Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Fałszywy i prawdziwy antychryst.

Coraz bardziej wszystko z czasami końca układa mi sie w całość.

Po obejrzeniu nowej częśc i Gwiezdnych Wojen pt „Przebudzenie mocy”, jestem niemal na 100% pewien, że najpierw będzie fałszywy antychryst a później prawdziwy.

W filmie pokazano Nowy Porządek, to co jest obecnie na wielu witrynach poszujkujących prawdy. W tym na bardzo znanej stronie, zajmującej sie „obnażaniem NWO (New World Order) „liga światowa”. Liga światowa chce zwalczać NWO jednocześnie mając dewizy New Age.

 

Czy moja (nie tylko)  teza ma potwierdzenie w Biblii?

 

Oczywiście w małej apokalipsie Mateusza, kltóra mnazywam rozdział 24 owej ewangelii.

 

„”Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; „Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie! 27 Albowiem jak błyskawica zabłyśnie na wschodzie, a świeci aż na zachodzie, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego. 28 Gdzie jest padlina, tam się i sępy zgromadzą.”

 

Będzie mowa o Jezusie i teraz jest na to jeszcze za wcześnie.

 

Kolejność wg mnie będzie taka: kryzys na wzór tego, w czasie którego doszedł Hitler do władzy. Wtedy pojawi się jakis despota a la Hitler.

Najpierw w wielu filmach sciene fiction jest ten sam scenariusz: despota rządzący światem (fałszywy antychryst)  i dwa słowa określające skąd będzie się wywodził prawdziwy antychryst: „ruchu oporu”. Czy znamy takie pojęcie jak „ruch oporu”? Były już rewolucje, była w Polsce solidarność, a wszystko było zainscenizowane zgodnie z dialektyką heglowską: jedni kłócą się z drugimi będąc tą samą stroną medalu, by utrzymac ten sam system.

W Polsce mieliśmy komunistów i solidarność w realnym socjalizmie. Po „upadku” realnego socjalizmu potocznie nazywanego „komuną”, powstała tz III Rrzeczpospolita. Problem w tym, że tworzyli ją ci sami ludzie co za realnego socjalizmu, plus niby „opozycja”. Wszyscy oni sa wiadomego pochodzenia.

walesapzpr

 

 

Wałęsa z Izydą na klapie marynarki. Z tyłu Michnik, Geremek.

 

walesajaruzle

 

kaczynskiwalesa2

 

Kaczyński, Wałęsa.

 

Tym razem będzie zapewne tak, że być może fałszywy antychryst będzie wywodził się nawet ze środowiska prawicowego a la Orban, Korwin Mikke. Oni najpierw tworzą problem, który później sami rozwiązują.

Dosłownie jak za Hitlera. Przeciez obecnie mamy identyczny klimat: PIS partia propagująca narodowy socjalizm. Świetne podwaliny dla NWO kraju mającego 39mln mieszkańców.

 

W nowej części Gwiezdnych wojen jest pokazany ktos a la furher. Nawet symbole, kolory identyczne. Przemowa tyrana niczym Hitlera.

starwarsneworder

 

 

Bardzo dobrze zrobiłem, iż skopiowałem 2 lata temu super wizje apokalipsy, która juz została usunięta ze stronyb źrółdłowej:

nowyporzadekgwiezdnewojny

 

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/09/imperia-czasow-konca-wg-proroctw.html

 

Czy nie wygląda to znajomo?

 

hitlerswastyka

 

Wg niej odrodzi sie III Rzesza. Autor pomylił sie w jednym. Rządzący światem nie będzie prawdziwym antychrystem.

hitlernaczerwono

 

 

W poniższymm teledysku mamy to samo. Oni pokazują nam to co będzie i jestem prawie pewien, że tak właśnie sie potoczą losy świata.

 

W teledysku pokazuja jak dogaduja sie państwa na poziomie światowym, niczym w proroctwie daniela o 7 letnim pokoju.

To z ruchu oporu wyjdzie prawdziwy antychryst. Jesli się coś zacznie, nie dajcie się wciągnąć w żadna wojnę. W żaden ruch oporu. To będzie kontrolowany ruch oporu.

 

W tym roku byłem w kinie na filmie o podobny scenariuszu:

 

http://detektywprawdy.pl/2015/07/29/bylem-w-kinie-na-terminator-genisys/

 

Czy rozumiemy teraz dlaczego niektórzy pastoriwie i „chrześcijańscy” politycy namawiają nas do posiadania broni i walki?

Tak więc to już minimum 4 pozycje odnoszące się do dyktatora i ruchu oporu.

 

Najnowsza część Gwiezdnych Wojen kończy sie znalezieniem Luka Skywalkera – ostatniego rycerza Jedi, który może zniszczyc Nowy Porządek…..

Pytanie, kto będzie miał ową moc po fałszywym upadku NWO w rzeczywistości? Nowa rasa panów.

Zaktualizowane: 19 grudnia 2015 - 15:01

25 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Czyli teraz nastanie dyktaturą i obali ją „ruch oporu”, z którego wyłoni się Antychryst tworząc „nowy, lepszy świat”?
  Trochę nie w temacie, ale analizując Hymn Rzeczypospolitej Obojga Narodów natrafiłem na coś ciekawego:
  „Padł posiekany na kawałki.
  Niebiosa nowy cud zdziałały,
  Bo mocą swą Niebieski Lekarz
  Poćwiartowane jego ciało
  Przedziwne znowu w jedno złączył.”
  Hymn odnosi się do niejakiego Stanisława ze Szczepanowa, ale ta historia jest identyczna do egipskiego mitu o Ozyrysie, który został poćwiartowany przez swojego brata Seta, który wrzucił jego szczątki do nilu.Izyda (ISIS), żona Ozyrysa, poprosiła Sobka, boga wód o złożenie Ozyrysa „do kupy” i jego wskrzeszenie.Czyżby autorzy tego hymnu wzorowali się na tym micie?

 2. W temacie zwiedzenia: http://innemedium.pl/wiadomosc/istnieje-szereg-dowodow-wskazujacych-ze-jezus-chrystus-byl-kosmita?

  Materiał tylko dla wierzących o stalowych nerwach. Dopiero co przebudzonym, a nie narodzonym na nowo mógłby poważnie namącić w głowie. No i moje podejrzenie jest takie, że ostatecznym celem jest sprawienie, by masy uwierzyły, że ludzi stworzyli „dobrzy obcy” (czyli upadli), a nadchodzący Mesjasz, Jezus Chrystus jest „złym kosmitą” mającym dokonać inwazji na ziemi, ergo należy zjednoczyć się, stworzyć armię światową i bronić planety wraz z tymi dobrymi ufolami. OK, może trochę za daleko odpłynąłem…

  1. No nie, wszystko poprzekręcali na swoje potrzeby i jeszcze opierają się na ewangeliach apokryficznych.

   ” O tym, że Jezus mógł mieć żonę apokryficzne ewangelie donosiły na 1500 lat przed Danem Brownem. Jednak znalezione przez Van den Broeka tłumaczenie jednego z pism starokoptyjskich prezentuje nieco wyższy poziom absurdu. Wynika z niego, że Jezus mógł być istotą zmiennokształtną.” Jeszcze wyższy poziom zwiedzenia jeśli można to tak nazwać :-/

   Są już przekazy channelingowe od istoty która podaje się za Jezusa…

   To nie idzie w dobrą stronę. Ale wszystko układa się powoli w całość.

   1. Wiesz myślę, że problemem ludzi wrzucających takie materiały na swoją stronę, czy bloga jest wyłącznie to, że nie wierzą w natchnienie i (z braku lepszego określenia) pozaziemskie Źródło jej treści i przez to trudniej zabrać małemu, niegrzecznemu dzieciakowi lizaczka, niż ich zwieść. Są bezbronni wobec wilków jak niemowlęta i nawet tego nie podejrzewają. Nie mają kompasu. Są ślepi i głusi, a przez to pożałowania godni w swej niewiedzy. Gdyby tylko Jezus Chrystus objawił im to, że to nie ludzie, a On jest autorem Biblii… Truizmem byłoby więc stwierdzenie, że to Inne Medium jest witryną zwodniczą. Na wszelki wypadek, ku przestrodze jednak to piszę. Podobnie oczywistą oczywistością jest spostrzeżenie, że tego typu żałosne rewelacje rzekomo o Jezusie pojawiają się coraz częściej. Jasne, prawdziwe- w sensie, że największe- zwiedzenie dopiero nadejdzie, ale już widać, że grunt pod demoniczną herezję ostateczną jest na tyle żyzny, że elita oraz w szczególności jej mocodawcy mogliby zacząć już w momencie, gdy piszę te słowa. Tak jak napisałaś, wszystkie elementy układanki wskakują na swoje miejsce w iście zastraszającym tempie, co głównie uświadomiła mi ledwie kilkumiesięczna lektura Detektywa Prawdy. Zapewne więc zgodnie z wolą Boga Ojca nie jest to jednak właśnie ten czas. Jeszcze nie teraz. Stay tuned…

 3. Ale to wszystko pogmatwane…Oby Bóg użyczył nam daru rozeznania.

  1. e tam pogmatwane, przecież wiadomo że chodzi o żydów (plemię żmijowe), że to oni są tą ,,rasą panów”. Sama Biblia to potwierdza, protokoły, wywiad z H.W.Rosethalem.

  2. Ja też uważam ze to wszystko jest coraz bardziej zagmatwane. Myślę że już niedługo stanie się coś co wywróci świat do góry nogami. Tylko Pan Bóg wie co to będzie.

 4. Takie czasy końca, powszechna dezinformacja, prowadzanie coraz to nowych rewelacji, wariantów, szumu informacyjnego po to by wzbudzać w ludziach coraz większą dezorientację, aby nie rozeznawali już gdzie leży prawda. Łatwiej wtedy o zwiedzenie.

  1. Jestem Aldono zdania, że „warianty” to słowo klucz w Twoim komentarzu. Ludziom nie mieści się w głowie, że w kwestii wiary i przede wszystkim zbawienia nie ma żadnych wariantów. Dla nich to „nietolerancja”, bo przecież nawet taki papież organizuje spotkania ekumeniczne, dając przykład, że do Boga prowadzi wiele dróg, że wariantów są tysiące. A tu nagle jakiś anonimowy ktoś z ulicy śmie się wymądrzać, że papież kłamie, a Droga jest jedna. To, że bardzo jasno jest tak napisane Biblii albo nie ma dla nich znaczenia, albo jest to argument niewystarczający.

 5. 7 letni pokoj czyli 5 Era rozpocznie sie za rok albo maks 2 lata jestesmy o krok od tych starsznych wydarzen ale pierw WWIII .

 6. http://www.bertha-dudde.pl/page13.php
  Co myślicie o tej stronie?.
  Tam też jest napisane dużo o czasach ostatecznych.

  1. wiesz bracie, nikt nie będzie czytał całej witryny.

   Prosze o streszczenie w czym sie wyróżnia.

 7. Nam chrześcijanom często zarzuca się niechęć czy wręcz negację świata. Tylko jak nie czuć do niego obrzydzenia znając o nim prawdę?

  1. Właśnie, Detmold- co się zobaczyło, to już się nie „odzobaczy”, a co się zrozumiało, to się zrozumiało raz na zawsze. Trudno potem robić dobrą minę do złej gry i oszukiwać samego siebie, że choć na świecie dzieje się źle, to u mnie na ulicy/osiedlu/w mieście zepsucie nie jest jeszcze aż tak wielkie. Takie enklawy (chyba) nie istnieją, więc jak tu nie czuć niechęci do świata, który od tysięcy lat jest w szponach szatana?

  2. Chrześcijanie są w nienawiści u wszystkich za staranie się byciem wiernym Bogu Ojcu i Jezusowi Chrystusowi. Jesteśmy dla tego świata najgorszym wrogiem.

   1. Wrogiem największym pewnie dla tych mimo wszystko bardziej świadomych duchowo (okultyści, new age’owcy), bo dla nieświadomej większości myślę, że jesteśmy jedynie zgrają naiwniaków wierzących w jakiś świat niewidzialny…

    1. Tylko, iż ta nie uświadomiona większość jest pod ich wpływem…

     1. Dla ludzi żyjących tym światem osoby bez szmalu i władzy to (niepotrzebne skreślić), których trzeba wykpić, ośmieszyć, zohydzić…

 8. Wiara w Boga ożywia, religia natomiast uśmierca człowieka.

  1. religia to słowo-szufladka które niejako wzorem hitlerowskich nalepek na żydów służy ateistom do negowania z góry bożych Prawd w ogólny sposób

 9. Narodowy Bank Polski Rozpacz i ludzkie tragedie https://youtu.be/91Dxx3Anpuw. Tak wygląda system szatana…

  1. detmold, napisałem do Ciebie mail.

 10. Czlowiek ktory tworzyl ten artykul musi nie srac od kilku miesiecy

  1. to jest Twoj szczyt możliwości intelektualnych?

   może jeszcze jakis owoc oglądania YTuberow

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish