Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Gwiezdne Wojny – Przebudzenie mocy. Moja recenzja.

Na film poszedłem celem wyłapania ewentualnych planów Illuminati.

Mimo, że na seansie o godzinie 11.00 była z 1/5 sali. To już nie te czasy, kiedy w Kielcach było jedno kino, jedna sala filmowa i jeden ciekawy film, a kino pełne ludzi.

Zanim się film rozpoczął musiałem przebrnąć przez 15 minut reklam, głównie filmów.

100% reklamowanych filmów nic dobrego w zyciu człowieka nie wprowadza. Jeden film z karolakiem promuje randki poprzez aplikace mobline. Reklamowana scena, żona mówi do męża „nie możesz jak wiekszość facetów oglądać se babki w internecie?”.

W innym filmie pokazują relacje pomiędzy pracownikami w korporacjach z naciskiem na seks. Scena reklamowana, kobieta oprowadza nowa pracownice pokazując na pewną koleżankę z pracy „zobacz ta jest zła bo juz miesiąc jej nikt nie bzy…ł”.

W innym filmie kandydatowi na spidermana, człowiekowi choremi na raka zaproponowano nowe zycie jako humanoida.

Jedyny film nie demoraliazujący jaki przemknął w tych reklamówkach to katastroficzny film pt Fala.

 

Ok, przechodzę do Gwiezdnych Wojen.

Film został nakręcony w konwencji tych najstarszych, czyli 4,5,6 części bo jest ich kontynuacją jak 7 część. Przypominam, że części 1,2,3 były kręcony później, czyli kilka lat temu.

Oczywiscie mamy powrót starych aktorów z lat 80tych: Carrie Fisher (księżniczka leia), Mark Hamil i Harrison Ford (Han Solo).

Na szczęście nie byl tak mroczny jak ostatnie 3 części z przed kilku lat.

Zaczyna się na pustyni, na pewnym złomowisku. Oczywiście starałem się analizowac wszystko apokaliptycznie i pustynia od razu przypomniała mi ten fragment:

 

„Niewiasta zbiegła na pustynię, gdzie Bóg zapewnił jej byt przez tysiąc dwieście sześćdziesiąt dni”

 

Na owej pustyni faktycznie była kobieta, ale literalnie, nie jako kościół. Mieszkała zyjąc ze zbierania złomu, aż do momentu pojawienia się robota o „duszy” dziecka, a będącego w posiadaniu mapy z lokalizacją zamieszkania Lukea Skywalkera. O ta mapę była walka przez większość filmu.

W pewnym momencie pojawiła się postać przypominająca lorda Vadera. Istotnie w samym filmie ten człowiek miał kompleks Vadera, chciał być jak jego…. dziadek. Później okazało się, że jest to syn Lei i Hana Solo. Tutaj autorzy filmu posuneli sie do motywów  niczym z seriali brazylijskich.

Tak jak w filmach z lat 80ych mielismy do czynienia z Imperium, w latach 90ych z Shitami, to obecnie ciemną strone mocy reprezentuje znane nam ….NWO. Po prostu w filmie wprost mówiono o armii Nowego Porządku.

W czasie filmu zastanawiałem się, dlaczego oni o tym mówia wprost? I wiecie co? wg mnie może to być tak, że tuz przed przybyciem Jezusa, świat sie będzie zbroił jako armia światowa, a Jezusa ze swym wojskiem pokażą nam jako tego złego. Truizm, ale nie do końca. Jest taka strona demaskuująca prawdę. Jest na niej sporo materiałów o NWO. Ta strona ma w domenie ligaswiatowa. Celowo nie podaje linku. Strona ta nacechowana jest new age, ale niby zwalczają NWO. Ciekawe co?

Tak więc cos mi tu nie gra. Dlatego od kilku tygodni badam apokalipse ponownie.

W sadze Gwiezdnych Wojen szturmowcy ciemnej strony mocy  są ubrani na biało, a na czarno tylko sam Wader, tudziez Imperator przepominajacy z fizjonomii Benedykta.

Tak więc albo to bedzie tak, że odstawia niebawem teatr dobrzy-źli i usuną złych, na podobieństwo teatrzyku PO-PIS, niby różni ale ci sami. Albo system szatana będzie tym złym a Pan jezus przybedzie ze swym wojskiem.

Językiem, biblijnym pisząc, albo będzie tak:

 

I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał.’

 

albo od razu tak

 

„Potem ujrzałem niebo otwarte:
a oto – biały koń,
a Ten, co na nim siedzi, zwany Wiernym i Prawdziwym,
oto sprawiedliwie sądzi i walczy.
12 Oczy Jego jak płomień ognia,
a wiele diademów na Jego głowie.
Ma wypisane imię, którego nikt nie zna prócz Niego.
13 Odziany jest w szatę we krwi skąpaną,
a imię Jego nazwano: Słowo Boga.
14 A wojska, które są w niebie, towarzyszyły Mu na białych koniach –
wszyscy odziani w biały, czysty bisior. ”

 

Coś tu jest nie tak, że zarówno takie strony jak ligaświatowa oraz film Gwiezdne Wojny pokazują Nowy Porządek jako coś złego.

Oczywiście, jweszcze może byc tak, że mówią światu  o NWO, ale nie dają alternatywy w postaci Boga.

 

Koniec filmu ściśle przypomina scenę niczym z serialu brazylijskiego, gdzie dowiadujemy się, że bohater X ma dziecko z kims kim się nie spodziewaliśmy i na tym się kończy dany odcinek. Podobnie i w Przebudzeniu mocy, ostatniąsceną jest odnalezienie Luca Skywalkera. Pojawil sie on dokładnie w ostatniej minucie filmu i na tym skończyło się porzebudzenie mocy bez zwycięstwa nad Nowym Porządkiem. Tak więc mamy gwarantowany następną część z wnukiem Wadera i prawdopodobnie wnuczką..

 

Nie ukrywam, że momentami wpadałem w nastrój filmu wzruszając się, bo takie sceny miały miejsce. Taka jest właśnie ludzka cielesność. Możemy sie wzruszyć na filmie jednocześnie akceptując zło tego świata.

Jednego w filmie zabrakło: Boga.

No ale to film masoński a więc ty masz w sobie moc widzu.

Taka jaką ten człowiek miał:

http://detektywprawdy.pl/2015/02/01/jestem-bogiem-czyli-jak-sie-konczy-new-age/

Zaktualizowane: 18 grudnia 2015 - 21:30

40 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jedno jest pewne. Trzeba być trzeźwego ducha aby odnaleźć drogę do Boga i dojść do zbawienia.

 2. Pokazana prawda aby drwić z ludzi którzy myślą że to żarty czy tylko fantasy. Jednak te filmy fantasy mają pewne stałe wzorce i odniesienia w kontekście Słowa Bożego.
  Talmudyczni etc judaisci wierzą że są nadal wybrani i lepsi a my jesteśmy goje, „zbyt głupi aby to zrozumiec”

 3. The Brotherhood Of The Bell: Secret Societies (1970) https://youtu.be/Ezvt1ebtGeo. Long-forgotten movie made exposing secret societies and their cult conspiracy from 1970. It NEVER gets shown on TV anymore and you’ll see why. Zakurzony pyłem zapomnienia, nigdy nie emitowany w tv film fabularny o dochodzeniu do prawdy. Obejrz, a dowiesz się dlaczego.

 4. pokazane żeby świat wiedział, ale nie bezpośrednio

  1. jutro „księciuniu”, obiecuje 😀

 5. Piotrze, czy może być prawdą, iż sługi diabła nie mają swojej jednostkowej świadomości, a tzw. świadomość ula (zbiorowego ducha)? To by tłumaczyło dlaczego tylu ludzi nie ma własnego zdania i woli się podporządkować oficjalnym autorytetom…

  1. ciężki temat, nie na jedno zdanie

   1. Wybacz, że tak cię molestuję, ale bez pracy nie ma kołaczy. Dzięki za cierpliwość. Z Bogiem.

    1. wątpię, to są świadome osoby które wiedzą do czego dążą i mają w tym swoje interesy… nie uniewinniajcie ich za wszelką cenę jakimiś bzdurnymi teoriami. ONI robią to świadomie

  2. „Na imię mi „Legion”, bo nas jest wielu” – wielu, ale jeden, coś właśnie takiego

   1. Oni są jednym (w swoim pogańskim duchu świata), i my jednym (Chrystusie). Cały świat to ludzie „boży” i „świata”; ten świat jest królestwem wewnętrznie rozdartym i dlatego się nie ostoi.

 6. A może NWO zostanie wprowadzone, a zniszczy je…antychryst?

  1. Tak będzie. Niektórzy mówili o tym już od jakiegoś czasu, np. MieczDucha.

   „Jeździec na białym koniu” by zyskać sobie ludzi, musi pokonać sztucznego przeciwnika.

   Czyli lucyfer „niszczący” szatana…

   1. tj stara koncepcja, ale mnie o tyle nie pasuje ponieważ w Biblii nie ma wzmianki o 2 antychrystach.

  2. Jak w teledysku Disturbed – Land Of Confusion?

   1. widzę w tym teledysku użytye zostały motywy quasi faszystowskie. W nowej częścui gwiezdnych wojen było podobnie. Był ktos a la fuhrer i mówił nawet jak Hitler.

 7. Lekko i nieświadomie do potępienia czy ciężko i świadomie do zbawienia? Wybór należy do ciebie.

 8. Coś z tymi demonami musi być, bo katolicy (ludzie z różnych części Polski, którzy się nie znają) w czasie ewangelizacji twierdzą… że każdy wierzy w to co wierzy oraz, że ludzie napisali biblię. Dodają jeszcze, że Biblia nie może być Słowem od Boga, bo tłumaczona była przez ludzi.
  Jak słyszałam, to wiele razy, powiedziane tymi samymi słowami, to nie mam żadnych złudzeń, że katolicy są pod wpływem tych samych demonów. Ja to nawet nazwałam demonami katolicyzmu.

  1. tłumaczenie jako taka czynność nic nie znaczy, są lepsze i gorsze tłuamczenia (wierne i mniej wierne oryginalnemu przesłaniu) są różne kryteria tłumaczeń – np ładny literacki nie musi być wierny i dokładny. Ważne jest to co działo się PRZED zebraniem całości i tłumczeniem na języki narodowe, natchnienie konkretnych osób i konkretne Pisma kopiowane które potem kościół w Duchu rozpoznał i złożył w całość. Problem jest taki że ludzie ślepo wierzą że to KRK stworzył kanon Pism…

   Takie ciekawostki znalazłem:
   1. Na synodzie kartagińkim oficjalnie zatwierdzono ustalony kanon Nowego testamentu. Kanon ten istniał już od I wieku a w II był ustalony. Najwcześniejszy cały kanon to kanon Muratoriego ze 170 roku,jednakże analizując pisma wczesnochrześcijańskie z I wieku możemy odtworzyć Cały!!!Nowy Testament,więc kanon był już Dawno ustalony.

   2. Wszystkie 4 Ewangelie, Dzieje Apostolskie i Listy powstały przed rokiem 70(data zburzenia świątyni Jerozolimskiej),badacze biblijni są co tego zgodni analizując strukturę tekstu i wydarzenia historyczne. Kontrowersje były co do Apokalipsy która powstała w czasie zesłania Jana na wyspę Patmos. Wynikało to ze względu na inna strukturę hebrajskiej retoryki którą jest napisana.Obecnie jest pewność że powstała w latach 70-90 n.e. ze względu na odkrycia w Qmran które potwierdziły autentyczność struktury tekstu jaka jest napisana Apokalipsa. Co determinowały czy dany list należy włączyć do kanonu.Przede wszystkim autorem musiał! być apostoł a treść musiała! się zgadzać z ewangeliami. Tak więc kanon ustalony był najpóźniej w 90 roku naszej ery i był już autorytetem wśród chrześcijan, tak jak pisałem dzieła wczesnochrześcijańskie to potwierdzają.

 9. tlumacz tlumacz 🙂 niech prawda sie rozszerza.! Z Panem Bogiem !

  1. Priest – o wojnie na ziemi która ma odpowiadać wojnie w niebie groxt mówi od dawna, ale żeby zrozumieć resztę obrazów i nazw którymi się posługuje i co one odzwierciedlają to trzeba przebadać dokładnie wiele jego video, wszystk osię łączy w kontekście biblijnej symboliki, albo no mieć oswiecenie od Pana Boga.

  2. Satan Sutech Set Tak It – materiał to trailer filmu „desperation” – to o bestii która będzie wypuszczona z otchłani, 9 11 objawienie, tworzy wojne i chaos, reprezentuje też Prawo, bo policja (kara za grzech to smierc), a teraz jest Łaska Chrystusa – moze nas pass over this (passover – to pascha po angielsku, takze przenieść ponad bestie), ale gdy otchlan otwarta – to znaczy koniec łaski, policję też dlatego określa się u nas „smokey” (dymiący) – to jest dym z otchłani -czas sądu. trailer desperation – pokazuje jak bestia wychodzi z otchlani, nawet kradnie psy (pies reprezentuje twojego baranka Bożego, drogę do nieba), Podobnie ostatni film „bogowie egiptu” – Biblia – w egipcie było Mojżesz vs ramzes, tutaj jest set=diabeł vs horus = Chrystus (bo ateiści sprowadzaja Jezusa do horusa, to symbolizm), pewien chłopak przybywa by zabrać „boskie oko”, to oko z teleskopem jest na muralu w UN, po prawej stronie, to jest ten set, on ma zejść na dół, reprezentuje też plemię Dana, które ma powstać na czas sądu, set to też sutech, tech, tek – bóg chaosu, ma na głowie V – symbol 5 ej ery, królestwa, w trailerze nawet na początku mówią „gdzie się podziali? są w disneyland..” – jak pochwycenie biblijne, a reszta musi walczyć z tą bestią która przejmuje ludzi.

   1. ciekawe że tech,tek – chaos… a technologia 'technology’ czyli chaos (z)rozumienie, zrozumienie chaosu, logika chaosu?! sic

  3. Objaw 9 11, która strona to Ty? Niebieska czy czerwona? – Apolyon to bestia smoke – dym, powoduje że ludzie zabijają się nawzajem, to jest ciagle to samo pokazywane, pokazujemy tutaj że wszystko idzie zgodnie z Biblią. W filmie ghosts of mars pokazano bestie też, na okładce – pieczęć nawet, klucz do otchłani, to coś powoduje chaos, zabójstwa,znane jako czerwone dymiace lustro, dzin, czerwona mgła (zobacz też w filmie fallen to pokazano), duch antychrysta, tu na muralu czerone lustro wchodzi w williama, obok liderzy dają przekazują mu władzę. 3ci jezdziec orzynosi balans, pozbywa sie 2ego, a 4 ty to już koniec i śmierć wszystkiego. Google doodle – wybierz swojastronę mocy, czerwona to ezaw,edom, bestia a niebieska to Chrystus, Izrael (księga liczb – kolor u skraju szat…). Kapitan ameryka to samo – strona niebieska vs czerwona, iron manw tym filmie robił nwo, i ganiał kapitana ameryke czyli niebieskich. Biblia – bestia idzie na chrzescijan i izrael. Gwiezdne wojny to też to – kobieta kontra smok. Okładka nowa economist 2016 – lewa strona to czerwoni ,z germany – jak naziści, nwo, i facet w ufo – to ten klaun z okłądki illuminati karty, fake ufo, zwiedzenie, oni go czcza, po prawej „wolność -freedom” clinton- niebieski – strona niebieska, odkupienie, czerwona nic rahab z flagą usa… Miachael jackson – archanioł Michał ma powstać u końca dni, otwarte dni i czaszka -idol, clown na okładce schodzi na dół (obok ma 5- na 5tą ere królestwo) i przynosi złotego cielca – idol, znamię bestii, strzykawka-chipy. To samo 2 filary masonskie – lewy zostanie zdjęty, koniec łaski, prawy zostaje z Prawem – Arka na dole i trumna – to bestia z otchlani. Area 52- 5 dla 5ej ery, teren pokazuje łączenie ludzkiego dna z czyms, na górze anioł z którego biorą dna do mieszania. „

  4. proszę księdza, zobacz tylko intro programu – https://www.youtube.com/watch?v=jpnDo95Rq_U
   Kobieta z GWIAZDAMI, ryk LWA, nazwisko – Michalik – arch Michał… 🙂
   napisała np taki art – „Stop nachalnej katopropagandzie”

   złóż to teraz w całość, objaw Jana 12 podpowiem.. 😀
   i ta pani ponoć jest ateistką…
   matrix

   1. tzn mimo tego że jest ateistką, to i tak wychodzi biblijnie 😀

 10. Mam pytanie do Piotra i do was czy może znacie ten blog i co myślicie na jego temat.
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/about/

 11. Jestem osobą, która Gwiezdnych Wojen nigdy nie widziała. Żadnego odcinka…znam tylko te postacie, bo od lat są wpajane społeczeństwu. Najgorsze co mnie martwi w tej chwili, to pranie mózgów młodych ludzi tą sagą. Gdzie się człowiek nie obróci tam Star Wars…!!!!! Ubrania, zabawki, gadżety, opakowania na słodyczach itp. Dziś byłam w sklepie zabawkowym kupić puzzle dla 6 latka i co??? Oczywiście większość SW. Ręce opadają. Kiedy w końcu coś znalazłam, stojąc w kolejce do kasy jakie zabawki królowały w koszykach? Nie mogło byc inaczej tylko SW, w tym figury bohaterów do 1m.
  Następnie księgarnia, sporo mi czasu zajęło wyszukanie dobrej książki dla młodej damy, bo pierwsze po oczach daje SW itd. Szkoda mowić. Nic się nie liczy tylko zarobione pieniadze na tym g….. A póżniej płacz, że Bóg nie reaguje na zło tego świata.

  1. Rozumiem Twoje oburzenie Reniu. Naprawdę ręce opadają, tyle tego jest wszystkiego nam nachalnie wciskane…

   1. Heh, dziś się dowiedziałem, że moja wychowawczyni z podstawówki, kobita dobre po 40-tce jest totalną maniaczką „gwiezdnej sagi”- ma taką tapetę na tel., taki dzwonek, a jak okazało się, że nie wybrali jej, żeby poszła na tę disneyowską bajkę z jedną z klas (tak, wycieczki szkolne na ten film okazje się, że są), to poczuła się podobno skrzywdzona. Ech…

    1. i tutaj pojawia się pytanie: czy łza łzy jest równa? czy jak ktos płacze to oznacza, że mamy mu współczuć? Kiedy umierał Stalin ponoc ludzie płakali własnie.

     http://galczynski.kulturalna.com/a-6577.html

     1. Tak, płakali, moja mama to piamięta i o tym mówiła.

     2. Jest takie powiedzenie „krokodylowe łzy” te największe, nie zawsze są szczere i często na pokaz. Gdy umierał ludzie też płakali, pamiętacie to oddziaływanie mediów by podsycać publiczną histerię, albo te pozorne pojednanie wtedy kibców, a potem wszystko wróciło do poprzedniego stanu. Myślę, że powinniśmy współczuć, gdy kogoś dotknie nieszczęście, osobista tragedia, ale nie ulegać publicznej, masowej histerii.

      1. Gdy umierał papież miało być w porzednim komentarzu

      2. Tj, w przypadku Anny Przybylskiej.

 12. powiem jak staram się pojmować czym jest „współczucie”, współ – czuć, dobieram jako czuć to razem, wiadome jest, że najlepiej potrafią siebie zrozumieć osoby, które przeszły podobne, te same historie w swoim życiu, prawdziwe współczucie wyraża się dla mnie przede wszystkim w zrozumieniu, nie w użalaniu się czy lamencie nad kimś, lub nad czymś.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish