Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Co wydarzy dzisiaj się?

Dzisiaj,  jedyny raz w roku ludzie postarają się być dla siebie mili. Jeden dzień na 365 dni. Już jutro, pojutrze będą z tego zwolnieni.

Emocje opadają, zaopatrzenie w żywność starczy na 10dni, choć będzie to skonsumowane w dni trzy.

Dzisiaj Polacy będą zabijać.. Miliony karpi zostanie dzisiaj z premedytacją zamordowanych. Pamiętam jak ileś tam lat wstecz uciekałem od owego morderstwa zlecając je panu sprzedawcy. To było takie morderstwo na zlecenie. Wszystko w białych rękawiczkach wykonałem. Tak, jakby mąż przyłapał żonę na zdradzie i zlecił płatnemu mordercy zabicie żony.

 

Poza tym dzisiaj przy wielu stołach zasiądą demony. Talerz pozostawiony pusty w ten dzień, wywodzi się z tradycji pogańskiej, w której to zakładano, że przyjdzie duch jakiegoś przodka. My wiemy, że duchy zmarłych śpią, a podczas seansów spirytystycznych pojawiają się demony.

Tak więc, patrząc na pusty talerz już wiecie kto będzie z Wami przy stole siedział.

Będzie też kłamstwo tzw gwiazdki pięcioramiennej, jakoby od niej

były wszelkie prezenty. Nie od Boga, ale od gwiazdki spadającej z nieba.

Będzie też maraton potraw i wyścig, kto pierwszy odpadnie, albo kto pierwszy poluzuje guzik od spodni. Wersja dla mężczyzn. Kobiety są cwane, mają sukienki.

Jeśli ktoś zje zbyt dużo pierogów lub kapusty z grochem, jest narażony na odwiedziny agenta  Jamesa Bąka.

Wiara w magiczną moc wafelka. Dziś jest pełnia i każde życzenie się spełnia.

Gdzieś tam w tle jest mały Bóg w sianku, który będzie zastawiony kompotami, ozdobnymi butelkami z wódką, sałatką itp.

Jak to śpiewano o pszczółce Maji: jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie.

 

 

Uwaga!! To tak pół żartem, pół serio.

Tylko obyście nie byli nażarci. 🙂

Zaktualizowane: 24 grudnia 2015 - 11:43

24 komentarze

Dodaj komentarz
 1. I do tego te sztuczne wymuszone życzenia i sztuczne pojednania, dzisiaj zacznie się maraton fałszu i o obłudy.
  „Dzisiaj cała Polska złamie przykazanie – nie zabijaj.”
  Zaskoczyłeś mnie.Tzn. twierdzisz, że ludzi nie powinni jeść zwierząt?
  „Dzisiaj także przy wielu stołach zasiądą demony. Talerz pozostawiony pusty w ten dzień, wywodzi się z tradycji pogańskiej, w której to zakładano, że przyjdzie duch jakiegoś przodka.”
  Pierwszy raz o tym słyszę, ale dobrze wiedzieć, że ten zwyczaj ma pochodzenie pogańskie.

   1. Aaa, mogłem wyczuć tę nutkę ironii 😀

 2. U mnie w domu jak co roku szaleństwo wokół jedzenia. Stos jedzenia a rodzina przychodzi do domu tylko dziś. Rodzice, rodzeństwo idą jutro do nich, ja zostaje w domu.

  Zamierzam nic nie jeść z tych potraw, z tego świątecznego stosu. Będę jadł swoje jedzenie, takie jakie jem na co dzień. a jutro robię sobie całodzienny post – nic jutro nie będę jadł, ale będę poscił – prawdziwy post jak wiecie powinien być pod kątem modlitwy i tak będę spędzał jutrzejszy dzień. Modlitwa, Pismo, rozważanie go z modlitwa, jak największe skupienie na tym co w górze a nie na tym co na dole.

  Nie obchodziłem świąt we wcześniejszych latach, ale chodziłem w gości jak na obiad, ale w tym roku nigdzie nie idę. Skoro bliscy nie interesują się prawdą biblijną a dawałem im szereg materiałów i mówiłem przez szereg lat, to dalsze branie udziału w tym jest daremne.

  Proszę Pana o mądrość, o to aby dał mi swoje słowa gdyby zaczął się jakiś najazd na moją osobę, z powodu odmowy pójścia jutro do nich. Ale w napełnieniu duchem Chrystusa, gdy Chrystus jest w nas, można zachować spokój, nawet gdy ktoś atakuje, prowokuje. Można odpowiedzieć miłym słowem na złe słowo.

  Niech Pan da wszystkim braciom i siostrom na świecie mądrość, swoje słowa na każdy czas i okoliczności. Zło dobrem zwyciężajmy, ale to jest tylko możliwe w napełnieniu duchem

  ,

  1. W jednym ręku opłatek, a w drugim skryty nóż, by go wbić w plecy…

 3. Mam do Was jedno pytanie. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest z szatanem? Tzn np przy stole zasiądzie duch przy tym pustym talerzu, wiadomo, w przenośni. Czy to są słudzy szatana? Czy on ma ich nieograniczoną ilość? No bo nie jest wszechobecny czyli nie może być w kilku miejscach na raz prawda? Skoro umarli śpią to skąd on bierze te wszystkie złe duchy i demony? Czy Biblia coś nam podpowiada?

  1. Wiesz co, kiedyś gdzieś czytałem, że demony to „dusze” Nephilimsów, czyli dzieci upadłych aniołów, ale nie jestem do końca pewien, musiałby się wypowiedzieć ktoś bardziej obeznany, bo mówię – pamiętam, że gdzieś o tym czytałem, ale nie wiem czy to prawda.O znalazłem chyba:
   W rzeczywistości byli oni prowadzeni przez duchy (demony) Nephilim zniszczonych podczas Potopu.
   Tutaj cały artykuł, co prawda o nazistach, ale właśnie nawiązujący do demonów, kim one są itd.
   https://radtrap.wordpress.com/2011/12/03/prawdziwe-demony-nazizmu/

  2. jest kilka spojrzeń na to.

   1. Demony to duchy gigantów
   2. Demony to część duchów upadłych aniołów.

  3. Wiesz, jestem tylko gimnazjalistką i mogę się mylić, ale powiem Ci co wiem. Chodzi o demony, tzn.upadłe anioły, które zbuntwaly sie przeciwko Bogu, jeszcze przed powstaniem czlowieka(o upadku diabła znajdziesz w Izajasza 14 rozdziale, może w innych tez, jeszcze próbowałam zrozumieć 2 koryntian 11:14-15, ale w sumie to mam wątpliwości co do tego o co chodzi?). Jest ich(demonów) ograniczona, aczkolwiek wielka liczba. Służą oni szatanowi.
   Mam nadzieje ze rozjaśniłam Ci nieco temat, ale mogłam się pomylić więc jeszcze zastanów się i przebadaj tą kwestię demonow

  4. Paweł_Misiaszek_CCH

   Lucyfer zbuntował się przeciwko Bogu i nakłonił do buntu 1/3 aniołów… Proszę poczytać Księgę Henocha – tam jest sporo na ten temat.

 4. A my zostajemy w domu i będziemy robić jak sama nazwa wskazuje ŚWIĄTECZNE porządki 😉

   1. Wigilijna fasolka po bretońsku z BOCZKIEM I KIEŁBASĄ. Będzie. Jak wstanę z łóżka wreszcie 😀 😀 Kto nie świętuje to nie ma dziś roboty i ma labę 😀 😀

    1. U nas łazanki z indykiem, ponad 2 godzinny spacer po lesie i lody na ochłodę 😉

 5. Wszyscy pytają jak to zorganizować jak się zachować (w wigilię święta) . Ja wiem kogo poprosić o pomoc i u mnie się właśnie spełnia☺. Z Panem Bogiem

 6. Nie ma kary za wieloletnią przemoc. Jak to możliwe? (Raport z Polski TVP Info, 08.07.2013) https://youtu.be/4POr0QbtPMg.

 7. Bez przesady.

  Święta Bożego Narodzenia nie są takie strasznie demoniczne

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish