Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“Jan Paweł II Drugi w piekle”

 

To nie jest  tytuł mojego  tekstu, który ma być docelowo  kontrowersyjny. To tytuł filmu YT, który był notorycznie usuwany przez google, co w tej sytuacji uwiarygadnia materiał.

Oryginał umieszczałem ok 3lat temu na blogu, oraz  rok temu, ale ten filmik też wykasowano:

 

Jan Paweł II Drugi w piekle Pochwycenie {wizja} Angelica Zambrano Pl

Ten jeszcze wisi w sieci:

 

 

 

 

 

Updated: 26 grudnia 2015 — 18:50

45 komentarzy

Add a Comment
 1. Chcąc podobać się Bogu narażasz się ludziom i na odwrót. Zbawienie lub potępienie. Wybór należy do ciebie.

   1. Detmold – miasto powiatowe w Niemczech, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, siedziba rejencji Detmold oraz powiatu Lippe. Liczy 72 758 mieszkańców (2010). Miasto było niegdyś stolicą małegoKsięstwa Lippe do 1918 (po 1613 Lippe-Detmold), a następnie stolicą Wolnego Państwa Lippe do 1947.

    ?

    1. Buzki mi źle się wstawiają miał być usmiech?

  1. Jak może być w piekle skoro jeszcze nie było sądu ostatecznego ?

   1. No właśnie. To jest bzdura. Jan PAWEŁ 2 jest w grobie i zmartwychwstanie na sąd ostateczny , więc po co wypisywać takie niezdrowe i niebiblijne rzeczy o jego pobycie w piekle. To bezsens.

 2. dziękuję za umieszczenie tego filmu, teraz widać, że ci co się uważają jako pierwsi i święci na ziemi nie będą mieli co szukać u Pana. Nie ma zbawienia błachowalstwie, w obrzędach, które oferują ludziom jako drogę do Boga, w martwych uczynkach, w których nie ma ducha i prawdy. Gdy trwałam w zwiedzeniu przez krk, nawet wzięłam udział w konkursie wiersz upamiętającym JPII, Boże Ojcze jak bardzo trwałam w błędzie, dziękuję że otworzyłeś moje oczy.

  1. Aldona, i ja napisałam kilka wierszy upamiętniających JPII. Kiedy umarł, był to dla mnie czas kiedy bardzo duzo pisałam wierszy, wiec jakbym nie mogła naskobac czegoś dla papy?

 3. Piotrze a co będzie z pozostawionymi ?
  Według pisma.

 4. JP II to jedno z największych nieszczęść jakie dotknęło ten kraj…

 5. Marcinie mówisz o tych którzy zostaną na ziemi po pochwyceniu ludzi przez Jezusa

 6. Pod tym filmem jest komentarz Marcina o piekle. Co sądzicie? Koniec/śmierć czy wieczne męki?

 7. Nie potrzebujemy wizji, żeby śmiało twierdzić, że Karol Wojtyła znany jako Jan Paweł 2 nie został zbawiony, bo wiemy, że był bałwochwalstwom, stał na czele Wielkiego Babilonu, był jednym z budowniczych jednej, światowej religii.Po za tym jaki niby miałby być cel takiej wizji i skąd mamy pewność, że pochodzi ona od Boga a nie od demonów? Wszystko co powinniśmy wiedzieć o niebie i piekle znajduje się w Biblii, więc wątpię, żeby Bóg przekazywał komuś jeszcze jakieś dodatkowe wizje.I jeszcze coś.Zarówno katolicy, protestanci i prawosławni mają “wizje”, “objawienia”, w których Jezus, Maria, Bóg, “Święci” potwierdzają ich nauki czy dogmaty, oczywiście wzajemnie się wykluczające lub dodające nowe sprzeczne np. z Biblią.

  1. Panar,

   “Nie potrzebujemy wizji, żeby śmiało twierdzić, że Karol Wojtyła znany jako Jan Paweł 2 nie został zbawiony, bo wiemy, że był bałwochwalstwom, stał na czele Wielkiego Babilonu”

   Ty to wiesz, juz wiesz, ale Angelika nie miała wizji specjalnie dla Ciebie, dla nas.
   Rozumiesz o czym piszę?

   1. Marcinie ja to widzę w ten sposób że ludzie którzy zostaną na tym padole to za pomocą inżynierii genetycznej będą mieli wszczepiony znak bestii który da im możliwość przeglądania internetu i robienia tysiąca innych rzeczy za pomocą swoich umysłów

    ci ludzie będą duchowo cierpieć nie będą mieć żadnej prywatności

    szatan będzie tych ludzi niszczyć duchowo z resztą dla niego nie jesteśmy ludźmi tylko zwierzętami najgorszą szarańczą którą trzeba wyeliminować

    i uważam także że po pochwyceniu ten świat jeszcze przez ileś tam lat będzie funkcjonować dopóki Jezus powtórnie nie przyjdzie i osądzi świat

   2. Właśnie nie za bardzo.Udowodnienie na podstawie Biblii, że JP II został potępiony jest dużo bardziej wiarygodne niż jakaś wizja, która jak już wspomniałem, mogła być bardzo subiektywna.

    1. Palnar, ile ludzi czyta Biblię. Harcerzu Ty mój…

     1. ja np czytam codziennie biblię 😀

      1. aha, tak więc sprawa jest oczywista, nie musimy nikogo uświadamiać 😀

      2. a z 2 strony wg wykłady Zaca o babilonie i Jerozolimie, rytualni czytacze Biblii klasyfikują się na Babilon 😉

       1. rytualni?
        nałogowi którzy czytają wiele a nie robią prawie nic.

        Ja np. mało przeczytam, bo przeczytam sobie w chwili obecnej np. dwa psalmy i żyje tym co w nich jest. Pokładam znacznie większy nacisk na pełnienie Woli Boga, na mądrość niż wiedzę.
        Wiedza prowadzi do pychy, zaś mądrość do długiego życia w sprawiedliwości i pokoju, roztropności i pokorze.
        Za mądrością zaś idzie wiedza, doświadczenie, w stopniu nie przekraczającym granice pychy.

     2. A ilu ludzi uwierzy jakiejś dziewczynie, która twierdzi, że otrzymała wizję, w której JP 2 jest w piekle?

    2. Zostawmy sąd nad JP2 Bogu, to nie nasza sprawa. Jezus powiedział że jeśli się nie upamiętamy , to tak samo zginiemy, bo tam nic nieczystego nie wejdzie. A z kazdego nieużytecznego słowa zdamy sprawe przed BOGIEM.

 8. Kolejny argument z Pisma za tym, że wielki ucisk nie jest przeznaczony dla prawdziwych chrześcijan, naśladowców Jezusa Chrystusa, oni nie będą w tym uczestniczyć:

  1 Tesaloniczan 1,10:
  “i oczekiwać przyjścia z niebios Jego Syna, którego Bóg wskrzesił z martwych, Jezusa.
  ON NAS OBRONI PRZED MAJĄCYM NADEJŚĆ GNIEWEM”

 9. A czy słyszałeś o tych idiotycznych filmikach które są na modzie typu ”Jan Paweł Drugi Gwa*cił małe dzieci”?
  jeśli tak to co myślisz o takim zachowaniu ludzi w stosunku do świętej osoby?

  1. JPII nie jest święty, a zdrugiej strony diabeł wykonał super robotę. Poprzez kRK zniechęcił ludzi do wiary w Boga i takie są efekty.

 10. Wiecie z czego wynika kult JP II? Z niedowartościowania Polaków…

  1. Nasi chcą mieć koniecznie jakiegoś swojaka, którym można się pochwalić światu. Inne nacje mają znanych na pęczki, a my? No właśnie…Bóg nie daje błogosławieństw odstępczym bałwochwalcom…

   1. Tzn. mieliśmy i mamy ludzi wielkiego formatu, tylko są niszczeni przez polokatolików…

   2. Ja mam w domu książkę do historii dla brytyjskich 10-12 latkow i tam o JP 2 nie ma ani jednego słowa…

    W sumie jedyny Polak nazwany z imienia to Mikołaj Kopernik (aczkolwiek nie ujawniono kraju pochodzenia), w sumie wyraz “Polska” pada tam jedynie 9razy,nie ma tam mowy ani o okrągłym stole ani o stanie wojennym.

 11. Ogladalem ten film z 2 lata temu,ale jakoś inaczej to zapamiętałem…

  Początek niby dobry,ale potem?

  Przecież wiadomo, że ci pozostawieni wciąż mogą być zbawieni.
  A z filmu wynika jakby że ziemia po pochwyceniu stanie się piekłem…

 12. Komiks

  http://www.truth-that-matters.com/PopeMary.bmp

  Obrazek 1:
  -„Ale przecież modliłem się do błogosławionej dziewicy, tak jak robili papieże”
  -„John, to jest bałwochwalstwo. Żaden bałwochwalca nie wejdzie do Nieba.

  1 Koryntian 6,9-10
  „Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani BAŁWOCHWALCY, ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy, Ani złodzieje, zaś chciwcy, ani pijacy, zaś oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą.”

  1 Tymoteusza 2,5
  „Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus”

  Obrazek 2:
  „Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym…” (Ks.Wyjścia 20,4-5)

 13. Tak sie dziwie co za durnoty tu sa wypisywane, nie zaprzeczam roznym teoriom spiskowym ale oczerniac Naszego rodaka Karola Wojtyle to przesada, slowo szatana i sa przekonani ze czynia dobrze, sa nie swiadomi grzechu, rowniez zostana zbawieni. Co ja np moge powiedziec Mojej 95 letniej babci, ktora Modli sie do Obrazu Matki Boskiej kiedy od dziecka bałwochwali nie swiadomie kiedy tak robili jej zostal czlowiekiem byl tym samym czlowiekiem, czlowiek nie chcialby zeby wszystkie narody sie myslenie i logike ? moze tak troche emaptii i samodzielnego myslenia ? Jan Pawel ll staral sie zjdenac wszystkich, Modlil sie za Nasza Moździerz,pod osolona swojej funkcji byl u progu zarzegnania wielu waznych konfliktow religijnych co bylo by nie wygodne dla wielu przewódcow Swiata i masonerii w tym samego Diabla, dlatego w ostatecznoisci zaczęto go podtruwać a wczesniej dokonano zamachu.

 14. Drogi Adminie myślę, że pokazywanie tutaj niektórych “artystycznych wizji” niektórych, współczesnych muzyków jest dobrym pomysłem. Nic mnie nie utwierdza bardziej w tym że walka dobra ze złem przybiera na sile gdy oglądam niektóre teledyski. Póki co zdecydowaną zwyciężczyni najbardziej okultystycznego teledysku jest nie jaka Ke$ha – Die Young (ponad 100 mln wyświetleń) wszechwidzące oko, piramidy, odwrócone krzyże, masońskie rytuały, pentagramy, orgie.. https://www.youtube.com/watch?v=NOubzHCUt48

 15. Przeciez ta dziewczyna nie jest katoliczka. Jest Chrzescijanka, ale z innego odlamu niz katolicy . Oni wierza w Jezusa, ale nie uznaja kultu Maryi i innych Swietych. Jan Pawel 2 jest w Niebie. W objawieniach ,ktore codziennie doswiadcza pewnien wizjoner JP2 pojawil sie u jej boku juz w dniu jego smierci .Byl mlody , zdrowy i usmiechniety.

 16. Pamiętajmy ze złoczyńca na krzyżu obok JEZUSA nawrócił się i został zbawiony, więc nie sądżmi nikogo zanim sam BÓG NIE WYDA WYROKU.

 17. Dodam, iż jest napisane, że jeżeli wyznasz Jezusa Panem i uwierzysz, że Bóg Go wzbudził z martwych i wzywasz imienia Pana Jezusa będziesz zbawiony – to co Karol Wojtyła nie wzywał Jezusa?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: