Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Salut używany przez Horusa i Tammuza

O Tammuzie pisaliśmy przy okazji krzyża.

 

 

salutuzywanyprzezTamuza

 

 

Zaktualizowane: 30 listopada 2015 - 20:32

39 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Jesteśmy non stop okłamywani, i to nie tylko na temat Krk. Boże użycz nam Swego ducha, który ukaże nam prawdę o tym świecie.

 2. może nieświadomie pozdrawia, na rysunku mają połączone palce 🙂

 3. To wszystko to są brednie, a autora tej strony wybatożyć-reakcja przeciętnego rzymskiego katolika…

  1. Uprasza się o nie spamowanie…

  2. No nie żartuj Priest? 🙂
   Powołujesz się na źródło jakim jest Alex Jones i jego „Info Wars”? Ten człowiek przepowiadał (czy też jego goście) III WŚ czy inne wielkie katastrofy już setki razy, również wymieniając nie raz konkretne daty. Wywodzi się on z tzw. kontrolowanej opozycji.
   Szkoda czasu na takie źródła informacji.

  3. Priest serio?
   Ile osób musi Ci jeszcze napisać abyś w końcu uszanował prośbę Detektywa?

 4. Mozesz przetlumaczyc adi dobry dokument.

  1. nie dzisiaj, mój english genialny też nie jest dlatego to trwa dłużej

 5. A tu wiadomość z dzisiaj z cyklu „brednie Papy Franka”:

  Papież Franciszek: chrześcijanie i muzułmanie są braćmi

  Chrześcijanie i muzułmanie są braćmi. Odrzućcie nienawiść i przemoc – apelował papież Franciszek podczas wizyty w meczecie w muzułmańskiej dzielnicy Bangi – stolicy Republiki Środkowoafrykańskiej.

  – Ci, którzy twierdzą, że wierzą w Boga, muszą być wyznawcami pokoju. Wspólnie musimy powiedzieć nie nienawiści, odwetowi i przemocy. Szczególnie tej realizowanej w imię religii czy samego Boga – mówił papież w centralnym meczecie, położonym w wyjątkowo niebezpiecznej strefie miasta, w odległości 5 kilometrów od linii, dzielącej dzielnicę zamieszkałą przez większość muzułmańską od osiedla chrześcijan.

  – Pozostańmy zjednoczeni, aby ustały działania z jednej lub drugiej strony, które oszpecają oblicze Boga i mają za cel obronę przy pomocy wszystkich środków partykularnych interesów kosztem dobra wspólnego – oświadczył Franciszek, któremu w świątyni pięciu imamów.

  Franciszek podkreślał: „Ten, kto mówi, że wierzy w Boga, musi być też człowiekiem pokoju”. Następnie z uznaniem wypowiedział się o miejscowych chrześcijańskich i muzułmańskich przywódcach religijnych, którzy odegrali ważną rolę w przywracaniu zgody i braterstwa między dwiema wspólnotami.

  Zwracając się do mieszkańców dzielnicy, zgromadzonych licznie w meczecie, Franciszek powiedział, że jego wizyta w Republice Środkowoafrykańskiej „nie byłaby pełna, gdyby nie spotkał się ze społecznością muzułmańską”.

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Papiez-Franciszek-chrzescijanie-i-muzulmanie-sa-bracmi,wid,18012146,wiadomosc.html

  Poza tym dzisiaj znowu mówił jaką ogromną tragedią są zmiany klimatu i niszczenie środowiska.

  1. Papa to człowiek Antychrysta…Widać to aż nadto.

   1. bez przesady że sługa Antychrysta, poza tym to były papież

  2. Kiedy wydawałoby się, że wszystko, co najgorsze już się o kościele katolickim wydało, to mamy taki oto obrazek i taki proekumeniczny tekst papieża…

  3. Alez ja jestem czlowiekiem pokoju ale jak ktos chce zgwalcic moje dziecko lub pod grozba dekapitacji zmusic do zmiany wiary to o pokoju szybko zapomne! Wiem ze takie slowa nie sa godne Chrzescijanina ale Chrzescijanin to nie chlopak do bicia!

  4. czyli.. papież poszedł w „humanizm” – nie ważna prawda Boża, ale żeby wszyscy się dobrze czuli, wsyzstkto kręci wokół doczesnego dobra człowieka – pokój na tym świecie w tym przypadku

 6. Hehehe nie obchodzi mnie alex jones tylko gosc z ktorym rozmawia alex joens a czlowiek ten zawsze trafia w dziesiatke iz tym tez trafi , alex jones , nie zgodizlbym sie ze ejst kontrolowany kilak razy byl pobity , grozono mu smiercia , dzieki neimu mase amerykanow sie pzrebudzilo juz facet ma jaja wychdozi do ludzi ryzykuej zyciem , a wy co ? krytykuejcie czlowieka ktory , bardzo dobrze dziala , nie ch ebdzie nawet tym masonem noo ale co z tego jak wykonuje dobra prace hah .

  1. to że nawet ktoś trafił w 100 % przypadków dotychczasowymi spekulacjami nie znaczy że w następnym przypadku trafi, tylko że jest prawdopodobieństwo „większe”

 7. Zrozumcie, że teraz jest bardzo dużo przesłanek o tym ataku nuklearnym.Wiem, że już ten temat wam strasznie zbrzydł, ale co my na to poradzimy? Teledyski, murale, wypowiedzi, filmiki, sytuacja międzynarodowa – sporo rzeczy wskazuje, że faktycznie 23.12 coś się wydarzy.A nie miejcie pretensje do Priesta.Chce nam przekazać być może bardzo ważne informacje, bo lepiej, żeby o nich pisał nawet jak to nie prawda niż miałby to przemilczeć albo zachować dla siebie a okazałoby się to prawdą.

  1. groxt1 nawija o czymś w stylu jak nuklearne false flag na amerykę od 4 lat przynajmniej (a działa ponoć 5), i „że muszą uwalić konstytucję i kartę praw bo w obecnym kształcie nie pozwala na żadne nwo” a do tego potrzebują kryzysu

   1. Też od bardzo dawna często oglądam Marka z kanału groxt1. Od początku twierdzi, że wydarzy się to podczas prezydentury Obamy, więc prawdopodobnie w przyszłym roku to się stanie jeśli jego teorie i analizy się sprawdzą.

    1. Wydaje mi się że jego wnioski idą czasem zaa daleko, ale to jego ryzyko, bo mogą go nazwać fałszywym prorokiem, jednak mimo tego ukazuje rzeczywistość Słowa Bożego w praktyce, i nie jest to tylko suche czytanie Biblii ale konfrontowanie z realiami. Nawet na jakimś starożytnym glifie znalazł „rfid” 😀

    2. jak bazować na 'przesłankach’ to następnym prezydentem będzie Trump (simpsonowie, karta illuminati 'enough is enough’ i nawet kevin sam w domu 2 sprzed 20 lat). Z resztą obama może zostać prezydentem jeszcze w przyszłości 🙂

 8. admian uchodzi za chrzescijanina a usuwa posty ktore mu sie nie podobaja nie umie przyjac krytyki , czyli ze nie jest chzrescijaninem , Dla mnei alex jones jest wporzadku facet tak samo jak groxt . Robia dobra ciezka prace a alex to jzu wogoel petarda ryzykuej zyciem to a ty pierdzisz w kzreslo i krytykujesz czlowieka ktory jest mega odwazny , to jest smiech na sali xD.

  1. „pierdzisz w kzreslo”

   priest przegiąłeś

   a Twoje wpisy nie mają nic wspólnego z krytyką.
   Po prostu pokazujesz swą kulturę

  2. może i „pierdzi w to krzesło” ale za to ogrania dużo info i podaje dobre, bezkompromisowe info, można mu ufać, a Alex – inna bajka ,a prawdziwi trutherzy chrześcijańscy są zakopani na you tubie i nie mają dostępu do takich mediów aby wyrazić swoje sprawdzone zdanie np o mega-powiązniach jezuickich w usa jak np HuskyKJVstudies, który nawet nie bał się Hovinda zrecenzować negatywnie, za jego „nowe” poglądy po wyjściu z zamknięcia, więc no wiesz…

   1. on to napisał do Michała za to, że umieścil prawde o Alexie. Bożek został zaatakowany.

    No niestety owoce prędzej czy później wychodzą.

    Pomódlmy sie za Priesta, żeby Pan Jezus dotknął jego serca i odsunął od niego wszystkie te złe cechy, ktore dzisiaj widzieliśmy

 9. dokładnie pomódlmy sie za brata Priesta, wszystko jest i tak już zaplanowane, wiemy jaki plan ma wróg a my nie powinniśmy się tym karmić aby nie dać mu satysfakcji. lepiej w tym czasie postudiować słowo.
  Odbijaąc od tematu trafiłam na jakiegoś nowego bloga i czytam, ze Duch Św.nie jest wymagany do zbawienia…????? Czy ja już tracę rozum?Help:)

 10. Jak ostatni posłuchałem Alexa Jonsa dwa dni temu z ciekawości, to sam się wygadała kogo on wspiera. Mówił o zjednoczeniu całego świata w walce z elitami, a to jest jedno z założeń Antychrysta – fałszywego mesjasza, który pogodzi elity lub je zniszczy doprowadzając do światowego pokoju. Tak jak wielu ludzi się nabiera na jego gatki tak samo wieli przyjmie syna zatracenia. Prawdziwa wiedza o świecie pochodzi jedynie ze Słowa Bożego, jeżeli ktoś sobie zbuduje fundamenty rozeznania na Piśmie Świętym to potem może badać wszystkich fałszywych nauczycieli bez strachu o zwiedzenie.

 11. A wiesz o tym detektywie że twojego boga w trójcy symbolizuje właśnie krzyż.

  1. KLM oczywiście, że wiem iż mojego Boga Trójjedynego symbolizuje krzyż.
   Bracie, powyższy obrazek nie neguje krzyża.

   Poczytaj ten tekst a zrozumiesz, że krzyż był przed narodzeniem Jezusa ważnym elementem kultu szatana:

   http://detektywprawdy.pl/2014/12/26/tammuz-i-historia-krzyza/

   I tylko tym tu mowa.

   1. I nadal nim jest, a więc i bóg trójjedyny jest kultem szatana.

    1. nie przeczytałeś tekstu KLM o tammuzie. Nie zdążyłbyś tak szybko. Ciężko mi zatem rozmawiać z kimś kto nie zapoznał się z moim argumentem. Z Bogiem

    2. Taak, a „żydzi mesjańscy” (nawróceni do Mesjasza Chrystusa) którzy o wiele lepiej rozumieją Torę i symbolikę ST niż my z pogan, także czczą szatana ….
     np Ariel ministries (dr Arnold Fruhtenbaum) – „THE GOD HEAD-We believe there is one God eternally existing in three persons: Father, Son, and Holy Spirit; that all three possess equally all the same attributes, nature, perfections, and characteristics of personality”

     A może wam się tryteizm myli z trójjedynością?

     1. Rozumieją Torę i symbolikę? To żaden argument, bo KK też doskonale zna Biblię, tak samo jak Iluminaci.Wiedza nie zbawia.Z wiedzą można robić różne rzeczy.Jak już wspomniałem, Lucyfer i Iluminaci doskonale znają Biblię i Boże Prawo, ale nie przyjmują go, tylko go odwracają, np. jeżeli Bóg mówi, żeby nie mieć przed nim żadnych bałwanów, to oni czczą różne upadłe anioły, demony, czy po prostu bałwany, ogólnie są mistrzami w odwracaniu i łamaniu Bożego prawa, mimo całej wiedzy jaką posiadają.
      A co do „Trójcy”, to jej początek bierze się z Babilonu, trójcę symbolizuje trójkąt – jeden z ulubionych znaków Iluminatów.Bóg Trójjedyny występuje też w hinduizmie, a koncepcja 3 bogów można spotkać w wielu pogańskich religiach.

     2. Faryzeusze również znali Torę, ba nawet uczyli się jej na pamięć, a mimo to nie potrafili rozpoznać Chrystusa i skazali go na śmierć. A przecież Tora oprócz tego że była prawem, to przede wszystkim wskazywała na Mesjasza.

     3. Poznanie Prawdy

      Tak to jest jak się czyta blog Brainbreaker’a… Tylko jeśli założyć, że Jezus to syn szatana to Jahwe Ojciec i obie te postaci symbolizują jedno. Obie postacie są przez ateistów określane jako pogańskie bożki. Czyli mamy jasne, jeśli przyjmiemy taki pogląd, należałoby odrzucić całkiem Biblię. Po prostu takie dywagacje prowadzą w ateizm. Teraz jest jeszcze większy podział wśród chrześcijan, mianowicie na tych 'nowotestamentowych’ i 'starotestamentowych’, i łączące jedno z drugim. W końcu to wszystko stanowi jedność. Dlatego należałoby podejść do tego z rozsądkiem. Zresztą Brainbreaker nie ma żadnych argumentów, gdyby je miał to by potrafił odpowiedzieć, a nie usuwać komentarze.
      To jest po prostu skrajna ocena rzeczywistości, zmyślona. Każdy może jakaś głupotę rozpowszechnić, jeśli zechce, a potem kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą w pewnym sensie, bo nie dla wszystkich. I to się tyczy wyznawców Brainbreaker’a, ateistycznych poglądów. Pamiętajcie, że przyjmując ten sposób myślenia, wasz Jahwe też staje się Szatanem.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish