Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Akcja „Jestem chrześcijaninem”. Przyłącz się.

 

JESTEMCHRZESCIJANINEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mem, który stworzyłem ma pokazać absurdalność poparcia posiadania broni. Czy to się nie gryzie?

Zaktualizowane: 13 stycznia 2016 - 15:00

22 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Nic lepiej nie szkodzi chrześcijanom i chrześcijaństwu jak mieszanie się w sprawy polityczne.

   Bojmy się polityki a nie muzluman!

   1. W Chrystusie nie powinniśmy nawet polityki się bać 🙂

 1. Mamy bać się tylko i wyłącznie Tego,który dusze i ciało może wydać na zatracenie.
  Reszta to są rzeczy wymyślone przez złego i jego popleczników,które mają wywołać w nas strach.

 2. Jestem przerazona ta akcja. To jest budowanie wizerunku chrzescijan terrorystow. Tu chodzi o cos wiekszego. Ci mlodzi zmanipulowani ludzie fotografujacy sie z bronia, ktorych zdjecia ida w swiat. Wydzwiek bedzie taki: ”Polscy chrzescijanie – to terrorysci” To jest akcja zrobiona z premedytacja przeciwko samym chrzescijanom.

  1. To prawda, że masoneria tworzy „chrześcijańskich” terrorystów czy bandytów, ale nie możemy popadać w skrajność i zrównywać obrony własnej i innych z agresją.Z resztą czasami, żeby zapobiec eskalacji konfliktu i przelewu krwi ,trzeba użyć siły, pamiętajmy słowa Pawła, że władza nie na darmo nosi miecz i Bóg ją ustanowił w celu porządku i bezpieczeństwa.

 3. Czy Ci ludzie nic nie wiedzą o planie 3 wojen światowych? Dziwne i straszne.

  1. Palnar czy ty nie czujesz, ze to Propaganda grubymy nicmi szyta. Ludzie na chleb nie Maja. Myslisz, ze beda sie zbroic. W Polsce trzeba miec pozwolenie na bron. Na Polske jest teraz straszna medialna nagonka. PIS doszlo do wladzy – niby katolicy chrzescijanie. Widze juz w tv jak to wykorzustuja szatanskie media. Takie zdjecie w 2-ch jezykach po polsku i angielsku ”jestem chrzescijan/inem/ka” dziewczyny czy chlopaka z bronia, ktorej tak naprawde nie ma. Przeciez nikt nie powie, ze dali sobie wcisnac kartonik z napisem i zdjecie zrobione bylo na strzelnicy. Pojdzie w eter, ze w Polsce chrzescijanie tworza bandyckie oddzialy i trzeba wyruszyc z humanitarna pomoca bo szerzy sie chrzescijanski terroryzm w Polsce. Ta akcje trzeba zatrzymac.

   1. Na tych zdjęciach są głównie ludzie z Kościoła Nowego Przymierza, w tym rodzina Chojeckiego, więc wszystko jest jak najbardziej prawdziwe.Nikt nie będzie pisać o żadnych chrześcijańskich terrorystach, bo posiadanie broni w Polsce nie jest nielegalne.Z resztą ta akcja nie odbiła się szerokim echem w świecie.Biblijny chrześcijanie są znani z posiadania broni, zwłaszcza w USA czy w Szwajcarii.

 4. Ku woli przypomnienia. Prawdziwy chrześcijanin uzbrojony jest w:
  pancerz sprawiedliwości
  tarczę, którą jest wiara
  hełm zbawienia i miecz ducha, to jest słowo Boże
  Ef. 6

 5. To kolejna szatańska prowokacja. Wiemy że szatan tak działa i nas tak podpuszcza abyśmy to my sami świadomie grzeszyli. Napuszcza na nas islamistów, „nasze” władze ich jeszcze chronią i tuszują ich wyczyny czym irytują wszystkich. Sytuacja jeszcze się za ogni. A gdy ludzie dostaną broń i będą strzelać do tych obcych. Czyli szatan wmanewruje wielu z nas w łamanie szóstego przykazania czyli – Nie będziesz zabijał.
  Sama akcja też śmieszna. Chcą broni i tą broń trzymają w rękach. Jak ktoś wcześniej słusznie zauważył napisy są dwu języczne. Przypomina mi to transparenty lewaków witających uchodźców. Też mieli napisy w dwóch językach. Intryganci którzy to organizują nie są za bardzo twórczy.

  1. Szóste przykazanie brzmi „nie morduj”, a to różnica.

 6. Najgorszym tworem szerzącym przemoc są totalitarne ideologie/systemy {socjalizm, islam[tak, tak to nie jest religia]itp.} oraz reprezentujące je państwa. Deprawują one jednostki budujące społeczeństwa, przez co życie robi się nie do wytrzymania…

 7. Zauważyłem, że rewolwer z mema ma trzy srebrne kule, to pewnie na wampiry 🙂

 8. Tym magnum (rewolwerem) można by niezłą dziurę wypalić…

 9. Mem jest krzywdzacy i ukazujacy te akcje celowo w zlym swietle.
  Chojeckiemu chodzi wylacznie o obrone – piszę to bez oceniania jego postepowania w swietle Biblii.
  Kazdy z nas ma jakiegos „konika”.

 10. chrześcijanie nie idźmy ta drogą 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish