Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Największe kłamstwa tego świata jakimi karmiono Cie przez całe Twoje życie.

Bardzo polecam te dwa odcinki filmów, które mógłbym nazwać kompendium tego czym ja się zajmuje od kilku lat.

Te dwa filmiki otworzą oczy zwłaszcza początkującym czytelnikom tego bloga.

Nowo narodzeni znajdą zas inspiracje tudzież pole do polemiki.

 

https://www.youtube.com/watch?v=eFoyxyV-KXw

 

https://www.youtube.com/watch?v=1XUzaw17C4Q

 

 

Zaktualizowane: 26 grudnia 2015 - 17:12

31 komentarze

Dodaj komentarz
 1. dokładnie żyjemy jak w truman show. A pro po wspomnianych tam planet, nauce o ukl.słonecznym, kiedyś byłam zwiedzić obserwatorium astronomiczne w Poznaniu wtedy były tylko dwie „gwiazdy” na niebie te pierwsze, które zazwyczaj się pojawiają przez ten stary już prawie 100 letni teleskop było widać że to tzw „Wenus” a druga „Jowisz”, co wtedy mnie zastonowiło że widać mały punkt przypominający daną planetę jak martwy obrazek, bo gdy widzi się „gwiazdę” to obraz jest ruchomy widać pulsujący punkt światła. Mała różnica jednak dająca do myślenia, bo skoro są prawdziwe, dlaczego nie poruszają się wokół osi wg tej samej nauki, która o nich mówi?

  1. nie wiem co jest grane ale postanowiłem oglądnąć dzisiaj po raz pierwszy film truman show, wchodzę na detektywa a tu Truman show w poście. dziwneee…

   1. ażebyście wiedzieli, NT mówi że ten swiat jest „widowiskiem”…

 2. Aldona my o kosmosie nic nie wiemy i zapewne nic wiedzieć nie będziemy a to dlatego że prawda musi zostać w ukryciu żeby oni dalej mogli nas okłamywać i kontrolować

  ale my jako dzieci boże skupiajmy się na Jezusie i żyjmy dla niego żebyśmy mogli się ostać i uniknąć tego zwiedzenia światowego kłamstwa które szatan dla nas szykuje my jako chrześcijanie powinniśmy się wzajemnie wspierać i być dla siebie prawdziwą rodziną żeby było nam łatwiej w tych ostatecznych czasach które niestety się zbliżają i ja to coraz mocniej czuję

  przelewki już się skończyły Jezus Chrystus zbiera wszystkich swoich żołnierzy na ostatnią wojnę duchową

  która już niedługo się zacznie i wiem że muszę całkowicie porzucić swoje dotychczasowe życie myślenie całkowicie wyprzeć się samego siebie i iść za nim bo inaczej nie wytrwam w tych ciężkich czasach i proponuję zrobić to każdemu

  każdego dnia jesteśmy bliżej końca dlatego nie marnujmy czasu na bzdury tylko idźmy z modlitwą do Boga i zapytajmy się go co on by chciał żebyśmy w tym życiu mogli dla niego zrobić

  1. „Aldona my o kosmosie nic nie wiemy i zapewne nic wiedzieć nie będziemy a to dlatego że prawda musi zostać w ukryciu żeby oni dalej mogli nas okłamywać i kontrolować”
   W moim komentarzu wspomniałam o moim spostrzeżeniu długo przed moim przebudzeniem pewnej różnicy optycznej, którą widać przez teleskop że jedno ciało niebieskie „gwiazda” widać ruchomy punkt światła a przysłowiowa planeta przez niego ” jak martwy obrazek”, było to pytanie retoryczne, bowiem na sunęła mi się po tym spostrzeżeniu ta właśnie sprzeczność, co może potwierdzać to zakłamanie, że pokazują nam to, co ma „tylko” potwierdzać ich naukowe teorie.

 3. Łk 8, 17 Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajemnego, co by nie było poznane i na jaw nie wyszło. 18 Uważajcie więc, jak słuchacie. Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma”

  Detektywie od jakiegoś już czasu temat płaskiej ziemi do mnie powraca i za każdym razem mocniej. Dziękuję za ten film i Bogu dziękuję za to, że Cię używa do swoich celów! Niech Ci błogosławi Pan!

  1. Dziękuję Wenson za dobre słowo. Tobie równiez niechaj Bóg Ojciec Błogosławi w imie Jezusa Chrystusa.

   1. Detektywie powiedz mi czemu komentarze są umieszczane każdy w innym miejscu a nie jak było do tej pory że każdy nowy komentarz był na samym dole według godziny opublikowania go

    1. nie za bardzo wiem o co chodzi 🙂

 4. ściągnąłem filmik gofast 2014 to jest o tej rakiecie puściłem film w zwolnionym tempie tak z ciekawości i ewidentnie słychać i widać że rakieta w coś uderzyła i nagle się zatrzymała to jest ta pewnie słynna linia karmana przez którą nic nie przejcie polerowane lustro

 5. czyli sklepienie nieba to wewnętrzna sfera kuli; jeśli jesteśmy na odludziu, horyzontu nie zasłaniają budynki ani wysokie góry – widać, że jesteśmy w środku kuli 🙂

 6. Piorą umysły od małego, abyśmy należeli do Babilonu złego, a nie do Jeruzalem wspaniałego.

  1. robią po prostu z nas debili

 7. Niby wszystko fajnie, ale wobec tego jak wytłumaczymy sobie pory roku? Fazy księżyca? Dzień i noc? Czemu półkula północna nie widzi krzyża południa, a z kolei południowa nie widzi gwiazdy polarnej? Póki co – teoria do kosza.

  1. Z Panem Bogiem chcesz się spierać ?

   1. Zupełnie nie chcę się z nikim kłócić ani nie wierzę w oficjalne wersje, w Ziemię kulkę jak od pingponga ani loty w kosmos. Ale niestety w płaską póki co też nie, ponieważ jednak jest dzień i noc oraz widzę wedrowkę Słońca po nieboskłonie oraz Gwiazdę Polarną na mojej półkuli a na południowej jej nie widziałam. Więc to, co pokazano nie przemawia do mnie na tyle, bo równie dobrze też może być zwiedzeniem. Wynajdywanie coraz nowych teorii nie służy lepszemu poznaniu tylko wprowadzeniu chaosu, a to się podoba rządom.

  2. @Nicnierozumiem

   Na płaskiej Ziemi, Słońce krąży nad nią wzdłuż równika.
   W ciągu roku zmienia ono swoją pozycję między zwrotnikiem raka a koziorożca, zmniejszając lub zwiększając średnicę i obwód swojej orbity.
   Kiedy orbita jest zwiększa się i oddala poza równik, wtedy mamy w polsce zimę (oddalone Słońce wędruje nisko nad horyzontem), a np. w Afryce porę suchą.
   Kiedy orbita zmniejsza się przybliżając obroty Słońco do jej centum umieszczonego nad 'biegunem północnym”, wtedy Słońce jest bliżej nas i mamy w Polsce lato (Słońce leci wysoko nad głowami), zaś w Afryce porę deszczową.

   Jeśli chodzi o Księżyc i jego orbitę, jego cykl zachowuje się podobnie tyle, że ma prawdopodobnie mniejszą orbitę niż Słońce i 28 dniowy cykl fazowy. Często możemy zauważyc Słońce i Księżyc razem na Niebie. Jest to właśnie efekt różnic w wielkościach orbit, oraz długości cykli między tymi dwoma ciałami niebieskimi.

   1. Przykro mi, ale nie rozumiem tego, co piszesz 🙁 Jeśli to tłumaczy cykl roczny to gdzie w tym wszystkim miejsce na cykl dobowy w różnych miejscach świata w tym samym czasie? Kompas też oszukuje? A gwiazdozbiory? Nie chcę negować czegoś, czego nie rozumiem. Po prostu teoria Ziemi-kuli ma odpowiedzi na prawie wszystko i część z tych zjawisk sami obserwujemy, a teoria płaskiej Ziemi ma kilka tez i sporo nieścisłości. W tych czasach musiałby się człowiek znać na wszystkim żeby każdemu patrzeć na ręce.

 8. Cieszmy się i dziękujmy za łaskę daną od Boga 🙂 PSALM 30
  1 Psalm. Pieśń na uroczystość poświęcenia świątyni. Dawidowy. 
  2 Wysławiam Ciebie, Panie, boś mnie wybawił 
  i nie uradowałeś mych wrogów z mojego powodu. 
  3 Panie, mój Boże, 
  do Ciebie wołałem, a Tyś mnie uzdrowił. 
  4 Panie, dobyłeś mnie z Szeolu, 
  przywróciłeś mnie do życia spośród schodzących do grobu. 
  5 Śpiewajcie Panu psalm wy, co Go miłujecie, 
  wychwalajcie pamiątkę Jego świętości! 
  6 Gniew Jego bowiem trwa tylko przez chwilę, 
  a Jego łaskawość – przez całe życie. 
  Płacz nadchodzi z wieczora, 
  a rankiem okrzyki radości. 
  7 A ja powiedziałem pewny siebie: 
  „Nigdy się nie zachwieję”. 
  8 Z łaski Twojej, Panie, uczyniłeś mnie niezdobytą górą, 
  a gdy ukryłeś swe oblicze, ogarnęła mnie trwoga. 
  9 Wołam do Ciebie, Panie, 
  błagam Boga mego o miłosierdzie: 
  10 „Jaki będzie pożytek z krwi mojej, 
  z mojego zejścia do grobu? 
  Czyż proch Cię będzie wysławiał 
  albo rozgłaszał Twą wierność?
  11 Wysłuchaj, Panie, zmiłuj się nade mną; 
  bądź, Panie, dla mnie wspomożycielem!” 
  12 Biadania moje zmieniłeś mi w taniec; 
  wór mi rozwiązałeś, opasałeś mnie radością, 
  13 by moje serce nie milknąc psalm Tobie śpiewało. 
  Boże mój, Panie, będę Cię wysławiał na wieki.

 9. https://www.youtube.com/watch?v=iTKbYIkxKMg

  Bardzo fajny film polecam.. Oczywiście pomijam w nim wiek ziemi itp… Ale ogólna konkluzja ciekawa…

 10. Witam
  Tak odnośnie pierwszej części tego filmu,warto przypomnieć sobie dziwne dzwięki metaliczne na całym świecie.Może ktoś majstruje przy tej polerowanej kopule.Granie na pasach wan allena? dla mnie tez wymysł tych „mądrych głów”

 11. Wspomnę, o filmie o lądowaniu na księżycu dokument ” Największe kłamstwo wszechczasów”, padają tam słowa, że skoro nasa upiera się że jednak wylądowali niech zbudują teleskop który na tyle umożliwi przybliżenie powierzchni księżyca by zauważyć po zostałości po kapsule, pojaździe, który tam zostawili po tej „rzekomej wizycie”, odpowiedziano, że to niemożliwe jest skonstruowanie takiego teleskopu, który by dawał takie przybliżenie. Taka była ich odpowiedź, więc skoro to jest niemożliwe, z jakiej racji widzą planety, które są bardziej odległe niż księżyc? Potrafią zobaczyć co jest w kosmosie a nie potrafią zobaczyć i sprawdzić powierzchni księżyca. Jest to kolejna sprzeczność, która wychodzi. Tak więc wychodzi że na kłamstwie tworzą kolejne kłamstwa, i kłamstwo kłamstwem pogania.

 12. poniżej mój komentarz do filmu
  NAJWIĘKSZE KŁAMSTWO WSZECHCZASÓW

  Stary Testament:

  Amosa 5:8
  [BW] On tworzy Plejady i Oriona, mrok przemienia w poranek, a po dniu zsyła ciemną noc; wzywa wody morskie i rozlewa je po powierzchni ziemi – Pan imię jego.
  [BT] To Ten, który uczynił Plejady i Oriona, który przemienia ciemności w poranek, a dzień w noc zaciemnia, Ten, który wzywa wody morskie i rozlewa je po powierzchni ziemi – Pan jest imię Jego.

  Hioba [Joba] 9:9
  [BW] On stworzył Niedźwiedzicę, Oriona, Plejady i Gwiazdozbiór Południa.

  Hioba [Joba] 38:31
  [BW] Czy możesz związać pęk Plejad albo rozluźnić pasek Oriona?
  [BT] Czy połączysz gwiazdy Plejad? Rozluźnisz więzy Oriona?
  ————
  a poniżej jest o Wieży Babel, Nimrodzie, NWO i czcicielach lucyfera
  [Opublikowany 25.12.2015]
  [1]
  Technologia starożytnego Babilonu ponownie – McGuire, Marzulli [napisy PL]
  https://www.youtube.com/watch?v=pm0tAI0NSZY
  [2]
  Ludzkość jednoczy się z UFO. Wielkie zwiedzenie i Boży Sąd!
  https://www.youtube.com/watch?v=YT8f4aJ1QOA
  [3]
  PIORUNY BOGÓW – Thunderbolts of the Gods (lektor ivo pl)
  https://www.youtube.com/watch?v=4XjG5rJ9h88
  Opublikowany 10.03.2014
  Najbardziej popularny dziś model wszechświata, promowany przez główny nurt nauki, to wszechświat formowany przez GRAWITACJĘ.
  Istnieje również inna koncepcja, o wiele lepiej wyjaśniająca obserwowane zjawiska we wszechświecie. Są naukowcy dowodzący, iż to nie grawitacja jest spoiwem utrzymującym wszechświat, lecz siła miliardy razy potężniejsza od niej. Siłą tą jest PRĄD ELEKTRYCZNY oraz tworzone przezeń pole elektromagnetyczne.
  ————
  nie zaprzeczam, że jesteśmy oszukiwani w każdej dziedzinie życia,
  jednak na temat kształtu Ziemi lub wielkości wszechświata tutaj i teraz
  już nie bedę szie wypowiadał – mnie wystarczy, że Bóg stworzył
  i że to co stworzył działa, a że ludzie niszczą i zakłamują, to inna historia.
  seler

  1. jest taki polski naukowiec który razem z rosyjskim odkryli że świat jest zbudowany tylko z 2 czątek elektronu i electrino, i one są nośnikami dodatniego i ujemnego ładunku. Tą teorią udało mu się wyjaśnić wiele zjawisk fizycznych. Niestety został zaszczuty przez polskich naukowców a jego blogi są poblokowane.

   Przeprowadzili wiele eksperymentów które potwierdzają tę teorię, trzeba się przekopać przez blogi, ja go śledzę od kilku lat

   http://www.electrino.pl
   http://manipulatorzy.salon24.pl/
   http://przyroda.salon24.pl/

   żeby wyświetlić blogi na salonie trzeba się zarejestrować i wyłączyć blokadę w opcjach konta.

 13. Płaska ziemia to co zrobić z fragmentem z Ksiegi Izajasza 40:22 .

  Ten, co mieszka nad kręgiem ziemi,
  której mieszkańcy są jak szarańcza,

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish