Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

FIFA cenzuruje Jezusa – duch Antychrysta szaleje.

Wybitnie dosadny przykład i świadectwo zarazem, kto rządzi tym światem i kogo oni nienawidzą:

 

fifa-cenzuruje-jezusa

 

„Podczas prezentacji sylwetki Brazylijczyka Neymara, napastnika FC Barcelona, zaprezentowano film z ostatniego finału Ligi Mistrzów. Z nagrania wymazano jednak napis „100% Jesus”, znajdujący się na opasce, którą Neymar miał na głowie. W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające kadry z oryginalnego nagrania i filmu zaprezentowanego przez FIFA.”

 

http://radiowarszawa.com.pl/2016/01/fifa-wstydzi-sie-jezusa/

 

Biblia jasno mówi o tym świecie:

 

Jana 15. 23

23 Kto Mnie nienawidzi, ten i Ojca mego nienawidzi.’

 

Oni nienawidzą Boga.

Oni mają swoich bogów:

 

 

psalm115

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdyby Jezus Chrystus był zwykłym nauczycielem, a nie Bogiem, to system tak bardzo by nie walczył z tym świętym imieniem.

 

 

Tak więc mamy niezbity dowód na nienawiść świata do imienia Jezus. Duch Antychrysta jest coraz silniejszy.

Jeszcze tak na koniec zapytam ja się: co na to Franciszek?

 

Zaktualizowane: 12 stycznia 2016 - 20:01

85 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Grać o dużą stawkę, tańczyć z diabłem,
  Płynąć z prądem, wszystko mi jedno,
  7 lub 11, oczy węża obserwują cię,
  Podwajaj lub spasuj, podwój stawkę lub złam się,
  As Pik.
  Wiesz że jestem urodzony by przegrać i hazard jest dla głupców,
  Ale to jest to, co lubię dziecinko,
  Nie chcę żyć wiecznie,

  Lemmy Kilmister Motorhead

  1. Jemu było wszystko jedno , ale ilu swoich fanów za sobą pociągnął lub pociągnie ?

 2. Jak długo to jeszcze potrwa? Jezu dopomóż.

 3. Wiadomo kto rządzi tym światem. Obejrzyjcie jeden z ostatnich teledysków Dawida Bowie – „Blackstar”.

  Muzyk do końca był zanurzony w metaforyce Aleistera Crowleya – konające na krzyżach strachy na wróble (wbite na wzniesieniu), rytuały, kult szczątków, czarna gwiazda pentagramu na księdze (modlitewniku?) w ręku kapłana. W tekście przewijają się słowa mówiące, że tego dnia, kiedy umarł Jezus (w domyśle), jego miejsce zajął ktoś inny – upadły anioł, czarna gwiazda.

  Bowie aktywnie współpracował w trakcie planowania zdjęć do teledysku robiąc wiele sugestii i wysyłając pomysły dotyczące wyglądu teledysku. Jednym ze źródeł pomysłów były prace Aleistera Crowleya. Na marginesie, reżyser filmu Blackstar również przyznał, że uwielbia Crowleya.

  Obejrzyjcie teledysk, zapoznajcie się także z tekstem utworu (wraz z tłumaczeniem) na tekstowo.pl

  1. A Wielka Nierządnica (Watykan) takie osoby popiera i błogosławi.

   „Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, wycina się i rzuca w ogień. Tak więc po owocach poznacie ich. Mateusza 7:19-20

   http://wpolityce.pl/kultura/277775-kardynal-ravasi-cytuje-piosenke-davida-bowiego

   1. Polecam felieton o Crowleyu, który napisałem i umieściłem na swoim profilu:

    https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1527299707567427&id=100008622363019

    Okazuje się, że nie tylko Dawid Bowie był nim zafascynowany. Credo „Róbta co chceta” poniekąd też pochodzi od tego okultysty.

 4. Zeszmacona Europa jest na samym dnie…To koniec Zachodu…Apokalipsa.

 5. Francisze : ” to ważne dla pokoju…” wstaw w kropki jakieś fajne frazesy religijne wymeiszane z polityczną poprawnością

 6. Lepiej żeby Bóg wydał rozkaz zadmięcia w trąby aniołom obwieszczające Sąd nad światem niż by to bagno miało trwać dalej… Za dużo zła się dzieje na świecie, zdecydowanie za dużo…

   1. to wszystko idzie bardzo daleko. Każdy miesiąc to krok dalej sił zła.
    Bóg nie pozwoli na taki świat w nieskończoność.

   2. Jeśli takie rzeczy dzieją się na świecie, to powrót Zbawiciela jest naprawdę bliski.

    1. tak, ale wpierw można się spodziewać zwiedzenia.

 7. „Gdyby Jezus Chrystus był zwykłym nauczycielem, a nie Bogiem”

  Jezus jest Synem Bożym, a nie Bogiem Ojcem 🙂
  Ten cały pogląd że Jezus jest Bogiem jest oparta tylko na początku ewangelii jana. Cała Biblia wręcz temu zaprzecza, a najciekawsze, że sam Jezus przyznał że jest Synem Boże, a Bóg Ojciec przyznał, że Jezus jest jego Synem Umiłowanym. Czy osoby wyznające ten dogmat uważają, że Bóg kłamał? Ech

  Bóg zrodził Syna Bożego. Odłączył pewną część od siebie. Tak jak Abraham zrodził Izaaka, czy coś na wzór Adama i Ewy. Ewa została zrodzona z Adama, tak jak Bóg z siebie zrodził swojego Syna. Syn ma cechy ojca ale nie jest ojcem. Tak jak Jezus ma cechy Boga Ojca, ale nie jest Ojcem. Gdyby nim był to nie siedziałby po prawicy Ojca, tylko na tronie Ojca. Bóg jest duchem i nikt nie może oglądać jego oblicza twarzą w twarz.

  Alleluja! 😀

 8. http://zezorro.blogspot.com/2016/01/beergolio-tym-misiem-otwiera-oczy.html

  bardzo ciekawy tekst o nwo, krk i uczniach Jezusa. To ciekawe że się pojawił na takiej stricte spiskowej stronie

  1. Nie znam tej strony, ale tekst jest znakomity. Gość stawia śmiałe tezy i biorąc niby wszystko na tzw. chłopski rozum bardzo celnie i dosadnie argumentuje. Może ta strona jest o spiskach, ale w tym artykule Pan Jezus jest na pierwszym miejscu. Warto przeczytać wraz z komentarzami.

 9. Wszędzie przemoc, zepsucie i niesprawiedliwość…Czy Jezus znajdzie prawdziwą, żywą wiarę gdy powróci by pokonać i ostatecznie zniszczyć syna zatracenia i samego lucyfera?

 10. wcale mnie to nie dziwi, po pierwsze SPORT narzędzie do ogłupiania mas, po drugie FIFA siedlisko korupcji i przepychu tj. 100% ŚWIAT, a cały świat w mocy złego leży. Czy dziś przykładowy 12 letni chłopiec wychowany w kulturze „zachodu” chciałby być jak Jezus? przyznam się, że nigdy o takim nie słyszałem, ale o marzeniach aby być jak Ronaldo, Messi itd itp. jak najbardziej.

  1. hah
   rozumiem hahaha

   kim jest dla Ciebie Syn Boga?

   1. Dziwne pytanie, takie retoryczne. :-C
    Troche w stylu

    „Czym dla pana jest bułka z masłem”?

    – Hmm. Bułką z masłem.

    Chodzi o ten wers?

    (20) Wiemy także, że Syn Boży przyszedł i obdarzył nas zdolnością rozumu, abyśmy poznawali Prawdziwego. Jesteśmy w prawdziwym Bogu, w Synu Jego, Jezusie Chrystusie. On zaś jest prawdziwym Bogiem i Życiem wiecznym.

    Chrześcijanie są w Jezusie Chrystusie czego uczy ewangelia, co wcale nie poświadcza że jesteśmy Jezusem Chrystusem a ostatecznie Bogiem. Nie będziemy ani tu, ani w Królestwie Bożym.

    (30) Ja i Ojciec jedno jesteśmy.

    (20) Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus.

    W sensie dosłownym? Nie jest to równoznaczne, chodzi bardziej o wypełnianie Woli Ojca, jednomyślność.

    Dorzuce jeszcze ciekawą analogie

    – Izaak został poczęty przez cud Boży
    – z Izaakiem zostało zawarte przymierze
    – Izaak miał zostać złożony przez Abrahama bo był dla niego jedynym synem, którego Abraham szczerze miłował i jeśli Abraham go złoży w ofierze dla Boga, to będzie to dowód najwyższej miłości do Boga i posłuszeństwa wobec Boga.

    – Jezus został poczęty przez cud Boży
    – przez Jezusa Chrystusa zostało zawarte nowe przymierze z Bogiem i ludźmi
    – Jezus został złożony w ofierze przebłagalnej za grzechy ludzi bo wypełniał wolę Boga i dlatego został wywyższony ponad wszystkie stworzenia.

    Boleśniej jest patrzeć na cierpienie kogoś kogo się miłuje niż doświadczać swojego własnego. Jest to moim zdaniem większy przejaw miłości.

    EOT.

    1. ok, jak haha nie zoruzmiałeś pytania to zadam wprost: czy syn Bozy jest Bogiem?

     1. Zrozumiałem. Uważam ze to pytania jest nieco podchwytliwe dlatego na nie nie odpowiedziałem, ale z mojej odpowiedzi można wywnioskować co o tym myślę.
      Jezus nie jest Bogiem w dosłownym sensie, lecz jest jak najbardziej Boski przez duże B. i stanowi jedność z Bogiem Ojcem.

      Nie będe zalewać nikogo wersetami znasz Biblie, ale z Hebrajczyków jeden wrzuce i psalmów

      (6) Stwierdził to zaś ktoś, kiedy gdzieś powiedział: Czymże jest człowiek, że pamiętasz o nim? Albo syn człowieczy, że dbasz o niego? (7) Uczyniłeś go na krótko nieco mniejszym od aniołów, chwałą i dostojeństwem ukoronowałeś go, (8) wszystko poddałeś pod stopy jego. A poddawszy mu wszystko, nie pozostawił niczego, co by mu poddane nie było. Teraz jednak nie widzimy jeszcze, że mu wszystko jest poddane; (9) widzimy raczej tego, który na krótko uczyniony został mniejszym od aniołów, Jezusa, ukoronowanego chwałą i dostojeństwem za cierpienia śmierci, aby z łaski Bożej zakosztował śmierci za każdego. (10) Przystało bowiem, aby Ten, dla którego i przez którego istnieje wszystko, który przywiódł do chwały wielu synów, sprawcę ich zbawienia uczynił doskonałym przez cierpienia. (11) Bo zarówno ten, który uświęca, jak i ci, którzy bywają uświęceni, z jednego są wszyscy; z tego powodu nie wstydzi się nazywać ich braćmi,

      Chrześcijanie idą dokładnie tą samą drogą co Syn Człowieczy, tyle że są grzeszni.

      z Psalmów

      sjp.pwn
      pomazaniec podn. «osoba, którą namaszczono na znak otrzymania godności monarszej lub kościelnej»

      (1) Dlaczego narody się buntują, czemu ludy knują daremne zamysły? (2) Królowie ziemi powstają i władcy spiskują wraz z nimi przeciw Panu i przeciw Jego Pomazańcowi: (3) Stargajmy Ich więzy i odrzućmy od siebie Ich pęta!

      Zerwać ICH więzy. Przeciwnicy Boga chcieliby odłączyć Boga Ojca od Syna

      (4) Śmieje się Ten, który mieszka w niebie, Pan się z nich naigrawa, (5) a wtedy mówi do nich w swoim gniewie i w swej zapalczywości ich trwoży: (6) Przecież Ja ustanowiłem sobie króla na Syjonie, świętej górze mojej. (7) Ogłoszę postanowienie Pana: Powiedział do mnie: Tyś Synem moim, Ja Ciebie dziś zrodziłem. (8) Żądaj ode Mnie, a dam Ci narody w dziedzictwo i w posiadanie Twoje krańce ziemi. (9) Żelazną rózgą będziesz nimi rządzić i jak naczynie garncarza ich pokruszysz.

      Nie wyznaje katolickiej trójcy świętej ale branie dosłownie że Jezus i Bóg Ojciec jest dokładnie, w 100% tą samą postacią nie trafia do mnie zupełnie. Tak jak nie trafia do mnie że Maryja wieczna dziewica, pewne rzeczy to nadinterpretacje.

      Aniołowie w niebie nie są Bogiem, inaczej by się nie zbuntowali. Czemu Syn Człowieczy miałby być samym Bogiem Wszechmogącym.

      Nie lubię tego schizofrenicznego dogmatu. Bóg w dosłownym rozumieniu przychodzi na świat w ciele śmiertelnego człowieka i modli się sam do Siebie żeby On Sam od siebie samego zabrał kielich który Sam sobie Dał. Yyyhmm.

      Ateiści zawsze mają z tego ubaw.

      1. haha

       czy ma świadomość istnienia człowieka jako: Ducha, duszy i ciała?

       1. Czy tygrys i lampart potrafią polować na antylopy? Czy oboje należą do kotowatych? A mimo to nie są tym samym.

        Hah. 😀

        Uznajmy temat za zamknięty

        1. Tu raczej chodziło o proste wyznanie wiary…a takowe wprost nie padło… więc temat dla Nas otwarty… Aby zbadać twoje serce… Popatrzymy… ale również służymy pomocą :)Pamiętaj jak coś 🙂

     2. Czy jeśli jestem synem mojego ojca, to znaczy, że jestem ojcem???

      1. Efraim, Ty nie jesteś Bogiem. Ty jesteś zwykłym człowiekiem.

       Pan Jezus powiedział:

       ” Ja i Ojciec jedno jesteśmy” Jana 10

     3. Czy może jednak znaczy to, że jestem zrodzony z mego ojca i mam wszystkie jego cechy???

       1. Mam na myśli nas jako ludzi..że jeśli jestem zrodzony z ojca, to mam wszystkie jego cechy, ale jestem osobną osobą.

        Tak samo rozumiem to kim jest Syn Boży. W sensie, że jest zrodzony z Boga Ojca, ale jest osobną osobą..Synem.

     4. Oczywiście nie jestem Bogiem, ale czy nie zostałem stworzony na Jego podobieństwo?

      Czy my ludzie, Boże stworzenia, będąc stworzonymi na podobieństwo Boga, nie działamy podobnie, także w kwestii rodzicielatwa?

      Mój tato jest moim ojcem, który mnie zrodził i jestem doń podobny, ale nie jestem nim.

      Rozumiesz co mam na myśli?

      1. ale Ty nie możesz powiedzieć: ja i ojciec jedno jesteśmy.

       Poza tym w Izajaszu było zapowiedziane:

       ” Izajasza 9.5: „Albowiem dziecię narodziło się nam, syn jest nam dany i spocznie władza na jego ramieniu, i nazwą go: Cudowny Doradca, Bóg Mocny, Ojciec Odwieczny, Książę Pokoju’

       1. A czy jeśli jestem bardzo podobny do taty i naśladuję go, ponieważ bardzo go kocham i jest moim autorytetem tak, iż myślimy tak samo, czy będzie złym określeniem, że „jedno jesteśmy” w sensie np. zgodni, jednomyślni?

        Co do Izajasza..”nazwą go(…), Bóg Mocny”.

        Kto Go tak nazwie??

        My ludzie?

        1. kościół Jezusa, bo na pewno nie Faryzeusze.

        2. Sam Jezus tak mówi o sobie.

         „Oto przychodzi wśród obłoków, i ujrzy go wszelkie oko, a także ci, którzy go przebili, i będą biadać nad nim wszystkie plemiona ziemi. Tak jest! Amen. Jam jest alfa i omega (początek i koniec), mówi Pan, Bóg, Ten, który jest i który był, i który ma przyjść, Wszechmogący.” Apokalipsa 1:7-8

         „Toteż gdy go ujrzałem, padłem do nóg jego jakby umarły. On zaś położył na mnie swoją prawicę i rzekł: Nie lękaj się, Jam jest pierwszy i ostatni, I żyjący. Byłem umarły, lecz oto żyję na wieki wieków i mam klucze śmierci i piekła.” Jana 1:17-18

         Tak samo mówi o sobie Jahwe.

         „Tak mówi Pan, Król Izraelski i jego Odkupiciel, Pan Zastępów: Ja jestem pierwszy i Ja jestem ostatni, a oprócz mnie nie ma Boga.” Izajasza 44:6

     5. Czyli my, ludzie?

      Czy jest to zatem odpowiedni dowód?
      W sensie..my ludzie możemy Go tak nazwać, ale czy to znaczy, że tak jest??

      Wyjaśnię może dlaczego tak wyputuję.

      Otóż Jezus powiedział, że „Prawda została zakryta przed mądrymi, a objawiona prostaczkom”.

      Jestem raczej prostaczkiem i nasz Zbawiciel używał prostego języka, prawda??

      Czy dawałby On takim prostaczkom jak ja, dylemat do rozmyślań albo nawet sporów, kiedy tyle razy powtarza w Ewangelii, że jest SYNEM Bożym, że został posłany przez Ojca i pełni Jego (nie swoją) wolę??

      1. jeśli ktoś jest nowo narodzonym chrześcijaninem, to mieszka w nim Duch Święty.
       To on mówi, czy Jezus jest Bogiem, czy zwykłym człowiekiem był. Mnie Duch Święty mówi, że Jezus jest Bogiem.
       Na tym to polega.

     6. Czyli nie jestem nowo narodzony, ponieważ nie uznaję dogmatu, że Jezus jest Bogiem? Czy takie rozumowanie da się potwierdzić słowami Ojca lub Syna?

      Czy możesz mi Detektywie wskazać słowa Jezusa, który mówi o sobie wprost, że jest Bogiem Ojcem, albo słowa Boga Ojca mówiącego, że przyjdzie w postaci Mesjasza – Chrystusa?

      Gdzieś czytałem w Twych wypowiedziach, że Duch Święty, to jakby siła, którą oddziałuje na nas Bóg, prawda?

      Czy można zatem stwierdzić, że Duch Święty „przemawia” do nas?

      Trochę to zagmatwane jak na prostotę nauk Jezusa. Skoro mówi się, że narodzenie na nowo to przyjęcie do serca Chrystusa, który żyje w nas, to kto w takim razie do nas przemawia?
      Duch Święty, Syn Boży czy Bóg??

      1. „Czyli nie jestem nowo narodzony, ponieważ nie uznaję dogmatu, że Jezus jest Bogiem?”
       Manipulujesz, gdyż ja tak nie napisałem. Po drugie to nie ejst dogmat. To wynika z cytatów.
       My nie jesteśmy żadną religia i taką nie będziemy.

       „Czy możesz mi Detektywie wskazać słowa Jezusa, który mówi o sobie wprost, że jest Bogiem Ojcem”

       „Kto mnie widział, widział Ojca; jak możesz mówić: Pokaż nam Ojca? Czy nie wierzysz, że jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie? Słowa, które do was mówię, nie od siebie mówię, ale Ojciec, który jest we mnie, wykonuje dzieła swoje. Wierzcie mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we mnie; a jeśliby tak nie było, to dla samych uczynków wierzcie.”

       „o kto w takim razie do nas przemawia?
       Duch Święty, Syn Boży czy Bóg??”

       Jest to jedna i ta sama osoba tak, jak człowieka ciało, duch, dusza.

       Będziesz rozmawiał z Jezusem usłyszy to Bóg Ojciec, będziesz rozmawiał z Bogiem Ojcem będzie o tym wiedział Jezus, a DS mieszka w nas i informuje nas o grzechu, uwrażliwia na innych, prowadzi. DS poznasz po owocach. Mnie moga ludzie poznać po owocach i Ciebie.

       dla mnie to nie jest zagmatwane. Podałem cytat z Jana, Izajasza, ale Tobie mało.
       Twój problem polega na tym, że nie widząc Boga fizycznie nie jestes w stanie sobie wyobrazic go jako jedno. To nie moja wina.

       Bez względu na to czy nadal będziesz temu wszystkiemu zaprzeczał, jedno jest pewne: nigdy jako człowiek nie poznasz natury Boga. Nie ogarniesz tego rozumem.

       1. Istnieje jeszcze ciekawy werset.

        (27) Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. <— Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn, i ten, komu Syn zechce objawić.

        oraz

        (32) Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec.

        1. haha

         jednym słowem pomyliłeś blog….

      2. wysłałem Ci mail, ale chyba nie prawdziwy podałeś

      3. ,,,,Gdzieś czytałem w Twych wypowiedziach, że Duch Święty, to jakby siła, którą oddziałuje na nas Bóg, prawda?

       Czy można zatem stwierdzić, że Duch Święty „przemawia” do nas? „”

       A gdzie wyczytałeś że Duch Święty przemawia do nas??? Duch święty to siła i moc sprawcza Boga. Dzięki niej rozmawiamy z Bogiem, świat istnieje i wszystko działa…. To coś jak falę radiowe tylko lepszej generacji bo działają na wszystko.
       Duch Święty jest miłością, energią Boga… Dlatego grzech przeciw niemu Duchowi Świętemu jest Niewybaczalny, inne grzechy Bóg jest w stanie wybaczyć. Jeżeli Bóg jest Najświętszy a Jest to nikt nie stoi ponad nim… Trzeba to złapać sercem bo rozum nie pojmuję 🙂

 11. Taka moja myśl odnośnie tego piłkarza z tą opaską-Co on tam robi skoro uznaje w swoim życiu Jezusa…? A może to ten „inny” Jezus? Dla mnie to była podchwytliwa scena, ale to moja prywatna opinia…

  1. bardzo możliwe, ale tak czy owak wygląda to na to, na co wygląda 🙂

   1. Pokazali to chyba we wszystkich wiadomościach.. Odebrałam to w sposób następujący- wiara w Jezusa nie oddziela cię od świata i jego atrakcji (piękna,pieniędzy,sławy). Wierz i baw się świetnie! Przepraszam, jestem dzisiaj „nakręcona” na takie sceny..

    1. jak pokazali we wszytskich wiadomościach to jest podejrzane

     1. Dokładnie,oni mają jakiś w tym cel podobnie było z tym pięściarzem.To jest ustawione.

      1. cały czas coś mi nie gra….
       Jestem ciekaw spojrzenia prtzeciętnego katolika. To nam może wiele wyjaśnić. Oni nie kieruja tego do nas, ale do mas. I ciekawe jak masy myślą.
       Maybe antek jest tuz tuż

  2. Ty adi wiecznie się zła doszukujesz.

   1. Nie, nie szukam wszędzie diabła i nie „kicham na niego” ani nie wypluwam jak niektórzy chrześcijanie charyzmaniacy…

    1. Przepraszam, to było do komentarza april. 🙂 Nie wiem dlaczego przeczytałam adi.. Ostatnio co raz częściej zdarza mi się przekrecac to, co czytam. Przepraszam raz jeszcze, adi!

  3. Wg.mnie Neymar jest chrześcijaninem, i chce podążać za Jezusem ale nie jest nowo narodzony.

   1. racja, tak może być. Takich ludzi jest wielu co potwierdza przemiana niektórych czytelników w ostatnich dniach. Lata wierzyli w Jezusa, ale teraz dopiero sie rodzą

 12. Pamiętam jak na mistrzostwach z Rio jeden z piłkarzy miał tatuaż iluminati- nie usunięto tego.

  Poza tym F.C Barcelona-mieli kiedyś krzyż w godle, już nie mają bo tak kazali.

  Wiem,że krzyż to nie biblijny symbol,ale katolicy to jednak chrześcijanie i atak na nich to atak na Jezusa.

  1. @nag an
   Wydaje mi się, że pomylił Pan barcelonę z realem, to Madrytczycy usunęli krzyż z karty kibica i kart bankowych sygnowanych logiem sponsora National Bank of Abu Dhabi. Nie dotyczyło to loga jako takiego, ale tylko produktów związanych z (tym) konkretnym sponsorem.

   No, a Neymar ma z Jezusem tyle wspólnego co np. Radwańska… Zobaczcie sobie, proszę, udział katolików w populacji poszczególnych krajów na świecie i powiążcie to z wskaźnikami bezpieczeństwa czy uczciwości… Przypomnijcie sobie masowe mordy studentów i skorumpowaną policję w Meksyku, fawele w Brazylii albo kupcie w ciemno sprowadzany samochód w Polsce… Katolik – to NIC nie znaczy. Oczywiście spotkamy wielu porządnych ludzi, jednak samo wyznanie nie niesie żadnego przekazu. No, a weźmy np. Świadków Jehowy – mają swoje ścieżki, ale w ich przypadku przynajmniej można mówić o pozytywnych cechach będących wypadkową Pisma. Ja przynajmniej znam samych porządnych, spokojnych i godnych zaufania… Jakby nie patrzeć – niszowe zbory mają przewagę – nie rozmywają się jak np. poglądy i elektorat platformy.

   1. Nie pomylilem,Madryt też ale Barcelonie również kazali usunąć.

    Owszem Neymar ma nieślubne dziecko ale to go nie w moich oczach nie dyskwalifikuje. Radwańska czy Lewandowski to inną sprawa.

    Owszem, jednak ci wierzący naprawdę katolicy są chrześcijanami naprawdę i to w nich się atakuje.
    Ci „tolerancyjny” i tak się nie oburza.

    Społeczeństwa katolickie owszem są w dramatycznym stanie,ale luterańskie czy anglikańskie- w jeszcze gorszym…

   2. I proszę się do mnie per pan nie zwracać

 13. Moze wlasnie dzieki temu krokowi zajol 3 miejsce. Bo na pytania odnosnie opaski nic nie odpowiedzial. Jasny przekaz chcesz byc ,,kims” to Jezus nie jest twoja droga… Wybierajcie… Zobaczcie bez Jezusa jest slawny, ceniony itd… Chyba mniej wiecej taki jest przekaz oswajaja ludzi do odrzucania Chrystusa… Ze niby to norma… Patrzta i nic nie robta…
  szatanskie powiedzonko jak owsiakowe..

  1. dosłowny tekst z ulubionej mojej kiedyś ekipy heavymetalowej:
   [Czerwony płaszcz – znowu czerwony, jak czerwony smok czy Edomici]
   „Chcecie wzbudzić nasze imperium nienawiści i zła
   na cały świat i wydać człowieka i wszystkie żyjące istoty prosto w nasze ręce?”
   [Trójka – na obrazku jest ktoś jak sędzie, papież i generał:]
   „Tak, mistrzu!”
   [Czerwony płaszcz:]
   „Chcecie mówić człowiekowi kłamstwa o przeszłości świata
   jak został stworzony i powstrzymać prawdę na zawsze?”
   [Trójka:]
   „Tak, mistrzu!”
   [Czerwony płaszcz:]
   „Chcecie wydać wasze dusze prosto w nasze ręce
   by stać się potężny, sławny i bogaty?”
   [Trójka:]
   „Tak, mistrzu!”
   [Czerwony płaszcz:]
   „Ho Ho Ho! niech się stanie”
   ho ho ho – to reprezentuje sowę – molcha (bo bohemian grove i symbol masonerski)

 14. Globalna religia : Franciszek stwierdza, że wszystkie główne religie łączą się z tym samym bogiem!!!

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/globalna-religia-franciszek-stwierdza-ze-wszystkie-glowne-religie-lacza-sie-z-tym-samym-bogiem-2016-01

  Słyszeliście o tym?
  masakra…

 15. To jest przygnębiające, ale na mnie te wszystkie newsy ze świata działają tak, że moja wiara się tylko umacnia i utwierdzam się tylko, że najlepszym wyborem w życiu jest Pan Jezus 🙂 Przygnębia mnie to, że ludzie którzy nie uznali Jezusa, będą straceni, są straceni. A Franio pewnie może powiedzieć coś w stylu : kim ja jestem aby to oceniać. Taki cwany gapa 🙁

  1. straciłem „zaufanie duchowe” do papieży juz ostatecznie gdy zobaczyłem JP2 z Beny Hinem… „ojciec świety” bez rozeznania duchowego z kim się spotyka i co tym samym popiera? no nie.. po prostu „religia”…

 16. Problemy techniczne – prośba o pomoc
  Może Ktoś z Was miał podobne problemy i potrafił sobie z nimi poradzić? :

  http://postimg.org/image/xgo4j3bnn/

  Na blog mogę wchodzić bez problemu, natomiast, to co uruchamiam pośrednio np. chrześcijanie-razem lub ostatnio dodana mapka i koła czytelników bloga jest obarczone błędem (403)… Mogę wejść za pomocą bramki proxy, ale strony są wówczas okrojone…

  1. Ale ,,sweet” Focie wyskakują ci na błędzie….
   W każdym razie widzę masz G – Chrom
   1. Jeżeli masz samą podstawkę wyszukaj aktualizacje możliwe że brakuje ci nowych ,,kodeków” do otwierania stron.
   2.Możliwe że zassałeś z cieci jakiś dodatek do chroma ( nie rób tego nigdy sam syf ) odinstaluj je.
   3. Jeżeli nie da tak rady odinstaluj go ,popierz Mozilla jest starsza i wolniejsza ale automatycznie uaktualnia sterowniki stron… poprzeglądaj strony większość stron zapyta cię czy pobierać sterownik jeżeli Detektyw będzie hulać itd… Ściągnij ponownie Chrom będzie automatycznie korzystać ze sterowników pobranych stron Mozilli… I usuń Mozi… ja bym zostawił, Dużo ściągam i mi Google czasem raz na 0,5 roku dostaje krytyka i trzeba go reinstalować ale reguły nie ma jeżeli dużo ściągasz to miej w zapleczu inny program…
   Jeśli to nie pomoże to pisz… Był tu jakiś informatyk… I będziemy ich wtedy prosić o helpa

 17. Dla mnie to wygląda na tzw. zasłonę dymną. Bijący bliźniego do nieprzytomności za pieniądze król wagi ciężkiej Tyson Fury też mówi o Jezusie. Nawet papa Francisco mówi o Jezusie. A w tych środowiskach próżno szukać prawdziwego Boga, więc jakkolwiek pięknie by pozornie się taka opaska prezentowała, to o niczym nie musi świadczyć. A może- o zwiedzeniu.

 18. Zobaczcie jaki obrazek ma dzisiaj google. Król z rogami.

 19. A później jak ponownie wybrałam google to pojawiła się śpiąca królewna. Rogaty król przyszedł obudzić królewnę?

 20. We Wrocławiu słuchajcie wielka rekrutacja na Asystenta Imigranta…no comment

 21. http://m.demotywatory.pl/4603779
  Bardzo fajny filmik przedstawiający nastroje panujące u obywateli Niemiec .

  1. mój znajomy wrócił stamtąd, pracowałw okolicach monachium – i mówi jednoznacznie – kiedyś przestępczość była tam prawie żadna, teraz gangi się pojawiły i napadają na sklepy, społęczeńtswo ma inne zdanie niż ich rząd który niby ich „reprezentuje”

  1. Po prostu powoli zaczynają robić to jawnie… Bo uważam że krzyżówki rząd robi od dawien dawna. Więcej będzie takich informacji jak tylko nasili się presja Isis ( http://www.prisonplanet.pl/polityka/isis_rozwija_stingery,p2054247885 – Dziękują Obamie za stingery )
   Będzie to dogodna sytuacja aby wprowadzać zmiany na ziemi wedle upodobań szatana bo każdy będzie zajęty Islamem.

  2. Zaraz zwymiotuję… Obrzydliwe, złe, chore.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish