Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Lotto i rachunek prawdopodobieństwa.

 

 

1450018541_po7h2g_600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 19 grudnia 2015 - 09:24

10 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Mam prośbę . Czy możecie zinterpretować Jeremiasza 51.44. W ,,tysiąclatce” bel jest tłumaczony jako mur Babilonu. Nie bardzo wiem czym jest Babilon w tej księdze ?

 2. To jeden z najmocniejszych memów, jakie kiedykolwiek widziałem. Liczby jednak nie kłamią…

 3. Krk tak znieprawił i zwulgaryzował sferę duchowości, iż nie ma co się dziwić, że tak dużo ludzi reaguje alergicznie na chrześcijaństwo. Po za tym „dzięki” niemu wielu ma w poważaniu różne zagrożenia duchowe…

 4. Pare dniu temu na YT słuchałam pewnego księdza na temat demonów. Był on egzorcystą. Mówił, źe w jednym ze seansów zapytał demona jak duża jest ich liczba, odpowiedział mu, że gdyby sie wszyscy zdematerializowali to zasłoniłyby sobą cała ziemię dookoła, odcinając ją od słońca. Ciekawe…. Ale to co pózniej jeszcze dodał, mogło świadczyć o tym, że tak naprawdę to nic nie wiem, bo oświadczył, że w walce przed demonami trzeba modlić się do …anioła stróża.

  1. Ciekawe czy to może być prawda Reniu. Podobno demony kłamią. Tym bardziej jak się je wygania to kłamią jak najęte byleby tylko dać im spokój. Dopiero jak się im rozkaże mówić prawdę w imieniu Jezusa to nie mogą kłamać.

   Jak powiedział że trzeba się modlić do anioła stróża to rzeczywiście chyba nie do końca wiedział 🙂

  2. Często demony mówią prawdę,żeby się uwiarygodnić,a jak to już zrobią sączą truciznę w postaci kłamstw,które dopiero wtedy sieją spustoszenie w duszy człowieka..stary numer

 5. 324 upadłych 186 dobrych razem 510 było na początku

 6. Demotywatory to strasznie zdemoralizowane medium, wg mnie trzeba go zwalczac a nie sie nim dzielic… zwlaszcza ze te dane liczbowe o demonach to bzdura

  1. ale coraz więcej pojawia się tam newsów odnośnie zmian na świecie, coś związanego z Bogiem, innym razem coś z NWO. Ludzie powoli się budzą.

   Jak dla mnie ten obrazek wskazuje bardziej na to, że zamiast gonić za „szczęściem”, pieniędzmi, powinniśmy uważać na zagrożenia duchowe, bo „licho nie śpi”. Ale to jest moja subiektywna opinia.

   1. prawdziwy chrześcijanin podda się tzw etyce protestanckiej i nie dlatego że musi byc protestantem czy uznawac autora tej teorii maxa Webera, ale dlatego, że zna Boga.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Etyka_protestancka_a_duch_kapitalizmu

    „ciężka praca, która jest czynnością na chwałę Boga”

    Żaden ze znanych prorków czy przywódców starożytnego Izraela nie chciał byc bogatym, ale nim był. Kolejność sukcesu u Boga jest odwrócona. Najpierw Słowo Boże, wypel;nianie Prawa Bożego, relacje z Bogiem, a zamożność przychodzi w SKUTEK TEGO, W WYNIKU, NIEOCZEKIWANIE. Tak był z Abrahamem, Józefem, Mojżeszem, Dawidem, …

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish