Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy jesteś dobrym człowiekiem?

 

Updated: 23 grudnia 2015 — 22:37

8 komentarzy

Add a Comment
  1. kto znas tak na prawdę jest dobry tylko Bóg może być prawdziwe dobry bo wszystko co mamy to mamy od niego tą wiarę prawdziwą miłość bo bez niego tak na prawdę nic nie możemy nawet szczerze miłować bo nasze serca są zepsute do szpiku kości i nasze myśli są ustawicznie złe

  2. Papież powiedział, że ateista będący dobrym człowiekiem też może zostać zbawionym, tylko właśnie.Co to znaczy “dobry”? Bohaterowi tego filmu też wydawało się, że jest dobry a po skonfrontowani jego postępowania z Bożym prawem okazało się zupełnie co innego.

    1. nie słuchaj papieża, lepiej Boga słuchac – Słowo

    2. Bo według tego prawa nie da się być “dobrym człowiekiem”

  3. Miarą tego czy ktoś jest dobrym czy złym człowiekiem jest ilość uśmiechniętych twarzy a ilość wylanych łez za jego sprawą u ludzi, których napotkał w swym życiu. Kierując się w życiu miarą, którą nakazuje kościół z góry jesteśmy skazani na potępienie, ponieważ jest niemożliwym przejść przez życie nie łamiąc tego prawa. Taka interpretacja dziesięciorga przykazań ma na celu wywołania u wiernych poczucia winy i strach przed potępieniem. Do tego tylko ksiądz jest upoważniony do odpuszczania grzechów podczas spowiedzi bo komu ksiądz odpuści grzechy temu będzie odpuszczone w niebie. W taki sposób duchowni podświadomie wpajają wiernym, że tylko od nich zależy kto trafi do nieba a kto zostanie na wieki potępiony. Zastosowanie takiej manipulacji sprawia, że księża nie podlegają, żadnemu prawu. Nie są nawet ponad prawem, oni to prawo przez wieki stanowili, za co otrzymywali poklask i hojne datki od parafian.
    Prawda jest taka, że nie ma dobra i zła, są to tylko pojęcia względne. Bóg nie daje nam nic złego ani nic dobrego. Bóg po prostu nam daje to o co go poprosimy a po przez rozum i wolną wole, którą nasz przy stworzeniu obdarzył my sami decydujemy czy uczynimy to złym czy dobrym.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: