mężczyzna i każda kobieta jest gwiazdą” lub Chrystusa „jesteście bogami” od razu wylatuje im to z głów. Lubią starotestamentowskie rzeczy o ludziach rodzących się w grzechu; jest to dla nich łatwe czuć egzystencjonalne poczucie winy, poczucie winy o seks, samopotępiające myśli i tego typu rzeczy.

wąż

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pod koniec teledysku widzimy strachy na wróble ukrzyżowane w polu. Są straszne; nawet Bowie(jako Yaldabaoth) panikuje przez nie. To może pokazywać gnostycką ideę, że Chrystus istnieje w opozycji do boga-demona Starego Testamentu. Chrystus przybył rozprzestrzeniać gnozę lub wiedzę/oświecenie; bardziej niż oczyszczać ludzi z grzechu(dla Gnostyków grzech jest stanem niewiedzy). Tak, więc pod koniec teledysku widzimy duchową walkę i jest przerażająca. Należy pamiętać, że wczesne Chrześcijaństwo było prześladowane i wszyscy Gnostycy zostali najprawdopodobniej zabici, gdy archonci zainfekowali oryginalną wersję Chrześcijaństwa i przemienili ją w czczącą demona kult śmierci stało się… znaczy, według współczesnego odrodzonego gnostycyzmu.

bowie-david-bowiegnostycyzm

Spójrzmy teraz na tekst. Zajmę się kilkoma z nich, ale nie wszystkimi, bez żadnego określonego porządku.
Jestem czarną gwiazdą
Powtarza się to wielokrotnie. Pomysł „czarnego słońca” ma wiele różnych znaczeń z różnych kultur, ale ciekawe jest alchemiczne podejście. W alchemii wiele ich ilustracji przedstawia słońce w różnych kolorach. Odpowiada różnym zniszczeniom substancji do eksperymentów lub odpowiada różnym stanom człowieka podczas życia. W alchemii „czarne słońce” to proces ciemnienia czegoś co przez to przechodzi, albo przez spalenia, albo, w przypadku żywej osoby, cierpienie. Czarne słońce nawiązuje również do „głowy wrony”, więc ukrzyżowanie stracha na wróble(przyp. tłum. scarecrow – strach wrona/kruk), z tej perspektywy, nabiera trochę sensu. Chrystusowa-postać odstrasza yaldabaoth od pola upraw(lub ludzi), których uprawiał dla energii eterycznej.

david-bowie-rondel
Jestem Wielkim Jestem
Po hebrajsku Yahweh można tłumaczyć jako „Jestem”. Pochodzi to z Księgi Rodzaju(przyp. tłum. Księgi Wyjścia), gdzie Mojżesz pyta o imię istoty wydającej mu polecenia i która odpowida „Jestem, który Jestem”
lub
Yod He Vav He
lub
YHVH
lub
Yahweh
Może to być ostateczne stwierdzenie istnienia czy nawet monoteistyczne stwierdzenie indywidualnego istnienia jak w „Nie ma innych bogów oprócz mnie”. Jest to również świetna rzecz do powiedzenia podczas magicznych rytuałów; stajesz się centrum całego wszechświata i tym samym masz moc nad całą materią.
Znowu z gnostycznego punktu widzenia jest wiele bogów, ale Yaldabaoth będąc ślepym i obłąkanym wierzył, że jest sam.

david-bowie3
Wydarzyło się coś w dniu kiedy zmarł
Duch wzniósł się na metr i ustąpił
Ktoś inny zajął jego miejsce i dzielnie zawył
Jestem czarną gwiazdą, jestem czarną gwiazdą
Może to mieć związek z przejęciem ruchu duchowego przez manekiny lub archontów. Śmierć Chrystusa, który powiedział, że są bogami i będą robić rzeczy większe niż on, została przejęta przez fanatyków podżegania winy, którzy sami go zabili. Nie ma dużej różnicy między prawicowym ewangelistycznym Chrześcijaństwem i radykalnym Judaizmem(i wściekłym Islamem), co nie?

bowiemikrofon

Zabierzcie paszport i buty
I wasze proszki, buu
Macie słomiany zapał
Jestem Wielkim Jestem
Paszporty i buty są potrzebne podczas podróży za granicę z jednego „świata” do drugiego. Jeśli twoje środki duchowej podróży zostaną zabrane, wtedy będziesz ciągle pojawiać się w tym samym świecie, cierpiąc bez końca, gdzie pasożyty myślące, że są bogami będą wykorzystywać twoją energię.

earthmoon

Urodziliśmy się do góry nogami
Urodziliśmy się złą stroną
To może być klątwa. W ochronnym pentagramie, możesz umieścić postać ludzką, z głową i kończynami w punktach gwiazdy. Ale jeśli obrócisz pentagram do góry nogami(czyniąc go „szatańskim”), wtedy człowiek wewnątrz jest do góry nogami. Jest on poniżony, jego duch jest na dole, a jego ziemskie elementy są na górze.

 

Tłumaczyła Julka. Dziekuję

____________________________

 

Powyższa interpretacja pokazuje jakim tropem idą gnostycy

Teraz krótka moja recenzja. Nie specjalizuje się w analizie okultyzmu, ale  zacznę od tekstu utworu:

 

W willi węża, w willi węża
Trwa samotna świeca, ah-ah, ah-ah
W samym centrum tego wszystkiego
Twoje oczy

W dzień egzekucji, w dzień egzekucji
Tylko kobiety uśmiechają się klęcząc, ah-ah, ah-ah
W samym środku tego wszystkiego
Twoje oczy

Ah-ah-ah
Ah-ah-ah

W willi węża, w willi węża
Trwa samotna świeca, ah-ah, ah-ah
W samym centrum tego wszystkiego
Twoje oczy

Wydarzyło się coś w dniu kiedy zmarł
Duch wzniósł się na metr i ustąpił
Ktoś inny zajął jego miejsce i dzielnie zawył
(Jestem czarną gwiazdą, jestem czarną gwiazdą)

Ile razy upada anioł?
Ilu ludzi kłamie zamiast mówić to co czują?
Zstąpił na świętą ziemię, głośno zawołał do tłumu
(Jestem czarną gwiazdą, nie jestem gangsterem)

Nie mogę odpowiedzieć czemu (Jestem czarną gwiazdą)
Po prostu podążajcie za mną (Nie jestem gwiazdą filmową)
Zaprowadzę was do domu (Jestem czarną gwiazdą)
Zabierzcie paszport i buty (Nie jestem gwiazdą pop)
I wasze proszki, buu (Jestem czarną gwiazdą)
Macie słomiany zapał (Nie jestem cudowną gwiazdą)
Jestem wielkim, który jestem (Jestem czarną gwiazdą)

Jestem czarną gwiazdą, Jestem ponad pieniędzmi
Mam własną grę
Widzę prawdziwy, szeroki, serdeczny ból
Pragnę orłów w moich snach na jawie, diamentów
w moich oczach
(Jestem czarną gwiazdą, jestem czarną gwiazdą)

Wydarzyło się coś w dniu kiedy zmarł
Duch wzniósł się na metr i ustąpił
Ktoś inny zajął jego miejsce i dzielnie zawył
(Jestem czarną gwiazdą, jestem czarną gwiazdą)

Nie mogę odpowiedzieć czemu (Nie jestem gangsterem)
Jednak mogę ci zdradzić jak (Nie jestem łżącą gwiazdą)
Urodziliśmy się do góry nogami (Jestem gwiazdą gwiazd)
(Jestem czarną gwiazdą, nie jestem gangsterem
Jestem czarną gwiazdą, Nie jestem gwiazdą porno
Nie jestem błąkającą się gwiazdą
Jestem czarną gwiazdą, jestem czarną gwiazdą)

W willi węża, w willi węża
Trwa samotna świeca, ah-ah, ah-ah
W samym centrum tego wszystkiego
Twoje oczy

źródło:

http://www.tekstowo.pl/piosenka,david_bowie,blackstar.html

 

Cały tekst można podsumować w jednym zdaniu: kiedy umarł Jezus, nastąpiła zmiana warty. Na kogo, wiemy w pierwszych linijkach tekstu:

„W willi węża”

Oczy zakryte symbolizują wg okultystycznych twórców teledysku ciemnotę ludzi niby nie widzących owej zamiany.

Teledysk satanistów, czyli wyznawców Ojca kłamstwa a więc same kłamstwa.

„Jestem czarną gwiazdą, nie jestem gangsterem”

Szatan jest największym gangsterem na świecie.

Mało tego nie potrafi się przyznać do tego, że jest Szatanem. Musi się ukrywać. W tekście są insynuacje, trzeba się domyślić.

 

„Duch wzniósł się na metr i ustąpił
Ktoś inny zajął jego miejsce i dzielnie zawył”

 

Nie ustąpił, co widać po wielomilionowym kościele Chrystusa. Tak więc kolejne kłamstwo. Pan Jezus odszedł,m aby mógł działać Duch Święty.

 

(7) Lecz Ja mówię wam prawdę: Lepiej dla was, że Ja odchodzę, bo jeślibym nie odszedł, Obrońca nie przyszedłby do was, jeśli zaś nie odejdę, poślę Go do was. (8) A kiedy On przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie. (9) O grzechu – bo nie wierzą we Mnie. (10) O sprawiedliwości – bo odchodzę do Ojca i Mnie więcej nie zobaczycie. (11) O sądzie – bo władca tego świata został osądzony.” J 16.

 

Teledysk trwa ok 9 minut, a więc jest prawie filmem krótkometrażowym i nie był on zrobiony bez celu.

W filmie są  piramidy, świeca/ światło niczym prometejski ogień dla ludzkości.

Na końcu pokazana jest golgota ze strachami na wróble.

Autor powyższej analizy  przypisuje tej scenie nastepujące znaczenie

„Jezus , który umarł za grzechy. (dla Gnostyków grzech jest stanem niewiedzy).”

Wg mnie ta podróbka, imitacja Golgoty pokazuje wg satanistów słabość Jezusa. Oni go poniżają sprowadzając do roli bezużytecznego stracha.

Widzicie teraz jakie płynie zagrożenie z samej wiedzy o spiskach?

Jeden z blogerów super znający Biblie „doszedł” do wniosku, że Jezus to jest ta sama osoba co Lucyfer.

Pilnujcie internetu. Siły szatana coraz bardziej poprzez wiedzę, chcą zracjonalizować swoja ideologię.

Na ilu to stronach już uważa się, że Jezus był zwykłym nauczycielem..

Tam gdzie nie ma na stronach prawdy mowy o relacjach z Jezusem, tam dochodzi do zwiedzenia.

 

Blackstar to także Gwiazda Śmierci z Gwiezdnych Wojen.

Mamy także pentagram, który przedstawia się nam także jako dobry pentagram.

Jeśli to wszystko połączymy, to ponownie widzimy zapowiedź czegoś na miarę Elizjum. Aby dostać się na Elizjum, należało przekroczyć granicę w kosmosie o kształcie pentagramu. Ci co oglądali wiedza o co chodzi.

Jest więc wielce prawdopodobne, iż podczas biblijnego Wielkiego Ucisku część wybranych będzie właśnie na pewnej Czarnej Gwieździe bez chorób, podatków itp. Reszta będzie walczyć o przetrwanie.

 

Z drugiej strony jeśli istnieje piekło, to klimaty zawarte w tym teledysku trafnie je ujmują. Delirium, otępienie umysłowe, czerń, beznadzieja. Całkowite przeciwieństw aktu stworzenia Boga.

Zaktualizowane: 14 stycznia 2016 - 20:03

42 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Iluminaci chyba wierzą, że Lucyfer zbuntował się przeciwko złemu Bogu Jahbulonowi (JHWH), wyzwolił ludzi i dał im wiedzę – elementy gnozy, zamiast Jezusa jest Lucyfer.

   1. pomysleć, że katoliccy chrześcijanie traktują go jako kolejnego Wielkiego człowieka

 2. 666+666+666+6+6+6=2016 Ten rok to parwdziwe swieto satanistow , uczta dla Lucyfera…

  1. tak mówił mi o tym Krzysiek z naszego forum, ale może to przypadek. Poczekamy zoabczymy

   1. Też ostatnio zajrzałem na ten tekst i wydał mi się strasznie odważny jednak znalazłem też fajny komentarz dużo wyjaśniający:
    „The star sapphire” by Crowley

    „pozwól mu wrócić do centrum, i do centrum wszystkiego”
    również to :
    „każdy mężczyzna i kobieta jest gwiazdą”
    69 jest świętym hexagramem. Płyta została wydana w rocznicę jego 69 urodzin.

    Ja uważam że cała jego twórczość jest przesiąknięta satanizmem, pamiętajmy że większość gwiazd była zachłyśnięta niby wspaniałością krołleja czy jak mu tam – i co to ma być za oryginalność kiedy całe życie powtarza się wymysły jakiegoś chorego człowieka.
    Tylko dzięki Bogu mamy pełnie wolności w której człowiek może odnaleźć siebie z jego jedyną i niepowtarzalną oryginalnośćią i charakterem ….

    1. a ja pomysleć jeszcze z 2 lata temu słuchałem China girl..
     oł oł oł ołooo

     wszyscy oni sa pogrążeni w złym a my nie byliśmy świadomi tego

  2. Co jest też ciekawe rok 2016 jest też trójkątny, co znaczy że wartości takiej liczby można zbudować trójkąt równoboczny.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Liczba_tr%C3%B3jk%C4%85tna

   Inne lata trójkątne to np. 1830, 1891, 1953, 2016 , 2080

   Lub według kalendarza Hebrajskiego takim rokiem jest 5778 czyli 2018, poprzedni był 107 lat wstecz od 2018 czyli (5671) 1911, a następny też będzie dopiero 108 lat po 2018 czyli 2126 (5886) nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale w Piśmie Świętym można spotkać się wiele razy z liczbami trójkątnymi.

   „Poszedł Szymon Piotr i wyciągnął sieć na ląd, pełną wielkich ryb, których było sto pięćdziesiąt trzy; a chociaż ich tyle było, nie podarła się sieć.” Jana 21:11

   153 – jest liczbą trójkątną.

   Liczbą trójkątną jest też wartość słów pierwszego wersetu z Księgi Rodzaju 1:1 – 2701 co można przedstawić w postaci trójkąta równobocznego o boku 73.

   https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/10/2701triangle.jpg?w=370

   Liczba 666 też jest liczbą trójkątną.

   Ciekawostką też jest to że zaraz po liczbie 666 kolejną trójkątną w kolejności jest 703, co ma swoje odzwierciedlenie w kodzie Biblii, gdzie liczbą Bestii otoczona została Ziemia. Ten sam pierwszy werset z Rodzaju o wartości 2701 idealnie dzieli się na dwie liczby trójkątne 703 i 3 razy po 666.

   https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/10/ziemia.jpg?w=370

   Iluminaci o tym wiedzą, że to ich znak, czyli znamię Bestii.

   https://napoczatkuslowo.files.wordpress.com/2015/10/blacksabat.jpg?w=369

  3. Ale wsumie to ktory mamy rok, bo podobna ktorys papiez cos poprzestawial w kalendazu 🙂

  4. Ludzie, można dodać co chwile 6 lub 666 i tak zawsze coś wyjdzie,coś co można interpretować jak się chce. To już jest obsesja, to jest zajmowanie się pierdołami.

 3. Nowy film Thegroxt1:
  https://www.youtube.com/watch?v=3jrvr4aeo_Q
  Jakby ktoś mógł powiedzieć o co mniej więcej w nim chodzi.

 4. Sorry, kogo to z wierzacych ma obchodzic?

  „Wam zaś, pozostałym, którzyście w Tiatyrze, wszystkim, którzy nie macie tej nauki, którzyście nie poznali, jak mówią, szatańskich głębin, powiadam: Nie nakładam na was innego ciężaru; trzymajcie się tylko mocno tego, co posiadacie, aż przyjdę.”

  1. Ana, to nie jest blog tylko o Biblii.
   Spójrz na kategorie obok proszę a zobaczysz przekrój tematów.

 5. Bardzo ważne proroctwa, nie wiem czy były wstawiane na blogu, ale warto odświeżyć i wstawić.
  https://youtu.be/AbsEX9-GBtM

  1. To są proroctwa Williama Marriona Branhama. Pod linkiem, który podaję jest artykuł o tym „proroku”.
   http://www.chlebznieba.pl/index.php?id=348

   1. dzięki za link, wychodzi na to że to zwiedzenie, aczkolwiek trochę w tym prawdy

 6. Ja to z innej beczki: skąd się wzięło tyłu ludzi w Lublinie?! 😀
  Chodzi mi oczywiście o sondę z boku! 🙂

  1. Piotrze, chyba musisz im stworzyć grupę na stronie kół. 😉 W Lublinie jest moc! 😀

   1. spokojnie 🙂
    to zapewne od inicjatorów akcji Jestem Chrześcijaninem.

 7. Nigdy za nim nie przepadlam, nie sluchalam i teraz chyba wiem dlaczego, ciarki mi przechodza jak na niego patrze.
  Moze to malo chrzesnijanskie, ale takie mam odczucia co do D.Bowie.

 8. I pomyslec ze sluchalem go bezrozumnie… Co ja bym zrobil bez ciebie detektywie? Eh zyc sie odechciewa…

 9. Przeczytałem na razie do połowy i nie obejrzałem filmu bo się spieszę. Jednym z najbardziej ważnych albumów w historii muzyki świata jest album The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars. David Bowie wciela się w postać gwiezdnego człowieka, jeśli będziecie mieli czas zapoznajcie się z tekstami z ww. płyty. Ten obrzydliwy album jest kpiną z Jezusa i Jego ofiary oraz oswaja(nadal jest najczęściej słuchanym albumem DB) ludzi z demonami, które mają przybyć.

  Przykłady:

  „So where were the spiders while the fly tried to break our balls
  Just the beer light to guide us,
  So we bitched about his fans and should we crush his sweet hands? (…)
  Ziggy played for time, jiving us that we were voodoo
  The kids were just crass, he was the nazz („zły Bóg”)
  With God given ass
  He took it all too far
  Making love with his ego Ziggy sucked up into his mind
  Like a leper messiah
  When the kids had killed the man I had to break up the band. ” (śmierć Jezusa)

  „Stone love – she kneels before the grave
  A brave son – who gave his life to see the slogan (znowu)

  Inspirations have I none – just to touch the flaming dove (flaming dove – nawiązanie do Ducha Świętego?)
  All I have is my love of love – and love is not loving
  Soul love – the priest that tastes the word and
  Told of love – and how my God on high is
  All love – though reaching up my loneliness evolves
  By the blindness that surrounds him” (znowu o ślepocie „nieoświeconych”)

  „There’s a starman waiting in the sky
  He’d like to come and meet us
  But he thinks he’d blow our minds” (kosmici w swoich przekazach poprzez medium w rożnych sektach twierdzą, że ludzie jeszcze nie są gotowi na ich przyjęcie oraz świadomość

  „I’m the space invader

  Keep your 'lectric eye on me babe
  Put your ray gun to my head
  Press your space face close to mine, love
  Freak out in a moonage daydream”

  „It ain’t easy to get to heaven when you’re going down

  Well all the people have got their problems
  That ain’t nothing new
  With the help of the good Lord
  We can all pull on through
  We can all pull on through
  Get there in the end
  Sometimes it’ll take you right up and sometimes down again”

  I ostatnia perła na albumie
  http://www.tekstowo.pl/piosenka,david_bowie,rock__n__roll_suicide.html
  Końcówka utworu usprawiedliwiająca zło człowieka. Źle siebie oceniasz, masz po prostu skomplikowaną osobowość. To co zrobiłeś nie jest ważne.

  „Youre not alone
  Just turn on with me
  Gimme your hands cause youre wonderful” Ten utwór również promuje upadłych aniołów.

 10. Moje pierwsze skojarzenia-I pet goat…

 11. Nie wiem czy akurat Davied Bowie (i tak nie znam jego żadnej piosenki, albo nie kojarzę że to on) ale duża ilość tzw. gwiazd czy to filmowych czy muzycznych jest specjalnie programowanych, są to naprawdę nieszczęśliwi ludzie. Doskonałym tego przykładem jest Lady Gaga i Miley Cyrus. Jestem przekonany że te osoby nie zachowują się tak jakby chciały ale są do tego zmuszone i zaprogramowane, tak aby poprzez swoją popularność dotarły i zdemoralizowały jak największą ilość przede wszystkim małoletnich.

 12. Hejj
  Z mojej strony, to video black star: czarne słońce – jak nazistowskie wierzenia to re[prezentuje ucisk, czarna gwiazda to kamień młyński który jak spadnie będzie się symbolicznie :toczyć” – to oznacza ucisk i żniwa dusz na ziemi, kosmonauta martwy – pamiętacie jak koleś z logo RED BULL skakał z kosmosu na ziemię? to reprezentuje to samo ,czerwony smok spadł, głowa bestii zraniona, potem uzdrowiona i zaniesiona przez niegodziwość jako idol – obraz bestii, czaszka to idol, obraz bestii i jej głowy która miała ranę a ożyła, kobiety tanczące wokół to jak uwiedzione panny i uwielbiające obraz,posąg bestii. 4:55 – Bowie jest w piramidzie, jego głowa na miejscu all seeing eye (oko horusa, które niejako mamy w swopich głowach – szysyznka) – symbolizuje okultystyczne, fałszywe oswiecenie, otwarcie się na wymaiar duchowy-demoniczny bez Boga, czyli na zwiedzenie-ułudę; Bowie = bow – łuk – nawiazanie do jezdzca.

 13. Kolejny ślepy kult idola w skrajnej postaci gdzie zamiast czczenia Boga ludzie wolą uwielbiać sztucznie wykreowanego gwiazdora „oddając hołd światu”…

  Fani Davida Bowie napisali petycję do Boga

  Wielbicielka Davida Bowie, Włoszka Andrea Natella utworzyła na stronie Change.org petycję do Boga, w której protestuje przeciwko śmierci brytyjskiego muzykanta zmarłego 10 stycznia – pisze gazeta Tle Local.

  „Powiedz nie śmierci Davida Bowie” — czytamy w apelu do „Boga bądź kogokolwiek innego, który może coś zmienić”. Na moment publikacji petycji, podpisało się pod nią ponad 4,3 tys. ludzi.

  Na Change.org umieszczono jeszcze jedną petycję adresowaną do Międzynarodowego Sojuszu Astronomicznego (IAU). Jej autor, Brytyjczyk Daniel Churchill, prosi przemianować planetę Mars na planetę Bowie. Petycję podpisało ponad 1,2 tys. ludzi.

  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160113/1836480/David-Bowie-smierc.html#ixzz3xG2qmK6V

  1. Z tego co wiem to byl Australijczyk.

 14. Ogromne oszczerstwa są w tej recenzji. Mocno tekst ukierunkowuje w gnostycyzm i NewAge. Sam piosenkarz zawsze wydawał mi się ”
  nawiedzony”. Dodatkowe podejrzenie jest takie ,że jego twarz przypomina bardzo wizerunki „Newageowych” „bohaterów” channelingu. Ptah czy Astan Seran.

 15. http://www.pch24.pl/kuriozalny-hold-watykanu-oddany-gwiezdzie-rocka—davidowi-bowie,40553,i.html
  Po przeczytaniu tego artykułu doszłem do wniosku , że z was jest jakaś sekta , kto wypisuje takie słowa na drugiego człowieka WSTYD , R I P David

  1. dziekuję za ten link potwierdzający kim jest nierządnica apokaliptyczna

    1. Mac zdaje się nie wie, że KRK kocha świat, a świat Jezusa nienawidzi.

 16. w dniu śmierci artysty na antenie radia mówiono iż artysta czekał na swój pojazd kosmiczny….przypuszczam iż był miłosnikiem również twórczości Antona Parksa.Z Bogiem.

 17. Trzęsący się ludzie przypominają tych z przedstawień Hinna czy Cerońskiego – Kundalini.
  http://s.ecrater.com/stores/25172/4ba3e28d15fcd_25172n.jpg
  Unique Magic Artifact

 18. David Bowie był Wielkim Artystą i nikt mu tego nie odbierze. Teledyski przeważnie miał trudne i zmuszające do myślenia. Nie wierzę, że miał złe intencje do rodzaju ludzkiego. Wiedział, że umiera ale nie życzył nikomu śmierci. Według mnie utwór i teledysk Blackstar należy traktować bardziej jako diagnozę obecnego świata i ostrzeżenie.

  1. był takim artystą jak Freddie Mercury, Nadonna, kate Perry i Lady Gaga.
   Nie mówie tu o talencie muzycznym, ale o jego wierze.
   Ciekawe… Bowie był chrześcijaninem i ostrzegał przed szatanem
   ups ciekawa teoria, stworzyc teledysk i muze nadającą się do piekła.

   Tomasz, czy jesteś nowo narodzonym chrześcijaninem?

 19. paweł (nie diabeł)

  Ależ się rozpisują ci podejrzewający Bowiego o satanizm. Ależ analizują. Po co? Bowie oddawał cześć diabłu już w czasach Ziggy Stardusta i nigdy tego nie ukrywał. Rzeczą zatem oczywistą jest, że Blackstar jest hołdem złożonym szatanowi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish