Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziwne manifestacje. Jakich kościołów się bać?

Jeden zs moich ulubionych pastorów – Wilkerson – opowiada o zboczeniach kościołów z drogi do Boga, dziwnych zachowaniach, manifestacjach demonicznych. Warto zwrócić uwagę, iż był to pastor  kościoła zielonoświątkowego, a więc tego kościoła, w którym można spotkać tego typu zwiedzenia.

Wyjątkowo ważna jest końcówka tego wykładu, a ściślej rzecz biorąc wzruszenie pastora. Kilka razy w realu i z informacji od co niektórych braci i sióstr w wierze wiem, że ktoś kto kocha Boga i stara się naśladować Jezusa Chrystusa staje się równiez o wiele bardziej wrażliwy.

 

 

Zaktualizowane: 25 grudnia 2015 - 09:17

13 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Trzeba wystrzegać się takich zgromadzeń/wspólnot gdzie dzieją się niesamowite manifestacje sił nadprzyrodzonych. To nie pochodzi od Boga. Bóg działa w ukryciu.

  1. wiesz detmold, oni zawsze powiedzą, że nie rozumiemy działań DŚ.

 2. Moim zdaniem na pewno trzeba unikać:
  -kościołów zielonoświątkowych i charyzmatycznych
  -kościołów, które są w ekumenie z KK
  -kościołów skupiających się na ewangelii sukcesu

  1. Kościoły Zielonoświątkowe same w sobie nie są złe, ale tam jest masa odłamów.

  2. Od znajomych którzy są w „chrześcijanstwie” od dłuższego czasu, wiem że nauki ruchu wiary wchodzą nawet do konserwatywnych baptystów, i coraz trudniej znalezc „ortodoksyjny” zbór

  3. Od znajomego dowiedziałem się że w jego parafii pasterke odprawia 13 księży…

   1. Nie mam słów i nie mam pytań…

 3. Mądry/-a być może będzie zbawiony, a głupi/-a na 100% będzie potępiony. Dlaczego? Ano dlatego, iż mądry/-a może znaleźć drogę do Boga, a głupi/-a nie może czy raczej nie chce. Z Bogiem.

 4. Poruszył mnie ten film, tylko płakać jak słowo Boże zostaje przeinaczone i tam, gdzie ludzi powinno się przekonać do skruchy, robi się takie komedie niby pod wpływem ducha św.:'(

  1. Dokładnie masz rację Aldona,że tylko płakać nad tym jak uwcześni pastorzy prowadzą lud na zatracenie.
   Też bardzo lubię nauczania Wilkerson,chociaż w obecnej dobie nie są one popularne.Według mojej opinii przedstawiał zdrową naukę.Wystarczy spojrzeć na owoce pracy,jakie po sobie zostawił.

 5. Wiać czym prędzej od wielkich kościołów, zgromadzeń gdzie nie liczy się Jezus i słowo Boże.Uciekać od zborów gdzie odbywają się tylko cotygodniowe spotkania,gdzie nie ma miłości,zrozumienia i współczucia dla bliźnich.Uciekać od religijności gdzie pod płaszczykiem miłości wprowadzana jest ludzka nauka.

  Zdać się na Ducha Świętego,który pokieruje nas w odpowiednie miejsce do właściwych ludzi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish